[ Príspevkov: 42 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 13.02.2008 11:57 | nakup cez pixmania.sk

ma niekto skusenosti s nakupom na predfakturu odtial, alebo aspon, komunikovali ste cez telefon s nimi??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.07
Prihlásený: 09.02.13
Príspevky: 628
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 14.02.2008 0:19 | nakup cez pixmania.sk

noo normálne urobíš objednávku,pošlu číslo faktury učet a kolko treba zaplatiť.a do 3 dni pozaplatení,ak to maju na sklade to pride.
lenkeby si to chcela reklamovať tak to treba poslať až do francuzska,takže asi ani nezavolajú.
a nepoužívaj interpunčne znamienka v objednavke nevedia to rozluštiť nemaju Sk lokalizaciu.


_________________
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Offline

Čestný člen
Čestný člen
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95 | 95
NapísalOffline : 14.02.2008 0:21 | nakup cez pixmania.sk

Hej bracho uy odtial kupil Kameru, fotak, PDA a kopec elektronikz o ktorej ani neviem..


_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Čestný člen
Čestný člen
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1341
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 14.02.2008 7:27 | nakup cez pixmania.sk

aj ja som s tadial par krat nakupoval, v pohode vsetko


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 14.02.2008 13:02 | nakup cez pixmania.sk

aha jasne, dakujem. No mam predfakturu a mam to zaplatit a verit, ze to pride... Nemam rada taketo "obchody" bez moznosti aspon. tel. komunikacie. No vybrala som si ich pre cenu a obavam sa len tej konecnej dodavky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 27.02.08
Príspevky: 82
Témy: 7 | 7
NapísalOffline : 14.02.2008 13:37 | nakup cez pixmania.sk

pozor na pixmaniu sú to podvodnici :waggle:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 14.02.2008 14:09 | nakup cez pixmania.sk

Webster píše:
pozor na pixmaniu sú to podvodnici :waggle:

Mas s nimi zle skusenosti??????


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 388
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Fintice (PO)
NapísalOffline : 14.02.2008 14:15 | nakup cez pixmania.sk

Webster píše:
pozor na pixmaniu sú to podvodnici :waggle:


ak uz nieco take napises, tak aspon napis preco si to myslis.. :roll:

to dadmtb: nemusis citovat predch. prispevok co je nad tebou


_________________
Intel Core i5-3570, Gigabyte H77-DS3H, Kingston Vengeance 16GB-1600Mhz Dual Channel kit, SSD Kingston V300 120GB, HDD Samsung F2 1TB, Asus Geforce GTX-750 2GB, powered by Fortron 460W, Phone: Nexus 5 16GB, Printer: HP LaserJet P1005
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 14.02.2008 14:20 | nakup cez pixmania.sk

ved jj ale som chcelaby dotycny vedel :D sorry


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.06.06
Prihlásený: 27.06.11
Príspevky: 28
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 14.02.2008 16:13 | nakup cez pixmania.sk

Cez Pixmaniu som nakupoval repro, ktore boli za fakt vyhodnu cenu, bol som viacmenej spokojny, az na to, ze im to dlhsie trvalo (zasielal tovar z Nemecka), ale len z toho dovodu, ze som platil sekom, ktory som oscanoval a poslal mailom, dalej som komunikoval s milou slecnou od Pixmanie, ktora mi pomohla, aby tovar dosiel co najskor.

Velmi sa mi paci sposob komunikacie so zakaznikom, do formulara napisete svoje telefonne cislo (ale akceptuju len pevnu linku) a za par sekund Vam zavolaju naspat.

Vrelo odporucam.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1341
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 14.02.2008 17:30 | nakup cez pixmania.sk

natalia píše:
aha jasne, dakujem. No mam predfakturu a mam to zaplatit a verit, ze to pride... Nemam rada taketo "obchody" bez moznosti aspon. tel. komunikacie. No vybrala som si ich pre cenu a obavam sa len tej konecnej dodavky.

Si asi nikdy nenakupovala cez e-shop, vsak? Ci by si chcela dostat tovar az potom zaplatit? A oni zavolaju tebe ak mas dotaz ako pisal Depeshak


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 14.02.2008 18:17 | nakup cez pixmania.sk

přesunuto


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 13:25 | nakup cez pixmania.sk

Marzo, nakupovala som/ overila som si to vzdy aspon telef./, chcela som vediet odozvu zo skusenosti. S tym telefonovanim jasne, ze som to vyskusala pred tym ako som sem pisala, ale telefonovali spat"bez hlasu" mhm ani prijemny zen. hlas neprehovoril :-(, tak preto tie obavy.
Dik za to to, ze ste reagovali ti, co mate skusenosti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 02.09.06
Prihlásený: 30.11.10
Príspevky: 255
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Sliač
NapísalOffline : 15.02.2008 22:12 | nakup cez pixmania.sk

ja som objednaval pred rokom fotak a sluchadla...zaplatil som prevodom a potom to za tyzden aj daco prislo...sice to trvalo kus dlhsie ako som cakal ale platba cezhranicna je dost dlhy proces...takze v podstate ziadny problem :D


_________________
NB: LENOVO THINKPAD R61 | C2D T8100 2,1GHz 3MB L2 cache | 1x2GB DDR2 667MHz | 15.4" WSXGA+(1680x1050) | nVidia Quadro NVS 140M 128MB | WDC WD1600BEVS 160GB | Matsushita HL-DT-ST DVDRAM GMA-4082N | WiFi Intel PRO/Wireless 4965AGN 802.11a/g/n | Logitech MX518 | KOSS SB/45 | Western Digital My Book Essential Edition 200GB
PC: MB: Intel Rio Vista D945PVS | CPU: Intel P4 640 3,2GHz L2 2MB | RAM: 2x512MB DDR2 533MHz | VGA: MSI nVidia GeForce NX6800 TD256E 256MB | HDD: Seagate ST3200822AS 200GB | DVDRW: Pioneer DVR-109 DVD-RW/+RW16x DL | Monitor: 19" Acer AL1921hs
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 16.02.2008 19:53 | nakup cez pixmania.sk

Dakujem, vidim , ze by nemal byt problem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 07.03.2008 23:10 | nakup cez pixmania.sk

............a dnes mozem povedat, v pohode a naozaj nebol problém


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 14.03.08
Prihlásený: 14.03.08
Príspevky: 1
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 14.03.2008 13:31 | nakup cez pixmania.sk

Zdravim vsetkych, prosim Vas pekne, kde ste nasli tel. cislo na "Pixmaniu" mne sa to na ich web strankach nepodarilo. Ked ho niekto ma a bol by tak mily a zaslal mi ho, alebo ho sem prilepil. Potrebujem sa s niekym z "Pixmanie" porozpravat... DAKUJEM


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 14.03.2008 20:59 | nakup cez pixmania.sk

...no tak tento problem som mala s nimi tiez, lebo podla ich postupov staci kliknut na telefon v uvodnej casti web stranky
http://www.pixmania.sk/dev/gui_web/coun ... ebcall.php
vraj od 9,00-17,00 hod
no viackrat som to musela skusit....asi na 3. den :-) , mozno budes mat viac stastia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.03.08
Prihlásený: 20.03.08
Príspevky: 1
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 20.03.2008 12:24 | nakup cez pixmania.sk

Na staznosti.sme.sk som nasiel toto :
Kód:
http://staznosti.sme.sk/cpld/371/Pixmania---Fotovista-SAS--(wwwpixmaniask)/Zaplateny-fotoaparat-mi-nedorucili.html
. Avsak na stranke pixmanie je uz medzi dorucovatelskymi sluzbami UPS, tak to asi zmenili....navyse ten spominany pripad vyriesili velmi ferovo a spravne:)
Tiez uvazujem o kupe iPodu touch, ta cena ma velmi laka.
Btw ked tie veci posielaju zo zahranicia ma to slovensky manual ???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 27.03.08
Príspevky: 24
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 24.03.2008 22:29 | nakup cez pixmania.sk

