Obsah fóra
ma niekto skusenosti s nakupom na predfakturu odtial, alebo aspon, komunikovali ste cez telefon s nimi??
[ Choď na stránku: 1, 2 ]
v Obchody, reklamácie a právo
natalia
41
16481
19.04.2011 16:28
framook