[ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 08.09.11
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 942
Témy: 94 | 94
NapísalOffline : 07.05.2014 19:11 | Mobil na platinový paušál z O2

Zdravím,

je to už celkom doba čo som vás o niečo prosil. Ide o to, že nám končí 2 ročná doba od výberu mobilu na paušál a preto som "nútený" vybrať si čím skôr telefón lebo to potom prenechajú inému zamestnancovi.

Požiadavky: - batéria , najväčší problém dnešných mobilov. Osobne mi stačí, ak mi vydrží v práci až kým neprídem domov večer.. nebude používaný nonstop ale nejaké 2-3 hodinky za deň budem na internete / hrať Wordz 2 a mal by vydržať až domov k nabíjačke nažive..

- výkon , tento bod je hlavne kvôli Androidom. Nemám rád Android aj keď som už pár apps preň naprogramoval. Je to strašný "žrút" výkonu a väčšinou nevydrží viac ako 2 roky

- viac ako 2 ročná výdrž , hlavne kvôli rozpočtu ktorý uvediem dole zvýraznením písmom. Nechcem dať 450€☺ za mobil a po 2 rokoch zháňať nový

Medzi mojich favoritov jednoznačne patrí Windows Phone. Príjemné a pekné prostredie a navyše plynulé. Asi by som sem ani nepísal pokiaľ by Lumia 1520 nepatrila do Tabletofónov ale do kategórie Mobily..

Rozpočet - do 450€, samozrejme dúfam v aspoň 3 ročnú výdrž (skôr je to zbožné želanie)..

http://www.o2.sk/pre-vas/telefony

Prosím, Samsung mi ani písať nemusíte. Ak už patrím k HATErom, určite je to averzia voči Samsungu.

Do tejto kategórie spadajú mobily ako iPhone 5S, Sony Z1(Compact) atď čiže tá vyššia vrstva.


Ďakujem za pomoc!


_________________
Čakaním na čas sa času nikdy nedočkáš, preto si svoj čas načasuj lepšie!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 01.07.11
Prihlásený: 10.07.18
Príspevky: 679
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Martin
NapísalOffline : 08.05.2014 14:21 | Mobil na platinový paušál z O2

Ak nie 1520 tak potom 5S. Pri androide rataj "vydrz" pol roka.
EDIT: ja osobne som sa zamiloval do blackberry a bral by som Z30, to ale ako pozerám v ponuke nemajú...


_________________
Asus n45sf; Blackberry Classic - Cobalt Blue; Garmin Fenix 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 08.09.11
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 942
Témy: 94 | 94
Napísal autor témyOffline : 08.05.2014 14:55 | Mobil na platinový paušál z O2

No ja som výrazne zaujatý na ázijský trh (Xiaomi,Oppo, OnePlus) ale bohužial také mobily dlho neuvidíme u operátorov.. hm, a nové HTC One 2?


_________________
Čakaním na čas sa času nikdy nedočkáš, preto si svoj čas načasuj lepšie!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.05.2014 14:56 | Mobil na platinový paušál z O2

Ved kup to, co sa da najlepsie predat, predaj to a potom si kup to, co naozaj chces.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 01.07.11
Prihlásený: 10.07.18
Príspevky: 679
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Martin
NapísalOffline : 08.05.2014 15:51 | Mobil na platinový paušál z O2

Tak tak, to by bola najlepšia voľba. Čo sa týka androidu tak tomu ja už neverím, nech je vyladeny ako chce a nech ma aj milión jadier a ram...


_________________
Asus n45sf; Blackberry Classic - Cobalt Blue; Garmin Fenix 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 08.09.11
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 942
Témy: 94 | 94
Napísal autor témyOffline : 08.05.2014 16:22 | Mobil na platinový paušál z O2

Asi to tak aj spravím. Kúpim 5S , predám ho a kúpim si Lumia 930 keď ju vydajú.


_________________
Čakaním na čas sa času nikdy nedočkáš, preto si svoj čas načasuj lepšie!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1340
Témy: 118 | 118
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.05.2014 21:01 | Mobil na platinový paušál z O2

Ja som bol poslednou dobou veľmi nespokojný s TouchWizzom u S4, ale Sense pri One M7 ma milo prekvapil, veľmi svižný systém (každá animácia...), kto vyskúšal vie ... len toľko k androidu.


_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 08.05.2014 21:13 | Mobil na platinový paušál z O2

Tiez som poskusal viacej fonov a najplynulejsi bol htc one s :D (okrem WP)
Ten sense ma nieco do seba...


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 08.05.2014 21:16 | Mobil na platinový paušál z O2

to si skusal riadne smeti, ked z nich bol najplynulejsi HTC One S.

co sa tyka povodnej otazky, samozrejme 5S. ale poponahlal by som sa, zachvilu je tu 6 a ceny pojdu dole.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 08.09.11
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 942
Témy: 94 | 94
Napísal autor témyOffline : 08.05.2014 22:02 | Mobil na platinový paušál z O2

kedy má Apple konferenciu s predstavovaním nových mobilov?


_________________
Čakaním na čas sa času nikdy nedočkáš, preto si svoj čas načasuj lepšie!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 08.05.2014 22:05 | Mobil na platinový paušál z O2

posledne 2 iphony predstavili v septembri, ale je mozne je apple prekvapi a novy pride uz v juni.

ale cim viac sa bude blizit termin, tym to bude s predajom horsie (ak z toho chces vytazit uplne najviac)


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96 | 96
Bydlisko: Bratislava,...
NapísalOffline : 08.05.2014 23:51 | Mobil na platinový paušál z O2

neviem ja som nedavno kupil z1 compact a som zatial dost spokojny.. mobil je plynuly a na baterku vydrzi 2 dni uplne v pohode (internet asi 2 hodinky denne) a predpokladam ze s 2.2GHz stvorjadrom a 2GB RAM to bude este aj o 2 roky stale najhorsie mid-end (ved preboha v niektorych benchmarkoch je to vykonnejsie ako notas co som kupoval pred 3 rokmi)


_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125 | 125
Bydlisko: Harlow England
NapísalOffline : 09.05.2014 0:25 | Mobil na platinový paušál z O2

Zajtra mi pride Lumia 1520, tak Ti napisem dojmy. Tiez som chcel kupit 930, ale pride zaciatkom jula a tolko cakat nemozem. Dnes som drzal Note 3, 1520 je len o nieco vacsia, cize ziadna tragedia, Android uz asi nikdy viac, nemam s nim dobre skusenosti :)


_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 08.09.11
Prihlásený: 03.03.26
Príspevky: 942
Témy: 94 | 94
Napísal autor témyOffline : 09.05.2014 15:59 | Mobil na platinový paušál z O2

hm, zaujímala by ma launch cena nového iPhonu, rozhodne by sa predal ľahšie ako 5Ska.. len musím rátať s tým, že O2 si tam prihodí nejakých 100€


_________________
Čakaním na čas sa času nikdy nedočkáš, preto si svoj čas načasuj lepšie!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mobil na platinový paušál z O2

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125 | 125
Bydlisko: Harlow England
NapísalOffline : 12.05.2014 1:21 | Mobil na platinový paušál z O2

rano si idem na postu pre lumiu, dam potom skusenosti :)


_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
 [ Príspevkov: 15 ] 


Mobil na platinový paušál z O2



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil na paušál

v Prenosné zariadenia

8

557

13.09.2014 6:32

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mobil na paušal

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Prenosné zariadenia

48

1913

06.07.2012 11:04

R3Z0R

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil na paušál

v Prenosné zariadenia

21

840

07.07.2012 17:55

KekkeiGenkai

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil + paušál do zahraničia.

v Prenosné zariadenia

14

783

31.01.2019 16:00

werwest

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil na pausal - Tmobile

v Prenosné zariadenia

7

869

17.12.2008 15:47

thiery12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil pre otca cez paušál

v Prenosné zariadenia

10

573

13.06.2012 21:33

Martinicoss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový mobil na paušál 290€ +-

v Prenosné zariadenia

11

638

03.06.2015 8:28

guess.whoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mobil na pausal z Orange

v Prenosné zariadenia

5

564

25.01.2011 22:29

Spartan.Ex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil na paušál do 100 eur

v Prenosné zariadenia

15

953

17.11.2009 18:40

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový mobil na paušál v T-Mobile

v Prenosné zariadenia

2

868

04.08.2009 10:16

tommy1104

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mobil na paušál do 200€ a 100€

v Prenosné zariadenia

6

553

08.02.2020 14:10

trionq

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

paušál

v Obchody, reklamácie a právo

2

1147

04.07.2008 19:06

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

datovy pausal

v Ostatné

2

538

19.10.2018 18:03

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Najvyhodnejsi pausal

v Diskusia

11

929

21.01.2016 23:02

Lessik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký paušál

v Internet, služby a sociálne siete

27

1348

14.11.2020 16:53

K-u-b-i-a-k

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Orange pausal

v Krčma

18

2331

03.02.2010 13:49

citizen



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF