| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Ahojte, rozhodol som sa zbaviť pár vecí, navrhnite prosím rozumnú cenu: 1) be quiet! Shadow rock 2 chladič na cpu Intel (na AMD... v Bazár | MD3 | 1 | 474 | 05.03.2021 17:07 MD3 |
 | Ahojte, mal by niekto záujem o dosku Asrock H310M-ITX/ac, na ktorej nefunguje jeden slot na RAM? (inak je plne funkčná). Zistil... v Bazár | MD3 | 8 | 532 | 17.02.2021 22:21 MD3 |
 | Predám DDR4 modul s kapacitou 8GB od Patriot, označenie PSD48G240082H, bez záruky, no plne funkčný (momentálne je v PC ktoré... v Bazár | MD3 | 9 | 599 | 10.02.2021 12:36 GIGABYTE |
 | Ahojte, Zháňam redukciu na 4pin ventilátor na grafickú kartu, niečo takéto: Nemáte niečo podobné? Ďakujem v Bazár | MD3 | 2 | 577 | 08.02.2021 0:07 MD3 |
 | Ahojte, kúpim Xiaomi Mi TV stick s androidom, idálne cena okolo 20€, závisí od veku/stavu/kompletnosti balenia/záruky. Edit: už... v Bazár | MD3 | 0 | 962 | 03.02.2021 0:29 MD3 |
 | konkretne sa jedna o tento kabel kotuce su nepouzite v povodnom baleni v Bazár | Iv0 | 10 | 1127 | 15.10.2019 10:01 Iv0 |
 | Ahojte, ponukam nasledovne komponenty: AMD A8-7600 do socketu FM2, zaruka do 28.11.2018, 40€ HyperX 8GB KIT DDR3 1866MHz CL10... v Bazár | MD3 | 4 | 632 | 18.06.2018 15:26 MD3 |
 | Mám napredaj 2x kódy pre amdrewards.com ktoré obsahujú hry Prey a Wolfentein II pre steam. Kódy som dostal ku grafikám z alzi.... v Bazár | greener | 12 | 753 | 16.02.2018 14:43 greener |
 | Predam tento zaklad PC: Dosku - Asus P5K (na doske je registrovany Windows 7/10 Pro cez MSDNAA) Procesor - Intel Q8300 RAM DDR2... v Bazár | MD3 | 2 | 326 | 24.01.2018 14:55 MD3 |
 | predam nove nerozbalene komponenty bez dokladu Procesory Intel I5 7500-149e Intel I5 7600K-159e Intel I7 4790-219e Amd Ryzen 5... v Bazár | defe | 7 | 999 | 24.01.2018 14:12 MD3 |
 | Predám nasledovné veci: Lenovo X61s type 7669 - 1GB ram, 120GB hdd, core 2 duo L7300 1,4GHz, Win XP pro. - v dobrom stave,... v Bazár | MD3 | 1 | 444 | 30.11.2015 20:39 MD3 |
 | Ahojte, predám nasledovné komponenty, poprípade ako celé PC ak bude záujem (alebo aspoň CPU+Doska+chladič). Foto pridám na... v Bazár | MD3 | 6 | 640 | 07.05.2015 18:17 MD3 |
 | ktorý z týchto firewallov by ste si nainštalovali na svoje pc? lebo je mám dilemu :oops: // nejlepšie FREE Edit by Shit... [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v Firewally a bezpečnosť | ertin | 175 | 29595 | 28.02.2013 16:23 personal compuper |
 | Já vlastním OlympusC725 UltraZoom a jsem spokojenej až na zvýšenej šum :) //Doplněn obrázek [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Prenosné zariadenia | Luks | 87 | 12667 | 12.11.2011 18:47 majky358 |
 | Ahojte, Kupim telefon iPhone 3GS, alebo HTC Desire (prednostne iPhone) - cena okolo 230€ - iba osobka v BA a okoli (ziadna... v Bazár | MD3 | 4 | 621 | 24.05.2011 12:43 MD3 |
 | Predam nokiu E51 a GPS BT modul Nokia LD4W. Telefon je vo velmi dobrom stave, bez zaruky, posledny rok len minimalne pouzivany... v Bazár | MD3 | 2 | 850 | 02.02.2011 21:55 MD3 |
 | Predam nasledovne veci: 1) PC Celeron 1,7GHz, 20GB disk, 2x256MB sdram, grafika (TNT2) cd mechanika, zdroj 350w, skrinka... v Bazár | MD3 | 5 | 1018 | 20.12.2010 10:23 MD3 |
 | Predam, alebo vymenim za: tieto veci: 1) Athlon XP 1800+ s chladicom, MB MSI socketA sis745 chipset, 2x256MB DDR, GK nvidia... v Bazár | MD3 | 1 | 520 | 11.10.2010 11:01 MD3 |
 | HDD SEAGATE Barracuda 7200.12 500GB, SATA II NCQ 16MB cache, 7200ot, PMR, ST3500418AS SAMSUNG SH-S223C SATA černá - DVD±R 22x,... v Bazár | Nighthawk | 18 | 1078 | 17.06.2010 12:00 9tommy9 |
 | Kupim ADSL wifi router, - Cena do 20€ - 25€ podla znacky/typu (vratane posty, alebo osobka v BA) (za dobru cenu (cca. 10€) moze... v Bazár | MD3 | 9 | 750 | 19.03.2010 20:18 ElNorka |
 | Predam nokiu E51 -vo velmi dobrom stave, ma cca. 1,5 roka -brana v akcii z Orange -bateria vydrzi pri beznom pouzivani 4-5 dni... v Bazár | MD3 | 0 | 550 | 08.02.2010 23:32 MD3 |
 | Ahojte, Rozhodujem sa medzi 3 kombinaciami klavesnica + mys. MS Sidewinder mouse + MS Sidewinder X6 keyboard Logitech G9/G5 +... v Externé zariadenia | MD3 | 4 | 740 | 10.08.2009 15:36 Spartan.Ex |
 | Máte ji někdo doma? Nezkoušel ste jí někdo? Zajímalo by mě jak je to s grafarnama, nekdo mi říkal ze tam vsechny nejdou.Co je... v Ostatné platformy | Schuger | 8 | 3277 | 01.03.2009 20:58 prandof |
 | Uz som to tu raz zalozil ale nejaky mily moderator mi to zmazal. Prosim nemazte , fakt potrebujem radu. Mam problem s mojim... v Notebooky a netbooky | uniqat | 7 | 1321 | 27.01.2009 22:48 uniqat |
 | Intel PentiumD 820 2.8GHz alebo AMD Athlon64 3500+ BOX Socket AM2 2 Idem zlozit novy pc neviem ktory procesor je lepsi na hry [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Procesory | ST | 37 | 12043 | 23.12.2008 11:51 MaRtQoO |
 | mam maticnu dosku asus a8v-mx socket 939, 2x512 mb ram v dual channel, ge force 7600 gs agp 8x, zhanam uz len procesor do max... v Procesory | dargy | 16 | 1945 | 21.08.2007 14:54 Adam001 |
 | Mam taky problem... Ked si s niekym pisem prostrednictvom ICQ (pouzivam Trillian, ale druha strana nie) moj podareny byvaly... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Firewally a bezpečnosť | KocuR | 30 | 6105 | 19.08.2007 23:09 piskvorko |
 | povodne som bol rozhodnuty pre DS4, ale tu v obchode kde nakupujem nemaju, a ten kdo mi to vybavuje mi napisal ze preco nie... v Základné dosky | POM4R4NC | 24 | 3453 | 13.08.2007 22:12 colormetal |
 | Poradte dobru AGP graficku kartu v cene tak 2000 - 3000 SK. Doteraz som mal NVidia GeForce FX 5200 a samozrejme, ze pod tuto... v Grafické karty | key75 | 12 | 1144 | 04.07.2007 10:25 eXistenZ |
 | Myslite si ze existuje niaka lepsia karta v cenovej kategorii? Kupujem ju za 6500 Sk bez DPH 7 735 Sk s DPH v Grafické karty | Razer | 29 | 2031 | 14.03.2007 21:44 OmeGa |
 | chcel bi som kupit toto do pc len chcem vedet ci my to sadne na dosku a ci sa to oplati ,,diky Grafická karta : Doska : Pameť :... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v PC zostavy | ucen | 95 | 5568 | 26.02.2007 17:19 ucen |
 | tak po dlhom hladani na nete a citani roznych for som konecne poskladal celu zostavu....prosim vas nazor na nu CPU:AMD Athlon... v PC zostavy | Filo15 | 10 | 731 | 19.02.2007 15:17 eXistenZ |
 | cpu: pentiumD915 zd : ASUS P5N E SLI =1474&l1=3&l2=11&l3=473 gk : GAINWARD 7852 p : A-DATA DDR2 1GB 800MHz ???? aky... v PC zostavy | etnicc | 6 | 692 | 09.02.2007 0:42 etnicc |
 | Vybral som ako upgrade mojho PC toto ...chcel by som počuť na to váš názor! Doska: MIS K9N SLI-2F ....................2557Sk... v PC zostavy | Vincent1 | 3 | 606 | 04.02.2007 12:45 Vincent1 |
 | Nazdarte idem kupovat novy PC a chcel by som poznat vase nazory na nasledujucu sustavu: Typ, Cena s DPH Procesor: Intel Core 2... v PC zostavy | Razer | 25 | 1037 | 02.02.2007 23:43 mimkork |
 | caute chcel by som si kupit novy pocitac. budem sa na nom hrat a hlavne pouzivat photoshop a archicad 10,vizualizacie a cinema... v PC zostavy | j.matrix | 15 | 944 | 02.02.2007 16:06 j.matrix |
 | prosim vas vie mi niekto poradit?? CHCEM SI ROBIT POTLACE NA TRICKA..VRAJ EXISTUJU TAKE TLACIARNE KTORE VEDIA TLACIT... v Ostatné | deCORF | 6 | 914 | 02.02.2007 14:03 deCORF |
 | vie neikto kde sa daju zohnat dosky Epox na slovensku?v kosiciach nieco maju v nejakom sklade ale nove pre am2 nie dik v Základné dosky | j.matrix | 7 | 1047 | 01.02.2007 11:41 Jeremi |
 | Zakladny upgrade PC je vymena HDD - WD3200KS, pre jeho hlucnost. Poradte daky tichy, cena max do 4500SK. Dalej mam 2*512-DDR2,... v PC zostavy | mimkork | 10 | 561 | 31.01.2007 23:06 mimkork |
 | Idem si kupit TV kartu ku notebooku, co si myslite o tejto ? v Rozširujúce karty | HeLiXS | 2 | 12101 | 27.01.2007 19:42 Jeremi |
 | Ahoj. Mám Nod32 už dosť dlho. Asi iba raz sa mi stalo, že mi našiel infiltráciu. Ani raz nenašiel vírus. chcem sa spýtať je to... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Antivírusy a ochrana | t0mas | 50 | 3914 | 27.01.2007 17:01 Jerry19 |
 | Ahojte,mam win xp home a EN jazyk SP2 da sa nijako zmenit na slovak?? :cry: v Windows | 1fantz | 6 | 1180 | 27.01.2007 13:48 sallko |
 | aku dosku na tento socket na procak san diego 3700+ ,dobra na OC? v Základné dosky | borec | 7 | 876 | 26.01.2007 21:50 Jeremi |
 | vobec neviem aky notebook odporucit dievcatu na net, filmy, nieco napalit. taky bezny. znacka: co najlacnejsi. skuste pomoct... v Notebooky a netbooky | jumich | 10 | 1040 | 26.01.2007 13:24 jumich |
 | Celkom ma to potesilo, pretoze doteraz to vyzeralo pre intel dost zle a kedze sa opat postavil na nohy a zvysil latku, amd musi... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ] v Novinky | Spirit | 125 | 11517 | 28.11.2006 18:24 POM4R4NC |