[ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 09.04.14
Prihlásený: 15.03.21
Príspevky: 129
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 11.02.2015 15:11 | neposlušná myš

Dobrý deň mám problém z myškou. Keď ju mám zapojenú do notebooku ide vpohode ale keď ju zapojím do stolového PC tak sem tam vynecháva.
Moja zostava: procesor: AMD Athlon X4 860K Kaveri 4core doska: ASUS A88X-PLUS SSD: KINGSTON 120GB V300 SATA 3 grafika: MSI R9 270 GAMING 2G/ PCI-E/ 2GB RAM: Kingston 4 GB DDR3 1866 MHz. Jedná sa o bezdrôtovú miš ktorá je spolu s klávesnicou na jednej prípojke. Chcel by som sa spítať čím to môže byť a ako to opraviť. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.


_________________
OS: windows 10 64bit
procesor: AMD Athlon X4 860K Kaveri 4core
doska: ASUS A88X-PLUS
grafika: MSI R9 270 GAMING 2G/ PCI-E/ 2GB GDDR5
RAM: 2x Kingston 4 GB DDR3 1866 MHz
SSD: KINGSTON 120GB V300 SATA 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 07.07.14
Príspevky: 1669
Témy: 96 | 96
Bydlisko: TN
NapísalOffline : 11.02.2015 15:24 | neposlušná myš

Bolo by dobré napísať, čo je to za myš. Každopádne skús nainštalovať ovládače na danú myš/set, pokiaľ ich výrobca ponúka na stránke.
(Možno jej len prišlo zle z tvojej gramatiky)


_________________
CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 22.06.23
Príspevky: 3403
Témy: 73 | 73
Bydlisko: Brezno
NapísalOffline : 11.02.2015 16:26 | neposlušná myš

Pripoj reciver do takeho portu aby bol co najblizsie k mysi, ja to mam vyriesene tak, ze zo zadneho portu USB mam vyvedeny USB kabel, ktoreho druhu koncovku mam upevnenu na stole (kuskom lepiacej pasky) a v nej mam pichnuty reciver (tiez mam unifying - pre klavesnicu aj mys) takze je od klavesnice aj mysi vzdialeny par cm.


_________________
PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB
Every Man Is Hero... In his dreams...

Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 11.02.2015 21:36 | neposlušná myš

Ano, v poslednom case ma dost modelov podobnych mysi problem....hlavne tie, co ficia cez wifi alebo BT. So starou microsoftkou beziacou na radio frekvencii 27MHz som ziadne problemy nemal...vytahovanie kablu pre receiver pekne neguje vyhody bezdratu...pretoze beztak tahat kabel musis a mat bezdratovu mys na 20cm, to je panecku vyhra :D


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 22.06.23
Príspevky: 3403
Témy: 73 | 73
Bydlisko: Brezno
NapísalOffline : 12.02.2015 17:36 | neposlušná myš

shiro, keby si radsej radil ludom k veci ako len tu stale mudroval, vyhodu to ma aj s kablom, ale tebe to vysvetlovat nebudem, ty uz ajtak davno vsetko vies.
Zisti si aky dosah ma ten reciver od zariadenia a potom mudruj. To ze mam kablik s reciverom pripevneny na rohu stola a od toho stola mam potom lubovolny dosah signalu aj ku klavesnici aj k mysi sa s kablovymi zariadeniami neda porovnat. Tu islo o to aby bol reciver v priamom dosahu zariadeni - teda bez rusivych prekazok, ked mas napr PC pod stolom a reciver v zadnom usb porte PC a medzi tym este stol atd. Mne to pomohlo a dost podstatne. Keby si obcas radil aj z vlastnych skusenosti, tym by si tu ludom pomohol ovela viac.


_________________
PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB
Every Man Is Hero... In his dreams...

Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 15.02.2015 23:48 | neposlušná myš

Tu nieje co poradit, nikto s tym nic nespravi. Jedine riesenie je tebou popisovane priblizenie receiveru k mysi...ale potom naco bezdrat? Vid to, co som pisal.

Je super mat bezdratovu mys , ktora je bezdratova tak 20cm, pretoze musis tak blizko k nej vytiahnut receiver, aby vobec fungovala. Pretoze vyrobcovia su blbci a nevedia to spravit tak, aby to normalne fungovalo.
To si kup klasicku dratovku, tych 20cm kabla navyse nieje vobec ziaden problem a clovek potom ziadne problemy nema = jednoduchsi zivot = menej strateneho casu. Comu nerozumies? Rozmyslaj.

Citácia:
To ze mam kablik s reciverom pripevneny na rohu stola a od toho stola mam potom lubovolny dosah signalu aj ku klavesnici aj k mysi sa s kablovymi zariadeniami neda porovnat. Tu islo o to aby bol reciver v priamom dosahu zariadeni - teda bez rusivych prekazok, ked mas napr PC pod stolom a reciver v zadnom usb porte PC a medzi tym este stol atd.

Ano, takze kupim bezdrat mys, aby som potom musel riesit jej nedostatky a prisposobovat sa jej? Kokso, dalsia vyhoda. :-) A ked signal z mysi dokaze zrusit 16mm dreva, tak sorry ale toto proste nemienim akceptovat. Ja ako uzivatel nebudem teraz laborovat ako v nejakom vyskumaku elmag. ziarenia ze v akej polohe ci vzdialenosti bude jej velicenstvo mys fungovat. Ked to raz predavaju, ma to proste ist, je to mys preboha, nie raketoplan. Keby som mal kovovy stol, bola by tam aspon nejaka logika, ale drevo? Nehrozi. Drevo nema mat na elmag. signal ziadny vplyv.

Ano, dialo sa mi presne co popisujes - receiver pichnuty v case zozadu (kam inam ho akoze davat, spredu? dobry for) a ta vec nebola schopna korektne fungovat cez dosku stola na vzdialenost cca meter. Jednalo sa o mys zo setu Microsoft 3000, stojaceho asi 35eur, takze nic lacne. Hodne to nastve, nemyslis? Mys ficala cez wifi, to mam akoze teraz obiehat susedov, a prestavovat im routery, ze ci to nejaky z nich nerusi? Svoj router som samozrejme skusal, nic.

Takze nepisem nejake bludy a nepisem to len tak.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Online

Správca fóra
Správca fóra
neposlušná myš

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOnline : 16.02.2015 11:16 | neposlušná myš

Shiro, netvrdil by som, ze len 16 mm drevotriesky.. Napr. u mna by signal prechadzal este zdrojom, 3 x HDD (alebo mechaniky) a dost hrubymi plechmi skrinky.. Celkom dost na tienenie, kedze EM vlnenie sa do obluka sirit nevie..

Ale tiez suhlasim s tym, ze v dnesnej dobe sa velmi casto stava, ze inovacia vobec neznamena zlepsenie..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 16.02.2015 16:37 | neposlušná myš

To mi chces povedat, ze si receiver do usb strkas dakam na dosku? Pretoze ako ti moze signal prechadzat zdrojom? Blbina. Ved aj ked ho das zozadu do dosky, tak mas skrinu iba z jednej strany, dalej su to potom odrazy od stien a podobne, ak mas skrinu zadkom k stene.

Mi to skor pripada, ze tie receivery maju bud maly vykon, alebo je odflaknuty ich VF navrh, pripadne je to rovnake aj u mysi. To potom moze sposobovat ze to nevie fungovat cez dve dosky a meter vzduchu.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Online

Správca fóra
Správca fóra
neposlušná myš

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOnline : 16.02.2015 21:05 | neposlušná myš

Kym napises, ze je to blbina, aspon si skus predstavit PC na zemi napravo od stola - ak by som receiver pichol do dosky, v ceste signalu su presne tie komponenty, ktore som napisal.. Okrem toho by som absolutne zanedbal odrazy od steny a podobne..

A k tej druhej casti som sa uz vyjadril, az na to, ze ani zdaleka to nie su len dve dosky a nejaky vzduch..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 16.02.2015 21:40 | neposlušná myš

EM vlny sa siria do gule, da sa povedat, takze scasti ti to moze tienit skrina, a scasti nieco ziskas odrazmi od stien a podobne.
Ale pravda je, ze nemame vobec co o takychto veciach laborovat, pretoze banalne zariadenie ako bezdrat. mys ma proste ist.....


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 09.04.14
Prihlásený: 15.03.21
Príspevky: 129
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Brno
Napísal autor témyOffline : 17.02.2015 11:03 | neposlušná myš

moj problem je v tom ze na notebooku funguje myš dobre aj ked ju mam dost daleko od prijimaca ale v pevnom pocitaci kde mam prijimac hned pri mysi mi kazdu chvilu seka

// Spojený príspevok Uto 17.02.15 11:04

takze to dosahom signalu asi nebude :(


_________________
OS: windows 10 64bit
procesor: AMD Athlon X4 860K Kaveri 4core
doska: ASUS A88X-PLUS
grafika: MSI R9 270 GAMING 2G/ PCI-E/ 2GB GDDR5
RAM: 2x Kingston 4 GB DDR3 1866 MHz
SSD: KINGSTON 120GB V300 SATA 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 17.02.2015 11:26 | neposlušná myš

No, a to je prave to o com hovorim. Uzivatel nema co riesit taketo blbiny, toto maju mat poriesene vyrobcovia bezdrat. veci.
Pripadne este skus premiestnit pc inde, ci zhodou nahod na tom mieste to daco nerusi. Ak nepomoze, tak potom smola, bedna pc to tieni tak velmi, ze signal nieje dostatocny.

Alebo ako mandy vravela, vytiahnut prijimac na kabli dalej od pc, ale to povazujem za vies ake riesenie....kedze musis pouzivat kabel na bezdrat. periferiu :(


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 18:29 | neposlušná myš

Najskor ide o rusenie signalu niecim inym ako router, pripadne aj nejaky komponent z PC. Uz som to par krat zazil.

Ja by som skusil kupit USB predlzovaci kabel, aby bol vysielac dalej od PC, napr.
http://usb-kable.heureka.sk/belkin-f3u134b10-kabel-pro-series-usb-predlzovaci-kabel-3m

Teraz bolo na zive.sk ako sa siri wifi signal v priestore, pohyb primaca aj vysielaca meni silu signalu.
http://www.zive.sk/clanok/102543/pozrite-sa-ako-v-skutocnosti-vyzera-wi-fi-signal#


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
neposlušná myš

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 22.06.23
Príspevky: 3403
Témy: 73 | 73
Bydlisko: Brezno
NapísalOffline : 17.02.2015 19:26 | neposlušná myš

Zatial co tu vypisujes, uz si to mohol davno vyskusat tym predlzovacim USB kablom ako som ti pisala vyssie a nie tu polemizovat. Niektorych ludi fakt nechapem o co im ide. Maju problem, clovek im ponukne jednoduche riesenie a oni na miesto toho aby to vyskusali budu radsej polemizovat cim to asi bude a cim asi nie. Fakt, uz nemam slov na toto.


_________________
PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB
Every Man Is Hero... In his dreams...

Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie.
 [ Príspevkov: 14 ] 


neposlušná myš



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

myš

v Ostatné

2

513

19.11.2011 20:45

KeNNi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mys

v Externé zariadenia

6

698

02.03.2011 10:29

prkyyynko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mys

v Externé zariadenia

12

951

18.10.2009 7:10

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

1

490

27.08.2015 6:58

Slayer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

8

672

13.11.2016 10:02

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

1

880

08.10.2009 19:55

erikoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mys

v Externé zariadenia

3

598

13.09.2011 17:26

LordKJ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Ovládače

5

1835

25.09.2006 22:48

T.o.m

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

10

576

15.11.2011 13:12

Commodor

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

2

650

07.01.2011 14:41

Pistuk_14

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mys

v Ostatné programy

2

1134

24.11.2012 22:00

Denco1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

9

814

23.07.2011 19:50

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

7

585

26.04.2016 4:56

milos76

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

myš

v Ostatné

6

535

31.10.2010 23:46

tonky51

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš

v Externé zariadenia

2

474

12.12.2015 13:43

Pexo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mys

v Externé zariadenia

2

672

24.09.2008 23:21

Jaro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF