|
| Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
| Oznámenia |
 | Technologie monitorov: Ploché panely: CRT monitory: Obnovovacia frekvencia CRT monitorov: Čím vyššia obnovovacia frekvencia... | 3 | 4425 | 10.01.2008 18:15 Jaro |
| Témy |
 | Zdravim, chcel by som sa spytat ci mi neviete poradit nejaky prostriedok ako by som mohol odstranit skriabance z obrazovky... | 11 | 1121 | 20.09.2007 17:42 OmeGa |
 | ja by som sa skor priklonil k tomu lg hlavne kvoli hdmi a hdcp podpore ale neviem ako to je s tou hdcp podporou u hp neviem to... | 2 | 753 | 20.09.2007 15:21 OmeGa |
 | Hlasovanie: Mam 5 rocne CRT 17 palc.Je na case si kupit nieco nove.Vacsinou vyuzivam Monitor 80perc.hry 20perc.filmy.Rozmyslam nad tymto... | 10 | 1211 | 19.09.2007 10:32 lounge |
 | mam problem s monitorom IBM P260 6552, ktory mam pozicany od kamarata. ma velkost uhlopriecky asi 20', ale ked nastavim... | 1 | 692 | 11.09.2007 23:33 OmeGa |
 | Hlasovanie: Jakej máte monitor? Zahlasujte a pak napište jakej přesně, případně napište zkušenosti... Já mám momentálně AOC 7G+ Dobrej... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] | 107 | 11621 | 08.09.2007 12:24 Jopi |
 | Prosim Vas ako by som mohol prepojit satelit DIGI TV cez monitor pocitaca?-lebo si chcem kupit novy monitor a nechcem kupovat... | 0 | 1856 | 08.09.2007 11:37 freem1 |
 | Chcel by som kúpiť 19" monitor, ale neviem, či obyčajný (4:3), alebo widescreen (16:10, resp. 16:9). Ktorý je lepší?... | 12 | 1012 | 07.09.2007 22:10 OmeGa |
 | Chcem si kupit 21 alebo 22" LCD monitor do 10 000 Sk... poradte mi nejaky MODEL....PLS...newiem co je dolezite pri... | 3 | 946 | 02.09.2007 17:54 Tomas1 |
 | pls o pomoc mam novy lcd monitor a blika mi už som si prečital že je potreba mat aspon 75mhz nastavenych ale ja tuto možnst... | 2 | 796 | 30.08.2007 18:51 delock |
 | Ludkovia naozaj by som potreboval HELP. Situacia sa ma takto, novy comp radeon hd 2600xt a CRTecko Relisys TE770. Noo takmer... | 2 | 808 | 26.08.2007 12:53 shiro |
 | Prosimvas, potreboval by som poradit nejaky LCD monitor z nejakeho online obchodu ktory by mal velkost 19" moze byt aj... | 0 | 817 | 20.08.2007 19:01 Dante3000 |
 | zdravim mate niekto skusenosti s tymto monitorom? mne sa na vyzor velmi paci a myslim si, ze aj cena je velmi dobra. nie som... | 2 | 1031 | 16.08.2007 22:07 Petulko |
 | Vybírám známému monitor, který ho chce především na hry. Zvolil jsem 20-ti palcový (16:9) Nechtěl jsem technologii TN, ale... | 2 | 1189 | 12.08.2007 17:17 Tomas1 |
 | Zdravim. prosim pomozte mi!!! mam taky problem ze ked dam nejaku hru na 640x480(alebo nejak tak) alebo 800x600 a driver OpenGL... | 13 | 1992 | 31.07.2007 13:03 felas |
 | Zdravim ludkovia kedze planujem nakup tohto monitora cem s pozistovat ake mate s nim skusenosti? :-) | 0 | 897 | 28.07.2007 13:13 KatjushaMan |
 | tak caute. mam problem s mojim monitorom neviem preco, ale v poslednom case zacal robit to, ze ked mam cierne pismena na bielom... | 5 | 1233 | 21.07.2007 14:07 OmeGa |
 | Zdravim, chcem si kupit nove LCD, hlavne na pozeranie filmov, jednoduchu grafiku (CorelDraw a Photoshop) a kancelarsku robotu.... | 8 | 1093 | 17.07.2007 18:40 OmeGa |
 | Zdravicko potrevoval by som od tunajsej komunity aby mi pomohla zo strankami na kt su testy LCD monitorou dakujem :) | 4 | 2178 | 09.07.2007 23:21 Luks |
 | ahojte, mam velký problém. včera išlo všetko v poriadku ale ked som dneska zapol pc tak mám úplne svetlý monitor. kým za zapína... | 2 | 783 | 06.07.2007 23:31 EIDOS12 |
 | Cafte planujem kupit novy LCD ale moc v tom nemam jasno Ake parametre si vsimat pri kupe LCD? A comu by som sa mal vyvarovat?... | 11 | 2429 | 06.07.2007 16:47 Jopi |
 | takze mam problem..pri brigtness nastavenej na minimum(prip 10) ked je okolo tma tak je obraz perfektne ostry atd..ale ked je... | 18 | 3094 | 06.07.2007 12:28 martinrenaul |
 | Zdravim, som majitelom notebooku HP nc8430, graficku kartu to ma ATI Mobility X1600. Chcel by som si dokupit vacsie lcd, kedze... | 7 | 920 | 04.07.2007 21:17 black.colour |
 | Ahojte, mam grafiku Geforce 5500 a 17" CRT monitor (stary asi 3 roky). Rozlisenie 800x600 ide v pohode, ale ked dam... | 6 | 1007 | 03.07.2007 8:26 eiger33 |
 | Caute, máte niekto skusenosti s LCD LG L226WTQ-WF alebo SF (22")? - rozdiel je asi len vo farbe. Potreboval by som nejake... | 1 | 1171 | 02.07.2007 8:55 pa4k |
 | Caute, kupil som si vcera tento monitor. Grafiku mam GeForce FX 5600 a rpbi mi to jeden problem. A sice ked mam monitor... | 3 | 1247 | 21.06.2007 6:53 everlast20 |
 | Nazdar Banda ... dnes som zobral Jedno odpalene Sony VAIO FX900 ... byvaly uzivatel na nom odpalil napajanie ... Kupil... | 0 | 1023 | 07.06.2007 23:11 Shark NX |
 | Mam Monitor CRT 17 (nejaky od Libra) a stale je na nom zeleny odtien . Mozem nadstavovat RGB kolko chcem aj tak to tam stale je... | 12 | 1147 | 05.06.2007 21:48 KatjushaMan |
 | je mozne ked si kupim 19" sirokouhly LCD monitor a moja grafika (dole v podpise) podporuje rozlisko len do 1280x1024 zeby... | 1 | 893 | 31.05.2007 21:33 OmeGa |
 | Ahojte, riešim problém s výberom LCD monitora.. Mám zatiaľ dvoch kandidátov Asus MW221U a Samsung 225BW Testy nájdete tu: Asus... | 19 | 1823 | 31.05.2007 12:21 Leachim |
 | Ktorý my odporučíte 1: 2: a ešte otázka existujú 22 palcové aj s pomerom strán 4:3 alebo nie - veľmi sa mi širokouhlé LCD... | 11 | 1111 | 29.05.2007 10:06 mistr85 |
 | ahojte vsetci, mam problem s novym sirokouhlim monitorom 19" LCD LG Flatron L196WTQ-WF obraz mi seka ako ked vam nestiha... | 3 | 819 | 29.05.2007 9:53 Carlos |
 | ako sa hovori displeju(ktory ukazuje teploty,cas ...) na prednej strane pc ? hladam k tomu programy a neviem ako to mam dat do... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] | 105 | 10968 | 03.05.2007 12:32 straciam |
 | Čaute.Len tak chcem vedieť aké máte rozlíšenie na monitore a kolko máte Hz.Ja mám 1024x768 85 Hz a niekedy mi začnú slziť... | 21 | 2398 | 24.04.2007 16:18 Jaro |
 | mam LG 19 LCD L1919s a mam hore tamvsie odtiene ako dole a v nastaveniach sa to neda prestavit :( . neviete co s tym??? | 4 | 806 | 21.04.2007 19:33 mayo9999 |
 | Ma niekto skusenosti s monitorom Acer AL2023 ?? | 0 | 693 | 20.04.2007 20:44 hawo |
 | Zdravim vsetkych ochotnych i prizerajucich:) Prave dnes sme kupili (este cerstvy) LCD monitor spominany hore,(LCD Monitor/TV... | 6 | 1881 | 18.04.2007 15:12 Jaro |
 | ked po normalnom vypnutni zapnem PC, tak mi monitor hlasi "no video signal detected" . PC musím odpojit z elektrickej... | 10 | 1402 | 16.04.2007 12:22 Fenius |
 | Dobry Den zaujimalo by ma ako su na tom zo zivostnostu CCFL lampicky a invertory na podsvietenie LCD monitorov... hadam na toto... | 4 | 1318 | 15.04.2007 16:27 Shark NX |
 | Tak davnejsie som mal problem (este pri starej GK) ze obraz sa akosi nezmestil na obrazovku a ja musim po nej doslova jazdit... | 5 | 726 | 07.04.2007 21:09 Numline1 |
 | Aká može byť max dlžka kabla, lebo mam monitor navise a xem ho dať k posteli mam ju vzdialenu asi 4-5metrov, moze sa to... | 0 | 889 | 30.03.2007 14:27 Jopi |
 | da sa nejak nastavit svetlost obrazu vo vlastnostia....gombiky co mam na monitore som skusal a nic...neviem co mam robit | 3 | 744 | 29.03.2007 20:10 Jopi |
 | zdravim, mam taky mensi problem s LCDckom BenQ FP93G : po vstupe do OSD menu mi nefunguju niektore polozky a neviem preco - v... | 12 | 1140 | 23.03.2007 18:12 MAREJ |
 | Zdravim ,,, Mam tento monitor a nasledujuci problem.. Mam pocit ako keby moj PC bral ten monitor ako CRT !!! Ak nastavim... | 3 | 865 | 23.03.2007 18:03 MAREJ |
 | Zdravim. Potrebujem poradit ohladne pripojenia notebooku a LCD TV. Povodne som to chcel urobit pomocou kablu, ktory by bol v... | 0 | 1687 | 19.03.2007 17:53 ukboy2 |
 | Chcel by som sa spýtat. Po celej obrazovke a hlavne na kraji mám biele čierky slabé. A pri písmach mám taký divný biely tien.... | 10 | 1593 | 17.03.2007 21:27 Riman |
 | Nazdar, existuje nejaký prevodník z TV OUTu na VGA konektor? Alebo redukcia? Mám na grafike TV OUT a chcel by som si pripojiť... | 7 | 4346 | 16.03.2007 15:36 Darius |
 | Hlasovanie: takze mam monitor IBP P70, r.v. 1997, 17 palcov a mam problem s VGA kablom - ma zlomene niektore zily, kym su spojene, je to... | 4 | 1755 | 13.03.2007 6:22 baxisnv |
 | Vie niekto ako by som mohol napojit digitalny satelit ktory ma scart-ku obsahujucu vystup RGB a SYNCHRO H/V na LCD/CRT panel... | 0 | 1399 | 07.03.2007 6:28 baxisnv |
 | čitali ste už niekto o obrazovkách SED? Podľa toho čo som ja študoval tak táto technológia ak ju pustia do predaja prevalcuje... | 4 | 1121 | 05.03.2007 19:16 OmeGa |
 | Zaslal: 2.3.2007 15:43 Predmet: Problem s convergenciou na CRT Dobry Den ,mam doma 3 rocny realflat monitor HP P700 (D8906) a... | 1 | 767 | 02.03.2007 20:40 OmeGa |