Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 30.05.07 Prihlásený: 12.12.08 Príspevky: 32 Témy: 12 | 12 |
mam cerstvo nainstalovany legalny winXP Hedition so SP2, a chcem len normalne nainstalovat driver pre monitor, mam orignal CD pre neho, stiahol som aj z netu ale zakazdym ked zadam umiesnenie ovladaca a spustim to tak zahlasi: Zadane umiestnenie neobsahuje informacie o hardveri.
Pritom tam su tie subory .inf , .cat a .ICM
Skusal som ho doinstalovat pred win updatovanim aj po updatovani a nic stale ta ista hlaska.
Tak neviem kde je problem a co by som mal urobit... dik za radu
|
|
Registrovaný: 24.05.05 Prihlásený: 22.08.08 Príspevky: 1993 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Hradec Král... |
Aktualizovat ovladač -> Instalovat ze seznamu -> vybrat ovladač ...
_________________ Shit No1: Intel Xeon X3350 @ Q9770, Scythe Mine, Asus P5E (Intel X38), 4x1024 A-Data 800 EE - DDR2 = 4096RAM @ 800MHz/2T, BFG GT260 - 896RAM oc OCX, 2x320GB Samsung SpinPoint F1 (HD322HJ) - RAID 0, Corsair 750W, SB X-Fi & příslušenství, case Thermaltake Soprano. Shit No2@kancl: Intel C2D E6700, MSI P35 Neo2 FIR (P35), 2x1024RAM A-Data EE 800MHz/2T, 250GB Seagate a 2 x 80GB Seagate RAID 1, MSI 6600@GT, WXP 32bit / WXP 64bit. Shit No3: Asus K8V-XE (VIA KT890/VT8251), 2x512RAM Kingston, A64 3000+, Maxtor 40GB, ATI 1300Pro. |
|
Registrovaný: 30.05.07 Prihlásený: 12.12.08 Príspevky: 32 Témy: 12 | 12 |
no ved to presne som robil ako som aj pisal, ale po vybrati a potvrdeni to namiesto nainstalovania zahlasi tu hlasku co som pisal....
este pre spresnenie mam Benq FP91G+
mam tichy pocit ze to robi XP konkretne ten sprievodca instalaciou, lebo predosle XP na tej istej masine z pred roka s tym problem nemali...
no nechcem znova skusat preinstaluvavat cely OS s tou updatovou ceremoniou.....
|
|
Registrovaný: 12.10.06 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 20996 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Banska Byst... |
updaty si postahuj cez windows update downloader, a nemusis potom tahat secko naraz...
_________________ Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM Xiaomi 14T 256GB |
|
Registrovaný: 30.05.07 Prihlásený: 12.12.08 Príspevky: 32 Témy: 12 | 12 |
shiro, mal som tym chapat to ze uz nic insie nepomoze len preinstalovat OS?
|
|
Registrovaný: 28.01.07 Prihlásený: 02.12.07 Príspevky: 1703 Témy: 25 | 25 |
Shira tu nevidím, tak odpoviem ja.
"windows update downloader" je utilita, ktorá slúži na stiahnutie aktualizácií priamo od MS. Potom ich už po reinštalácii nemusíš znova sťahovať.
Ale ja odporúčam packy od Ryana. Boli tu už spomenuté. 
|
|
Registrovaný: 12.10.06 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 20996 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Banska Byst... |
cubb píše: shiro, mal som tym chapat to ze uz nic insie nepomoze len preinstalovat OS?
mozno nebudes muset, ale ten program ti posluzi ak budes musiet, aby si nestahoval zase secko odznova.
Sak ked ten monitor nejde, tak ho nechaj na default PnP, ono to bude fungovat aj tak. Ja mam tiez benq ale FP73G a neinstalujem ho...
_________________ Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM Xiaomi 14T 256GB |
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
start/nastavenia/ovladaci panel/obrazovka/nastavenia/spresniť/monitor/default monitor/vlastnosti/ovladač/aktualizovať ovladač
A pred tym než dať aktualizovať vlož dnu CD s drivermi od monitoru, ono si najde driver a nakopiruje si ho, malo by to isť
Dufam že som to napisal jasne 
_________________ PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l NOTEBOOK: ASUS U36SG |
|
Registrovaný: 30.05.07 Prihlásený: 12.12.08 Príspevky: 32 Témy: 12 | 12 |
Dik tomino, toto vsetko som skusal ale kedze to je cerstvo nainstalovany OS tak tam niesu aktivne tie vlastnosti, je tam iba default PnP ako to pisal shiro a preto to nejde touto cestou.... robim to cez spravcu zariadeni presne tak ako si pisal teda aktual. ovladac vlozene cd a ci uz vyberiem automacky instalovat alebo zadam presne cestu k driveru ktory tam je zahlasi to tu uzasnu hlasku....
Co sa tyka fungovania monitoru Shiro ten default je chaby vzhladom na moju slabsiu masinu pri objektovom pohybe napriklad okna alebo po ww strankach je to otras, takze stale neviem....
|
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
A maš nainstalovany driver od grafickej karty? Ja som to robil tak že ten PnP som dal aktualizovať a ono si to skopirovalo driver z cd a potom sa mi už zobrazoval normalny nazov monitora, ono to musi isť. Najprv všetky driveri a potom monitor tak som to robil ja a išlo to. 
_________________ PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l NOTEBOOK: ASUS U36SG |
|
Registrovaný: 30.05.07 Prihlásený: 12.12.08 Príspevky: 32 Témy: 12 | 12 |
sorry tomino ale ked mi chces poradit tak si najprv precitaj predosle otazky a odpovede a tam zistis ze prave to co hovoris ze to musi ist nejde! a namiesto toho hlasi tu nezmyselnu hlasku ako si vid hore prcitas.......!!!! preto potrebujem poradit co s tym sprievodcom instalaciou alebo nieco v registroch zmenit. posledna instancia je preinstalovat win co uz je po uzivatelom nainstalovanych aplikaciach pekna fuska vsetko odznova..... takze taketo rady nepotrebujem.. ked sa niekto vyzna nech mi napise a nech cita historiu otazok a odpovedi, ak nie tak mi nepiste. dik.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | v PC zostavy | 6 | 982 | 22.03.2016 19:16 Miso122 |  | v Bazár | 1 | 244 | 15.03.2025 10:36 MakeLove |  | v Monitory, televízory a projektory | 1 | 690 | 15.10.2011 8:31 killer |  | v Monitory, televízory a projektory | 7 | 1043 | 05.12.2011 17:15 tairikuokami |  | [ Choď na stránku: 1 ... 12, 13, 14 ] v Diskusia | 418 | 86718 | 14.04.2009 1:09 Atrix24 |  | v Monitory, televízory a projektory | 1 | 387 | 27.02.2014 21:17 Kraliček |  | v Monitory, televízory a projektory | 7 | 580 | 20.09.2021 21:20 Arťom |  | v Monitory, televízory a projektory | 26 | 2298 | 06.01.2007 16:03 greguar |  | v Monitory, televízory a projektory | 0 | 891 | 18.02.2008 19:13 Vladio |  | v Monitory, televízory a projektory | 21 | 800 | 31.01.2016 12:56 Andre |  | v Monitory, televízory a projektory | 0 | 524 | 26.02.2018 20:11 CrazyJack |  | v Monitory, televízory a projektory | 12 | 1912 | 28.11.2006 21:39 EL_Bandito |  | v Monitory, televízory a projektory | 20 | 1668 | 02.12.2007 21:26 Wheeler |  | v Monitory, televízory a projektory | 9 | 858 | 29.11.2009 12:24 Svolo |  | v Monitory, televízory a projektory | 12 | 686 | 28.12.2019 13:44 Y0G1 |  | v Monitory, televízory a projektory | 0 | 704 | 28.11.2009 17:16 xXx_2 |
|