Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 165 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 16:43

nicobb, ja neviem, ty máš 5 rokov? :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:08

no, dajme tomu :lol: dobré nie ? 5 ročný si hrám crysis 3.... :lol: Skvelá doba noo... :P Ale možno keď mám 5 rokov a budem si už od malička zvykať na to, že mám v ruke maximálne nepraktickú vec menom gamepad, možno mi to bude o pár rokov aj prirodzené, ale sorry, nie som soplavé decko čo potrebuje byť rozkysnuté na gauči a žrať pri hraní chipsy...ale možno ty aná, ak si tak zastávaš konzoly. Ja proti nim nič nemám, ale s gamepadom si nič poriadne nezahrám.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:12

walther píše:
nicobb, ja neviem, ty máš 5 rokov? :)

Ten dalsi prispevok to vyvratil, typol by som tak 7.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:13

On sa nezastáva konzolí, len píše o tvojom vyjadrovaní, aj mne to pripomínalo mojich 9 ročných spolužiakov, keď na niečo zvykli nadávať a boli rozhorčení :D.







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:27

Narážal som hlavne na tvoje vyjadrovanie a myšlienkové pochody. Vyjdú nové konzoly, tak sa prestanú vyrábať hry na pc? To sa tu ešte ani hornak nespýtal, a ten teda zadrel veci....
Okrem toho, to, že ty nie si schopný používať gamepad znamená, že konzoly sú zlo? Pretože to tu plačeš už neviem v koľkej téme... Ja som s ovládaním gamepadu nemal nikdy problém, dá sa to naučiť veľmi rýchlo. Typická slovač, za svoju neschopnosť hľadať chybu všade inde len nie v sebe :)

EXIREXT a mirom to vystihli... :rolleyes:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:42

:lol: Jaaj tak...deti sa tu na fóre chcú hrať na intelektuálov...tliachajú dve na tri ale hlavne že to povedia slušne, vtedy tomu asi viacero podobných aj uverí...to ste sa tu teda zbehli...naozaj :lol: Ozaj...a spravil som aj nejakú chybu v texte, tak neviem či to podaktorí rozdýchate :-D

No ale vrátim sa k tomu ps4...mne by menšie detaily oproti pc vôbec nevadili, mne vadí len to, že sa to nedá pripojiť myš a klávesnica, takže už len kvôli tomu si to nekúpim a tipujem že nie som sám...a teda dúfam, že to vydajú aj na pc, lebo inak sa rozplačkám, že to nebudem môcť hrať prirodzene na mojej klávesničke aj s myšičkou...tak čo walther ? Je to lepšie ? Tak to ti vyjadrovanie vyhovuje ? Alebo tvoje ego urazilo niečo iné ? Myslíš si, že keď tu hráš vážneho frajera ktorý všetko vie, všade bol a tam kde nebol tam sa práve chystá...že ti to pomôže k tomu, aby si nepôsobil ešte horšie ako ja ? Máš ty vôbec nejakého kamoša ? Stavím sa že teraz dáš na plochu minimálne 10 rohotníkov aby si ukázal, jaké bludy rozprávam...veď ty máš predsta desiatky kamošov :lol: 5 ročné decko máš možno doma lebo ti ho pridelili v detskom domove kvôli opatrovníctvu ako tomu 22 ročnému chlapcovi...počul si o tom ? Riaditeľka detského domova pridelila 22 ročnému típkovi 3 asi deti a on ich všetky bil a nakoniec jedno zabil...možno sa tiež hral pred riaditeľkov detského domova na frajera presne ako ty a nakoniec sa z neho vykľul psychopat...miestami mi aj ty tak pripadáš.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:45

walther píše:
EXIREXT a mirom to vystihli... :rolleyes:


Máš sa čím chváliť, pochválila ťa elita fóra...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 17:52

nicobb jedna vec je ako stary si fyzicky a druha ako mentalne. A cim viac pises tym viac...ale kaslem na to, nechce sa mi hadat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 18:01

