Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 13:46

boli ste niekto na sonate a epice vo wiedni? najkrajsi koncert mojho zivota, uplne uzasne. inak sonata bola moja prva najoblubenejsia kapela, dnes sa mi stale paci aj ked Uniu uplne dosrali lebo to uz je viac progressive ako ten melodic power metal co hravali. ale dnes uz pocuvam nieco ine, viac menej kazdy den nieco ine







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 14:02

na sonate som nebol, ale planujem ist na masters of rock tento rok... dufam, ze to bude stat za to... ;)







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.02.2008 17:11

asi budu na metal universe.. alebo ich zavola epg agentura







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2008 0:47

Kamahl píše:
boli ste niekto na sonate a epice vo wiedni? najkrajsi koncert mojho zivota, uplne uzasne. inak sonata bola moja prva najoblubenejsia kapela, dnes sa mi stale paci aj ked Uniu uplne dosrali lebo to uz je viac progressive ako ten melodic power metal co hravali. ale dnes uz pocuvam nieco ine, viac menej kazdy den nieco ine


no, ja som na sonate prakticky zacinal, co sa pocuvanja a neskvor aj spjevanja tyka, ale dnes uz njesu to co byvali.. navyse aj ked chceme ist na mastra tak na falosne bljakajuceho kaka takt moc chut nemam :roll: on nazivo totiz spjevat nevje..

kamelot - night of arabia !m!







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2008 6:39

Citácia:
navyse aj ked chceme ist na mastra tak na falosne bljakajuceho kaka takt moc chut nemam on nazivo totiz spjevat nevje..


kto ze nevie nazivo spievat?







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2008 14:13

Kamahl píše:
Citácia:
navyse aj ked chceme ist na mastra tak na falosne bljakajuceho kaka takt moc chut nemam on nazivo totiz spjevat nevje..


kto ze nevie nazivo spievat?


okrem inych aj tony kakko, tarja z najtwisu alebo taky james hetfield.. vsetkych z nich som pocul nazivo spjevat falosne a dokonca na live devedckach.. :roll: prakticky je velmi malo metalovych spevakov ktori dokazu odspjevat nazivo dobre, co je sice smutne ale je to standard.. v studiju im ten hlas vycistja a napchaju ta nevjem kolko vokalov a hned to znje inak.. ak mas hudobny sluch tak si porovnaj napriklad silence a live cd songs of silence - live in tokyo.. dost velky rozdjel (a to je to jeho prakticky najlepsja lajfka co sa spevu tyka).. no vacsina ludi si to aj tak nevsimne ;) takze mvozes ostatv klude

aby uz bolo dost OT tak momentalne hra

masterplan - crystal night !m!







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2008 14:56

no čojaviem... tarja spieva celkom slušne naživo, nevravím že bez chyby... ;) ale tóny, čo ona vytiahne na koncertoch sú stále impozantné :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2008 17:43

prkyyynko, tak dobre som sa daaavno nezasmial :D :D ze tony kakko zle spieva na live? kolkokrat si ho uz pocul? :D a tarja? uz si ju pocul spievat na zivo?







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2008 23:40

Kamahl píše:
prkyyynko, tak dobre som sa daaavno nezasmial :D :D ze tony kakko zle spieva na live? kolkokrat si ho uz pocul? :D a tarja? uz si ju pocul spievat na zivo?


no, nepredpokladam ze spievas alebo ze mas nejako ekstremne vyvinuty hudobny sluch, a zrejme ti ani falosne tony u spevakov/spevacjek nevadja.. konjec koncov ako som povedal, je to sice smutne ale je to momentalne standard.. pocul som aj kakka aj tarju a o nej je napriklad vseobecne zname ze bola permanentne pod tonom napriklad.. to ze ma ohromny rozsah jej nikto neberje, ale to njeje vsetko u spevaka.. vjem velmi dobre ze obycajny posluchac pada na rit potom co pocuje ten operny spev, ale clovek ktory sa hudbe venuje si vsima trochu ine veci.. kakko zasa taha vysky a po par pesnickach ked je vjac unaveny uz aj cele pesnicky dost falosne.. vam vacsine to zrejme nevadi, no mne hej, on totiz dost precenuje svoje moznosti a danosti (to je konjec koncov vidjet na celej jeho hudbe..)

je sice blbe ze ked je bubenik mimo rytmu alebo gitarista v inej tonine ludom vjac vadia nez falosny spev, ale masy si pytaju svoje, cest tym spevakom co dokazu aj v metale alebo rocku spjevat cisto.. skoda len ze ich je tak malo.. napriklad jorn lande, ex-member masterplanu alebo khan z kamelotu, ti spjevaju cisto.. jorna som dokonca zazil na mastri a tomu sa hovori pan spevak..


ps. smjat sa mvozes kolko chces ale faktom ostava ze ak mas skusenosti so spjevanim, pripadne dokonca takeho stylu ako napriklad sonata ci nightwish, alebo aspon taky sluch ze rozoznas ci je spev falosne alebo cisto, mvozme v tejto dispute pokracovat, no inak to nema zmysel.. a aby to bolo jasne tak hovorim ze hudba sonaty (je to individualne ale unia a reckoning night uz su podla mna o nicom..) alebo nightwishu su super, len ich spevaci nevedja dostatocne kvalitne spjevat nazivo ;)


within temptation - what have you done

dalsje sokujuce odhalenje, aj Sharon spjeva na zivo o dost menej kvalitne nez na cedecku..







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 0:01

kedy si pocul kakka? hlas sa totiz vyvija, ale to urcite vies kedze sa do toho rozumies, ako vyznelo z tvojho postu. ja v novembri. koncert odspieval cisto, cely, ziadna unava nebola v jeho hlase badatelna. az na par tonov ktore mu uleteli to bolo excelentne vystupenie

simone simons ktora spievala prednim, spievala uzasne. doslova som zasol, bolo to ako na cd. opat az na par tonov ktore uletia aj majstrovi.
ak mam hovorit o zlom live spievani jak rozhodne hellish tour, konkretne BA. andy spieval lepsie ako na koncertoch par rokov do zadu avsak tych tonov bolo omnoho viac, aj ked kiskeho songy odspieval obstojne, nebolo to vyborne vystupenie. tak ale v jeho pripade to potiahli hudobnici, najma sascha gerschner. ramma gay tiez nic excelentne..

k tarje, ano to ze spieva pod tonom niektore pasaze viem. ale viem aj ako spieva pesnicky bezchybne a vtedy je to raj pre usi. nadhera, ale nemoze jej ist kazdy den, to je snad jasne. hlasovy vykon tiez zalezi od vela faktorov.. no a sharon, ked som pocul jej duo s tarjou bol som uneseny, doslova. vyborna spevacka, akych na zemi nie je vela.

ale aj tak je u mna najoriginalnejsi spevak pete steelman :D







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 0:38

Kamahl píše:
kedy si pocul kakka? hlas sa totiz vyvija, ale to urcite vies kedze sa do toho rozumies, ako vyznelo z tvojho postu. ja v novembri. koncert odspieval cisto, cely, ziadna unava nebola v jeho hlase badatelna. az na par tonov ktore mu uleteli to bolo excelentne vystupenie

simone simons ktora spievala prednim, spievala uzasne. doslova som zasol, bolo to ako na cd. opat az na par tonov ktore uletia aj majstrovi.
ak mam hovorit o zlom live spievani jak rozhodne hellish tour, konkretne BA. andy spieval lepsie ako na koncertoch par rokov do zadu avsak tych tonov bolo omnoho viac, aj ked kiskeho songy odspieval obstojne, nebolo to vyborne vystupenie. tak ale v jeho pripade to potiahli hudobnici, najma sascha gerschner. ramma gay tiez nic excelentne..

k tarje, ano to ze spieva pod tonom niektore pasaze viem. ale viem aj ako spieva pesnicky bezchybne a vtedy je to raj pre usi. nadhera, ale nemoze jej ist kazdy den, to je snad jasne. hlasovy vykon tiez zalezi od vela faktorov.. no a sharon, ked som pocul jej duo s tarjou bol som uneseny, doslova. vyborna spevacka, akych na zemi nie je vela.

ale aj tak je u mna najoriginalnejsi spevak pete steelman :D



o simone som doteraz nepocul ani jedno zle slovo nakolko aj nazivo spjeva fantasticky, jedna z mala spevacok v tomto style :-)

ak myslis andyho harrisa tak to je kapitola sama o sebe :D mam ho rad ale spevak to bohvjejaky njeje :-D kiske bol zasa legenda, mne sa sice nepaci ako spjeval ale spjeval dobre

ano hlas sa vyvija ale faktom je aj to ze su spevaci ktorych to tak neovplyvnuje ako kakka, a nejde tu o hlas ale o to ci si spevak povje "no tak dnes to mvoze byt aj trosku falosne" (alebo to z jeho prejavu vyznjeva).. totizto to ci je spevak kvalitny sa neskryva v jeho rozsahu alebo show aku robi ani dokonca ako cisto dokaze spjevat ale ako to vsetko dokaze zladit bez toho aby njeco z toho ošidil, a navyse ako to dokaze zladit aj so svojim fyzickym ci psychickym stavom

sharon napriklad spjeva velmi dobre ale zaroven sa snazis stale pohybovat po podiju a kyvat do rytmu s kapelou a to jej ten prednes vyslovene kazi (z hladiska spevu)..

nastastje njesom taky obmedzeny aby som si po jednom vystupeni ci videu spravil na interpreta nazor ze zle spjeva.. nazor na kakka ci tarju mam po nespocetnych pocuvanjach velkeho mnozstva oficijanych i neoficijalnych zaznamov z vystupeni.. napriklad kakko mal raz v tokyu vystupenje iba s byvalym gitaristom akoze akustik a spjeval neuveritelne zle.. vtedy mal zrejme velmi zly den, no ked ma on normalny den tak spjeva normalne falosne..

najhorsi spevak akeho som kedy pocul som bol ja ked ma kedysi davno nahrali ako opity spjevam nejaky pomaly rasmus :-D


dream theater - hollow years :rolleyes:







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 6:46

andy derris, herrisa nepoznam :)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 10:04

Sorry prkyyynko, ale ak máš na Tarju takýto názor, tak si ju fakt asi nepočul spievať naživo... Má operný hlas, a nábehy do sínusu jej trvajú predsalen o niečo dlhšie ako v štúdiu, kde si môže po každej pesničke oddýchnuť. Ale falošný tón na koncerte je od nej vzácny. Pusti si celý koncert End of an era, vynikajúci koncert.

A speváčka z Within Temptation - Sharon - na koncertoch je to s ňou o dosť horšie ako s Tarjou... (a najhoršie je na tom nová speváčka Nightwishu - Annette - hlavne keď sa pokúša spievať Tarjine pesničky :D)

//A sme pekne mimo témy. Odlepím to od ostatku







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 13:52

eXistenZ píše:
Sorry prkyyynko, ale ak máš na Tarju takýto názor, tak si ju fakt asi nepočul spievať naživo... Má operný hlas, a nábehy do sínusu jej trvajú predsalen o niečo dlhšie ako v štúdiu, kde si môže po každej pesničke oddýchnuť. Ale falošný tón na koncerte je od nej vzácny. Pusti si celý koncert End of an era, vynikajúci koncert.

A speváčka z Within Temptation - Sharon - na koncertoch je to s ňou o dosť horšie ako s Tarjou... (a najhoršie je na tom nová speváčka Nightwishu - Annette - hlavne keď sa pokúša spievať Tarjine pesničky :D)

//A sme pekne mimo témy. Odlepím to od ostatku


no praveze tento "nazor" sa mi po end of an era iba utvrdil.. je to jedno z najlepsich lajf vystupeni ake som kedy mal moznost pocut, ale to njeje zasluhou tarji ale celej atmosfery a v neposlednom rade aj kapely.. aj na tejto lajfke je napriklad pod tonom..

vypocuj si live cd od kapely menom kamelot, vola sa to "one cold winters night", to je vystupenje s jednou chybou spevu pocas celeho koncertu (ani to som si nje moc isty ci to njeje naschval).. ten typek tjez studoval operny spev.. ale nazivo dokaze spjevat rovnako dobre ako na cedecku a pritom aj robit show, podla mna v tom tkvie kvalita spevaka

inak, par ludi mi uz povedalo ze sice njesu moc spokojni s novou spevackou nightwishu ale su celkom radi ze tam uz tarja njeje.. jednoducho preto lebo sa im ta hudba uz zacala zdat monotonna kvoli rovnakosti jej hlasu.. faktom je ze aj mna to uz zacinalo nudit (no bude to asi aj tym ze tuomasovi hrablo a stal sa z neho puntickarsky megaloman), ta baba bola jedinecna ale vobec sa nevyvijala, stala na mjeste (a na koncertoch doslova :-D jedinou jej cinnostou na stejdzi bolo to ze si vyzljekla kabat pripadne sa prezljekla v zakulisi :-D takze zjadna komunikacija s publikom, ale fsetci z nej boli na vetvy..)







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 14:01

NW som pocuval este velmi davno ked som iba prechadzal z rocku a pop rocku na metal. vtedy sa mi to zdalo super, este teraz sa smejem ako som oznacoval NW za gothic metal :D tarja je nepochybne dobra spevacka a NW ma vybornych instrumentalistov, nevalainen je perfektny bubenik. ale hudba hned onudi a potom som prechadzal na dalsie kapely ktore su rozhodne lepsie preto na NW neostal cas. anneke je priserna, dark passion play som si ani nevypocul do konca, to sa nedalo. rozmyslam ze pojdem na NW a pain do ciech, teraz tam bude koncert aby som sa presvedcil ze anneke je naozaj taka zla a pain je perfektna kapela.

to prkyyynko, suhlasim khan z kamelotu je Pan Spevak







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 14:46

Kamahl píše:
NW som pocuval este velmi davno ked som iba prechadzal z rocku a pop rocku na metal. vtedy sa mi to zdalo super, este teraz sa smejem ako som oznacoval NW za gothic metal :D tarja je nepochybne dobra spevacka a NW ma vybornych instrumentalistov, nevalainen je perfektny bubenik. ale hudba hned onudi a potom som prechadzal na dalsie kapely ktore su rozhodne lepsie preto na NW neostal cas. anneke je priserna, dark passion play som si ani nevypocul do konca, to sa nedalo. rozmyslam ze pojdem na NW a pain do ciech, teraz tam bude koncert aby som sa presvedcil ze anneke je naozaj taka zla a pain je perfektna kapela.

to prkyyynko, suhlasim khan z kamelotu je Pan Spevak


cely kamelot je vynikajuca kapela, najlepsje je ze ju v tychto koncinach skoro nikto nepozna :-D doteraz lutujem ze som na nich nesjel ked boli v zlíne :cry: ale aj khana som uz pocul spjevat dost pofiderne :lol: na nejakom videu z mexika spjeval akurat centre of the universe a nebolo to teda najcistejsje :-D ale na nom sa mi paci ze sa vyvija, spolu s celou kapelou







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 14:59

Mňa veru Najtviš ešte drží... už ho počúvam cez rok? tak nejak, mám celú diskografiu, a nestihol ma omrzieť... no ale popritom nejaké lordi, posledného ozzyho, atď... si pustím :)

Najnovšie ma berú nervózni SoaD :)

//ej ale dik za tip, kameloti sú tiež slušní... :) niečo si od nich rozhodne zoženiem







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 15:40

nj soad nw, lordov som pocuval v rovnakom obdobi, takto sa clovek dostava k metalu. teda ak ma kamosov ktori pocuvaju tiez.. aj mozem odporucit, vidim ze si skor na hark rock heavy metal, cize skor aggro, black death ti preto nebudem odporucat. k tomu sa clovek tiez casom dostane. skus pink cream 69, edguy posledne albumy, avantasia 1,2,3 a mozes aj ayreon 01011001 posledny album. a potom rozhodne odporucam ype o negative co je taky prijemny doom, rage co je power metal, najme posledne CD sarven in stone, savatage, to je riadny narez. vyborny melodic power je napr aj leverage. ak mas rad progresiv tak asi najlepsi progresivny projekt je liquid tension experiment,







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 16:22

eXistenZ píše:
(a najhoršie je na tom nová speváčka Nightwishu - Annette - hlavne keď sa pokúša spievať Tarjine pesničky :D)


Potvrdzujem :) Strach a hroza


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 16:57

Kamahl píše:
nj soad nw, lordov som pocuval v rovnakom obdobi, takto sa clovek dostava k metalu. teda ak ma kamosov ktori pocuvaju tiez.. aj mozem odporucit, vidim ze si skor na hark rock heavy metal, cize skor aggro, black death ti preto nebudem odporucat. k tomu sa clovek tiez casom dostane. skus pink cream 69, edguy posledne albumy, avantasia 1,2,3 a mozes aj ayreon 01011001 posledny album. a potom rozhodne odporucam ype o negative co je taky prijemny doom, rage co je power metal, najme posledne CD sarven in stone, savatage, to je riadny narez. vyborny melodic power je napr aj leverage. ak mas rad progresiv tak asi najlepsi progresivny projekt je liquid tension experiment,


jop, dik, vyskúšam :)

no ale simone simmons je tiež good... hmmm, no, zoženiem si aj epicu ako vidim :)

no a black, death nemusím... taký berzerker a spol... :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 18:19

Kamahl píše:
vidim ze si skor na hark rock heavy metal, cize skor aggro, black death ti preto nebudem odporucat. k tomu sa clovek tiez casom dostane. skus pink cream 69, edguy posledne albumy, avantasia 1,2,3 a mozes aj ayreon 01011001 posledny album.


no pink cream je celkom fpohode ale extra kvalita to podla mna njeje, ja by som skvor odporucil stary edguy, novsi je uz fakt hard rock :D starsi je este husty metal.. a ayreon, no to je trochu zlozitejsja hudba, nevjem ci sa mu to bude pacit, njeje to klasicky heavy alebo power metal..

odporucam masterplan (ale iba prve dva albumy ked tam este bol jorn, teraz je to uz len slaby odvar..) a nejaky ten tarot (kapela basaka z nightwish), to je kvalitny heavy :D

a ten rage samozrejme !m! ani anthrax njeje od veci, az teraz som sa k nim dostal

inak avantasia 3 uz je? alebo je to len nova edicia jednotka a dvojka spolu? lebo ma na trojke spjevat aj khan :-)







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 19:50

Avantasia - Lost In Space EP (chapter 1 a 2)
Avantasia - The Scarecrow 2008







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 20:10

majso píše:
Avantasia - Lost In Space EP (chapter 1 a 2)
Avantasia - The Scarecrow 2008


ale to je krasne, vidim ze tobias sa zasa nudil :-D jou jou







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 21:56

Moj sen je ist na koncert Rock Am Ring, dufam ze sa tam niekedy dostanem. A este aj Live8 ale to uz je ina tema. A inac vsade kde hraje LP :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 22:12

hmmm ozaj vy znalci, čo hovoríte na dragonforce? mne sa to vcelku lúbi, ale nemám vo zvyku počúvať speed metal

//inak nakoniec beriem kamelot, avantasia, epica, a nejaký ten edguy to je mi najbližšie :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 22:29

eXistenZ píše:
hmmm ozaj vy znalci, čo hovoríte na dragonforce? mne sa to vcelku lúbi, ale nemám vo zvyku počúvať speed metal

//inak nakoniec beriem kamelot, avantasia, epica, a nejaký ten edguy to je mi najbližšie :)
Dragon force su v pohode, ale niekedy to az prehanaju s tou rychlostou.. a koncerty sa mi zdaju.. nudne :)







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 22:47

dragonforce som poci vla tyzden po rozchod e s babou dobra rychla hudba strasne aggro a ted som dosel z randalu bol popic strasny nadrbani seti a pogo bolo masove nos mi rozbili a to mam 2metre







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2008 23:45

kokos rozmýšĽal som, odkiaľ dpc poznám hlas z avantasie... mi trklo potom - spevák totožný s edguy... :D







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.02.2008 23:47

lol zeby? :D







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Metal a všetko okolo

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.02.2008 0:08

Lub0$ píše:
Moj sen je ist na koncert Rock Am Ring, dufam ze sa tam niekedy dostanem. A este aj Live8 ale to uz je ina tema. A inac vsade kde hraje LP :)


to ta to nepreslo ani po ich najnovsom počine? na linkin parku som vyrastal ale po meteore to islo rapidne dolu vodou..

eXistenZ píše:
hmmm ozaj vy znalci, čo hovoríte na dragonforce? mne sa to vcelku lúbi, ale nemám vo zvyku počúvať speed metal

//inak nakoniec beriem kamelot, avantasia, epica, a nejaký ten edguy to je mi najbližšie :)


:-D ze znalci :lol: no ak pokladas za "znalca" toho co toho uz velmi velmi vela pocul tak mozno, ale sam sa za znalca urcite nepokladam a takemu co by sa sam v tomto za znalca vyhlasoval by som asi vysmjal :D

dragonforce su skratka najrychlejsi speedmetal.. so vsetkymi pozitivami i negativami.. blbe je na nich to ze po case unudja aj skalnych fanusikov.. skoro fsetky pesnicky o hrdinoch a vecjach ako draci a podobne.. a vacsina songov skoro v tej istej tonine a tje iste melodicke postupy.. ono, ale v tom style na ktori sa dali sa toho uz moc vymysljet neda takze vramci moznosti su dobri, ba mozno najlepsi.. ale hovorim, moc uzko zamerani.. podobna je napriklad kapela dragonland, ti dokonca prerobili neverending story a nejakeho bacha do speedmetalu, ale taki dobri ako dragonforce asi njesu

a avantasia je tobiasov baby projekt, ktori si fakt odmakal aj organizacne a to je na nej okrem ineho super :) a nespjeva tam iba on ale vjaceri ini znami metalovi spevaci a hra tam hrozne vela dobrych hudobnikov z vjacerych svetovyh kapjel

inak kludne skus aj nejaky stratovarius alebo sonatu arcticu, ci dreamtale (vsetky z finska) alebo nejaka ta angra je dobra

spevak z angry mal album s gitaristom z nightwishu, bubenikom z kamelotu a basakom zo stratovariusu, ale ten album je dost cudny.. som sa tesil aka to bude dobra hudba ked sami dobri hudobnici a nakonjec nic moc..







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JAVA VSETKO okolo nej

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

36

2755

16.08.2009 21:00

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Webgame a všetko okolo toho..

v Počítačové hry

27

1794

30.09.2007 11:01

Dzimbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 3D World a vsetko okolo toho

v Voľný čas a hobby

15

1972

05.12.2007 22:38

kokino Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tuning car,Chip tuning a vsetko okolo

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Automobily, motorky

64

8700

02.08.2007 0:06

misokgb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Manga a Anime a vsetko okolo toho...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

57

11508

18.03.2007 17:06

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: skullcandy metal

v Predám

2

486

24.02.2011 17:05

kaajo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad G500 Dark Metal

v Notebooky a netbooky

2

657

16.02.2015 10:46

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Metal Gear Solid 2 Substance

v Počítačové hry

9

1401

27.10.2010 18:19

rsn4ke Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo G780 Dark Metal - 100€

v Informujem sa

9

579

29.03.2017 20:55

ucen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad G580 Dark Metal

v Notebooky a netbooky

9

713

05.10.2012 20:19

xman360 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad G580 Dark Metal

v Notebooky a netbooky

7

3142

02.08.2012 15:27

simako Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo idepad G580 dark metal

v Notebooky a netbooky

9

678

21.08.2013 15:56

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Nokia C7-00 Frosty Metal

v Predám

3

921

25.05.2011 9:28

kiki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Airsoftka: JG MP5 RAS FULL METAL

v Predám

1

309

27.03.2017 11:48

InVader Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC One M8 Gun Metal Grey

v Mobilné zariadenia

7

314

19.02.2015 22:23

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Metal Gear Solid V : Phantom Pain

v Počítačové hry

3

464

22.09.2017 20:12

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra