[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neviem ako to pomenovat

Registrovaný: 16.12.05
Prihlásený: 13.04.26
Príspevky: 1223
Témy: 114 | 114
Bydlisko: Kežmarok
NapísalOffline : 11.05.2006 20:27 | Neviem ako to pomenovat

Potreboval by som program.Ja si to predstavujem tak ze ked na moj disk zapise tak sa to automaticky zapise aj na druhy komp cez siet.Napriklad ulozim nieco vo worde na moj disk ale automaticky sa to skopiruje aj na druhy PC v sieti.Urcite take nieco existuje ale neviem ako sa to vola neviete nahodou >?????


_________________
Venuj sa tomu, čo ťa baví....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neviem ako to pomenovat

Registrovaný: 05.04.06
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 3033
Témy: 280 | 280
Bydlisko: Petržalka
NapísalOffline : 11.05.2006 22:41 | Neviem ako to pomenovat

myslíš niečo na spôsob prenesene "serverdisk"?


_________________
MB:ASRock Z97 Extreme4/3.1. CPU:Intel i7 4790S, cooled by: Scythe Ninja 3 RAM:Crucial Tactical, 32GB. VGA:Intel 4600. HDD: Samsung EVO 950 PRO 250GB M.2, Burst 960, Burst 240, 2x WD 6TB, Seagate 8TB Monitor: SAMSUNG S34E790C PSU: Enermax Platimax 600W. Audio: Creative P380 (2,1), Book: Lenovo E440, HP ProBook 650 Phone: Redmi 9 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neviem ako to pomenovat

Registrovaný: 16.12.05
Prihlásený: 13.04.26
Príspevky: 1223
Témy: 114 | 114
Bydlisko: Kežmarok
Napísal autor témyOffline : 11.05.2006 23:24 | Neviem ako to pomenovat

Ja neviem :lol: Proste ak sa ulozi nieco na moj komp tak sa to ulozi aj na iny komp v sieti napriklad na server v sieti takze asi myslim nieco ako to co si napisal :lol: :lol: :lol:


_________________
Venuj sa tomu, čo ťa baví....
 [ Príspevkov: 3 ] 


Neviem ako to pomenovat



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ničo ako flash. Neviem to pomenovať :)

v Ostatné

1

738

02.06.2011 13:39

Ďuri

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

ako ju pomenovať?

v Krčma

5

620

26.01.2012 17:54

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neviem ako zacat

v Ostatné

2

622

02.02.2012 3:06

Manny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neviem ako začať :(

v Elektronika

5

1350

15.09.2008 19:40

neutronmind

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviem ako to nazvat

v Sieťové programy

9

634

19.02.2008 13:32

Flety

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Neviem ako zverejním fórum ?

v CMS

1

349

16.09.2014 22:19

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviem ako zalohovat data

v Windows

5

826

19.11.2011 13:18

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

!Neviem ako nato...predny ventilator!

v Modifikácie, návody a projekty

15

2999

21.06.2010 11:01

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neviem sa prihlasit ako root

v Unix-like systémy

8

951

29.09.2010 23:08

-marrek-

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ľudia chcú pomenovať nový cyklomost v Bratislave po Chuckovi Norrisovi

v Novinky

16

1134

25.02.2012 9:53

ElNorka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviem ako mam spravne zapojit 5850

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v AMD grafické karty

31

1611

09.07.2010 20:07

skorp9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem ale neviem ako ho nazvat

v CMS

1

724

24.04.2009 17:10

chrono

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviem ako ale nemam LAN vstup...

v Siete

5

456

28.10.2011 11:42

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ani neviem ako to nazvat..precitaj...

v Ostatné programy

10

794

23.10.2008 20:52

palko

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Neviem ako si spraviť vlastní server zadarmo :(

v Hosting, servery a domény

19

1214

08.09.2014 15:46

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Visacka (..neviem presne nazov) ako na to?

v Frontend

1

598

28.01.2009 21:57

proxy



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF