[ Príspevkov: 58 ] 1, 2

Videli ste niekedy nejake anime ?
 Ano 74% 74% [ 37 ]
 Nie, ale chcem 0% 0% [ 0 ]
 Nie 4% 4% [ 2 ]
 Nie, nechcem, nezaujima ma to. 22% 22% [ 11 ]


Celkom hlasov : 50

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
NapísalOffline : 04.11.2006 21:12 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

* Manga - japonský komiks, v prenesenom význame sa u nás má na mysli špecifický štýl kresby týchto komiksov.

* Anime - zaužívaná skratka od spojenia Japananimation (i v oficiálnych materiáloch). Anime je teda v podstate animovaný film, seriál, alebo OVA vo väčšine prípadov vytvorený na základe úspešnej mangy.

* OAV = Original Animated Video & OVA = Original Video Animation. Ide o anime určené priamo pre videotrh (teda nie do kín ani na televízne obrazovky). Z pravidla kratší, s kvalitnejšou animáciou než televízne seriály. Na druhú stranu dlhší než filmy a s horšou kvalitou animácie než veci do kín.

* Otaku - japonské slovo označujúce fanúšika, blázna do niečoho. V japončine má negatívne zafarbenie. Vzniklo asi pred 30-timi rokmi z jedného z menej používaných oslovení druhej osoby, ktorým sa veľmi často oslovovali ľudia zbláznení do mangy. Na západe znamená človeka, ktorý číta japonský komiks a sleduje japonské animované filmy a seriály, a zatiaľ nemá negatívne zafarbenie.

------------------------------------------------------------------------------------

Shounen manga

Čiže manga pre chlapcov. Shounen mange dominovali hneď od začiatku dobrodružné a vesmírne príbehy, ale ich čitatelia zostarli. Tínedžeri a univerzitný študenti sa obrátili ku kníhkupectvám požičiavajúcim knihy, kde našli sofistikovanú, serióznu mangu (gekiga „divadelným obrázkom“), ktorá sa vyvíjala od konca 50-tych rokov. Často krutá, zadumaná a násilná výpožičná manga sa zameriavala na realistickú kresbu a obsah. Dominoval čierny humor, nebolo v nej žiadne komické odľahčenie ako v „príbehovej mange“, kde najnižším spoločným menovateľom boli chlapci vo veku žiakov základnej školy.


Shoujo Manga

Tak ako shounen manga, aj shoujo (dievčenská) manga začala naberať na obľúbenosti v dekáde po roku 1945. Časopisy pre dievčatá zo základných škôl obsahovali komické seriály s jednoduchým humorom. Rovnako ako tie v amerických novinách až do roku 1954, kedy Tezuka vniesol aj sem dlhšie, viac technicky prepracované a sofistikovanejšie príbehy s dobrodružstvami, drámou, fantáziou, tragédiou, humorom a romantikou. Napríklad v Ribon no kishi („rytier ribbonu“). V 50-tych a začiatkom 60-tych rokov muži kreslili aj shounen aj shoujo mangu, v ktorej dominoval najmä vzťah matky a dcéry. Príbehy typu chlapec stretne dievča boli zriedkavé najmä kvôli veku čitateliek.

/Dakujem The-Saint-ovi a serveru animecrew. bez nich by tieto clanky neboli...


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 04.11.2006 21:24 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Rozdelenie do žánrov je veľmi podobné deleniu filmov:

Manga a Anime a vsetko okolo toho... Akčné/dobrodružné – Toto myslím ani nie je treba vysvetľovať, ale predsa len, sem sa radia anime, v ktorých sa stále niečo deje alebo je tu nejaké poslanie na ktorom hrdinovia zažívajú množstvo dobrodružstiev.(napr. Spriggan, You are under arrest!, X)

Manga a Anime a vsetko okolo toho... Bojové umenia – Kung-fu, karate, bitky na život a na smrť, ale kto zostane stáť posledný, bude to hlavný hrdina? Príklady: Tenjou Tenge, Naruto, Street Fighter.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Mecha – Je to anime kde sa vyskytujú veľké roboty, najčastejšie medzi sebou bojujú. (napr. Neon Genesis Evangelion, Rahxephon, Saber rider and the Star Sheriffs, Mazinger Z).

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Hudobné –Dej, týchto anime je spätý s hudbou alebo je hudba dokonca výrazovým prostriedkom na vyjadrenie deja. Príklady: Interstella 5555, Macross, Piano, Gravitation.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Ecchi – Toto slovko vyjadruje stupeň medzi erotickým a „normálnym“ anime, ale v podstate sa dá povedať, že sa v takýchto anime ukazujú zakryté prsia alebo nohavičky a pod. (Agent Aika, Iketeru Futari, Mahoromatic).

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Mystery – Dej je pretkaný záhadami a mystériami.Príklady: Detectiv Conan, Lupin III.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Komédia – to všetci vieme, len pri anime toto slovo nadobúda iný rozmer, ale veď to zistíte keď si pozriete niektoré z príkladov (DNA2, Full metal Panic!Fumoffu, Love Hina, Ranma) a často je komédia kombinovaná s ďalším žánrom, napr. ecchi.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Paródie – paródie sa ujali aj v anime, buď parodujú iné slávne anime alebo dokonca osobnosti či filmy. Príklady: Excel Saga, Cosplay Complex, Puni Puni Poemi.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Dráma – aj tá v anime existuje, veď anime nie sú rozprávky aby stále končili šťastne, nie? Príklady: Grave of The Fireflies, Kimi ga nozomu Eien, Hoshi no Koe,Kimaguer Orange Road.

Manga a Anime a vsetko okolo toho... Romantika – Láska, láska, láska, tú môžeme snáď nájsť všade. Príklady: Onegai twins, To Heart, Video Girl Ai, Love Hina.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Rodinné – Anime sú aj rodinného typu, niektoré boli vytvorené aj ako rozprávky určené pre deti, ale len niektoré. Príklady: Astro Boy, Whisper of The Heart, Spirited Away.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Sci-Fi – nesmie chýbať ani anime o budúcnosti, vesmíre a budúcich hrdinoch. Príklady: Captain Future, Akira, .HackSign, Armitage III, Silent mobius, Blue submarine No.6

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Fantasy – elfovia, škriatkovia, mnohé bytosti z našej fantázie prevtelené a prekreslené do rôznych podôb v rôznych časoch, iných dimeziách a iných svetoch.(Vision of Escaflowne, Record of Lodoss war, One piece, X). Často sa prelína s akčno-dobrodružným žánrom, ale veď napokon nie je celé anime iba fantázia?

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Športové – samozrejme ide o anime, ktorého dejovou hlavnou náplňou je šport a športovci. Príklady: Kickers, Captain Tsubasa, Mila Superstar, Whistle!, Slam Dunk.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Historické - najčastejšie je tento žáner reprezentovaný príbehmi z japonskej minulosti. Príklady: Hakkenden, Lady Oscar, Samurai Deeper Kyo, Rurouni Kenshin

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Horor – príbehy strašidelné a krvilačné. Alebo výplody americkej cenzúry? Príklady: Vampire Hunter D, Hellsing, Blood: The last Vampire.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Super schopnosti – nakoniec medzi fanúšikmi vzniklo aj takéto označenie žánru a myslím, že hovorí za všetko. Príklady: Dargonball, Read or Die, Psychic Academy, Getbackers.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Hentai – len tak okrajovo spomeniem i tento žáner jedná sa o kreslené porno v plnom slova zmysle. Nebudem uvádzať žiadne príklady. Myslím, že väčšina sa bez tohto žánru zaobíde.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Cyberpunk – V podstate je odnožou sci-fi. Ide o aniem zaoberajúce sa budúcnosťou ľudstva, poväčšine sa zaoberá vyspelosťou techniky ale aj otázkou, že či ľudstvo vyspelo spolu s ňou alebo skôr nie? Najznámejší príklad Ghost in the Shell.

Manga a Anime a vsetko okolo toho...Mágia – Veci magické a záhadné, kúzelníci a mágovia. Mieša sa často s fantasy ale niekedy sa vyskytne niečo, čo by sme mohli zaradiť iba sem. Príklady: Ah!My Goddess, Sailor Moon, D.N.Angel, Card Captor Sakura, Inuyasha, Maburaho.


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 04.11.2006 21:25 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

poprosil by som modov nech ostrania moznost "Nie"
co ste videli ? Pacilo sa ?


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 21.10.07
Príspevky: 200
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bra-ti-sla-...

Naruto , Bleach , DNAngel , Aishitureze Baybe , Witch hunter robin , Kage Kara Mamoru , Full Metal Panic (normal aj fumoffu) , Fate-Stay Night , Elfen Lied , Maburaho, a ešte určite niečo na čo si teraz nespomeniem ale naozaj top serialiky su Naruto a Bleach u mna hlavne kôli otmu že su fighting ...

ten Bleach asi naozaj top.

Aishitureze Baybe toto už neviem presne ako sa volalo bolo take dosť zlate ... žiadne fajty ale pohodička ... 17 ročny chalan sa musel starať o 5 ročne dievčatko ... a k tomu jeho vzťahy s babami a tak proste haluza ...

full metal panic ... tak to stoji tiež zato je to take mecha ale hlavne kopu srandy si pri tom užijete lebo sosuke je uplny vojensky maniak a nič nechape :D ...

Elfen lied ... asi najbrutalnejšie anime čo som videl ... krv tečie potokom a končatiny lietaju vzduchom jedna radosť :P ... A aj ostatne sa daju a je toho kopa čo som hlavne nespomenul

-----------------------------------------------
rozmyšlam že by som spravil dake cz/sk download centrum aj server by bol ale musel by som shapenuť rychlosť lebo by boli problemy s toho potom keby som zobral celej firme linku :lol: (100mbit)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1323
Témy: 70 | 70
Bydlisko: - - -

mne sa paci moc naruto, ale len niekde po 140tu cast mozno, potom je to nuda :o) aj moj podpis pochadza z naruta :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 05.11.2006 9:59 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

ja som videl Blood+, Blood: The Last Vampire, Kimi Ga Nozomu Eien, Naruto (The Movie) OVA 1,2 - serial bohuzial nie ale ked bude casu tak sosnem. Potom dalej pozeram (mam rozpozerane) "[Kyuu]_Black_Blood_Brothers", Full Metal Panic - The secon Raid a Binbou_Shimai_Monogatari. Videl som este FLCL [Furi Kuri], Hellsing TV series a OVA 1,2, potom z Shōnen-ai - to je zaner... :) http://en.wikipedia.org/wiki/Shōnen-ai som videl Papa to Kiss in the Dark OVA 1,2
joj a este aj Gunschlinger Girl...

Ako prveho som videl Hellsinga a peckaa, mozem odporucit, dalej sa mi velmi pacil depresivny Kimi ga nozomu eien, a este aj Blood+ mozem odporucit, ma to 50 dielov cca 11GB ale oplati sa to.


/2FPS_Breaker: na Bleach sa chystam... ;)


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 713
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?
NapísalOffline : 05.11.2006 10:03 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Ja? Nie nechcem mať s anime nič spoločné, aj ten avatar je len čisto náhoda :rolleyes: :D

Full metal alchemist - asi najlepšia vec akú som videl, trocha zdĺhavé, ale inak super
Hellsing, Elfen lied, Kimi ga nozomu eien, Ergo proxy, Ghost in the shell, Neon genesis evangelion, Wonderful days a ešte ďaľšie, na ktoré si nespomínam :rolleyes:


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 05.11.2006 10:06 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

jeej aj ty si videl Kimi ga nozomu eien... a pacilo sa ?


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 10.10.05
Prihlásený: 10.10.16
Príspevky: 302
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 05.11.2006 11:20 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

mne sa pacia anime hlavne v spojeni s metalovym hudobnym podmazom :)
napr.
http://video.google.com/videoplay?docid ... 3&q=cradle


_________________
MB: Gigabyte 890FXA-UD5 | CPU: AMD PHENOM II X6 1075T BOX 6MB + AC freezer 7 PRO rev.2 | RAM: DDRAM3 2x2GB Corsair XMS3 1600 CL9 | VGA: Powercolor Radeon HD 6850 1GB GDDR5(256bit) 775MHz 1000MHz @ 850MHz 1100MHz | HDD: 640GB+1TB+1,5TB | DVD-RW: Asus 2014L1T | PSU: Corsair 650W | Sound: CreativeX-Fi mX Xtreme Audio | Amp: Logitech x530 | Case: AEROCOOL AeroEngine Jr.-BS (Black Steel Case/ Silver Jet) | Keyboard: Microsoft 1394 | Mouse: A4Tech X7 | LCD: BenQ FP93G | PLASMATV: Panasonic Viera P42S20E | PDA: HTC Hero |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 28.08.06
Prihlásený: 22.04.13
Príspevky: 569
Témy: 67 | 67
NapísalOffline : 05.11.2006 11:32 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Dakedy ked som bol maly ako prst tak som kukal Dragonball a segra zas pozerala volajaku SalorMoon ci co. Chodilo to na satelite :rolleyes:


_________________
Procesor: AMD Athlon A64 3500+ 64-bit Orleans BOX socket AM2; Zakladna doska: ASUS M2V-MX, VIA K8M890, DualChannel DDR2 800, VGA + PCIe x16, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, mATX scAM2; Graficka karta: SAPPHIRE ATI Radeon X1650PRO, 512 MB DDR2, PCI Express x16, 2xDVI/ TV-out; Pevny disk: Hitachi (IBM) Deskstar 7K160, 160GB, SATA II NCQ, 8MB cache, 7200ot, HDS721616PLA380; Dinamicka pamet: 1+1GB DDR2 667MHz PC5400 A-DATA; Zdroj: GEMBIRD 350W CCC-PSU10-12, 120mm větrák, SATA + LGA; Monitor: Xerox CRT 17
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 27.09.15
Príspevky: 1978
Témy: 114 | 114
Bydlisko: your momma'...
NapísalOffline : 05.11.2006 12:32 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Dragon Ball som videl ale de je DIGIMON ?


_________________
duri je gej
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 28.08.06
Prihlásený: 22.04.13
Príspevky: 569
Témy: 67 | 67
NapísalOffline : 05.11.2006 12:47 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

jj ale to bolo uz ked ma to prestavalo bavit tieto animaky :-)


_________________
Procesor: AMD Athlon A64 3500+ 64-bit Orleans BOX socket AM2; Zakladna doska: ASUS M2V-MX, VIA K8M890, DualChannel DDR2 800, VGA + PCIe x16, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, mATX scAM2; Graficka karta: SAPPHIRE ATI Radeon X1650PRO, 512 MB DDR2, PCI Express x16, 2xDVI/ TV-out; Pevny disk: Hitachi (IBM) Deskstar 7K160, 160GB, SATA II NCQ, 8MB cache, 7200ot, HDS721616PLA380; Dinamicka pamet: 1+1GB DDR2 667MHz PC5400 A-DATA; Zdroj: GEMBIRD 350W CCC-PSU10-12, 120mm větrák, SATA + LGA; Monitor: Xerox CRT 17
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 21.10.07
Príspevky: 200
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bra-ti-sla-...

Full metal alchymist je naozaj gud taktiež :) ... ale Bleach proste powa ... to ako začnete kukať tak skončite pri dieli 101(to je teraz posledný :) ) z bolesťou očí a neustálym refreshom bleachportal.net alebo dattebayo.com s tym kedy už bude next ep :lol: ... inak momentalne seedujem bleach 1-100 en-sub len mam tam asi iba 30 leecherov lebo neviem ako tam pridať trackery :cry:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 27.09.15
Príspevky: 1978
Témy: 114 | 114
Bydlisko: your momma'...
NapísalOffline : 05.11.2006 15:11 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Haaaalloooo !!! Digimon tam nepatri ?


_________________
duri je gej
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 21.10.07
Príspevky: 200
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bra-ti-sla-...

ťažko povedať ... ale možno aj hej ... to som pozeraval este na RTL2 teraz som si to opat stiahol a niekedy si to pozrem :-) :) ... a ked už takto na to ideme že aj digimon tak potom aj shaman king tam patri atd ... ale to už nieje take ani jedno ani druhe ... :)) ... inak teraz som si spomenul na jedno celkom fajne volalo sa Trigun ... dost haluzne anime ... ;) ..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 713
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?
NapísalOffline : 05.11.2006 22:10 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Jj. Digimon, Pokémon...sú anime. Kategória 6+ ak sa nemýlim :rolleyes:


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 16.11.2006 21:03 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

zatial mam pozretych 15 dielov FMA a pozrel som aj "[Fantom]_Tsukihime_(01-12)+extras"
"[ToTan]Witch_Hunter_Robin"


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 16.07.18
Príspevky: 17415
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 17.11.2006 0:23 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

FMA je super vec....sa mi dotahal uz aj film, idem to skuknut


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11412
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.11.2006 15:37 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

hmm... ked som bol maly kukaval som pokemona... :D potom este nejake anime chodievalo na CARTOON NETWORK, tam som pozeraval... ale tay mani niesom do toho... dokonca som uz veeelmi dlho anime nevidel...


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 713
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?
NapísalOffline : 17.11.2006 16:24 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

shiro píše:
FMA je super vec....sa mi dotahal uz aj film, idem to skuknut

mohol by si mi poslať (najlepšie cez pm, nech nie sme proti pravidlám), odkiaľ máš film :rolleyes: :)


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.11.06
Príspevky: 11
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Bratislava-...

ja som videla vela, ale najviac sa mi pacilo Loveless az nato ze dost neskoro som zistila ze to je o dvoch chalanoch :( ale inak podarene .. potom Elfen lied... sice TROCHU viac krwawe, ale dalo sa :) , Trigun, Cowboy Bebop, Inuyasha, Yuu Yuu Hakusho, Full metal panic ale aj Slayers su brutalni :) ...


_________________
Čo je také úžasné na tvojom živote, že sa bojíš umrieť?
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 16.06.14
Príspevky: 2539
Témy: 28 | 28
Bydlisko: PL-Waw <...
NapísalOffline : 22.11.2006 16:57 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Je yo haluz ale aktivne to nikdy nepozeram .... pozrem si jednym okom pri PC co sa jak deje ... najviac sa mi pacil Pikacu :lol: :oops: Take zlate zlte stvorenie .... prijal by som to ako domace zvieratko


_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 27.09.15
Príspevky: 1978
Témy: 114 | 114
Bydlisko: your momma'...
NapísalOffline : 22.11.2006 17:02 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Shark NX píše:
... mi pacil Pikacu :lol: :oops: Take zlate zlte stvorenie .... prijal by som to ako domace zvieratko


Alebo ako novy zdroj :P Ja som kedysi pozeraval DIGIMON . Teraz som si stiahol parodovane anime na AQUA - Ugly Girl . Kravina :filth: :loony:


_________________
duri je gej
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 07.12.06
Prihlásený: 26.11.08
Príspevky: 70
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 09.12.2006 16:28 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

a co thakto GURO ?? to tu tusim nikto nespomenul :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 09.03.06
Prihlásený: 23.04.07
Príspevky: 71
Témy: 1 | 1
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 10.12.2006 21:19 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Určite si pozrite Neon Genesis Evangelion a z iných vecí čo som videl a sú tiež dobré: Noir, Cowboy Bebop, FMP (všetky), FLCL, RahXephon. A ešte som určite niečo zabudol. Ešte mám niečo na PC ale nebol čas pozerať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 713
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?
NapísalOffline : 10.12.2006 22:19 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Josko píše:
Určite si pozrite Neon Genesis Evangelion...

Presne tak. Geniálne to je :)


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 11.12.2006 14:58 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

jaffar píše:
Presne tak. Geniálne to je :)
nestiiiihame, o rok zas, tu.
som dopozeral FMP konecne a tedka idem na Elfen Lied... ;)


_________________
Volvo forever...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 16.07.18
Príspevky: 17415
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 11.12.2006 19:05 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Videli ste niekdo Vandread? Je to o chalanovi, ktory skonci na lodi plnej zien.
Lenze doma na ich planete Tarak (obyvana cisto muzmi) ich ucia, ze zeny (z planety Mejeiru - cisto zenska) su krvilacne bestie :lol:
Super komedialne sci-fi anime s paradnymi efektami a vesmirnymi subojmi...


_________________
Xeon E3-1231v3, 16GB DDR3, Gigabyte Z97-D3H, Samsung 840evo 120GB, Crucial MX300 525GB, 2x WD 1TB, Gainward GTX1060 6GB, Corsair RM550x, 24" BenQ GW2470H
iPad Air 16GB, iPhone SE 32GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 07.12.06
Prihlásený: 26.11.08
Príspevky: 70
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 11.12.2006 19:07 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

hh, ja skor hentai :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Manga a Anime a vsetko okolo toho...

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 17.01.12
Príspevky: 3468
Témy: 91 | 91
Bydlisko: PO
Napísal autor témyOffline : 11.12.2006 20:29 | Manga a Anime a vsetko okolo toho...

calwen píše:
hh, ja skor hentai :D
hehe aj ja take mozem, heh sa ti paci ked mimozemstania znasilnuju zensku ? :D


_________________
Volvo forever...
 [ Príspevkov: 58 ] 1, 2


Manga a Anime a vsetko okolo toho...Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Webgame a všetko okolo toho..

v Počítačové hry

27

1490

30.09.2007 11:01

Dzimbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

3D World a vsetko okolo toho

v Voľný čas a hobby

15

1686

05.12.2007 22:38

kokino

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

anime, manga filter alebo program na konverziu

v Grafické programy

1

480

28.02.2009 20:10

incredible

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prehrievanie a veci okolo toho

v Chladiče a všetky druhy chladenia

15

316

31.08.2014 2:21

werwest

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

JAVA VSETKO okolo nej

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

36

2389

16.08.2009 21:00

reDo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Metal a všetko okolo

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

106

6801

15.03.2008 9:37

prkyyynko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tuning car,Chip tuning a vsetko okolo

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Automobily, motorky

64

7713

02.08.2007 0:06

misokgb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Manga pre kamarátku

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

12

327

10.09.2015 20:02

Krakish

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ANIME

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Voľný čas a hobby

65

4822

18.05.2009 23:51

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Anime Movie

v Video programy

1

344

27.01.2009 22:20

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo do toho?

v PC zostavy

6

184

20.06.2015 16:32

Becko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vycarim s toho nieco ?

v nVidia grafické karty

1

324

18.12.2008 17:06

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako sa zbavim toho

v Antivíry a antispywary

5

435

25.04.2009 10:54

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Poskladanie toho praveho herneho kompu

v PC zostavy

28

536

12.06.2015 14:37

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako sa mam toho zbaviť ?

v Antivíry a antispywary

5

549

10.05.2009 11:21

Horalka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

iPod a vše kolem toho :-)

v Mobilné zariadenia

7

862

21.10.2005 18:53

Carlos© 2005 - 2018 PCforum, edited by JanoF