[ Príspevkov: 324 ] 1, 2, 3, 4, 5 ... 11
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 20.12.2011 14:46 | Nový rok

Príjemné sviatky a do Nového roka vykročte tou správnou nohou ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9471
Témy: 218 | 218
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 24.12.2011 0:13 | Nový rok

Prijemne prezitie sviatkov prajem, stastne Vianoce a stastny Novy rok. :)


_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 16.06.24
Príspevky: 6003
Témy: 186 | 186
Bydlisko: Sučany
NapísalOffline : 24.12.2011 0:49 | Nový rok

Ďakujem, ďakujem... všetkým strašne moc ďakujem... :lol:

(Aj ja prajem všetko najlepšie v Novom roku, ale najprv hádam tie pekné Vianočné sviatky)


_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 18.02.11
Prihlásený: 27.10.21
Príspevky: 111
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Kostolany p. T
NapísalOffline : 24.12.2011 10:23 | Nový rok

Veselé vianoce a šťastný Nový rok prajem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 24.12.2011 10:30 | Nový rok

Vsetkym prajem prijemne prezitie sviatkov , vela vela pohody a vsetkeho dobreho...


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216 | 216
Bydlisko: Humenne
NapísalOffline : 24.12.2011 10:34 | Nový rok

Vsetkym clenom fora, by som chcel zazelat stastne a vesele Vianoce, vela lasky, stastia a rodinnej pohody. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 24.12.2011 11:41 | Nový rok

Vesele Vianoce a stastny Novy a stastny novy rok :)


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 09.02.09
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 1777
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Hriňová
NapísalOffline : 24.12.2011 11:46 | Nový rok

Prajem vam bohateho jeziska, prijemne prezitie sviatkov a stastny novy rok.!


_________________
[SPSJM][STU FEI nomore]
CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 23.12.10
Prihlásený: 10.09.22
Príspevky: 1056
Témy: 157 | 157
Bydlisko: KK/PP/BA
NapísalOffline : 24.12.2011 12:59 | Nový rok

Prajem Vám všetkým ...
12 mesiacov bez choroby*
53 týždňov šťastia*
365 dní bez starostí*
8.760 hodín pohody*
... ... 525.600 minút jedinečných okamihov..
31.536.000 sekúnd lásky !:) ♥
Šťastné a Veselé Vianoce :)


_________________
HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia
Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro

Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.12.2011 13:31 | Nový rok

ja prajem všetkým do nového roku čo najviac techniky aby ste získavali čo najviac informácií a pomáhali tu na fóre. :)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Nový rok

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12446
Témy: 38 | 38
NapísalOffline : 24.12.2011 13:33 | Nový rok

Taktiež Vám prajem veselé vianoce a všetko dobré v novom roku :cheer:
inak ferdo, 2012 je prestupny rok ;)

@Rob3Rt0 - viem si to predstavit :lol: tiez to na mna kuka odvsadial, no ked uz to niekto capol s tou chybou sem, tak reku to snad nie...


Naposledy upravil killer dňa 24.12.2011 13:57, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 26.03.25
Príspevky: 817
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 24.12.2011 13:52 | Nový rok

killer :-D uz vidim ako to ma kazdy druhy na fejsbruku a pritom je to zle

btw pripajam sa tiez, vesele vianoce a stastny novy rok :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.11.11
Prihlásený: 15.01.21
Príspevky: 894
Témy: 44 | 44
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 24.12.2011 15:20 | Nový rok

veselé Vianoce a šťastný Nový Rok prajem všetkým


Naposledy upravil GIGN1987 dňa 24.12.2011 15:20, celkovo upravené 1

Offline

Správca fóra
Správca fóra
Nový rok

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 24.12.2011 15:20 | Nový rok

stastne a vesele pohodove vianoce prajem aj ja, povypinajte tie pekelne stroje a aspon dnes sa venujte rodine a chodte mamkam pomoct s dobrotami :rolleyes:


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Galanta
NapísalOffline : 24.12.2011 15:26 | Nový rok

chalany vsetkym zelam stastne a vesele vianoce vela zdravia stastia a zazente tu nudu pri nejakej dobrej hre :D alebo pomoct rodicom z pripravami :)


_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.12.2011 19:42 | Nový rok

Štastlivé a úspešné vianočné i novoročné sviatky, všetko dobé v novom roku, pekní večer prajem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 17.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV
NapísalOffline : 24.12.2011 19:52 | Nový rok

Takze stastne a vesele vianoce a stastny novy rok 2012
Vam praje Pistuk :)


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 30.05.25
Príspevky: 4730
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 24.12.2011 21:21 | Nový rok

ja začnem inak, dík všetkým tunajším "stáliciam" za spoluprácu v tomto roku a adminom a moderátorom za správu tohto užitočného fóra! :slaver:

aj ja vám všetkým prajem šťastné a veselé a do nového roku veľa zdravia, šťastia, kvalitného a lacného HW a nech nám to tu píše aj naďalej. cheers! :cheer:


_________________
WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 21.01.14
Príspevky: 285
Témy: 43 | 43
Bydlisko: vranov city
NapísalOffline : 24.12.2011 21:53 | Nový rok

Stastne a Vesele prajem :)))


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nový rok

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 25.12.2011 18:45 | Nový rok

vesele vajnoce a stastny novy-posledny rok, nech sa vestkym dari a su zdravi a tie blaboky okolo. vsak vy viete ;-]


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Nový rok

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 27.12.2011 5:59 | Nový rok

Kung His Hsin Nien bing Chu Shen Tan :cold: :birthday:


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 14.12.25
Príspevky: 2148
Témy: 237 | 237
Bydlisko: Topolčany
NapísalOffline : 31.12.2011 13:30 | Nový rok

aby sme boli cely rok spiti. na zdravie!


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 31.12.2011 18:28 | Nový rok

Tak si to dneska užíjte,je před námi náš poslední rok :rolleyes:
:flovers:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55 | 55
Bydlisko: Brezno
NapísalOffline : 31.12.2011 18:58 | Nový rok

tak tak posledny ... tak nech aspon stoji za to ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 31.12.2011 19:05 | Nový rok

Uz je to tu, ked vidim plny bar chlastu neviem si predstavit ako sa zajtra rano zobudim :)

Ak by mal niekto cestu na Oravu zastavte sa umna :D


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 06.10.11
Prihlásený: 23.03.15
Príspevky: 251
Témy: 36 | 36
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 31.12.2011 19:30 | Nový rok

Všetkým prajem šťastlivý nový rok, nech ten nový bol 100x lepší ako ten starý


_________________
PC : MB:MSI 790FX-GD70, CPU:AMD Phenom II x2 560BE @ 3,3Ghz, RAM:A-DATA Gaming series 2x2GB 1600Mhz, SSD: Samsung 840 Pro 120 GB HDD:Western Digital 320Gb Caviar, VGA:Ati Sapphire 7850 , PSU Corsair VX450W, DVD/RW LG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 23.03.26
Príspevky: 4452
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 31.12.2011 20:53 | Nový rok

Ja vám tiež prajem šťastný nový rok 2012. A pardon za to, že som vám nestihol zaželať k Vianociam, ale bol som vtedy mimo mesta a bez prístupu k internetu. Ale hlavne si tú oslavu nového roku poriadne užite ;) . Na záver by som vám chcel ešte všetkým poďakovať za rok strávený s vami na fóre plný vašich rád, pomoci a často aj nejakej tej zábavy. :)


_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906

MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro
TV:
PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový rok

Registrovaný: 12.07.08
Prihlásený: 21.01.26
Príspevky: 491
Témy: 22 | 22
NapísalOffline : 31.12.2011 22:19 | Nový rok

eXiReXT píše:
Ale hlavne si tú oslavu nového roku poriadne užite ;)


Doma s rodicmi budem :lol:

Inak stasny Novy rok.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.09.11
Prihlásený: 20.04.15
Príspevky: 230
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Piešťany
NapísalOffline : 31.12.2011 22:58 | Nový rok

Šťastný nový rok vám prajem ;) .


_________________
CPU:Intel Core i3 2120, GPU:Gigabyte GTX 560 OC, PSU:Corsair CX 500v2, Case:Coolermaster Elite 370, RAM:Kingston 1x4GB, MB:Asus P8P67-M rev 3.0, HDD:Seagate Barracuda 500Gb
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 31.12.2011 23:00 | Nový rok

Vesely silvester a stastny novy rok :-)


 [ Príspevkov: 324 ] 1, 2, 3, 4, 5 ... 11


Nový rok



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Intel každý rok nový socket?

v Intel

8

1037

17.12.2020 11:54

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Oznámenia a návrhy

48

12038

01.01.2008 12:09

twistik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

iPhone: Nový rok priniesol opäť problémy s budíkom

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

36

2721

03.01.2013 22:11

Dzin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava rok 2015

v PC zostavy

1

659

10.04.2017 20:50

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

RPG na rok 2019

v Hry a herné konzoly

4

815

04.04.2019 10:04

bepetko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nod32 licencia na rok

v Antivírusy a ochrana

11

956

22.03.2016 18:02

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

UPGRADE ROK STAREHO PC

v PC zostavy

3

943

20.12.2008 18:54

Quantum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

existuje rok rovnaky ako tento?

v Krčma

8

1501

01.01.2008 12:25

twistik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chystate sa niekam tento rok?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Diskusia

51

3467

09.07.2012 17:13

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Najlepšie IT výplody za rok 2014

v Krčma

3

821

19.12.2014 8:44

magic

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

predam PC zostava 1 rok stara

v Bazár

1

914

14.06.2014 18:47

Iv0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prehlad planovanych hier na rok 2012

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

33

2622

31.03.2012 2:06

fAk3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Geforce Now FOUNDERS na 1 rok

v Bazár

2

776

25.12.2020 0:32

NothinG

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako zistiť rok výroby – edície notebooku?

v Notebooky a netbooky

1

1762

17.05.2018 10:22

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Bitdefender Internet Security 1 rok

v Bazár

0

390

25.01.2021 10:58

Reflex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Podľa Gatesa Windows 7 budúci rok

v Novinky

2

772

05.04.2008 11:47

Mir



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF