[ Príspevkov: 782 ] 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 08.05.25
Príspevky: 5873
Témy: 88 | 88
Bydlisko: Košice

sysel777 píše:


Nad Európou je to to isté, keď nie viac. :)
http://www.flightradar24.com/


_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 27.02.26
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

ale ja som myslel ten hurikán, nie hustota lietadiel :)


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 08.05.25
Príspevky: 5873
Témy: 88 | 88
Bydlisko: Košice

Njn, dnes som nejak nemal čas na správy, tak som tomu nevenoval pozornosť.. že to bude až také vážne.


_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 16.06.24
Príspevky: 6003
Témy: 186 | 186
Bydlisko: Sučany

Ono je skôr toto zaujímavé:
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!
Rusáci sa nezaprú... :lol:


_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 27.02.26
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

Našiel som sa v GOOGLE STREET VIEW :)
Ten v červenom tričku.
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 8096_o.jpg


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05.11
Prihlásený: 03.05.26
Príspevky: 120
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Pod Kopčekom

ja som sa nenasiel :( to fotili zrovna ked som bol v skole :/


_________________
CPU : AMD Phenom II Quad Core 955BE MB : ASUS M4A88T-V EVO VGA : ASUS AMD Radeon HD6870 1GB CASE : Cooler Master Elite 430 Mouse : A4Tech x750

BTC: 13xw5FwmFfLtAWMz8TAN4udQS82hp9VKsx
LTC: LZ8jhxqczASNQb22KmMQ7kXNBuYSuwNcAD
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.11
Prihlásený: 16.10.19
Príspevky: 319
Témy: 24 | 24
Bydlisko: SK

ja som to auto stretol v Mi no nie som tam, asi som nebol vhodny do Google street :D


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen

Disk z 5 a pol rocneho servera.. Do pozornosti davam hlavne "Power On Hours"..

Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

To vychadza cez 2000 dni vkuse. :D Slusne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

možno to zle chápem...ale čo je na tom zvláštne?


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Nikto nehovori o nicom zvlastnom ale zaujimavom. :D Ide o to ze ma celkom dost uz odkrutene ten disk aj ked jasne, ze je to pochopitelne ked je to zo serveru..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

no lebo nejak neviem, čo je zaujímavé na čísle 33 pri 5,5 ročnom disku, keď môj 2,5 ročný tam má 90 :D
//teraz pozerám, že on myslel iný parameter :oops:
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice

33 nie je hodnota toho parametra, ale počítadlo (tá hodnota tam sa dekrementuje a keď sa zdekrementuje pod Threshold, tak SMART hodí warning alebo chybu), hodnota je 49217. Čo by stále nebolo tak zaujímavé ako pomer tejto hodnoty k "power on count" :-D. Čiže ten disk nielenže má nabehaných 2051 dní, ale zapnutý bol dokopy 70-krát, aj z toho to bolo párkrát ešte predtým než bol ten disk vyexpedovaný od výrobcu. Pre porovnanie, môj desktopový disk, približne rovnako starý, má nabehaných okolo 32000 hodín (1330 dní), a počet zapnutí je približne 2200.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Úprimnosť nadovšetko :)

Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid

Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!
chcel som si po preinštalovaní winu nainštalovať update na driver a hľa :D

//a hľa zadal si blbý link a ja ti ho musím opravovať. KocuR.


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 16.06.24
Príspevky: 6003
Témy: 186 | 186
Bydlisko: Sučany

To je tá logika:
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!


_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49 | 49
Bydlisko: Trnava

Tak aj absolventi humanitnych odborov musia niekde pracovat :D (urcite to bol len preklik)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 14.07.18
Príspevky: 1045
Témy: 18 | 18

Pracovníci tej firmy ale aj tak vyzerajú. VO VW Bratislava sa táto firma stará o jedálne. :(


_________________
CPU:Intel Core i5 4460, CPU Cooler:Silentium Fera 2, GPU:MSI M9 380 Gaming 4, MB:MSI B85-G41 PC Mate, HDD:Seagate Barracuda 7200.14 1TB, SSD: Samsung 850 EVO 250GB, RAM: 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series, PSU: EVGA 500B, CASE: Fractal Desing CORE 3500, LCD: Samsung P2470HD 24", Mouse: Logitech MX 518, Keybord: Logitech K350, CONNECT IT GK2000 Biohazard Keyboard , Head set: Roccat Kave + ASUS Xonar DX, Notebook: Lenovo IdePad Y510, Mouse: Logitech G500s, Phone: Samsung Galaxy S7 Edge
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 16.06.24
Príspevky: 6003
Témy: 186 | 186
Bydlisko: Sučany

No ako nejaky doktorant vytiera dlazku a skrabe zemiaky, to musi byt super pohlad. Sice v mnohych pripadoch tie jedla ani nevidia zemiaky len nejaku praskovu gebuzinu. Ako povedal kamarat, na tieto povolania ak nejaky vysokoskolak, tak len ako chemik. Tiez som sa stravoval vo VW v Martine a bolo to tak dobre, ze veduci smeny so mnou po polnoci utekal do nemocnice so silnym zlcnikovym zachvatom. Ale co sa da cudovat ked na nocnej kazdy druhy vecer robia vyprazany syr a druhe jedlo je obvykle uplny sajrajt ktory by som nedal ani prascom.


_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 25.02.10
Príspevky: 1097
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 27.01.2013 14:01 | Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Tak toto je iné psycho :lol: ( Eve online )
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 07.11.11
Prihlásený: 21.12.13
Príspevky: 463
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Bratislava

http://www.nudavpraci.sk/obrazky/karta- ... u-dietata/


_________________
CPU AMD Athlon 64 x2 5200+ 2.72Ghz, Grafika GeForce 9600GT 2x SLI, RAM 3 X 1 GB DDR2



Freedom Forever
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 23.03.26
Príspevky: 4452
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Brno

bradlo... vieš, čo to znamená screenshot?


_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906

MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro
TV:
PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 07.11.11
Prihlásený: 21.12.13
Príspevky: 463
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Bratislava

ano a preto som to sem dal


_________________
CPU AMD Athlon 64 x2 5200+ 2.72Ghz, Grafika GeForce 9600GT 2x SLI, RAM 3 X 1 GB DDR2



Freedom Forever
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 07.11.11
Prihlásený: 21.12.13
Príspevky: 463
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Bratislava

ak ti vadí ze je to link tak dám obraz ale to by stratilo čaro že ano


_________________
CPU AMD Athlon 64 x2 5200+ 2.72Ghz, Grafika GeForce 9600GT 2x SLI, RAM 3 X 1 GB DDR2



Freedom Forever
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.12.12
Prihlásený: 31.01.13
Príspevky: 197
Témy: 2 | 2
Bydlisko: BA

takze nevies, co je to screenshot...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Žilina, Pop...

@bradlo - on asi myslí niečo čo urobíš sám :) ako sám odfotíš :)


_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 23.03.26
Príspevky: 4452
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Brno

Presne lupajz, to tu bolo už písané x-krát...


_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906

MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro
TV:
PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 10.01.11
Prihlásený: 15.02.26
Príspevky: 1079
Témy: 36 | 36
Bydlisko: Žilina

Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním! Gramatika rulez :D


_________________
Zostava: zobraziť
CPU Intel i5 4460 oc 3,40GHz
VGA Gigabyte GTX 960 2GB
RAM Kingston 8GB 1600MHz CL9
MB MSI H97 PC Mate
PSU Seasonic S12II 620W
HDD Seagate Barracuda 7200.12 2TB
CASE Bitfenix Merc Beta
OS Windows 8.1 Pro
PHONE Oneplus 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 23.03.26
Príspevky: 4452
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Brno

Bohvie, čo je v tom za HW :D.


_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906

MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro
TV:
PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!

Registrovaný: 02.09.11
Prihlásený: 13.01.17
Príspevky: 561
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Prešov

Ach Bože :lol: , mimochodom zaujímavý cable management :rolleyes:


_________________
MB: ASUS M5A78L LE , CPU: FX 6300 , HDD: WD Caviar Blue 500 GB RAM: Patriot 4GB KIT 2x2 DDR3 1333MHz Signature Line PSU: Fortron AX450 W 80+ VGA: Gigabyte GTX 560 SOC CASE: Bitfenix Shinobi CPU FAN: GELID Solutions Tranquillo rev.2
 [ Príspevkov: 782 ] 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27


Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním!



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Máte zaujímavé video? Sem s ním!

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 14, 15, 16 ]

v Krčma

464

39547

20.05.2026 20:29

marian_sk

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Máte zaujímavé video? Sem s ním! I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 117, 118, 119 ]

v Krčma

3552

176884

07.07.2014 22:14

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mate nekomercnu dobru mp3? pridajte ju cez link sem.

v Krčma

15

2293

20.11.2008 18:02

Spiritof69

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Screenshot

v Grafické programy

5

785

12.05.2010 11:17

Ominous

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CLI screenshot

v Unix-like systémy

0

624

30.03.2011 18:01

riki137

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Screenshot v Biose

v Biosy a ladenie výkonu

3

959

24.06.2007 13:51

Mastros

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

screenshot vo windows

v Windows

13

912

12.12.2006 23:01

Kyborg

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

screenshot z mobilu

v Smartfóny a tablety

16

615

03.04.2019 21:56

liveman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Screenshot z 3GP

v Video programy

1

672

11.03.2008 18:56

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

screenshot urcitej velkosti

v Grafické programy

1

546

27.07.2010 18:22

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

infanview - ako na screenshot

v Ostatné programy

0

924

01.07.2007 22:55

Marosh

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako spravit screenshot na Android?

v Smartfóny a tablety

13

688

06.10.2024 14:07

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako spraviť screenshot pascalovského grafického výstupu?

v Ostatné

2

1200

17.05.2007 23:54

audiotrack

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Je legálne zdielať screenshot na stránke?

v Frontend

4

716

16.10.2015 23:23

Fefus

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ake aku mate hernu konzolu a ake hry mate a ake najvic hrate

v Hry a herné konzoly

14

2419

16.06.2017 21:23

El_Scorpio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zaujimavy problemik..

v Siete

3

608

09.11.2008 14:57

majordom



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF