| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Hral to niekto? Ja som to presiel cele v roku 2005 no teraz som sa k tomu dostal zas.. grafika slaba+male bugy ale bavi ma to... v Hry a herné konzoly | Jeffo | 13 | 795 | 05.02.2011 16:47 unkown2552 |
 | zdravím naši moji rodičia majú doma Notbook a asi pred 3 dnami ked mama bola na NB sa jej vybil a ona rýchlo strčila do zasúvky... v Notebooky a netbooky | lolek013 | 7 | 876 | 02.02.2011 17:45 lolek013 |
 | Ahojte.. za kolko by som ju mohol ponuknut??? Mam papiere.. reklamovatelne cezomna, komplet balenie... ani raz nebola pouzita..... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Bazár | Vendou | 43 | 2186 | 31.01.2011 12:39 Vendou |
 | aka je vasa orientacia ? hmm ... pochvalte sa aj svojimi skusenostami ... :? [ Choď na stránku: 1 ... 7, 8, 9 ] v Krčma | Harlequin | 241 | 17974 | 28.01.2011 11:04 TESLA |
 | Mám týždeň nový notebook (v podpise) a ked hram tuto hru, po cca 5-10 minutach sa sama ukonci a hodi ma do windowsu. Teplota na... v Hry a herné konzoly | marios | 11 | 647 | 24.01.2011 7:03 lolek013 |
 | Zdravím mohol by mi niekto ohodnotiť NB v popise sumu čo by som si zanho mohol vypýtať NB není poškodený má asi 5 mesiacov ani... v Bazár | lolek013 | 4 | 346 | 22.01.2011 16:31 Mego |
 | Jaka je podla vas najlepsia hra ktoru ste v zivote hrali? :D [ Choď na stránku: 1 ... 12, 13, 14 ] v Hry a herné konzoly | cs_skillers | 397 | 40265 | 06.01.2011 14:40 lolek013 |
 | Chcel by som aby ste prispievali z kade kupujete PC hry tj kde ich kúpit najlacnejšie atd (aby tu bola taká malá databáza)... v Hry a herné konzoly | percussor | 3 | 515 | 15.12.2010 21:32 lolek013 |
 | Dobrý večer Dnes som si po dlhej dobe zahral nejakú hru (Crysis, COD:MW2, StarCraft 2) a asi po 10-tích minútach mi to vyhodilo... v Hry a herné konzoly | Gumeny | 3 | 531 | 15.12.2010 19:39 lolek013 |
 | Ako znim nastavenia procesora a grafiky , kde to mam hladat ?? Mam i3 350M procesor a grafika je nVidia GeForce 310 M-1GB je to... v Hry a herné konzoly | gagy3 | 4 | 933 | 15.12.2010 19:36 lolek013 |
 | ked zapenm pc sa mi furt vypisuje There was a problem starting C:\Windows\System32\sshnas21.dll The specified module could not... v Windows | lolek013 | 4 | 632 | 15.11.2010 17:58 lolek013 |
 | prosim vas o navrhy na nejaku takuto zostavu procesor x4 620 doska asus M4N68T PRO, nForce 630a grafika ati hd 5670 1g pamat 4g... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | PETTERRR | 41 | 1235 | 12.11.2010 19:27 PETTERRR |
 | nerozumiem preco bola moja tema vymazana len potrebujem stiahnut dx11 a vsetky linky na ktore tuknem su nefunkcne tak som... v Ovládače | rudinko | 14 | 1226 | 10.11.2010 14:05 lolek013 |
 | cavte. chcem vas pytat ci preco mi jednu stranku napr: pcforum.sk my nabootuje, (alebo neviem ze ako sa to hovori) okolo 10s... v Internet, služby a sociálne siete | oremusaa | 4 | 563 | 09.11.2010 20:16 lolek013 |
 | Predám L4D2 pre pc neposkodene nahrané na steam účte speedfire013 steam je už odinstalovany z mojho pc ale nick heslo mám aj CD... v Bazár | lolek013 | 0 | 556 | 07.11.2010 15:17 lolek013 |
 | mam intel core 2 duo e6600 CPu a agp 4670 grafiku 1.5 gb ddr 400mhz ram a 17 palcovy monitor 350w zdroj utiahne mi to moderne... v Hry a herné konzoly | logaro | 25 | 829 | 01.11.2010 16:27 lolek013 |
 | Potrebujem poradiť koľko oleja ide do Automatu BMW E36 rok výroby 1993 cabriolet dakujem. v Diskusia | lolek013 | 24 | 2054 | 03.10.2010 18:38 lolek013 |
 | Mám taký problém pri Windows 7 Domáca edicia 64 bit hovorím o notbooku čo mám v podpise moj problém je teda taký že ked hrám a... v Ostatné | lolek013 | 2 | 577 | 01.10.2010 15:53 lolek013 |
 | CPU: AMD Athlon II x4 630 . CPU FAN: AC Freezer 7 Pro MB: Gigabyte GA-MA78LM-S2. GPU: Palit GeForce 9800 GT 512MB GE. RAM: 3GB... v Bazár | kllr007 | 10 | 853 | 25.09.2010 16:13 kllr007 |
 | chcem si kúpiť niaky dobrý antivír ale neviem aký mám Mcafee lenže suma 46 euro sa mi zda vela na rok mám 20 eur k dizpozici a... v Antivírusy a ochrana | lolek013 | 14 | 1019 | 06.09.2010 14:56 dominique |
 | pozrite sem predsa sme sa dockali? podla mna to vyzera dost slubne :) [ Choď na stránku: 1 ... 40, 41, 42 ] v Hry a herné konzoly | sairik | 1232 | 44198 | 25.08.2010 16:58 ac.milan |
 | zdarec, tapam po niecom novom co by som zahral. mate nejakeho typa? len nic so zombikmy ... hravam ked mam cas (tj v noci) a... v Hry a herné konzoly | jatmz | 11 | 544 | 18.08.2010 21:53 Cirky |
 | PC hra preto, lebo žáner možno bude zmiešaný. No určite to nebude nejaká FPSka, stratégia a ani závody áut. Skôr niečo na štýl... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Hry a herné konzoly | darude11 | 42 | 1996 | 18.08.2010 10:08 KingTommy |
 | hladá niake poistenie alebo rozsirenu zaruku proti nahodnemu poskodeniu pre notbooky od acera kokrétne ten čo mám v podpise mám... v Ostatné | lolek013 | 5 | 855 | 16.08.2010 18:10 lolek013 |
 | Chcem si kúpiť ku mojej zostave ešťe jeden HDD lebo tento je pre mna dosť malý pár hier aplikácii a už ho mám plný tak som sa... v Úložné zariadenia | lolek013 | 2 | 415 | 15.08.2010 18:37 lolek013 |
 | NA mojom novom počítaci sa deju divné veci mal som stary pc čo mal 2 Gb ram a za normálych okolnosti vyuzival max 500 MB tiež... v Pamäte | lolek013 | 8 | 647 | 11.08.2010 14:00 lolek013 |
 | Počul som že ak mám zakúpenú vistu z roku 2008 2009 možem bezplatne prejst na 7 tak som chcel čo je na tom pravda a čo mám... v Windows | lolek013 | 5 | 481 | 24.07.2010 18:17 ac.milan |
 | Mám problém z win vista home edition nechce mi prehrávať zvuk už som nainstaloval rozne update nič nefunguje skúsal som zvuk na... v Ovládače | lolek013 | 10 | 614 | 24.07.2010 17:41 lolek013 |
 | Dostal som ponuku od agemu ako pre firmu že pre objednane pc do kancelárie si možem vybrat z dvoch grafických kariet jeto niečo... v Grafické karty | lolek013 | 3 | 859 | 15.07.2010 20:32 EXIREXT |
 | Mam nový notbook ale windows mi žerie podozrivo vela pamete počul som že v biose sa to dá zemniť ale neviem ako naika rada? v Windows | lolek013 | 4 | 668 | 12.07.2010 21:13 lolek013 |
 | Tak dal som nech sa instaluju len to čo poviem ak mam procesor T6570 nemusím instalovať program zabezpečenie pre pc s... v Windows | lolek013 | 11 | 947 | 10.07.2010 13:39 lolek013 |
 | Počul som ze chladič predlžuje zivotnost pc notbookov aj jednotlivych komponentov a chcem by som do mojho notbooku kupit naiky... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC skrinky, zdroje a chladenie | lolek013 | 31 | 1629 | 09.07.2010 18:11 lolek013 |
 | mam na vyber medzi 3 nootbukmi ale neviem aky si mam vybrat 1.HP oavilion dv6-2160ec CPU: Core i5 520M 2.4 ghZ VGa:NG GT 320 M... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Notebooky a netbooky | lolek013 | 46 | 1720 | 28.06.2010 21:55 lolek013 |
 | Pc bud epomerne na hry zhanam niekoho z zahoria alebo bratislavy . v PC zostavy | lolek013 | 2 | 610 | 19.06.2010 20:31 lolek013 |
 | zanedlho buduem taktovat túto zostavu a moja otázka je zvládne to táto pamet ? Kompletná zostava procesor: 4jadro Intel... v Pamäte | lolek013 | 6 | 569 | 11.06.2010 10:37 Jaro |
 | Tagže vyhadzujeme peniaze na nový počítac max cena 620 euro našiel som v datacompe akciu platnu do vypredania aj s windows 7 64... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC zostavy | lolek013 | 60 | 2408 | 10.06.2010 21:02 lolek013 |
 | ASUS P5QL PRO tuto zakladnu dosku mám na mojom pc a chcel by som sa poradit či ju vimenit lebo nieje dobrá do buducnosti alebo... v Ostatné platformy | lolek013 | 8 | 932 | 05.06.2010 21:40 Ferinciatko |