|
| Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
| Oznámenia |
 | Technologie monitorov: Ploché panely: CRT monitory: Obnovovacia frekvencia CRT monitorov: Čím vyššia obnovovacia frekvencia... | 3 | 4425 | 10.01.2008 18:15 Jaro |
| Témy |
 | no takze zapol som dnes rano monitor a ta ku*va ide stabilne 60Hz nezavisle na tom ci nastavim 47 alebo 200...skusal som uz... | 4 | 969 | 11.02.2006 17:21 jaffar |
 | mam monitor IIama vision master 1451 a ked pustim v byte umyvacku alebo grill tak sa mi rozkmita monitor niekedy len pravy... | 9 | 1628 | 09.02.2006 21:07 XPM |
 | Mam lcd panel 17" LCD Philips 170 B6 CS - 8 ms,DVI,repro, silver Moj problem spociva v tom ze po preinstalovani Win... [ Choď na stránku: 1, 2 ] | 31 | 3126 | 05.02.2006 13:52 Whistler |
 | Mam teraz s tym novym monitorom trochu haluz, ze som ho dal na DVI vystup a niekedy mi nenabehne obraz. Vsetko na pozadi... | 12 | 1503 | 30.01.2006 17:21 Pette |
 | zdrawim, nemate niekto nahodou niekto tento monitor doma, in USE, abo naky pokazeny? Ja s nim mam maly problem, a to ten, ze po... | 1 | 893 | 23.01.2006 13:55 Rasputin |
 | Pokazil sa mki kabel od Ctr monitora <zlomeny>.Musim kupit novy? Kabel sa neda vysunut, iba ak odspajkovat.Kde zozenem... | 11 | 1280 | 06.01.2006 17:30 Harlequin |
 | Nemal som moznost este skusit nejake hry typu DOOM3 HL2 a pod na LCD monitoroch. Ako to vyzera ked ma LCD nativne rozlisenie... | 28 | 2658 | 06.01.2006 17:27 Harlequin |
 | Tento thread bude obsahovať len hodnotenie 17" LCD panelov. Ostatné príspevky budú mazané Hodnotenie si predstavujem... | 4 | 3211 | 06.01.2006 17:14 Harlequin |
 | Ako by som mohol dasiahnut, aby sa na obrazovke(5:4) zobrazili rozlisenia (640x480, 800x600, 1024x768) v pomere stran 4:3 a... | 14 | 1393 | 27.12.2005 17:34 RomanBB |
 | Mam problem s LCD monitorom znacky Videoseven konkretne V7 L17AB Ked zapnem hru a automat. je nastavena na 800x600 tak mi... | 17 | 2238 | 24.10.2005 19:52 Luks |
 | s kamosom som sa minule rozpraval... a povedal mi, ze on ako hrac by si nikdy nekupil na hranie cs ka(je to maniak... hrava to... | 22 | 1930 | 20.09.2005 14:35 Spirit |
 | Mam taky problem, ze po stalceni tlacitka, ktorym sa chcem dostat do menu monitora sa mi vypise sprava, ze control menu is... | 7 | 1520 | 11.09.2005 21:51 DadAN |
 | Mam LCD monitor 19 a mam ho velmi rad...:-) jedina chyba je v tom, ze kamaratov LCD monitor ukazuje mierne odlisne farby ako... | 9 | 1326 | 24.08.2005 14:41 Pufo Callo |
 | Mám v plánu koupit LCD,jako nejlepší volba do 7500,- (+-) mi vyšel tenhle panel.Myslíte že je to dobrá koupě nebo je něco... | 2 | 985 | 23.07.2005 12:49 Pufo Callo |
 | co poviete na tento monitor? Dobu odozvy ma v praxi 10 ms..(test casopisu) Uvazujem kupu.. Základní parametry: Nativní... | 0 | 1234 | 22.06.2005 20:16 Pufo Callo |
 | Nazdar mám problém s monitorom Relisys TE555. Je to monitor, ktorý má ešte napájanie zo zdroja na PC. Keď si ale kúpim nový... | 1 | 1264 | 25.05.2005 9:14 JanoF |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |
 | | 0 | 0 | 01.01.1970 1:00 Hosť |