[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.10.07
Prihlásený: 27.10.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 27.10.2007 12:38 | Obrovsky problem s ovladacmi

Mam notebook HP pavilion dv6650ec s predinstalovanym win Vista chcem si tam dat win XP ale nemozem najst nikde ovladace pls ak by mi vedel niekto pomoct .... napiste sem ,, vopred mooc dakujem..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrovsky problem s ovladacmi

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 27.10.2007 12:47 | Obrovsky problem s ovladacmi

obavam sa, ze ak nevysiel ten isty NB s os XP, tak ovladace nezozenies. ale mohol by si skusit pohladat jednotlive komponenty. napriklad grafiku, zvuk a pod by si mal najst....


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.10.07
Prihlásený: 27.10.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 27.10.2007 12:50 | Obrovsky problem s ovladacmi

OmeGa píše:
obavam sa, ze ak nevysiel ten isty NB s os XP, tak ovladace nezozenies. ale mohol by si skusit pohladat jednotlive komponenty. napriklad grafiku, zvuk a pod by si mal najst....
Bohuzial HP nevidalo ovladac na Xp pre tento NB ,,,tak asi bude naozaj jedina moznost len al len pekne hladat zaradom na kazdu suciastku hej ,,, neves mi poradit nejake stranky kde by som to hladal ??? prosim ta..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrovsky problem s ovladacmi

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 27.10.2007 12:59 | Obrovsky problem s ovladacmi

hned prvy prispevok so stemplom OZNAMENIE
http://www.pcforum.sk/stranky-s-ovladacmi-vt979.html
a opravena citacia...


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.10.07
Prihlásený: 27.10.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 27.10.2007 14:47 | Obrovsky problem s ovladacmi

OmeGa píše:
hned prvy prispevok so stemplom OZNAMENIE
http://www.pcforum.sk/stranky-s-ovladacmi-vt979.html
a opravena citacia...

Okey skusim ,, daco uz hladam tak hadam neco najdem ,,d iki moc..
zatial :D:D:P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 04.11.07
Príspevky: 2
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 02.11.2007 23:46 | Obrovsky problem s ovladacmi

Caute vie mi niekto pomoct?Nejde mi zvukova karta.Pls


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrovsky problem s ovladacmi

Registrovaný: 19.02.07
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 17
Témy: 5 | 5
Bydlisko: SK
NapísalOffline : 04.11.2007 10:29 | Obrovsky problem s ovladacmi

Citácia:
Caute vie mi niekto pomoct?Nejde mi zvukova karta.


čítaj napr.tu http://www.pcforum.sk/nejde-mi-zvuk-vt20447.html


_________________
čo sa vlečie neutečie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 04.11.07
Príspevky: 2
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 04.11.2007 21:58 | Obrovsky problem s ovladacmi

Nazdar ja mam problem takyto.kupil som si advent 8513.s vistou.dal som si xp.a nejde mi zvukova karta,vie mi niekdo pomoct?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrovsky problem s ovladacmi

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 04.11.2007 23:22 | Obrovsky problem s ovladacmi

rudinko85 píše:
Nazdar ja mam problem takyto.kupil som si advent 8513.s vistou.dal som si xp.a nejde mi zvukova karta,vie mi niekdo pomoct?


Stiahni si z webu vyrobcu ovladace na zvuk pre xpcko.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.12.07
Prihlásený: 22.09.08
Príspevky: 5
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 12.12.2007 9:53 | Obrovsky problem s ovladacmi

poblem vyrieseny, vid:
http://www.pcforum.sk/hp-pavilion-dv6550ec-vt24608.html


 [ Príspevkov: 10 ] 


Obrovsky problem s ovladacmi



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Obrovsky problem z CPU

v Intel

11

850

16.07.2012 19:40

kikoo5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus a nastavenie biosu. Obrovsky problem

v Windows

5

1186

05.01.2015 9:46

salem11

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mam obrovsky problem prosim o vasu pomoc

v Pevné disky a radiče

15

1552

30.03.2009 18:25

oliver1024

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s ovládačmi

v Windows

16

901

11.01.2014 1:26

worisnet

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladacmi

v Ovládače

11

1012

28.06.2011 20:30

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladačmi

v Ovládače

5

580

02.04.2016 18:19

Belco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s ovládačmi

v Ovládače

5

693

05.08.2013 13:18

FilipB

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s ovladačmi.

v Ovládače

4

692

01.02.2015 16:54

KorDiak22

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacmi

v Notebooky a netbooky

4

702

10.04.2018 9:11

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacmi

v Ovládače

9

843

29.03.2013 15:24

Lejlafelis

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladacmi

v nVidia grafické karty

7

1209

14.09.2012 14:22

SolutiOn

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacmi

v Zvuk

6

1015

12.02.2009 16:06

makoneo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s USB ovládačmi

v Ovládače

2

515

18.06.2014 23:11

toso1112

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Klavesnica problem s ovladacmi

v Kôš

1

50

19.12.2016 19:11

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacmi na zvukovku

v Ovládače

24

1789

19.01.2008 18:19

Dzimbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

7600GT, problem s ovladacmi/ vista

v nVidia grafické karty

18

1356

14.03.2009 12:45

djluko_151



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF