Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 18:11

Citácia:
Vdaka primitivnemu zabezpeceniu spominanej institucie doslo k analnej penetracii serverov NBU bez vedomia milanovho. z nbu uniklo 20 gigabajtov mailov, internych dokumentov, smernic, nariadeni a podobnych pic**** :)


Celý článok

A tento urad ma strazit nasu bezpecnost??? Skolsku siet mame lepsie zabezpecenu... :cop:







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 18:12

jj, toto som cital, celkom zaujimave :lol: :lol: :lol:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69
Bydlisko: - - -
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 18:20

hej aj ja som cital, skor sa mi ale pacil ten koniec

Citácia:
Date: Fri, 24 Feb 2006 12:53:50 +0100
From: xxxx xxxx
Subject: ahojky
To: xxx xxx
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1506
Ahoj xxxx, zdravi Ta xxxx ("hajzel z Komjatic" xixi).
Ty sa mi nejako neozyvas z toho Londonu.... ja viem neni tolko casu. A ja tiez nepisem nejako obzvlast casto... prepac!!! Ani neviem o com ti mam napisat,... tolko kreativity som u seba este nevidel, xaxa Mame sa tu na nasom urade velmi dobre.... ved vies, ze sa od prace nejdeme pretrhnut.


:) inac na zive.sk dneska pisali nieco v tom zmysle ze servery s hlavnymi udajmi nie su pripojene na net, ze toto boli dake public ci co, ale aj tak tie hesla su naozaj stylove :))


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2006 18:24

johny128 píše:
hej aj ja som cital, skor sa mi ale pacil ten koniec

Citácia:
Date: Fri, 24 Feb 2006 12:53:50 +0100
From: xxxx xxxx
Subject: ahojky
To: xxx xxx
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1506
Ahoj xxxx, zdravi Ta xxxx ("hajzel z Komjatic" xixi).
Ty sa mi nejako neozyvas z toho Londonu.... ja viem neni tolko casu. A ja tiez nepisem nejako obzvlast casto... prepac!!! Ani neviem o com ti mam napisat,... tolko kreativity som u seba este nevidel, xaxa Mame sa tu na nasom urade velmi dobre.... ved vies, ze sa od prace nejdeme pretrhnut.


:) inac na zive.sk dneska pisali nieco v tom zmysle ze servery s hlavnymi udajmi nie su pripojene na net, ze toto boli dake public ci co, ale aj tak tie hesla su naozaj stylove :))

to ano...tie hesla su uplne rulezzzacke... :) mozeme len hadat kolko dalsich uradov je takto "vyborne" zabezpecenych...







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 21:09

dalsi krasny priklad toho ako (ne)funguje stat a vsetko co je nim vlastnene a (ne)riadene







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15
Bydlisko: blawa ne?
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 21:23

MUHAHAHA
nemohol som si to odpustit...kamos mi to par hodin dozadu poslal..to je sila...ale ved preboha to je strasne...aj keby na tych kompoch mali nahrate akurat tak ako ich sef sere na hajzli..je to uplne jedno..ale principialne je hentake zabezpecenie hanba...okamzite by mali vyrazit adminov a zamestnat ich niekde ako pomocnu pracovnu silu(napr na smetisku..tam sa snad neda pokazit nic) ;)







_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.06
Prihlásený: 06.05.06
Príspevky: 164
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 21:39

Končím


Naposledy upravil Bruce dňa 06.05.2006 23:59, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15
Bydlisko: blawa ne?
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 21:50

Bruce píše:
No neviem neviem či by nepomiešali sklo z handrami?

to je fakt..tak potom ich poslat podavat Razovitym Obcanom Mesta lopaty pri vykopovych pracach...to by snad nepokazili :naught:







_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.06
Prihlásený: 06.05.06
Príspevky: 164
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 21:55

Končím


Naposledy upravil Bruce dňa 07.05.2006 0:00, celkovo upravené 1

Offline

Čestný člen
Čestný člen
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 24.05.05
Prihlásený: 22.08.08
Príspevky: 1993
Témy: 86
Bydlisko: Hradec Král...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 23:10

Bruce píše:
...A vieš keď sa na tým zamyslím tvoja teoria o tom že súkromník sa viacej stará o svoju firmu ako štátny zamestnanec o štátnu nieje pravda. .....
Dovolím si silně oponovat.... ;) Skoro mě takovéto "blitky" uráží.... :jaw:

Nechci se Tě nějak dotknout, ale jak jsi na takovou "debilitu" přišel?

(Nj.... levicový názor, v ČR se tomu říká "paroukovismus-debilismus @ komunismus"). :x

Bruce píše:
.....švajčiarske hodinky......
Asi kurevsky zadřený a nefunkční.... :P

Vím, co píšu, nepatřím mezi mladou generaci.... ;)







_________________
Shit No1: Intel Xeon X3350 @ Q9770, Scythe Mine, Asus P5E (Intel X38), 4x1024 A-Data 800 EE - DDR2 = 4096RAM @ 800MHz/2T, BFG GT260 - 896RAM oc OCX, 2x320GB Samsung SpinPoint F1 (HD322HJ) - RAID 0, Corsair 750W, SB X-Fi & příslušenství, case Thermaltake Soprano. Shit No2@kancl: Intel C2D E6700, MSI P35 Neo2 FIR (P35), 2x1024RAM A-Data EE 800MHz/2T, 250GB Seagate a 2 x 80GB Seagate RAID 1, MSI 6600@GT, WXP 32bit / WXP 64bit. Shit No3: Asus K8V-XE (VIA KT890/VT8251), 2x512RAM Kingston, A64 3000+, Maxtor 40GB, ATI 1300Pro.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2006 23:33

jaffar píše:
MUHAHAHA
nemohol som si to odpustit...kamos mi to par hodin dozadu poslal..to je sila...ale ved preboha to je strasne...aj keby na tych kompoch mali nahrate akurat tak ako ich sef sere na hajzli..je to uplne jedno..ale principialne je hentake zabezpecenie hanba...okamzite by mali vyrazit adminov a zamestnat ich niekde ako pomocnu pracovnu silu(napr na smetisku..tam sa snad neda pokazit nic) ;)
presne, toto je aj moj nazor, ale tak slovensky stat rad chyta tych akoze "hackarov" namiesto toho aby ich zamzestnal a dal im fakt slusny plat, co ma kazdy vysie postaveny v statnej sprave a tak by sa taketo nieco nemoholo nikdy stat, taky clovek vie potom ako rozmysla nejaky "hackar" a tym padom vie spravit opatrenie voci tomu, ale v podstate by ani nemusel lebo takto by mohli byt zamestnany vsetci takyto ludia co vedia ocom je rec a nie nejaky brutalny admini s xy vysokymi skolami co vedia akurat pocitat priklady z matiky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 7:23

Bruce píše:
Poznám súkromné firmy kde je bordel až strach

ano to je sice pravda, lenze ked je bordel u sukromnika mna to netrapi, sukromnik skrachuje pride o peniaze a ja si najdem iny podnik

lenze ked sa toto deje na statnom, tak to ide z mojich penazi, nehovoriac o tom ze ked aj statna firma navonok vyzera ze funguje ona v skutocnosti mnohokrat funguje iba vdaka tomu ze vyziera stat poberanim obrovskych dotaciia a v skutocnosti je stratova jak svina(zdravotnictvo, skolstvo, elektrarne, urady...)
Citácia:
Mame sa tu na nasom urade velmi dobre.... ved vies, ze sa od prace nejdeme pretrhnut.

ale hlavne ze tie paraziticke uradnicke KURVY poberaju vetsie platy ako trebars niejaky robotnik ktory robi nieco uziticne







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 7:28

Tommy píše:
...mnohokrat funguje iba vdaka tomu ze vyziera stat poberanim obrovskych dotaciia a v skutocnosti je stratova jak svina...

A kludne uvediem priklad. Geologicky Ustav Dioniza Stura
;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.06
Prihlásený: 06.05.06
Príspevky: 164
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 7:30

Takže Tommy ak skrachuje súkromník tak sa to tíka všetkých. Prečo? Prepustení zamestnanci zaťažia ako nezamestnaní štátnu kasu. Takže to nieje len jeho vec.


Naposledy upravil Bruce dňa 07.05.2006 0:01, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 8:18

Bruce píše:
Takže Tommy ak skrachuje súkromník tak sa to tíka všetkých. Prečo? Prepustení zamestnanci zaťažia ako nezamestnaní štátnu kasu. Takže to nieje len jeho vec.

tak za prve som striktne proti niecomu takemu ako je podpora v nezamestnanosti, keby sa tie peniaze formou znizenia dani nechali ludom, situacia chudobnych by bola ovela lepsia

a za druhe sukromnik najpr tie miesta ludom poskytne cize ked nakoniec skrachuje tak je situacia ako pred tym, lenze ked ma vo firme bordel statny podnik, ktory je financovany z mojich penazi, a bud tym ze je na trhu nepotrebny alebo preto lebo je neschopne riadeny, tak pobera od statu obrovske dotacie a to ma to neskutocne serie

a si uvedom ze sukromna stratova firma proste existovat nemoze, pretoze nema na kom parazytovat, to ze tam maju bordel je ich vec, a ked aj napriek tomu dokazu prosperovat tak na tom nevidim nic zle, kebo neprosperovali tak by uz neexistovali, zatialco statnych parazytickych firiem, kde sa nic nerobi len sa vyzieraju danovy poplatnici, je vo svete ako hnoja

proste stat je najhorsi vlastnik, a to ze FICO spolu z KOMUNISTAMI tvrdia opak to je ich debilizmus ktorym nainfikovali 35% slovenska(a to je smutne)

hlavne ze mame na skolach milion roznych nepotrebnych predmetov, ktore su dokonca povinne, ale zaviest aspon par mesiacov zakladov ekonomie ziadneho byrokrata na ministerstve nenapadne







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 8:19

To jsou všechno důsledky SAMETU. Kdyby se tu vykonal klasický státní převrat, bylo by vše jinak.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 21.10.07
Príspevky: 200
Témy: 3
Bydlisko: Bra-ti-sla-...
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 11:00

tak si spravme ked sa nam tolko nelubi zase to čo tu je :lol: :P (to ten prevrat myslim :) )


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 14:51

ale tie reformy nam vo vyhliadke do buducnosti pomozu. Raz prist museli. Je jasne ze reformove obdobie je najtazsie, ale muselo prist. Vela ludi si sedliackym rozumom vyvodzuje, ze vcera spravili reformu a dnes je stale zle a mozno aj horsie. Neuvedomuju si ze veci sa nedaju zodna na den radikalne pomenit a prechodne obdobie bude 5-10 mozno aj 20 rokov. Ale rozhodne pomozu mladej generacii. Babky demokratky vsak veselo nadavaju na reformy ze nic nepriniesli, ze naopak este zhorsili situaciu lebo uz to trva rok a stale nic...No slovo buducnost im uz nic nehovori...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 17:52

S tymi 20 rokmi si sa najako prepocital. Ak sa tu robia reformy, tak je to mozno obdobie 6 rokov dozadu ;)

Rovnost medzi ludmi je iba obycajna socialna damagogia. Rovnost nikdy nebude, pretoze vzdy tu bude niekto schopnejsi a niekto menej chopny, ktory nas v konecnom dosledku vsetkych taha dolu.

A to, ze nemam ani dvadsat je pravda, ale co to ma s tym spolocne!!!!! Ide iba o to ako sa zaujimas o svet okolo seba. Ci sa vies pozriet obektivne na realitu a vies si vybrat nieco rozumne z tych kalerabov, co nam tlacia politici do hlav.
Nazor, ze mlady su sprosty a neskuseny je taka strasna kravina :sick: :jaw:

Neviem kolko mas ty rokov, ci mas rodinu, v akych zijes pomeroch a pod., ale mam pocit, ze fico skorej namota na reci o socialnych istotach teba ako mna :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 18:22

murciano píše:
S tymi 20 rokmi si sa najako prepocital. Ak sa tu robia reformy, tak je to mozno obdobie 6 rokov dozadu ;)

nepisal som 20 rokov dozadu, ale dopredu. Proste ta prechodna doba bude trvat dlho. Ale prinesie casom vyhody...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 20:06

Ja som reagoval na toto:
Bruce píše:
Súhlasím že reforma musela prísť, ale veď už trvá pomaly dvadsať rokov. Niektorí ani toľko rokov nemáte.

To co si povedal ty, je samozrejme pravda :)

Len slovenski lekári a ostatni ludia na slovensku, ktori este ziju myslenim v socializme si neuvedomuju, ze Zajac nedokaze zreformavat zdravonictvo za 4 roky. Oni asi nepochopili, ze to bola reforma zdravotnictva a nie ich platov. Pretoze ked vytvoris fungujuci system, tak vytvoris priestor na zvysenie platov. A kedze sa brania zmene, tak sa nemozu cudovat, ze su tam, kde su ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 20:12

murciano píše:
Ja som reagoval na toto:
To co si povedal ty, je samozrejme pravda :)

Len slovenski lekári a ostatni ludia na slovensku, ktori este ziju myslenim v socializme si neuvedomuju, ze Zajac nedokaze zreformavat zdravonictvo za 4 roky. Oni asi nepochopili, ze to bola reforma zdravotnictva a nie ich platov. Pretoze ked vytvoris fungujuci system, tak vytvoris priestor na zvysenie platov. A kedze sa brania zmene, tak sa nemozu cudovat, ze su tam, kde su ;)

aha, sry :)
Inak pravdu veru mas...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 21:46

JanoF píše:
...a nie nejaky brutalny admini s xy vysokymi skolami co vedia akurat pocitat priklady z matiky...

Snad si myslel absolventov vysokych skol ineho odboru, lebo napr. ti co mna ucia na skole vedia z toho v com robia dost vela (momentalne to je programovanie, minuly semester to boli sietove sluzby). Ide podla mna hlavne o vek tych ludi - ten clvoek kym vystuduje tie skoly ako si hovoril tak doba dost pokroci a oni su uplne out... Takto su mnohi admini ... stary je 50 rokov tak nechapem ako s tym moze robit, je fakt len par ludi ktori aj v pokrocilom veku sa rozumeju do PC (ako myslim rozumeju viac ako napr. ja)...Keby skutocne na miesta spravcov sieti davali tych hackerov - mladych ludi - tak by sa asi tazko stalo ze si tam daju hesla ako deti zo skolky na chat. Kurnik ja mam ovela zlozitejsie heslo na mailovu schranku a to tam nemam dokopy nic... (cenou informacii)







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2006 21:52

keby tomu tak bolo ze by taketo pracovne pozicie obsadili takyto ludia tak sa take nieco nikdy nestane, teda nie na 100% ale na 99.9% urcite, kedze hackar vie ako hackar rozmysla ale nejaky zasuxovany admin s xy VS ktory vie akurat na 1000 sposobov sediet na stolicke ale otom co studoval nevie ani prd (samozrejme cset vynimkam aby som ich nehadzal vsetkych do jedneho pytla, ale tych vynimiek je velmi malo)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.06
Prihlásený: 06.05.06
Príspevky: 164
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 28.04.2006 21:27

noF s tebou súhlasím úplne na takomto citlivom mieste by fakt mali byť zamestnaní odborníci a dokonca ľudia pre túto prácu zapálení.


Naposledy upravil Bruce dňa 07.05.2006 0:03, celkovo upravené 1

Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.04.2006 22:48

Bruce píše:
JanoF s tebou súhlasím úplne na takomto citlivom mieste by fakt mali byť zamestnaní odborníci a dokonca ľudia pre túto prácu zapálení.
presne, ale stym nic nenarobis, to je ak by som to mal povedat pocitacovou frazou, je to bug tohoto systemu(spolocnosti) :)


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2006 11:28

Ak ma niekto zaujem o tricko

Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

dalej http://blackhole.sk/node/477


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 30.07.05
Prihlásený: 09.03.24
Príspevky: 147
Témy: 21
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2006 12:24

pracujem v PC firme poskytujucej net a neverili by ste kolko "skolenych" odbornikov mi uz volalo. to sa clovek nasmeje ale aj za hlavu pochyta ...

A to este neratam moju "karieru" mimo robotu. ked som bol uz x-krat robit nikomu PC ... a videl tu pracu "skolenych" ludi co to predomnou robili ... nasralo to a poriadne, ze mna prveho nezavolali a mohli to mat spravene poriadne a lacnejsie (popripade zadarmo, no zavisi od toho komu) ... ee, reakcia jednej kamoskynej mamicky na mna bola v zmylse - ten pan co nam pride urobit PC to ma vystudovane, vie co bdue robit a ten tvoj kamarat (akoze ja) je len amater. ludia ked som videl co ten "vystudovany" chlapik, co ma papier o tom ze nieco vie, porobil ... bluli by ste z toho ... toto naserie, lebo az ked mila mamicka zistila ze ich pcitac ide jak sracka ... az potom pochopila ... jemu zaplatili za robotu nekrestanske peniaze a ja som mal zaplatene klasickou slovenskou menou - "dakujem" ...

Tych hackerov by som hned zamestnal, hacker vie najlepsie ako sa branit pred prienikmi, ved to sam robi, tak ako si myslim ze aj intel vie naj ake cipove sady su pre jeho CPU-cka najlepsie. to ostatne je len "doplnenie" trhu ... nic viac.

castokrat sa mi zastavuje rozum ked idem rano v buse do prace, autobus plny, omyl, preplneny ludmi, ze ked sa otvoria dvere na zastavke, tak z neho ludia doslova odpadnu. Takze stojim si v takom buse, pozerama prazdne sedadlo, okoo neho sa ludia tlaaacia ze hruza dychat nemozu ale nikto si nesadne ... no nemam slov. premyslal som nad tym prestat dumat a im normlane povedat, heeeej ta co je, sadni si ! :-D







_________________
Slave:
Gigabyte EP35 DS3, C2D E8200 @ 3.8GHz, Corsair XMS2 4GB RAM, HD4830 @ 750/1800 512MB, 24" Samsung 245B, ...
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Narodný (NE)Bezpečnostný Úrad pwn3d

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2006 12:30

takyto skoleny ludia su vsade v statnej sprave, zatial som nestretol ani jedneho takeho co by vedel aj ocom, nevravim ze tam su nejaky admini co nevedia poskladat pocitac, ale prisnajme si ze to vie dnes uz aj 6rocne dieta, skor nevedia riesit problemy a pod ine veci......skoda pisat o takom niecom :sick: , ked je tu nejaky admin z takeho zariadenia tak aby som ho neurazil ak sa to aj jeho tyka :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2006 12:33

Jarko píše:
az potom pochopila ... jemu zaplatili za robotu nekrestanske peniaze a ja som mal zaplatene klasickou slovenskou menou - "dakujem" ...
Tak přesně tohle jsem už opustil,když někdo něco chce tak mi dá 100-300,- nebo ať si to dá do servisu kde mu bude 1500,- málo.Je sice hezký dělat zadarmo ale když si na to lidi zvyknou a automaticky počítaj s tím že budeš dělat zadarmo je to na :shit:







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Štatistický úrad - škola - beseda

v Vzdelanie, štúdium, škola

0

230

08.05.2014 18:41

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. úrad práce (čo treba vedieť) ?

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

17

978

09.09.2010 18:19

Trty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Maďarský protimonopolný úrad urobil raziu v Microsofte

v Novinky

2

345

26.07.2007 20:42

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra