[ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 14.07.2012 10:53 | Naladova bedna

Cawte chcem sa opytat na jednu otazku. Chem predat svoju staru bednu. Zapojil som ju ku svojemu monitoru asi po pol roku. Pc nabehol v pohode ale ked som ho zapojil na druhy den nenabehol. Problemy robi DVI vystup z grafickej karty radeon x 1950 XTX. za par minut skusania nabehol a myslel som si ze som ho len zle zapojil. na dalsi den opat nenabehol. Brat ho zapojil a isiel ale na dalsi den opat nesiel a nejde az do teraz. fakt neviem co moze s tym byt. nevie niekto poradit ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 14.07.2012 11:26 | Naladova bedna

Čo znamená nenabehol ? Pípa ? Vetráky sa točia ?
Len tak btw čau sa píše s "U".


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Naladova bedna

Registrovaný: 18.12.10
Prihlásený: 01.03.26
Príspevky: 2841
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 14.07.2012 11:36 | Naladova bedna

klude to može robiť monitor skús to pripojiť cez integrovanú grafiku ale skús zohnať od niekoho grafiku


_________________
Pc l MB: ASROCK Z77 Extreme4 CPU: Intel Core i5-3570K @ 4.3 GHz Cooler: Alpenföhn K2 GPU: Gigabyte R9 280X OC 3 GB RAM: 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz and 2x8GB Crucial 1600MHz SSD:Samsung 850 PRO 512GB DVD: HP DH-16ABLH PSU: Seasonic S12II-520 Bronze bulk Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl FAN: 2xFRACTAL 140mm Monitor: 32" Samsung Odyssey Mouse: Logitech G502 Keyboard: MS SideWinder X4 Router: Xiaomi Mi 3
Mobil l Iphone 17 Pro Max
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 14.07.2012 11:57 | Naladova bedna

Motior funguje na inej bedni v pohode, intergrovana grafa tam nieje bola to skladacka. Ako keby nesiel signal do minitora.Dioda na monitore svieti stale na orandzovo - normalne svieti na modro. Skusal som aj grafiku dat do ineho PCI slotu ani to nepomohlo. Musim skusit inu grafiku, poziciam a vyskusam. Dik za rady.
p.s. to "w" bolo naschval :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Naladova bedna

Registrovaný: 18.12.10
Prihlásený: 01.03.26
Príspevky: 2841
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 14.07.2012 12:03 | Naladova bedna

Neviem či tá grafika ma externe napájanie ale ak ano skus tam dať iné napajanie


_________________
Pc l MB: ASROCK Z77 Extreme4 CPU: Intel Core i5-3570K @ 4.3 GHz Cooler: Alpenföhn K2 GPU: Gigabyte R9 280X OC 3 GB RAM: 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz and 2x8GB Crucial 1600MHz SSD:Samsung 850 PRO 512GB DVD: HP DH-16ABLH PSU: Seasonic S12II-520 Bronze bulk Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl FAN: 2xFRACTAL 140mm Monitor: 32" Samsung Odyssey Mouse: Logitech G502 Keyboard: MS SideWinder X4 Router: Xiaomi Mi 3
Mobil l Iphone 17 Pro Max
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Naladova bedna

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Prievizda
NapísalOffline : 14.07.2012 13:34 | Naladova bedna

Možno by som to tipol aj na nejaké mŕtve spoje.Skús dať grafiku do trúby (bez chladiča) nech sa trochu upečie a spoje sa môžu znovu obnoviť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 14.07.2012 13:36 | Naladova bedna

Nerob to urcite kym si nebudes isty ze to robi grafika.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Naladova bedna

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Prievizda
NapísalOffline : 14.07.2012 13:37 | Naladova bedna

Počítač myslíš ako nenabehol? Keď si ho zapol vôbec nič sa nerozbehlo? Alebo sa pc rozbehol len obraz nenabehol?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 14.07.2012 14:38 | Naladova bedna

Prave ze PC cely nenabehol. To musi byt nieco s tou grafikou. Ked som zapojil do druheho DVI vystupu nabehol. Potom som ho dal do prveho DVI vystupu nenabehol a ked som skusil opat zapojit do toto DVI co isiel potom zase nesiel. Som z toho cely zufaly.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 14.07.2012 14:44 | Naladova bedna

Ani vetraky sa netocia ? nic ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Naladova bedna

Registrovaný: 04.11.11
Prihlásený: 13.06.26
Príspevky: 1787
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Vranov n/T
NapísalOffline : 14.07.2012 16:03 | Naladova bedna

Nebude to skôr doskou? Keď sa raz zapne a raz nie... Mne to kedysi robil jeden starý PC a vymenil som dosku a bolo všetko OK ;)


_________________
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey
CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK
 [ Príspevkov: 11 ] 


Naladova bedna



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC bedna

v PC zostavy

13

680

27.03.2011 22:49

Showman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herná bedňa

v PC zostavy

3

684

21.07.2020 6:26

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova bedna

v PC zostavy

9

976

20.11.2008 13:48

tommy1104

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Monitor+bedna

v PC zostavy

0

420

03.11.2009 18:04

JURITO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pc bedna

v PC skrinky a zdroje

12

724

27.10.2013 21:51

Murtagh

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC Bedna

v PC zostavy

16

853

25.05.2017 7:55

Y0G1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bedna 1162 €

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

33

1984

05.10.2009 18:46

reDo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bedňa pípanie

v Zvuk

5

774

01.03.2011 13:29

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC bedna

v PC zostavy

9

484

12.05.2015 20:51

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová bedňa

v PC skrinky, zdroje a chladenie

5

546

06.10.2018 18:44

an_tuz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

malá bedna

v Chladiče a všetky druhy chladenia

5

512

14.12.2014 20:59

C0lder

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova bedna

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

934

28.08.2006 15:32

zmija31

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bedňa bez grafiky

v PC zostavy

13

787

16.06.2016 4:49

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bedna za 1000€

v PC zostavy

7

581

16.07.2010 21:16

M84 M4ST3R

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bedna 700€ súrne

v PC zostavy

1

394

14.12.2010 17:52

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

D: Bedna CoolerMaster

v Bazár

0

206

27.04.2025 9:40

zajkoxxl



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF