Stránka: 3 z 28
| [ Príspevkov: 832 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 14.04.07 Prihlásený: 06.09.11 Príspevky: 132 Témy: 30 | 30 | |
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
1724/313 kbps
huraaa  to zvysenie rychlosti spravil tmobile dooooobre
tiez na www.speedtest.com
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 18.01.06 Prihlásený: 17.06.08 Príspevky: 378 Témy: 84 | 84 Bydlisko: Žilina |
Rýchlosť prijímania dát (download) : 54,2 kB/s ( 434 kbps )
Rýchlosť odosielania dát (upload) : 13,7 kB/s ( 110 kbps )
dnes vecer bieda, normalne byva okolo 600. Inac WiFi 512/128
_________________ MB LTD MS-7125, Zdroj 380W CPU x86 Family 15 model 47Stepping 2 AMD 3500+2200 @ 2552 MHz (232 MHz FSB), (chladenie +3X Zalman FB 123 (2800 rpm) VGA-nVidia GF 8800HDD Enhanced IDE (ata-7) 157 GB ram 2X 512 MB ddr-sdram 200 @ 230 chipset nVidia nForce4 serial ATA, zvuk-Realtek AC97, GENIUS J-10 (200W)monitor benq senseye fp202w klavesnica Chicony kr0350, myš A4 tech x-710f 1000dpi AP Air live Ovislink Corp. 802.11 G |
|
Registrovaný: 06.07.06 Prihlásený: 13.03.25 Príspevky: 2390 Témy: 28 | 28 Bydlisko: PL-Waw <... |
_________________ MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M |
|
Registrovaný: 03.03.06 Prihlásený: 03.06.20 Príspevky: 799 Témy: 159 | 159 |
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 490.7 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 61.3 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Linka 512/256
|
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
akurat nechapem ten ping 
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 06.07.06 Prihlásený: 13.03.25 Príspevky: 2390 Témy: 28 | 28 Bydlisko: PL-Waw <... |
Drzia sa garantovanej rychlosti ... Slubena je 8MBit

_________________ MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M |
|
Registrovaný: 10.02.07 Prihlásený: 14.08.11 Príspevky: 1626 Témy: 22 | 22 Bydlisko: Ziar nad Hr... |
_________________ Myslenie nemohlo vzniknúť bez reči, no reč bez myslenia sa vyskytuje často. Brie Andre
My OS: Primary - Kubuntu 10.10 Maverick Meerkat , Secondary - Windows 7
Problemy sa riesia tu na fore nie cez ICQ a Skype. Dakujem |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13580 Témy: 1485 | 1485 Bydlisko: Bratislava |

_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 06.07.06 Prihlásený: 13.03.25 Príspevky: 2390 Témy: 28 | 28 Bydlisko: PL-Waw <... |
Tesne po zapojeni druheho servera

_________________ MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M |
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
skoro 7 mega/s 
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
Shark NX co to mas za net. Ide to ako bomba.
_________________ PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l NOTEBOOK: ASUS U36SG |
|
Registrovaný: 06.07.06 Prihlásený: 13.03.25 Príspevky: 2390 Témy: 28 | 28 Bydlisko: PL-Waw <... |
Robur Net Optika
_________________ MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M |
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
Kolko za to platis?
_________________ PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l NOTEBOOK: ASUS U36SG |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 06.07.06 Prihlásený: 13.03.25 Príspevky: 2390 Témy: 28 | 28 Bydlisko: PL-Waw <... |
tomino0123 píše: Kolko za to platis?
459Sk Mesacne
_________________ MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M |
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
Ta parada aj ja chcem take. Na vychodnom Slovensku to nejde?
|
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13580 Témy: 1485 | 1485 Bydlisko: Bratislava |
new

_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 14.04.07 Prihlásený: 06.09.11 Príspevky: 132 Témy: 30 | 30 |
shark nx a funguje to v Hlohovci???
lebo by sa mi taky net hodil 
|
|
Registrovaný: 10.07.06 Prihlásený: 19.09.09 Príspevky: 59 Témy: 8 | 8 Bydlisko: ta kosice ne? |
_________________ CPU Intel Celeron 4E (Intel Celeron D), 2792, 16kB L1, 256 kB L2 | Motherboard ASRock P4V88 | FSB IntelNetBurst 64 Bit 533 / 5333mB/s | American Megatrends BIOS 6.00PG| 1024 MB SDRAM DDR 360mhz 64 bit | MSI Geforce NX7600GS 256MB DDR2 Heatpipe | AG Neovo F-417 17" LCD | Sound Blaster Audigy LS | Creative SBS580 | NEC DVD ND-3500AG CD48x24x48 DVD16x4x16 | Seagate Barracude 114GB 7200rpm| OS Microsoft Windows XP Professional SP2 (WINNT5.1) |
|
Registrovaný: 20.02.07 Prihlásený: 05.11.07 Príspevky: 201 Témy: 6 | 6 Bydlisko: Zilina |
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 3320.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 415.1 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Cakal som viac ale nevadi
_________________ CPU : AMD BARTON 2500+ /333MHZ (2800+), MB: MSI KT6V LSR, RAM : A-DATA 512MB 400Mhz cl2.5, VGA : MSI FX 5600 128DDR, HDD : MAXTOR diamondmaxplus 9 80GB 7200rpm, FDD : teac, CD/DVD-RW : LG 4120B, ZDROJ : 350W forton. |
|
Registrovaný: 16.12.05 Prihlásený: 13.04.26 Príspevky: 1223 Témy: 114 | 114 Bydlisko: Kežmarok |
_________________ Venuj sa tomu, čo ťa baví.... |
|
Registrovaný: 16.05.07 Prihlásený: 17.05.07 Príspevky: 5 Témy: 0 | 0 | |
Registrovaný: 22.05.07 Prihlásený: 23.01.10 Príspevky: 80 Témy: 19 | 19 |
Ha ha  na nasej skole to ide takto  inak na skolu je dovedeny 100Mb/s a 1Gb/s nam nechceli dat
_________________ AMD Athlon64 3200+, MSI K8T Neo, RAM 2GiB CL2.5, HDD SATA RAID-0 2x Western Digital 160GB+160GB, 250GB Segate ATA, ATI X1650 512MiB,
LINUX, |
|
Registrovaný: 02.01.06 Prihlásený: 02.11.21 Príspevky: 3331 Témy: 91 | 91 Bydlisko: Prešov |
Výsledky merania rýchlosti
Rýchlosť prijímania dát (download) : 790,8 kB/s ( 6326 kbps )
Rýchlosť odosielania dát (upload) : 49,5 kB/s ( 396 kbps )
a to som este sosal torrenty 2 
_________________ Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10 |
|
Registrovaný: 13.01.07 Prihlásený: 28.05.17 Príspevky: 10032 Témy: 60 | 60 Bydlisko: Dorú Araeba... |
na wifi neni zle. ale mali neskutocne problemy po vychrici. latencie okolo 3 sekund!!
a rychlost bola 120-300kb/s a upload ani nevravim.
_________________ PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ "You have not lived, until you found something worth dying for"
Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC |
|
Registrovaný: 13.01.07 Prihlásený: 28.05.17 Príspevky: 10032 Témy: 60 | 60 Bydlisko: Dorú Araeba... |
to viete, agregacia...
_________________ PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ "You have not lived, until you found something worth dying for"
Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC |
|
Registrovaný: 02.01.06 Prihlásený: 02.11.21 Príspevky: 3331 Témy: 91 | 91 Bydlisko: Prešov |
_________________ Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10 |
|
Registrovaný: 02.07.07 Prihlásený: 02.07.07 Príspevky: 2 Témy: 0 | 0 | |
Stránka: 3 z 28
| [ Príspevkov: 832 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 |
|