Ok mirom, chápem ťa...nechajme to radšej tak. Ja už niečo za sebou mám. Je pekné že sa tu hráte na einstainov a ešte ktomu slušáckych, ale ver mi, že mne je to jedno, hrajte sa tu na čo chcete, ja vás komentovať nebudem...takže keď sa ti niečo na mne nepáči, tak na mňa nereaguj, keď sa hráš na takého intelegenta, malo by to byť pod tvoju úroveň. Takže sa sústreď na svoje príspevky, aby tam nebola žiadna gramatická chyba, aby si bol maximálne slušný a aby si sa za každých okolností vtieral do zadku ostatným...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 18:08

Ja normalne nemam slov. Kde sa hram na Einsteina ako to opisujes? Ja sa len stotoznujem s nazorom, ze revat na fore ze nebudu ziadne hry na PC (co je najvacsia blbost aku som za poslednu dobu pocul) a rozpravat silne reci ako pojdes rozkopat konzolu do predajne neodpoveda spravaniu dospeleho cloveka. A do mojich prispevkov sa nestaraj, pretoze vermi ze zrovna ja sa nemam problem s niekym pohdat.
Tak sa prosimta uvedom. A ja nakolko si nemam chut skazit piatkovy vecer citanim debilnych zvastov co tu pises prednes koncim.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 18:22

nicobb, môžeš mať za sebou aj druhú svetovú vojnu, pokiaľ sa budeš správať ako retardovaný človek, tak sa tak k tebe budú aj ľudia správať. Tu nám je srdečne u riti, čo si kedy ako prežil. Na fóre záleží na tom, ako dokážeš vyjadriť svoje myšlienky a ako dokážeš komunikovať s ostatnými. Toto ti ide na úrovni prinajlepšom pubertiaka, ktorý má motorické a psychické problémy.
Týmto si sa u mňa zaradil možno na úroveň hornaka, ak nie nižšie, keďže jeho by muselo toto prirovnanie uraziť. Ale jo, tebe sme všetci u riti, ty si si sem len prišiel liečiť svoje komplexy z detstva.


Ešteže je v phpbb3 možnosť použiť ignore list... :child:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 19:55

walther píše:
Týmto si sa u mňa zaradil možno na úroveň hornaka, ak nie nižšie, keďže jeho by muselo toto prirovnanie uraziť.

plačem :-D :-D
//a ešte jedna vec nicobb, mirom ťa posiela do pi*e, len sa to sem bojí napísať, aby nedostal BP :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 20:26

Na konzole by som si nikdy neuzil FPS, ani rozne strategie, kde je mys pre mna nevyhnutna. No viem si predstavit hrat sportovbe hry (NHL, FIFU, atd, pripadne este zavodne).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 20:30

to, že je PS4 len o niečo výkonnejšia ako počítač vôbec nie je podstatné. Keby neboli výrobcovia hier leniví a začali by optimalizovať, aj pre nové hry by stačil ešte HW z PS3. No a hry pre PC sú tak náročné preto, že sú to len porty konzolových hier a optimalizácia je ešte odfláknutejšia.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 20:53

Tu je ale prave vyhoda novych konzol, ze bezia na rovnakej architekture ako PC a pripadny "port" bude ovela jednoduchsi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2013 21:04

Johnnny, hej, teoreticky... Otázne je, do akej miery bude aj vôľa :)
david3504, máš pravdu, ale ono to nie len o lenivosti, ale aj o tlaku "musíte to dokončiť čo najskôr, za každú cenu"...Stačí si pozrieť, koľko hier bolo vypustených do obchodov, pričom by prinajlepšom patrili ešte do fázy betatestingu...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 0:42

zase sa u chlapci hráte na neviem čo, pritom všetko podstatné som tu už povedal ja, 5 ročný chlapec :D Daro samozrejme ako vždy vystihol moju myšlienku, len jemu sa vždy pcháte do riti, tak to vyznie trošku ináč...keď mi on dá bun za moje príspevky, tak to beriem ako ok...walther a spol..."múdre reči" ale skutek...utek, možno tak na pochopenie iq húpaciemu koníkovi....mirom atď...to beriem... :D Ale ináč ? 0 bodov...A okrem iného chlapci...ja som na rozdiel od vás už dávno za vodou, čiže ak sa tu ja budem hrať na jedno ročného chlapčeka...je to moja vec a moja sranda voči vám :lol: Na 90% ohľadom iných vecí sa tu ja rehocem nad vami, pričom vy si myslíte ako ste nadomnou :P A keď mňa porovnávate s nejakým neandertálcom hornakom, tak mi je to smiešne o to viac...zarob za mesiac cca 5 tis eur v čistom a potom sa mi môžeš walther rovnať...ale len po päty :lol: :P Takťe aby bolo jasné...môj názor mi neber a ja budem na oplátku ohľaduplný k tým tvojím...v opačnom prípade ťa budem až do banu od Darona prenasledovať...je to človek ktorému uznám, že sa snaží byť férový a jeho názory sú pre mňa akceptovateľné...to všqak neznamená, že s ním vo všetkom súhlasím...ale beriem ho ako admina, ktorý tu rieši veci a ktorý je na toľko inteligentný, aby vás prešťal a zistil si reálne ako daná situácia vyzerá...keď usúdi že som 5 ročné decko ktoré rozpráva od veci a bludy, tak nech ma stopne a zabanuje...ja to mám tam, kde tvoja úbohá ruka nesiaha...95% z vás mi nesiaha ani po členky, to že sa tu hráte na múdrych a pritom ste sprostí jak taličky...je už vaša vec, zišli ste sa tu a vidím že si hrkútate v harmónii...a walther...ešte taká jedna vecička...to, že sa hráš na múdreho ešte neznamená že múdry si, aj keď sa k tebe pridá 100 sprostých... ;) Jediné čo ma serie je´...a teraz nastraž tie tvoje malinké ušká je...aby som si mohol ku konzole pripojiť svoju vlastnú myšičku a klávesničku..dúfam, že som dosť slušnučký a nedostanem buuuun :lol: ....jednoducho k fps a stratégiám odmietam nejaký shitný gamepad...dúfam, že to zo svojím IQ húpacím koňom pochopíš...chápeš tomu však ? čižýe ešte raz ti to vysvetlím jak pre debila...ja proti konzolám nemám nič...lebo stále sa vyjadruješ že proti nim niečo mám, tak hádam to už po stí krát pochopíš, že eee... :D A to že si vyvraciam veci to môže povedať len tupelo menom mirom a spol...od začiatku hovorím, že mi je ukradnité či hrám na low alebo medium, ide mi skôr o kvalitu hrateľnosti, ja viem že je to ťažké pochopiť s IQ húpacím koníkom čo sa hrá na....., ale aspoň to skúšam vysvetliť :) Ide mi hlavne o to, aby si výrobcovia konzol uvedomili, že sú aj hráči pre ktorých je plnohodnotná myš + klávesnica priorita a žiadny shit menom dualshok 3,4....sa tomu nikdy nevyrovná...áno, fofa a nhl sa hrá s gamepadom úžasne, neviem si predstaviť akoby som to ovládal na klávesnici, ale halóoooo, drahý geniálny walther...máme rok 2013 a ja očakávam, že tak ako si na pc dokážem pripojiť gamepad, tak si na ps 4 až ps hocikoľko dokážem už konečne pripojiť aj klávesnicu s myšou...kapišto ? O toto mi ide...aby som si mohol plnohodnotne vychutnať napr. GTA5 na klávesnici a myši...jednoducho o žiadny gamepad fo forme fps nemá, záujem...a nemienim sa ani naučiť ovládať vec, ktorá je absolútne dementná...na fifu a nhl je to super, ale len dement môže uprednostniť anológ pred myšou...takže ty dement jednoznačne si...a to, že tu máš svojích xy dementných prisluhovačov ako mirom a spol na tom nič nezmení...Ak budem chcieť, tak si teraz vyčlením 5 tis eur na herné pc...ale načo ? Aby mi išiel 5 hodinový crysis na very high oproti medium plynule ? Zas taký rozdiel tam nie je...400 eur za ps 4 ? :lol: vytiahnem ti ich z nosa a možno vtedy pochopíš ako sa má na rozdiel od teba 5 ročné decko :lol: Stačí mi len o podporu mojej myši a klávesnici...veď to je už totálne PC, tak na čo sa tu hráme ? Aký je dôvod nepodpory myši a klávesnice ? Podporovanie demencie a tuposti fo forme gamepadu ? :) Ty si fakt myslíš, že mi robí problém kúpiť kvôli GTA5 nejaký už teraz zastaralý ps 4 ?? Veď mám 5 rokov a zarábam 5 tis mesačne, narozdieľ od teba, geniálneho a vševediaceho the walthera...toršku sa prefackaj a hlavne sa zobuď...takže ešte raz, už asi po tisícikrát pre walthera a jeho prikyvovačov...ide mi o klávesnicu a myš...kapišto ? Nevadí mi úbohosť textúr pri ps 4...ide mi o hrateľnosť za ktorú som waltherko ochotný platiť...nie wareziť, ale platiť...tak si spočítaj 1+1 a skús pochopiť, že výsledok je 2...a hlavne sa nehraj na kinga, si o niekoľko poschodí pod ním...pre mňa si 0 a ostatní účasníci fóra sú v mínusových hodnotách, okrem problematiky pc sú sprostí zo všetkého...hlavne že sú tú témy aj iného charakteru a keď je niekto skpsený užívateľ, tak zákonite je doma aj v úplne odlišnej téme...proste pre mňa celé smiešne, ale ok...beriem to a zabávam sa na tom :D A tvoj názor je mi na dve veci...na...k a p...toľko k tvojej múdrosti...


