Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava | |
Registrovaný: 09.10.11 Prihlásený: 15.04.21 Príspevky: 1782 Témy: 82 | 82 Bydlisko: BA |
Odinstaluj avast a je po problemoch.
_________________ “Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“ Albert Einstein |
|
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 22.10.22 Príspevky: 2299 Témy: 100 | 100 Bydlisko: Komjatice |
Myslim ze to nieje sposobene tym malware ak ti to blbne nadalej tak si obnov udaje od vyrobcu.
_________________ PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution
cing cing: Tamtung Note10+ Vehicle Škoda Rapid 2017 |
|
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava |
Odinštalovanie avastu mi moc nevyrieši moj problem. Ale aspon viem, že to neni v tom.
|
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina | |
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava |
nevies ako sa ho mozem zbavit?
|
|
Registrovaný: 05.04.11 Príspevky: 1693 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Žilina, Pop... |
Nesťahoval si poslednú dobu cracknuté aplikácie z iných zdrojov ako playstore ?
_________________ rMBP 13 2015 iPhone 7
|
|
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava |
Nie, vsetko Google Play, jedine pesničky som si tam daval.
|
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina |
patres17 píše: nevies ako sa ho mozem zbavit? môžeš skúsiť obnoviť výrobné nastavenia a sformátovať SD a SIM kartu,potom skús zase antivírový scan,nastav si kontrolu odosielania sms v antiviraku ak to má
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Skusil by som este iny antivir, avast ho nemusi ostranit, iny mozno ano, na play ich mas pozehnane
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina | |
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 22.10.22 Príspevky: 2299 Témy: 100 | 100 Bydlisko: Komjatice |
Smith Wesson píše: patres17 píše: nevies ako sa ho mozem zbavit? môžeš skúsiť obnoviť výrobné nastavenia a sformátovať SD a SIM kartu,potom skús zase antivírový scan,nastav si kontrolu odosielania sms v antiviraku ak to má Mam dojem ze som to uz vyssie odporucil. No len namiesto pisania by mohol aj nieco skusit. Sim cisla sa daju pekne zalohovat a ostatok ako bolo vyssie spomenute.
_________________ PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution
cing cing: Tamtung Note10+ Vehicle Škoda Rapid 2017 |
|
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava |
Rad by som, ale neviem ako sa obnovuju udaje od vyrobcu 
|
|
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 22.10.22 Príspevky: 2299 Témy: 100 | 100 Bydlisko: Komjatice |
V nastaveniach.
_________________ PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution
cing cing: Tamtung Note10+ Vehicle Škoda Rapid 2017 |
|
Registrovaný: 22.05.12 Prihlásený: 09.10.16 Príspevky: 78 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Bratislava |
Ok, spravil som to. Uvidim zajtra ci to pomohlo.
|
|
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 22.10.22 Príspevky: 2299 Témy: 100 | 100 Bydlisko: Komjatice |
Ok
_________________ PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution
cing cing: Tamtung Note10+ Vehicle Škoda Rapid 2017 |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
|