Nemá kazdy vyrobok slov. návod. Dig.kamera Samsung rozhodne nemala/na nete bol :-)/. Dig. diktafon Olympus mal slov.navod.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.08
Prihlásený: 03.06.08
Príspevky: 1
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 03.06.2008 12:14 | nakup cez pixmania.sk

ludkovia, ja som kupoval vysavac, bez problemov, v pon. som kupil a oni poslali potvrdenie s ID udajmi pre platbu, v uto. som zaplatil cez prevod (kartu som radsej nedaval), v pia. im to doslo a hned poslali oznam o odoslani, dalsi pon. som pre istotu overil dorucovacie adresu + mobil v DPD, no a v str. mi ho v poriadku dorucili, takze spokojnost kedze cena bola 4000 oproti 6000 od statndardnych netovych predajcov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 03.06.2008 19:30 | nakup cez pixmania.sk

Vidim ze na trhu sa objavila kvalitna firma. Viete casto som sa cudoval, preco niekto nezalozi firmu, kde by ponukal sluzby na 100% a nizke ceny....ludi by to prilakalo a zarobil by dost. A prave vidim, ze uz tu taka je. Podla recenzii co su po nete maju sluzby na vysokej urovni, chyby riesia velmi ferovo a rychlo, maju nizke ceny a dobre veci. Sice tovar dorucia neskor, ale to je sposobene tym, ze ho beru zo zahranicia aby si mohli dovolit nizke ceny.

A k tym navodom, kazdy vyrobca dava normall do kazdeho viacjazycny manual. Pokial je niejaka zasielka urcena priamo pre Slovensko musi obsahovat manual v SK abo CZ zo zakona. Cize vzhladom k tomu ze oni ten tovar dovazaju zo zahranicia, tak moze akurat vas jazyk chybat.


_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 05.06.06
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 12
Témy: 5 | 5
NapísalOffline : 10.06.2008 19:11 | nakup cez pixmania.sk

Zdravim,
osobne som tam nakupoval takmer vsetky spotrebice, vratane plazmoveho TV, vsetko mi bolo bez akychkolvek problemov dorucene prostrednictvom DPD kurierskej sluzby.
Taktiez je dostupna bezplatna podpora cez telefon, staci zadat cislo a oni zavolaju.
Odporucam, hlavne kvoli cenam. Preco by sme mali preplacat nasim podnikatelom ich vymyslene ceny?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 16.07.08
Príspevky: 150
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 13.06.2008 8:55 | nakup cez pixmania.sk

a dostal si návod v SK jazyku ?


_________________
Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 04.10.06
Prihlásený: 27.06.17
Príspevky: 211
Témy: 35 | 35
Bydlisko: KE,THC
NapísalOffline : 13.06.2008 14:20 | nakup cez pixmania.sk

reklamovali ste uz niekedy tovar z pixmanie? lebo sa chystam stamad kupit lcd 37" full hd a zaujima ma ci vybavovanie reklamacie prebieha v pohode...


_________________
asus eeepc 1000H
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.08.07
Prihlásený: 29.03.10
Príspevky: 146
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 30.07.2008 19:23 | nakup cez pixmania.sk

No neviem, na pixmaniu je najviac staznosti spomedzi internetovych obchodov, tolko staznosti nikto nedosiahol: http://staznosti.sme.sk/cpas/196/Pixman ... niask.html

Ja tam urcite nakupovat nebudem. Stacil mi jeden telefonat tam, zavolali spat hned, ale ta slecna nevedela po slovensky, a na mail vzdy odpovedaju az po 24 hodinach. Strasne komplikovany obchod. Reklamaciu tam nechcem zazit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 05.06.06
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 12
Témy: 5 | 5
NapísalOffline : 19.08.2008 21:23 | nakup cez pixmania.sk

tak zaplat nasim podnikatelom, ktori na secko prihodia aspon 5-6 tisiciek navyse...
minule som reklamoval televizor, poslal som kurierom a do tyzdna mi prisiel novy, pricom hned na asledujuci den mi odvovodnili, ze akceptuju reklamaciu podla poriadku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.08.07
Prihlásený: 29.03.10
Príspevky: 146
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 20.08.2008 7:05 | nakup cez pixmania.sk

Maico, mas 12 prispevkov, z toho 2 pochvalne o pixmanii. Myslis, ze to nevidno na prvy pohlad, ze si z pixmanie? Aj to o niecom hovori, ked si musi nejaka firma sama pisat po forach o sebe pochvalne prispevky, a stovky uzivatelov na nu vo forach nadava.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5403
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 20.08.2008 21:11 | nakup cez pixmania.sk

Dovolím si nesúhlasiť. Maico určite nie je z pixmanie, je len typ človeka, ktorý hľadá to najlacnejšie (bez ohľadu na kvalitu) a doteraz mal šťastie.
Tak ako v prípade pixmanie, keďže jeho záruka bola uznaná (horšie by bolo, keby mu ju neuznali, vtedy by sa mu telka o dosť predražila), alebo napríklad aj pri tomto hostingu - http://www.pcforum.sk/enix-sk-vt44847.html - bol spokojný a pritom musí byť každému jasné, že za tú cenu to nebude nič extra.


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nakup cez pixmania.sk

Registrovaný: 05.06.06
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 12
Témy: 5 | 5
NapísalOffline : 20.08.2008 21:17 | nakup cez pixmania.sk

ak mas staticky web, nepotrebujes nic extra, svetova trieda je theplanet.com, ak mas 200$/mesiac navyse :D
a ktory z nasich sk hostingov je extra? ved aj na websupport ci forpsi je cena okolo 2000sk/rok a nic moc hostingy
ci som z pixmanie?
uz som sa vyjadril cez ss, ze pixmania je celoeuropska firma a nepotrebuje robit reklamu pre par stovak slovakov :lol:


 [ Príspevkov: 42 ] 1, 2


nakup cez pixmania.sk



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nákup cez www.inakup.sk

v Ostatné

9

825

15.01.2010 20:48

Deszka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pixmania.SK navratny listok potrebujem

v Obchody, reklamácie a právo

1

1397

23.06.2009 10:04

Pixmania

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nakup cez lavacom

v Obchody, reklamácie a právo

0

1209

16.12.2009 19:27

Kentaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nakup cez asbis

v Notebooky a netbooky

1

932

12.12.2006 16:40

KikoKK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nakup mp3 cez internet

v Ostatné

0

1139

07.02.2007 18:58

stanlord

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nákup BTC? Cez Coinbase? Teraz?

v Obchody, reklamácie a právo

3

1203

14.03.2020 18:11

matmatmat

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

D: Darček 5% na nákup v Alza.sk!

v Bazár

4

1011

13.01.2013 22:32

guess.whoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nákup grafiky cez internet zo zahranicia

v Obchody, reklamácie a právo

0

1007

13.07.2008 22:47

mautomatic

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nákup oblečenia cez e-chop - Ebay

v Diskusia

3

687

11.08.2014 21:53

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pixmania

v Prenosné zariadenia

19

2187

26.03.2009 17:49

mbc

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pixmania konci na Slovensku

v Novinky

9

922

30.04.2013 9:40

haffen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

registracia .sk domeny cez forpsi.com

v Hosting, servery a domény

18

2344

24.07.2009 11:01

jozef.rusnak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS N50VN cez CENTRUM-ELEKTRO.SK

v Notebooky a netbooky

2

1341

25.03.2009 14:50

TransFormeR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Veľký hadrónový urýchľovač spustený, cez zápas Sk o bronz

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

46

2278

10.03.2010 21:08

Psycho

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

D: Tri zľavové kódy - Pilulka.sk , Martinus.sk , 4home.sk

v Bazár

0

837

20.03.2022 18:32

ramaya

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

.sk domény od večera prechádzajú veľkou zmenou, v sobotu už majú bežať cez nový systém

v Novinky

0

516

31.08.2017 22:45

JanoF



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF