Naslo mi to ovladac, teraz ho stahujem co potrva dlho a potom skusim nainstalovat. Inak skusal som stiahnut aj oficialne odtialto ten Realtek
http://www.msi.com/support/nb/GS70-2PE-Stealth-Pro.html#down-driver&Win8.1 64 a instaloval som ho sice rucne , pretoze cez spravcu mi to nechcelo najst tu instalacku, ale aj tak nefungovalo.
// Spojený príspevok Str 15.04.15 8:30Tak po nocnom spanku, sa ocividne ,,sam´´ opravil vecer pred vypnutim nesiel, rano po 8 hodinach prestavky zrazu siel ....je to ocividne dost zvlastny notebook.
Akurat co mi nefunguje je Sound Blaster Cinema 2, ale mozno staci reinstal.
Nainstaloval som realtek rucne, nie cez spravcu, vsetko prebehlo v poriadku, aj soundblaster cinema 2 ide tiez, vsetko ide ako pred tym, ocividne aj NB potrebuje oddych.
Vdaka za cenny rady.