Stránka: 2 z 2
| [ Príspevkov: 50 ] | 1, 2 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Najprv skúsim napísať na SOI, čo povedia na to oni, potom asi len to čo píšeš. Uvidím...
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
So soi mam skusenost a nepomôže ti to. To už vypracovaný posudok ma vacsiu váhu a viem že na smartmania.cz niekto písal že si ho dal spraviť a obchod sa potom zľakol
Obchody nato niesu zvyknuté že im tam donesiem posudok keďže ľudia sa nato vykasliäu.
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
keďže som tú reklamáciu nepreberal ja, tak som tam ešte dnes behol. výsledok je že telefón ide znalcovi na posudok.
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 17.06.13 Prihlásený: 27.09.19 Príspevky: 188 Témy: 31 | 31 Bydlisko: BA |
Na jednom nemenovanom fóre je dosť obsiahla téma o Britex-e a negatívnych skúsenostiach s nimi... takže sa tomu vôbec nedivím. 
_________________ [spoiler=PC]MB: MSI Z97 G55 SLI CPU: i5 4690k + Scythe Mugen 4 PCGH Edition VGA: Gainward GF GTX 1060 Phoenix GS RAM: 2x4GB Patriot Signature Line 1333MHz PSU: Corsair RM650 HDD/SSD: 1TB + Crucial M550 256GB Case: Fractal Design Define R5 Black[/spoiler] |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
mozes hodit link? ak nechces verejne tak do ss, dik
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
2 sekundy s ujom googlom.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
to hej, ale najde tych for viacero. chcel som vediet ktore presne myslel.
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
precitaj si obe. aj tu 130 prispevkovu aj tu 197.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Zajtra idem za znalcom,no nikde sa neviem docitat ci po uznani a naslednom odstupeni od zmluvy je obchod povinny mi preplatit aj znalcov vykon? Predavac mi nieco take tvrdil, no nie som si isty. Ako to teda v skutocnosti je?
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 23.12.10 Prihlásený: 10.09.22 Príspevky: 1056 Témy: 157 | 157 Bydlisko: KK/PP/BA |
Miso122 píše: Tot snad nemyslia vazne: dnes mi prisiel mail z nayky ze raklamacia bola ukoncena. otvorim ho a v prilohe servisny protokol, na ktorom je napisane: reklamacia neuznana, popisovane vady sa neprejavuju. Ako vazne? Mne sa stalo presne to iste s mojim HP notebookom. Nefungoval mi konektor na nabijanie. To som mal zistene + som vyskusal viacero nabijaciek, notebook nenabijal. Poslal som ho teda na reklamaciu (v poradi 3), no neuznali ju. Vraj vsetko funguje tak, ako ma. Notebook zazracne nabijal Viem ako sa citis. Raz za cas sa proste pritrafi chybny kus. hp-probook-4530s-vt123609.html Ale to, ze ta v servise oseru, ako decko je chore... Som rad, ze si ho niekde nestrelil, ale snazis sa to riesit. Drzim palce. Btv, ten notebook funguje doteraz, ako hodinky.
_________________ HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro
Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Dohodol som sa so znalcom, vpohode chlapik. z jeho slov vyznelo ze to bude v moj prospech, no uvidime. Ako som mu hovoril o predchadzajucej reklamacii, kde sa vada ''neprejavila'' tak hovori ze servisy takto naschval odrbavaju ludi aby nemuseli vracat peniaze. V skutocnosti poruchu opravia, no do protokolu uvedu ze sa neprejavila...
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 21.09.13 Prihlásený: 04.04.26 Príspevky: 2111 Témy: 77 | 77 Bydlisko: Považská By... |
Pôjdeš s tym do predajne?
_________________ Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen. |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
s posudkom hej, ale to ''opravovanie'' nemam sancu dokazat
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Volal som s pánom, vada sa prejavila. Zajtra si idem pre mobil a hneď odtiaľ do nay kvôli odstúpeniu od zmluvy. Snáď nebude nikto robiť problémy.
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Týždeň dozadu ako som prevzal MT od znalca som išiel na predajňu, tam nejaké kecy ohľadom potvrdenia centrálou a podobe, že ma budú v pondelok kontaktovať. V pondelok nič, idem tam a že treba počkať... V utorok takisto, rovnako aj v stredu. Tak som v stredu poobede písal mail do centrály že ako si predstavujú, dnes odpoveď že súhlasia a preplatia celú kúpnu cenu a poplatok za znalca. Lepšie to dopadnúť nemohlo (až nad ten strávený čas...)
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Kolko zobral znalec?
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Gratulace za trpělivost,tak se na ně musí 
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
pracoval na tom 4 hodiny a započítal si nejakú cestu po Blave, dokopy 65€ a drobné
Vďaka, párkrát som mal aj chuť to vzdať ale oplatilo sa
_________________ ITX >>> ATX |
|
|
dobry si, ja by som sa na to vyjekaslal
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Peniaze už mám týždeň doma, jediné čo ma na tom celom štve je že mi zobrali faktúru, posudok a dokonca aj bloček na ktorom bola aj karta... Teraz som si spomenul, že minulú zimu sa mi mobil podarilo utopiť v umývadle  prvá vada sa objavila pár mesiacov po tom, odvtedy bol 4x v servise a raz u znalca, zaujímavé že na to nikto neprišiel
_________________ ITX >>> ATX |
|
Stránka: 2 z 2
| [ Príspevkov: 50 ] | 1, 2 |
|