semp: jaj tak pozeraj na toto ty trasoritka...ja do tej píče pošlem celého miroma aj spolu s tebou a úplen oprávnene...a zajtra, vlastne dneska sa už môžeš vytešovať nad mojím BP :lol: Budeš mať aspoň cez víkend vyplnený tvoj úbohý program...ja si idem cez víkend niečo nakúpiť do wiedne, tak potom na teba zareagujem aj s mojím BP ok ?? :-D Chudák zaprdený...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 0:51

nicobb píše:
Ok mirom, chápem ťa...nechajme to radšej tak. Ja už niečo za sebou mám. Je pekné že sa tu hráte na einstainov a ešte ktomu slušáckych, ale ver mi, že mne je to jedno, hrajte sa tu na čo chcete, ja vás komentovať nebudem


1. Einstainov sa píše s veľkým "E"
2. Tento topic je o konzolách a nie psycho poradňa.
3. A stotožňujem sa s chalanmi, fakt sa aj mne rozum pozastaví občas nad Tvojimi reakciami a to ani nepotrebujem byť medzi
"elitou" fóra.

Pekný večer.







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 0:59

1. áno, to je podstata, veľké a malé E...len sa pekne zaraď aj ty, medzi "elitu" fóra...čo robíš v tom Londýne ? Oberáš jabĺčka ? Takže asi toľko k tebe a k tvojim chalanom z fóra...Dávaš si pozor či veľké alebo malé, ale sám si malý, jak to jabĺčko čo oberáš v Tvojom Londýne...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 1:05

Nie, pracujem v reštaurácii, z jednej výplaty som si kúpil comp, zaplatil bývanie, cestovné, chodil do mesta, kúpil oblečenie, zaplatil gym, kurz angličtiny a marketingu. Myslím, že toto by sa z oberania jabĺčok nedalo. A iba som slušne poznamenal, tak nie je dôvod sa tu do mňa navážať a už vonkoncom nie bezdôvodne riešiť môj život :)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 1:16

:sick: ...máš moj rešpekt...ale z oberania jabĺčok by si si podľa mňa v UK zarobil aj viac...a ty na to oberanie jabĺčok podľa mňa máš :-D Z toho by si si kúpil aj tú ps 4 :lol: Inak máš sa čím chváliť, naozaj...na Slovensku by si si za prácu v reštaurácii zarobil akurát tak na...to že si v UK zaplatia aj dementov na prácu v reštaurácii ešte neznamená, že si niečo viac ako ten, čo pracuje v reštaurácii u nás...ja som v reštaurácii robil ako 17ročný v USA a tiež som si zarobil na kadečo...tak si zo seba opráš chispy z hrania ps3 a chod už spinkať, nech si zajtra v tej reštaurácii online :lol: :-D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 1:25

PS3 nemám, poslednú konzolu akú som kedy mal bola PS1. Konzolu v pláne kupovať ani nemám, lebo na FPS hry, ktoré mám rád je to nepraktické. A nie som dement, pomýlil si si adresu.







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 7:00

nicobb: ja iba dufam, ze si sa proste v piatok vecer opil a toto z teba vypadlo. Cela ta diskusia zacala tvojou osvietenou myslienkou.
"A nemôže sa stať, že prestanú vyrábať hry na pc ? Teraz budú všetci zmagorení do ps4 ktorá bude mať len o málo horšiu grafiku od pc, takže takúto mašinu za 400e bude mať skoro každí kto má aj pc...načo sa budú srať s pc, keď je tam tak vysoká miera pirátenia ? Bude vôbec watch dog aj na pc ? Inak keď spravia to, že gta5 nebude na pc, tak prídem do obchodu, kúpim si ps4 a rozkopem im ho tam v predajni Už len kvôli tomu gamepadu."
Nic o tom, ze ti na konzole chyba gamepad a mys tam ozaj nevidim.

Na to ti walter trochu "walterovsky" povedal, ze je to blbost a na to skutocne nemusis byt Einstein a ani sa na neho nemusis hrat aby si chapal preco.

Lenze to co pises, ako nehnevaj sa, ale strasne mi to pripomina citanie prispevkov po 14 rocnom adolescentovi, pripadne pozeranie "Farmar hlada zenu". Urazky,vyhrazky, stracajuce sa, alebo nedokoncene myslienky atp. A vytahovanie toho kolko zarabas a posmievanie sa niekomu inemu za to ze zaraba menej ? Ako fakt ozaj sorry, mozno tam u vas je to ok, ale u ludi ktorych to IQ presahuje uroven toho hojdacieho konika budes za kretena.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 8:51

Johnnny píše:
ale u ludi ktorych to IQ presahuje uroven toho hojdacieho konika budes za kretena.


To mi vôbec nevadí...tu nejde o žiadne výhražky ani o nič podobné, tu ide o to, že ak bude ps4 v reálnej podstate nie konzola, ale PC s názvom ps4, tak som sa normálne spýtal, či sa vôbec oplatí vyrábať hry na normálne PC ak je na ňom taká miera pirátenia aká tam je...s tým, že ak bude stáť ps4 cca 400 eur a bude mať len o niečo horšiu grafiku ako normálne PC, tak nevidím dôvod, prečo by ho nemohla mať takmer každá domácnosť aj s polu s riadnym PC. Keď sa Vám zdala byť táto otázka až natoľko zvrátená, tak Johnnny a spol...mám úplne vieš kde názory takýchto ľudí zase ja...a keď na mňa bude reagovať walther svojím waltherovským spôsobom, že mám 5 rokov..., tak ja na neho budem reagovať zase svojím spôsobom a je mi jedno, čo si o tom spôsobe myslíš ty a tebe podobní...v prvom rade sa začal povyšovať on nadomňa, potom sa k nemu s výsmeškami pridala aj ostatná elita fóra, ktorá sa tu hrá samozrejme na slušných géniov...takže aj keď som mojimi reakciami narážal na nejaký plat...bolo to len preto, aby si nejaký šušňák čo v reštaurácii umýva hajzle nemyslel, že má nebodaj v niečom navrch...ja sa nepotrebujem povyšovať nad nikoho, ale dovol, nemôžem sa ani spýtať to, či bude mať zmysel vyrábať hry aj na normálne pc, ak tu bude " PC konzola" za lacný peniaz, a hry na nej budú vyzerať podobne ako na PC ? Mne nejde o nejaké shitovky či budú na reálnom PC, alebo nie...spýtal som sa na watch dogs a áno, teším sa na GTA5, ale na gamepade to hrať odmietam. Mám na to svoje dôvody a myslím si, že ak budem ironicky reagovať na nevydanie GTA5 na PC, tak to ľudia s IQ nad húpacím koníkom aj tak pochopia...v opoačnom prípade by ma mohli brať ako aj to 5 ročné decko...walther to samozrejme nepochopí ako prvý a ako ináč, snaží sa ukázať jeho waltherovským komnetom aký je on king...a hneď sa k nemu pridajú ďaľšie postavičky fóra aby si tu potom mohli navzájom lízať rite akí sú oni múdri a geniálni...takže walther keď na mňa budeš druhý krát povýšenecky a urážkovite reagovať,prehoď si pred tým ofinku a vyčisti si brýle, vyhneme sa tým zbytočným konfliktom...inak nič v zlom, len nerozumiem čo zlé bolo na tej otázke, pýtal som sa aj či sa bude watch dogs robiť na reálne PC, lebo keď nie, a ani GTA5 nie, tak potom sa pre mňa prestávajú na PC vyrábať hry...no a keď si nepochopil to, že som tú návštevu obchodu a rozkopanie ps4 myslel ironicky...zrejme si to nepochopil...už druhá vec je, že by som si to aj dovoliť mohol, ak si na takú srandu sám zarobím a tie peniaze neukradnem, malo by ťa byť do toho :shit: ako ja trávim voľný čas a ako a na čo budem míňať svoje peniaze, nad nikoho sa nemienim povyšovať, len sa trošku uvedomte, zatiaľ tu na fóre málokto niečo dosiahol, čiže vyskakovať je ešte veľmi skoro...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 9:06

Ja netvrdim ani to, ze suhlasim s walterom, ale napisat si to mohol inak, pretoze prispevky o tom ako niekde prides a rozkopes vsetko co ti pride pod ruku neposobi moc dospelo. A zhadzovat sa kvoli tomu, ze sa podla teba zhadzuje niekto iny je skoro to iste ako zhadzovat sa bez priciny.

K teme: nemusis sa toho bat, ze sa hry na PC prestanu vyvijat. Mozno by som si ale dokazal predstavit, ze na to doplati ovladanie ako napr v pripade mojej oblubenej MGS 2. Spolocna architektura je tu podla mna hlavne preto, aby mali vyvojari s portom na PC menej prace.

A PS4 vo svojej "realnej podstate" nadalej ostava konzolovou. Pocitacovu x86 architekturu dnes najdes uz aj na mobile a stale to je len mobil, takze bez obav ;)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 9:19

Johnnny to rozkopanie som myslel ironicky a myslel som, že sa to aj tak pochopí...ale keď nevýde GTA5 na PC, tak mi to bude vážne lúto, no ps4 si kvôli tomu kupovať nebudem, jednoducho mi hranie na gamepade nevyhovuje, nie som na to zvyknutý a nie je mi to prirodzené, myslím samozrejme hry typu FPS...športové hry sú iná vec, tam mi je k ničomu zase klávesnica. To čo nepochopím je, že im robí problém to, aby sa do ps3/4 dala bez problémov zapichnúť aj moja klávesnica s myšou...kľudne by som si takú ps4 kúpil a s grafikou budem nadmieru spokojný aj keď bude horšia ako na PC...nemám nič proti konzoliam, ale to ovládanie mi nevyhovuje. Aj tak nemám bohviekoľko času tráviť pred hrami, zahrám si niečo len raz za čas a keď ani to čo by som si rád zahral nevýde na pc, tak ma to už začína srať, pretože určite nie som sám, kto by si konzolu kúpil, len mu nevyhovuje gamepad...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 9:27

Mna toto prilis netrapi, kedze konzolu beriem ako nastroj na casual hranie. Je to skor prostriedok ako sa zabavit v skupine, alebo s priatelkou. Kedysi som s bratrancom hraval na PS 2 Red Faction 2 a sice to nebolo tak jednoduche ako s mysou, ale obaja sme sa fakt bavili a preto mam konzolu rad. Pokial ale viem, nie je vylucene, ze k PS 4 mys alebo klavesnicu pripojim. Dokonca mam dojem, ze to slo uz aj pri PS 3, akurat neviem, ci to fungovalo aj pri hrach. Chce to pockat.

Ja osobne si konzolu nekupim proste preto, ze zatial nemam TV a hrat to na monitore nema vyznam.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 10:31

Ak by som si vedel pripojit klavesnicu a mys, tak si ps4 kúpim. A co sa tyka toho monitora, tak v tomto budem pre vas tiez divny, ale ka by som si to pripojil praveze ma monitor, vyhovuje mi aj posed a aj vzialenost. Na telke som hral fifu a z tej vzdialenosti ako mam sedacku mi to bolo daleko...ked som mal xbox a kinect, bavilo nas to mozno mesiac...ine hry som ma tom kvoli gamepadu ani nehral, ak neratam tenis, nhl a fifu...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové generace konzolí PlayStation a Xbox ještě v Q1 2013?

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 10:40

nicobb píše:
semp: jaj tak pozeraj na toto ty trasoritka...ja do tej píče pošlem celého miroma aj spolu s tebou a úplen oprávnene...a zajtra, vlastne dneska sa už môžeš vytešovať nad mojím BP :lol: Budeš mať aspoň cez víkend vyplnený tvoj úbohý program...ja si idem cez víkend niečo nakúpiť do wiedne, tak potom na teba zareagujem aj s mojím BP ok ?? :-D Chudák zaprdený...

dobre pampúšik :like:
tvoj bp mi je ukradnuty. ale nemusis tu struhat frajera a chovat sa arogantne, tuto tym ci uz chlapcov alebo dievcatka neohuris.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2013 10:47

Semp nechaj to tak, ja som rezignoval na vsetky hadky na internete, proste to nema vyznam. Za klavesnicou je kazdy clovek terminator a skutocne nema vyznam sa tu o niecom hadat lebo sa s tym nic nedocieli a koniec koncov tato tema nieje o tom ci nicobb pojde do predajne a rozkope PS4 alebo nie. Kazdy nech robi co ho v zivote naplna, nieje to nasa starost.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 165 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia Fermi - Analýza nové generace GPU

v Novinky

2

1334

02.10.2009 7:01

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tegra 3: jsme na počátku nové generace

v Novinky

6

709

09.11.2011 23:04

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PlayStation 5 alebo xbox?

v Ostatné

10

414

20.10.2023 13:23

Rafi87 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3 ,,OR,, Xbox 360 ?

v Ostatné

4

497

04.02.2011 11:36

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Xbox one alebo Playstation 4

v Ostatné

4

524

04.08.2015 23:47

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. XBOX 360 vs Playstation 3

v Ostatné

5

415

26.12.2013 10:32

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox One S a Playstation Neo

v Herné konzoly

3

614

04.08.2016 16:22

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PlayStation 5 vs Xbox Series X

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

54

3224

13.04.2021 20:08

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Playstation 5 diskova verzia - nove zabalene + zaruka

v Predám

0

401

08.03.2021 20:18

matej2193 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie viac emailovych adries s moznostou odosielania jednemu uzivatelovi v Exchange 2013 / Outlook 2013

v Operačné systémy Microsoft

0

489

29.09.2015 13:24

pefohope Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Panasonic chystá vlastní konzoli The Jungle

v Novinky

3

602

06.10.2010 17:36

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Kody na Playstation Plus a Playstation Store

v Predám

6

645

05.03.2020 16:34

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: Playstation TV / Playstation 2

v Kúpim

1

526

23.05.2016 19:30

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Smazání ještě nenainstalovaných aktualizací

v Operačné systémy Microsoft

0

351

23.05.2007 21:51

Cerky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nokia Symbian zatím ještě neodepisuje

v Novinky

22

1270

21.03.2011 20:55

Paulooze Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bielu Playstation 4 ( Playstation 4 Biela Farba )

v Predám

0

556

17.10.2015 17:31

Maxim Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra