Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 42 ] | 1, 2 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
ma niekto skusenosti s nakupom na predfakturu odtial, alebo aspon, komunikovali ste cez telefon s nimi??
|
|
Registrovaný: 09.06.07 Prihlásený: 09.02.13 Príspevky: 628 Témy: 9 | 9 Bydlisko: KE |
noo normálne urobíš objednávku,pošlu číslo faktury učet a kolko treba zaplatiť.a do 3 dni pozaplatení,ak to maju na sklade to pride.
lenkeby si to chcela reklamovať tak to treba poslať až do francuzska,takže asi ani nezavolajú.
a nepoužívaj interpunčne znamienka v objednavke nevedia to rozluštiť nemaju Sk lokalizaciu.
_________________ Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710 |
|
Registrovaný: 21.12.06 Prihlásený: 31.12.19 Príspevky: 9438 Témy: 95 | 95 |
Hej bracho uy odtial kupil Kameru, fotak, PDA a kopec elektronikz o ktorej ani neviem..
_________________ NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka |
|
Registrovaný: 10.11.05 Príspevky: 1341 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Banská Byst... |
aj ja som s tadial par krat nakupoval, v pohode vsetko
_________________ Bezpodpisoid fórumový |
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
aha jasne, dakujem. No mam predfakturu a mam to zaplatit a verit, ze to pride... Nemam rada taketo "obchody" bez moznosti aspon. tel. komunikacie. No vybrala som si ich pre cenu a obavam sa len tej konecnej dodavky.
|
|
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 27.02.08 Príspevky: 82 Témy: 7 | 7 |
pozor na pixmaniu sú to podvodnici 
|
|
Registrovaný: 20.11.07 Prihlásený: 18.01.09 Príspevky: 2929 Témy: 116 | 116 |
Webster píše: pozor na pixmaniu sú to podvodnici 
Mas s nimi zle skusenosti??????
|
|
Registrovaný: 16.07.07 Prihlásený: 07.03.24 Príspevky: 388 Témy: 10 | 10 Bydlisko: Fintice (PO) |
Webster píše: pozor na pixmaniu sú to podvodnici 
ak uz nieco take napises, tak aspon napis preco si to myslis..
to dadmtb: nemusis citovat predch. prispevok co je nad tebou
_________________ Intel Core i5-3570, Gigabyte H77-DS3H, Kingston Vengeance 16GB-1600Mhz Dual Channel kit, SSD Kingston V300 120GB, HDD Samsung F2 1TB, Asus Geforce GTX-750 2GB, powered by Fortron 460W, Phone: Nexus 5 16GB, Printer: HP LaserJet P1005 |
|
Registrovaný: 20.11.07 Prihlásený: 18.01.09 Príspevky: 2929 Témy: 116 | 116 |
ved jj ale som chcelaby dotycny vedel  sorry
|
|
Registrovaný: 25.06.06 Prihlásený: 27.06.11 Príspevky: 28 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Kosice |
Cez Pixmaniu som nakupoval repro, ktore boli za fakt vyhodnu cenu, bol som viacmenej spokojny, az na to, ze im to dlhsie trvalo (zasielal tovar z Nemecka), ale len z toho dovodu, ze som platil sekom, ktory som oscanoval a poslal mailom, dalej som komunikoval s milou slecnou od Pixmanie, ktora mi pomohla, aby tovar dosiel co najskor.
Velmi sa mi paci sposob komunikacie so zakaznikom, do formulara napisete svoje telefonne cislo (ale akceptuju len pevnu linku) a za par sekund Vam zavolaju naspat.
Vrelo odporucam.
|
|
Registrovaný: 10.11.05 Príspevky: 1341 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Banská Byst... |
natalia píše: aha jasne, dakujem. No mam predfakturu a mam to zaplatit a verit, ze to pride... Nemam rada taketo "obchody" bez moznosti aspon. tel. komunikacie. No vybrala som si ich pre cenu a obavam sa len tej konecnej dodavky.
Si asi nikdy nenakupovala cez e-shop, vsak? Ci by si chcela dostat tovar az potom zaplatit? A oni zavolaju tebe ak mas dotaz ako pisal Depeshak
_________________ Bezpodpisoid fórumový |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
přesunuto
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
Marzo, nakupovala som/ overila som si to vzdy aspon telef./, chcela som vediet odozvu zo skusenosti. S tym telefonovanim jasne, ze som to vyskusala pred tym ako som sem pisala, ale telefonovali spat"bez hlasu" mhm ani prijemny zen. hlas neprehovoril :-(, tak preto tie obavy.
Dik za to to, ze ste reagovali ti, co mate skusenosti.
|
|
Registrovaný: 02.09.06 Prihlásený: 30.11.10 Príspevky: 255 Témy: 9 | 9 Bydlisko: Sliač |
ja som objednaval pred rokom fotak a sluchadla...zaplatil som prevodom a potom to za tyzden aj daco prislo...sice to trvalo kus dlhsie ako som cakal ale platba cezhranicna je dost dlhy proces...takze v podstate ziadny problem 
_________________ NB: LENOVO THINKPAD R61 | C2D T8100 2,1GHz 3MB L2 cache | 1x2GB DDR2 667MHz | 15.4" WSXGA+(1680x1050) | nVidia Quadro NVS 140M 128MB | WDC WD1600BEVS 160GB | Matsushita HL-DT-ST DVDRAM GMA-4082N | WiFi Intel PRO/Wireless 4965AGN 802.11a/g/n | Logitech MX518 | KOSS SB/45 | Western Digital My Book Essential Edition 200GB PC: MB: Intel Rio Vista D945PVS | CPU: Intel P4 640 3,2GHz L2 2MB | RAM: 2x512MB DDR2 533MHz | VGA: MSI nVidia GeForce NX6800 TD256E 256MB | HDD: Seagate ST3200822AS 200GB | DVDRW: Pioneer DVR-109 DVD-RW/+RW16x DL | Monitor: 19" Acer AL1921hs |
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
Dakujem, vidim , ze by nemal byt problem.
|
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
............a dnes mozem povedat, v pohode a naozaj nebol problém
|
|
Registrovaný: 14.03.08 Prihlásený: 14.03.08 Príspevky: 1 Témy: 0 | 0 |
Zdravim vsetkych, prosim Vas pekne, kde ste nasli tel. cislo na "Pixmaniu" mne sa to na ich web strankach nepodarilo. Ked ho niekto ma a bol by tak mily a zaslal mi ho, alebo ho sem prilepil. Potrebujem sa s niekym z "Pixmanie" porozpravat... DAKUJEM
|
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
...no tak tento problem som mala s nimi tiez, lebo podla ich postupov staci kliknut na telefon v uvodnej casti web stranky
http://www.pixmania.sk/dev/gui_web/coun ... ebcall.php
vraj od 9,00-17,00 hod
no viackrat som to musela skusit....asi na 3. den  , mozno budes mat viac stastia
|
|
Registrovaný: 20.03.08 Prihlásený: 20.03.08 Príspevky: 1 Témy: 0 | 0 |
Na staznosti.sme.sk som nasiel toto : Kód: http://staznosti.sme.sk/cpld/371/Pixmania---Fotovista-SAS--(wwwpixmaniask)/Zaplateny-fotoaparat-mi-nedorucili.html . Avsak na stranke pixmanie je uz medzi dorucovatelskymi sluzbami UPS, tak to asi zmenili....navyse ten spominany pripad vyriesili velmi ferovo a spravne:)
Tiez uvazujem o kupe iPodu touch, ta cena ma velmi laka.
Btw ked tie veci posielaju zo zahranicia ma to slovensky manual ???
|
|
Registrovaný: 12.02.08 Prihlásený: 27.03.08 Príspevky: 24 Témy: 4 | 4 |
Nemá kazdy vyrobok slov. návod. Dig.kamera Samsung rozhodne nemala/na nete bol  /. Dig. diktafon Olympus mal slov.navod.
|
|
Registrovaný: 03.06.08 Prihlásený: 03.06.08 Príspevky: 1 Témy: 0 | 0 |
ludkovia, ja som kupoval vysavac, bez problemov, v pon. som kupil a oni poslali potvrdenie s ID udajmi pre platbu, v uto. som zaplatil cez prevod (kartu som radsej nedaval), v pia. im to doslo a hned poslali oznam o odoslani, dalsi pon. som pre istotu overil dorucovacie adresu + mobil v DPD, no a v str. mi ho v poriadku dorucili, takze spokojnost kedze cena bola 4000 oproti 6000 od statndardnych netovych predajcov
|
|
Registrovaný: 10.02.08 Prihlásený: 15.05.17 Príspevky: 2264 Témy: 48 | 48 Bydlisko: Nitra |
Vidim ze na trhu sa objavila kvalitna firma. Viete casto som sa cudoval, preco niekto nezalozi firmu, kde by ponukal sluzby na 100% a nizke ceny....ludi by to prilakalo a zarobil by dost. A prave vidim, ze uz tu taka je. Podla recenzii co su po nete maju sluzby na vysokej urovni, chyby riesia velmi ferovo a rychlo, maju nizke ceny a dobre veci. Sice tovar dorucia neskor, ale to je sposobene tym, ze ho beru zo zahranicia aby si mohli dovolit nizke ceny.
A k tym navodom, kazdy vyrobca dava normall do kazdeho viacjazycny manual. Pokial je niejaka zasielka urcena priamo pre Slovensko musi obsahovat manual v SK abo CZ zo zakona. Cize vzhladom k tomu ze oni ten tovar dovazaju zo zahranicia, tak moze akurat vas jazyk chybat.
_________________ WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well. |
|
Registrovaný: 05.06.06 Prihlásený: 21.07.09 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 |
Zdravim,
osobne som tam nakupoval takmer vsetky spotrebice, vratane plazmoveho TV, vsetko mi bolo bez akychkolvek problemov dorucene prostrednictvom DPD kurierskej sluzby.
Taktiez je dostupna bezplatna podpora cez telefon, staci zadat cislo a oni zavolaju.
Odporucam, hlavne kvoli cenam. Preco by sme mali preplacat nasim podnikatelom ich vymyslene ceny?
|
|
Registrovaný: 15.12.07 Prihlásený: 16.07.08 Príspevky: 150 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Bratislava |
a dostal si návod v SK jazyku ?
_________________ Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i |
|
Registrovaný: 04.10.06 Prihlásený: 27.06.17 Príspevky: 211 Témy: 35 | 35 Bydlisko: KE,THC |
reklamovali ste uz niekedy tovar z pixmanie? lebo sa chystam stamad kupit lcd 37" full hd a zaujima ma ci vybavovanie reklamacie prebieha v pohode...
_________________ asus eeepc 1000H |
|
Registrovaný: 06.08.07 Prihlásený: 29.03.10 Príspevky: 146 Témy: 2 | 2 |
No neviem, na pixmaniu je najviac staznosti spomedzi internetovych obchodov, tolko staznosti nikto nedosiahol: http://staznosti.sme.sk/cpas/196/Pixman ... niask.html
Ja tam urcite nakupovat nebudem. Stacil mi jeden telefonat tam, zavolali spat hned, ale ta slecna nevedela po slovensky, a na mail vzdy odpovedaju az po 24 hodinach. Strasne komplikovany obchod. Reklamaciu tam nechcem zazit.
|
|
Registrovaný: 05.06.06 Prihlásený: 21.07.09 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 |
tak zaplat nasim podnikatelom, ktori na secko prihodia aspon 5-6 tisiciek navyse...
minule som reklamoval televizor, poslal som kurierom a do tyzdna mi prisiel novy, pricom hned na asledujuci den mi odvovodnili, ze akceptuju reklamaciu podla poriadku
|
|
Registrovaný: 06.08.07 Prihlásený: 29.03.10 Príspevky: 146 Témy: 2 | 2 |
Maico, mas 12 prispevkov, z toho 2 pochvalne o pixmanii. Myslis, ze to nevidno na prvy pohlad, ze si z pixmanie? Aj to o niecom hovori, ked si musi nejaka firma sama pisat po forach o sebe pochvalne prispevky, a stovky uzivatelov na nu vo forach nadava.
|
|
Registrovaný: 21.02.06 Prihlásený: 08.12.14 Príspevky: 5403 Témy: 30 | 30 Bydlisko: Bratislava |
Dovolím si nesúhlasiť. Maico určite nie je z pixmanie, je len typ človeka, ktorý hľadá to najlacnejšie (bez ohľadu na kvalitu) a doteraz mal šťastie.
Tak ako v prípade pixmanie, keďže jeho záruka bola uznaná (horšie by bolo, keby mu ju neuznali, vtedy by sa mu telka o dosť predražila), alebo napríklad aj pri tomto hostingu - http://www.pcforum.sk/enix-sk-vt44847.html - bol spokojný a pritom musí byť každému jasné, že za tú cenu to nebude nič extra.
_________________ Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme. |
|
Registrovaný: 05.06.06 Prihlásený: 21.07.09 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 |
ak mas staticky web, nepotrebujes nic extra, svetova trieda je theplanet.com, ak mas 200$/mesiac navyse
a ktory z nasich sk hostingov je extra? ved aj na websupport ci forpsi je cena okolo 2000sk/rok a nic moc hostingy
ci som z pixmanie?
uz som sa vyjadril cez ss, ze pixmania je celoeuropska firma a nepotrebuje robit reklamu pre par stovak slovakov 
|
|
Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 42 ] | 1, 2 |
|