Stránka: 2 z 11
| [ Príspevkov: 324 ] | 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 06.11.08 Prihlásený: 06.09.21 Príspevky: 3091 Témy: 84 | 84 Bydlisko: Trnava |
Príjemné sviatky a do Nového roka vykročte tou správnou nohou 
|
|
Registrovaný: 27.09.09 Príspevky: 9471 Témy: 218 | 218 Bydlisko: Bratislava |
Prijemne prezitie sviatkov prajem, stastne Vianoce a stastny Novy rok. 
_________________
SKiLEX píše: moc ome mevodo, teraz _D maúoci |
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Ďakujem, ďakujem... všetkým strašne moc ďakujem...
(Aj ja prajem všetko najlepšie v Novom roku, ale najprv hádam tie pekné Vianočné sviatky)
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 18.02.11 Prihlásený: 27.10.21 Príspevky: 111 Témy: 4 | 4 Bydlisko: Kostolany p. T |
Veselé vianoce a šťastný Nový rok prajem.
|
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
Vsetkym prajem prijemne prezitie sviatkov , vela vela pohody a vsetkeho dobreho...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 08.03.08 Prihlásený: 27.12.20 Príspevky: 2680 Témy: 216 | 216 Bydlisko: Humenne |
Vsetkym clenom fora, by som chcel zazelat stastne a vesele Vianoce, vela lasky, stastia a rodinnej pohody. 
|
|
Registrovaný: 14.07.09 Prihlásený: 07.09.23 Príspevky: 2130 Témy: 61 | 61 Bydlisko: Šaľa |
Vesele Vianoce a stastny Novy a stastny novy rok 
_________________ pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint |
|
Registrovaný: 09.02.09 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 1777 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Hriňová |
Prajem vam bohateho jeziska, prijemne prezitie sviatkov a stastny novy rok.!
_________________ [SPSJM][STU FEI nomore] CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C |
|
Registrovaný: 23.12.10 Prihlásený: 10.09.22 Príspevky: 1056 Témy: 157 | 157 Bydlisko: KK/PP/BA |
Prajem Vám všetkým ...
12 mesiacov bez choroby*
53 týždňov šťastia*
365 dní bez starostí*
8.760 hodín pohody*
... ... 525.600 minút jedinečných okamihov..
31.536.000 sekúnd lásky !:) ♥
Šťastné a Veselé Vianoce 
_________________ HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro
Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer |
|
|
ja prajem všetkým do nového roku čo najviac techniky aby ste získavali čo najviac informácií a pomáhali tu na fóre. 
|
|
Registrovaný: 08.08.09 Príspevky: 12446 Témy: 38 | 38 |
Taktiež Vám prajem veselé vianoce a všetko dobré v novom roku
inak ferdo, 2012 je prestupny rok
@Rob3Rt0 - viem si to predstavit tiez to na mna kuka odvsadial, no ked uz to niekto capol s tou chybou sem, tak reku to snad nie...
Naposledy upravil killer dňa 24.12.2011 13:57, celkovo upravené 1
|
|
Registrovaný: 07.12.08 Prihlásený: 26.03.25 Príspevky: 817 Témy: 15 | 15 |
killer  uz vidim ako to ma kazdy druhy na fejsbruku a pritom je to zle
btw pripajam sa tiez, vesele vianoce a stastny novy rok 
|
|
Registrovaný: 28.11.11 Prihlásený: 15.01.21 Príspevky: 894 Témy: 44 | 44 Bydlisko: Trenčín |
veselé Vianoce a šťastný Nový Rok prajem všetkým
Naposledy upravil GIGN1987 dňa 24.12.2011 15:20, celkovo upravené 1
|
|
Registrovaný: 17.04.08 Prihlásený: 19.06.26 Príspevky: 13344 Témy: 438 | 438 Bydlisko: Myjava |
stastne a vesele pohodove vianoce prajem aj ja, povypinajte tie pekelne stroje a aspon dnes sa venujte rodine a chodte mamkam pomoct s dobrotami 
_________________ PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300 NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E |
|
Registrovaný: 09.04.11 Prihlásený: 15.11.13 Príspevky: 1052 Témy: 39 | 39 Bydlisko: Galanta |
chalany vsetkym zelam stastne a vesele vianoce vela zdravia stastia a zazente tu nudu pri nejakej dobrej hre  alebo pomoct rodicom z pripravami 
_________________ PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L |
|
|
Štastlivé a úspešné vianočné i novoročné sviatky, všetko dobé v novom roku, pekní večer prajem
|
|
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 17.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
Takze stastne a vesele vianoce a stastny novy rok 2012
Vam praje Pistuk 
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Registrovaný: 18.08.10 Prihlásený: 30.05.25 Príspevky: 4730 Témy: 59 | 59 Bydlisko: Prešov |
ja začnem inak, dík všetkým tunajším "stáliciam" za spoluprácu v tomto roku a adminom a moderátorom za správu tohto užitočného fóra!
aj ja vám všetkým prajem šťastné a veselé a do nového roku veľa zdravia, šťastia, kvalitného a lacného HW a nech nám to tu píše aj naďalej. cheers! 
_________________ WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2
HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus |
|
Registrovaný: 31.08.10 Prihlásený: 21.01.14 Príspevky: 285 Témy: 43 | 43 Bydlisko: vranov city |
Stastne a Vesele prajem  ))
|
|
Registrovaný: 13.01.07 Prihlásený: 28.05.17 Príspevky: 10032 Témy: 60 | 60 Bydlisko: Dorú Araeba... |
vesele vajnoce a stastny novy-posledny rok, nech sa vestkym dari a su zdravi a tie blaboky okolo. vsak vy viete ;-]
_________________ PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ "You have not lived, until you found something worth dying for"
Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
Kung His Hsin Nien bing Chu Shen Tan 
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 27.04.06 Prihlásený: 14.12.25 Príspevky: 2148 Témy: 237 | 237 Bydlisko: Topolčany |
aby sme boli cely rok spiti. na zdravie!
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Tak si to dneska užíjte,je před námi náš poslední rok

_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 03.06.06 Prihlásený: 01.06.14 Príspevky: 2627 Témy: 55 | 55 Bydlisko: Brezno |
tak tak posledny ... tak nech aspon stoji za to 
|
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
Uz je to tu, ked vidim plny bar chlastu neviem si predstavit ako sa zajtra rano zobudim
Ak by mal niekto cestu na Oravu zastavte sa umna 
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 06.10.11 Prihlásený: 23.03.15 Príspevky: 251 Témy: 36 | 36 Bydlisko: Nové Zámky |
Všetkým prajem šťastlivý nový rok, nech ten nový bol 100x lepší ako ten starý
_________________ PC : MB:MSI 790FX-GD70, CPU:AMD Phenom II x2 560BE @ 3,3Ghz, RAM:A-DATA Gaming series 2x2GB 1600Mhz, SSD: Samsung 840 Pro 120 GB HDD:Western Digital 320Gb Caviar, VGA:Ati Sapphire 7850 , PSU Corsair VX450W, DVD/RW LG |
|
Registrovaný: 18.11.09 Prihlásený: 23.03.26 Príspevky: 4452 Témy: 78 | 78 Bydlisko: Brno |
Ja vám tiež prajem šťastný nový rok 2012. A pardon za to, že som vám nestihol zaželať k Vianociam, ale bol som vtedy mimo mesta a bez prístupu k internetu. Ale hlavne si tú oslavu nového roku poriadne užite  . Na záver by som vám chcel ešte všetkým poďakovať za rok strávený s vami na fóre plný vašich rád, pomoci a často aj nejakej tej zábavy. 
_________________ DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906 MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray) CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV |
|
Registrovaný: 12.07.08 Prihlásený: 21.01.26 Príspevky: 491 Témy: 22 | 22 |
eXiReXT píše: Ale hlavne si tú oslavu nového roku poriadne užite
Doma s rodicmi budem
Inak stasny Novy rok.
|
|
Registrovaný: 12.09.11 Prihlásený: 20.04.15 Príspevky: 230 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Piešťany |
Šťastný nový rok vám prajem  .
_________________ CPU:Intel Core i3 2120, GPU:Gigabyte GTX 560 OC, PSU:Corsair CX 500v2, Case:Coolermaster Elite 370, RAM:Kingston 1x4GB, MB:Asus P8P67-M rev 3.0, HDD:Seagate Barracuda 500Gb |
|
|
Vesely silvester a stastny novy rok 
|
|
Stránka: 2 z 11
| [ Príspevkov: 324 ] | 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 |
|