Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 12:47

Je to tak, Hornak. To ze si nahodou videl jednu dorpavnu nehodu a teraz ides vraviet ze treba vsetkych pozatvarat a ze ake je to svinstvo, je argument, ktory nema ziadnu vahu. Situaciu treba vidiet realne.

Mimochodom. Svet ma uz dost skusenosti s tvrdou protidrogovou politikou, ktora sa ukazala byt neefektivna. Prikladom moze byt susedne cesko, kde sa vdaka tvrdim zakonom dokonca este viac rozmohla kriminalita a obchod podsvetia z drogami v porovnani z inymi statmi, kde sa mozu iste lahke drogy prechovavat beztrestne. Lebo vzdy je lepsie, ked si mozes zakonne zaobstarat prirodne drogy a uzivat ich, ako keby si mal podporovat nelegalny mafiansky biznis, ktoreho dolsedky su ovela zhubnejsie pre spolocnost.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 12:56

Hornak k tebe iba toto http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs , BTW poslal by si do basy aj ludi ktorych poznas a velmi vela znich len to o nich nevies ...
Walter ja sa citim vyrovnany .. "psychicky vyrovnaný človek niečo také v živote nepotrebuje" preco chodi potom tolko ludi cez vikendy na pivko , do kina a robi asi milion dalsich veci ktore v zivote nepotrebuje?
Vsetko je to iba o peniazoch a par retardovanych akoze "krestanov" co si iba seru do huby a staraju sa o ostatnych len o seba nie ... + mala statistika zo zivota,zoberiem 100%ludi co poznam ze ... z toho 70% je vysokoskolakov, vsetci su zamestnany zivia sa samy, ani jeden nie je konfliktny typ ani nasilny, jednoducho kludasi. Ak si to porovnam zo skupiny pijanov tak sa % obracaju , povahy tiez ...

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

KingTommy píše:
hornak, naštuduj si pojem diskusia.. Každý ma na to iný názor. Ty si tu hrdo proti tomu, ľudí čo to užívajú by si vražidl, obnovil by si trest smrti... a pritom si to bol práve ty, kto sa tu minule vystatoval ako išiel opitý autom domov.. Po poli aby som bol úplný, ale na to pole si sa musel nejak dostať a aj z neho zísť. Čo keby si dakoho zabil? Pozri sa koľko je nehôd spôsobených pod vplyvom alkoholu. Čo keby si spravil z nejakých deciek siroty? To je iné? Potom by sa ti páčilo, keby dakto bol za to, aby ťa popravili? Aby si bol odsúdený k trestu smrti, že si išiel opitý autom a zabil si človeka? Hm? Každá minca má dve strany, tak sa na ne pozeraj! Milujem takýchto zaslepených ľudí ako si ty.

A pochop, že na MH neexistuje taká závislosť ako na cigarety!


no toto je sila sa pekne vyfarbil :)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:07

Citácia:
preco chodi potom tolko ludi cez vikendy na pivko

pretože možno nie sú až tak vyrovnaní ako si myslíš ;) Ak človek potrebuje alkohol, cigaretu alebo čokoľvek podobného charakteru, aby sa zabavil alebo uvoľnil, tak to asi nebude tak úplne v poriadku, nemyslíš? Ľudia to robia z dvoch dôvodov:
1.) sociálny - chcú zapadnúť do spoločnosti
2.) psychický - nevedia sa vysporiadať s niektorými vecami a riešia to takýmto spôsobom (vedome alebo podvedome). Inak to neriešia preto, lebo sú buď leniví (je jednoduchšie dať si cigaretu ako riešiť nejaký problém) alebo to proste riešiť nevedia a potrebujú sa zbaviť stresu keď všetko ostatné zlyháva

Ani jeden z týchto dôvodov nepovažujem za dostatočný na to, aby do seba človek pchal sračky. Oháňať sa tým, že "to robí veľa ľudí" je maximálne irelevantné a blbé. Keď teraz začnú masové samovraždy, pridáš sa k nim? Budeš to tiež obhajovať? Alebo až potom uznáš, že je v spoločnosti nejaký problém, ktorý treba riešiť?

Citácia:
vsetci su zamestnany zivia sa samy, ani jeden nie je konfliktny typ ani nasilny, jednoducho kludasi. Ak si to porovnam zo skupiny pijanov tak sa % obracaju , povahy tiez ...

to, že človek nie je konfliktný a zároveň potrebuje alkohol či inú drogu môže znamenať viac vecí a ani jedna nie je pozitívna ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:14

walther, tak na pivko chodí človek ktorý buď chce zapadnúť do spoločnosti alebo sa nevie vysporiadať s niektorými vecami, tak to rieši takto? :-D

A ako hodnotíš oslavy a párty? Kde preteká dosť alkoholu? Prečo tam tí ľudia pijú?
To si moc šťastne teda neargumentoval.. :rolleyes:







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:18

KingTommy, buď použi argumentáciu alebo si podobné komentáre odpusti :) Velice rád si prečítam tvoje vysvetlenie, prečo sa decká (alebo aj dospelí) ožerú tak, že ešte na ďalší deň vracajú do WC...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 13:23

walther, to ze ty vidis tieto dva dovody je iba tvoj pohlad. Ja napriklad pijem aj pivo aj obcasne uzivam travu, a mozno nie som 100percentne vyrovnany lebo nie som dokonaly clovek, ale nepovazujem to za riesenie problemu ani sa takto nesnazim utekat pred problemami. Ale tento sposob relaxu alebo odreagovania mam rad a chcem ho. A nevidim dovod preco by mi to mal zakon znemoznovat. Ale nechapem co stve teba, ziadny zakon by ta nenutil povinne to uzivat, nie? Tak co sa bojis.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:28

walther, ja na to vysvetlenie nemám, tak ako ho nemá nikto, nemáš ho ani ty. Teda ty ho máš, ale nesprávne... ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:30

NieSomCvok píše:
ziadny zakon by ta nenutil povinne to uzivat, nie? Tak co sa bojis.

áno, žiaden zákon ma nenúti ani fajčiť ani užívať alkohol, avšak pasívne fajčenie je bohužiaľ takmer všade prítomné (neviem, kedy si naposledy stál v BA alebo v nejakom väčšom meste na zastávke, ale odporúčam, hlavne ak si alergik) a alkoholikov človek stretáva na každom rohu. O diskotéke bez ožranov sa človeku môže maximálne tak snívať a aby som si všade bral zbraň, keby to náhodou dakto prehnal, ďakujem pekne za takú demokraciu ;)

KingTommy píše:
Teda ty ho máš, ale nesprávne...

to je teda prínos do debaty...dozvieme sa už konečne, prečo mnou prezentovaný názor je nesprávny alebo sa opäť dozvieme, že preto, lebo si to myslíš?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 13:42

walter lebo mne pivo chuti ;)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 13:53

pasivne fajcenie... no to mi je teda problem. Ja som nefajciar, cigaretovy dym nemam rad.. ale aj tak, nieco ako pasivne fajcenie mi prekaza minimalne a hlavne neviem akz to ma suvis s marihuanou. Co sa bojis ze ked budes nahodou stat na zastavke pri niekom kto bude fajcit joint, tak sa bojis ze sa s toho zhulis ci co? A ked mas problem s alkoholikmi, preco si myslis ze to zhorsi legalizacia marihuany? Nemyslis si ze by bolo lepsie trochu povolit marihuanu a zaviest iste opatrenia na zlepsenie stavu s oplicami na cestach? Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze vdaka tomu ze poznam tuto drogu, viem ze mi to vyhovuje viac, ako alkoholicke stavy, a myslim si, ze keby som to nepoznal, moj vztah k alkoholu by bol asi trochu vacsi.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 14:02

no boha takze som sa dozvedel ze ked ideme s chalanmi z intraku na pivo, tak vlastne sme psychicky nevyrovnani, alebo chceme zapadnut do spolocnosti hmm :) no dobre teda :) a co ked sa chceme len odreagovat, zabavit sa, dobre si pokecat, zahrat kalceto a uvolnit sa??take ta nenapadlo?:)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 14:18

walther píše:
to je teda prínos do debaty...dozvieme sa už konečne, prečo mnou prezentovaný názor je nesprávny alebo sa opäť dozvieme, že preto, lebo si to myslíš?


Lebo to nieomu chutí, lebo to tak chce, lebo mu to tak vyhovuje... prečo chceš silou mocou dôvod prečo to tak je? Prečo ľudia pijú pivo? No prečo, odkiaľ to mám vedieť prečo pijú pivo, možno boli na dovolenke a povedali im, nech ochutnajú pivo a už ho pijú častejšie lebo to sami chcú, lebo im chutí.. odkiaľ mám vedeiť prečo je to tak? Ty v tom vidíš iba to, že ľudia pijú pivo pretože:
Citácia:
1.) sociálny - chcú zapadnúť do spoločnosti
2.) psychický - nevedia sa vysporiadať s niektorými vecami a riešia to takýmto spôsobom (vedome alebo podvedome). Inak to neriešia preto, lebo sú buď leniví (je jednoduchšie dať si cigaretu ako riešiť nejaký problém) alebo to proste riešiť nevedia a potrebujú sa zbaviť stresu keď všetko ostatné zlyháva


Čo je maximálna ale maximálna sprostosť a neviem ako inak ťa o tom rpesvedčiť. Keby bolo to čo píšeš pravda tak každý jeden človek na planéte má buď sociálny alebo psychický problém. Nemyslíš, že je to dosť pritiahnuté za vlasy?
Ja si svoj názor nemyslím, ja mám otvorené oči, mám skúsensoti. Ja som v živote fajčil, ja som v živote pil alkohol, ja som v živote fajčil MH. Ty si z toho čo píšeš neskúšal nič a predsa hodnotíš. Hodnotíš to o čom nemáš ani páru.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 15:12

Argument ze marihuana sa nema povolit, lebo uz teraz su povolene ine drogy a netreba povolovat dalsiu je dost obmedzeny, pretoze sa vobec neprihliada na realny potencial ktory moze mat. Marihuana rovnako ako ine psychedelicke drogy neskutocne zvysuje mozgovu aktivitu, inymi slovami neurony v mozgu zacnu vystrelovat ovela rychlejsie a novymi sposobmi. Vysledkom tohto je obrovsky novy potencial, ktory moze clovek vyuzit ale aj nemusi a to moze sposobovat problemy, zavislost atd.

Zalezi na kazdom cloveku co s tym potencialom urobi, niekomu zalezi len na tom aby sa mu hociako zmenil pohlad na realitu a nehlada za tym nic, nikam sa nerozvija, potom jasne ze mu to nic neprinesie. Drogy neprinasaju cloveku ziadne externe vlastnosti ani myslienky, vsetko je to v tom konkretnom cloveku a je na nom do akej miery dokaze ten potencial vyuzit. Ak to ale ludia beru s rozumom a po uziti jednoducho rozmyslaju, rozpravaju sa, maluju, tvoria hudbu, hocico ich zaujima tak ta uroven kreativity je neporovnatelna a ako som povedal, potencial tam je obrovsky kvoli zvysenej mozgovej aktivite. Ja ked si dam s kamaratmi tak sa nesmejeme na vsetkom ako sialeni, nebreme to len ako nejaky unik, praveze sa rozpravame o veciach ktore nas zaujimaju, hladame nove riesenia veci alebo rozmyslame o tom co by sme mohli robit lepsie atd. a prave ta akcelerovana aktivita je na to idealna, a dokaze to ludi posunut nepredstavitelne daleko v ich vnimani a pochopeni sveta.

Alkohol robi presny opak, akurat otupuje mozog a odpaja ludi z reality a zo svojich myslienok a nikam ich neposuva, skor nici. Ja nekazem nikomu aby bral alebo nebral drogy, kazdy sa moze rozhodnut ako chce, ale nikto nema pravo obmedzovat ostatnych a hlavne nie ked im ide len o sebarozvoj a o lepsie pochopenie sveta. Je velka skoda ze ludia hadzu vsetky drogy do tej istej skupiny, vidia to iba ako nieco co nici ludi a nic im to priniest nemoze. Su to presne ludia s takymito obmedzenymi, uzavretymi pohladmi ktori by chceli drogy zakazat iba pre to ze tomu proste nerozumeju a zo svojho pohladu to ani pochopit nemozu.







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 15:30

NieSomCvok píše:
nieco ako pasivne fajcenie mi prekaza minimalne

naštuduj si prosím ťa niečo o pasívnom fajčení, nemám chuť opakovať niečo, čo je overený lekársky a vedecký fakt

BrumikPE píše:
a co ked sa chceme len odreagovat, zabavit sa, dobre si pokecat, zahrat kalceto a uvolnit sa??take ta nenapadlo?

a to sa nedá bez alkoholu?? :lol: to máš dobrých kamarátov, keď je s nimi taká zábava :)

KingTommy píše:
Lebo to nieomu chutí, lebo to tak chce, lebo mu to tak vyhovuje...

Keby sa to riešilo len v súkromí vo vlastných priestoroch, možno by som to toľko neriešil, lenže ľudia sú egoisti a nemajú problém si zapáliť hneď vedľa teba a ignorujú to, že tým môžu niekomu prekážať. Vieš, koľko fajčiarov a alkoholikov je natoľko arogantných, že ti ešte začnú nadávať keď ich slušne požiadaš, aby povedzme nefajčili na zastávke hneď vedľa teba? ;)

KingTommy píše:
Ja si svoj názor nemyslím, ja mám otvorené oči, mám skúsensoti. Ja som v živote fajčil, ja som v živote pil alkohol, ja som v živote fajčil MH. Ty si z toho čo píšeš neskúšal nič a predsa hodnotíš. Hodnotíš to o čom nemáš ani páru.

áno, ty si tu náš malý svetoználek, čo sa vyzná aj keď mu ešte tečie mlieko po brade že áno :) bol som v kontakte s ľuďmi, čo húlili MH ešte keď ty si sa v škole učil počítať, tak mi prosím ťa nepíš, že nemám páru. Jediné, v čom máš pravdu je to, že som nemal nikdy potrebu sa ožrať, nahúliť alebo fajčiť. Stačilo mi, aby som videl, čo to robí s ľuďmi okolo......

nZL píše:
Ja nekazem nikomu aby bral alebo nebral drogy, kazdy sa moze rozhodnut ako chce, ale nikto nema pravo obmedzovat ostatnych a hlavne nie ked im ide len o sebarozvoj a o lepsie pochopenie sveta. Je velka skoda ze ludia hadzu vsetky drogy do tej istej skupiny, vidia to iba ako nieco co nici ludi a nic im to priniest nemoze. Su to presne ludia s takymito obmedzenymi, uzavretymi pohladmi ktori by chceli drogy zakazat iba pre to ze tomu proste nerozumeju a zo svojho pohladu to ani pochopit nemozu.

Keď sa dostanú ľudia na takú úroveň, že budú poznať pojmy ako "slušnosť", "ohľaduplnosť" a "s mierou", môžme sa baviť ďalej. Dovtedy opisuješ nereálnu situáciu alebo prípad 1/1000.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 15:33

stale nechapem o co ti ide :) to ze si dam 1 pivo robi zo mna alkoholika alebo ako? :) aj keby sme si tam dali vsetci kofolu tak to bude to iste - robili by sme to iste...mnozstvo alkoholu v 1 pive nema sancu s tebou nieco spravit pokial si "normalny" clovek :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 15:44

nehovorím, že to z teba robí alkoholika... to čo popisuješ ty je hlavne sociálny zvyk v spoločnosti, v ktorej sa pohybuješ. nemyslím si ale, že by to bolo ok, to je všetko







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 15:58

walther píše:
Keby sa to riešilo len v súkromí vo vlastných priestoroch, možno by som to toľko neriešil, lenže ľudia sú egoisti a nemajú problém si zapáliť hneď vedľa teba a ignorujú to, že tým môžu niekomu prekážať. Vieš, koľko fajčiarov a alkoholikov je natoľko arogantných, že ti ešte začnú nadávať keď ich slušne požiadaš, aby povedzme nefajčili na zastávke hneď vedľa teba? ;)


Ahá, takže podľa pár individuí čo sa nevedai správať, hodnotíš celok. Super. Nestačím sa diviť. Musím ti zatlieskať.

walther píše:
áno, ty si tu náš malý svetoználek, čo sa vyzná aj keď mu ešte tečie mlieko po brade že áno :) bol som v kontakte s ľuďmi, čo húlili MH ešte keď ty si sa v škole učil počítať, tak mi prosím ťa nepíš, že nemám páru. Jediné, v čom máš pravdu je to, že som nemal nikdy potrebu sa ožrať, nahúliť alebo fajčiť. Stačilo mi, aby som videl, čo to robí s ľuďmi okolo......


Rozdiel medzi nami je tri roky, si fakt skvelý, keď si bol v kontatke s ľuďmi čo húlili trávu v 9 rokoch. Niesi ty nejaký vedec alebo "vyvolený"?
Keď si nemal nikdy potrebu si vypiť, fajčiť, či fajčiť trávu, tak sa budem opakovať, zdrž sa prosím hodnotenia niečoho, keď nevieš o čo ide.
Mám ja hodnotiť pilotov lietadiel, lebo som ich videl pilotovať? Prosím ťa. Nedokážeš si priznať že si to prepískol, tak budeš naďalej zatĺkať. V podstate nie priznať, ale vôbec si to uvedomiť...


//Mimochodom, môžeš prosím ťa trošku rozviť, to že si videl čo to robilo s ľuďmi naokolo? Dík.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 16:11

hornak píše:
Žiadne take legalizovanie ani mäké a ani trrde, je to hnus a takí len do spalovne a hnoja zakopat, čo by si na to povedal ked vyrostkovia idu z disco a veselo si hulia všetci v aute a by ti matku zabily, to nič oni si len šluhly lebo mali chut, to sa stalo mojmu kolegovi z byvalej prace, dobre že sa fetaci zabily lebo si ani nič ine nezaslúžily, kolega stravil v nemocnici skoro pol roka a mrzak je na celí život, za pestovanie, predaj a uživanie tie najviššie tresty treba udelovat a nedovolit uživanie


Ani nechci aby som zacal googlit spravy o natrtkanych polovnikoch, ktory niekoho postrelili, alebo zastrelili. Podme vas teda vsetkych spalit a zakopat do hnoja..

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

walther píše:
Ľudia to robia z dvoch dôvodov:
1.) sociálny - chcú zapadnúť do spoločnosti
2.) psychický - nevedia sa vysporiadať s niektorými vecami a riešia to takýmto spôsobom (vedome alebo podvedome). Inak to neriešia preto, lebo sú buď leniví (je jednoduchšie dať si cigaretu ako riešiť nejaký problém) alebo to proste riešiť nevedia a potrebujú sa zbaviť stresu keď všetko ostatné zlyháva


Fajcim pretoze mi to chuti a mavam odbobia ked mi to nechuti tak prestanem. Naposledy to bolo na pol roka.. predtym na 4 roky..

Pijem pivo z rovnakeho dovodu ako fajcim cigarety. Chuti mi to. Nepotrebujem sa socializovat velakrat si otvorim pivo doma len tak pri praci.. Tvrdy chlast nepijem, pretoze mi prestal chutit..

Hulim niekedy niekolko krat do mesiaca, inokedy raz za pol roka.. Podla toho ako mi chuti..

Nemam ziadne problemy, penazi mam viac nez vacsina clenov mojej rodiny, mam priatelku ktora ma lubi, mam co potrebujem. Ake mam psychicke, ci socialne problemy?







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 16:43

tak ako Tommyhot pise :) akurat ze hulit som len skusal, a odvteedy nic :) nechyba mi to, ale keby chcem nemam problem ist za chalanmi a dokalit sa aby som "socialne zapadol" :)
pivko si dam lebo mi chuti, takisto ako si aj zapalim pri pivku alebo ked si vypijem..a mimo toho nemam ziadnu potrebu fajcit, aj ked vvacsina ludi v mojom okoli fajci a kazdy den ma niekto ponukne - odmietnem a hotovo :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:03

Neviem, aké sú vaše informácie a nakolko si ich upravujete, ale teda marihuana nie je nič zdraviu prospešné. Že je alkohol zlý - nikto vás nenúti piť alkohol, ale ja som velmi proti tomu, aby sa legalizovalo nieco podobne. Jedine v prípade, že by na to bola obrovská DPH a podporovalo by to ekonomiku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:21

walther píše:
a to sa nedá bez alkoholu?? :lol: to máš dobrých kamarátov, keď je s nimi taká zábava :)

jedno pivo s tebou nespravi absolutne nic, pricom podotykam je zedno pivo je ovela zdravsie nez jedna kofola...este prospesnejsie su dve deci vina, ktore mam osobne esteradsej...na litre nepijem...
TommyHot píše:
Ani nechci aby som zacal googlit spravy o natrtkanych polovnikoch, ktory niekoho postrelili, alebo zastrelili. Podme vas teda vsetkych spalit a zakopat do hnoja..

:funny: :slaver:
Spartan.Ex píše:
Neviem, aké sú vaše informácie a nakolko si ich upravujete, ale teda marihuana nie je nič zdraviu prospešné.

Lekarska marihuana ti asi nic nehovori, ze ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:22

Spartan.Ex píše:
ale ja som velmi proti tomu, aby sa legalizovalo nieco podobne. Jedine v prípade, že by na to bola obrovská DPH a podporovalo by to ekonomiku.


Takže si teda veľmi proti tomu, ale keby to podporovalo ekonomiku, tak prečo nie... OMG.. Buď som proti tomu, alebo som za, alebo mi to je jedno v tomto prípade. Keď si za, ak by to podporovalo ekonomiku, tak tvoje argumenty, aké je to zdraviu škodlivú rozhodne nie sú na mieste..

Neviem aké sú vaše informácie a nakoľko si ich vy (tí čo ste to nikdy neskúsili) upravili, ale marihuana nie je zďaleka taká škodlivá ani ako cigarety ani ako alkohol. Že je podľa teba marihuana zlá - nikto ťa nenútiť huliť. ;)

Samozrejme no offence, len príspevok do diskusie.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:29

Tak mne je to jedno ci niekto huli alebo nie, cize v pohode by to mohli zlegalizovat. Osobne s nou nemam skusenosti a v najblizsej buducnosti ani neplanujem mat nejake. K tomu ci je skodliva alebo nie, tak by som povedal ze ma negativne aj pozitivne ucinky.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:33

KingTommy píše:
Takže si teda veľmi proti tomu, ale keby to podporovalo ekonomiku, tak prečo nie... OMG.. Buď som proti tomu, alebo som za, alebo mi to je jedno v tomto prípade. Keď si za, ak by to podporovalo ekonomiku, tak tvoje argumenty, aké je to zdraviu škodlivú rozhodne nie sú na mieste..

Pokial by to pomohlo ekonomike v dostatočnej miere, tak sa aj pozabijajte, to je vaša vec.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:39

Spartan a ake mas informacie o trave? Lebo zatial sa tu omielaju vseobecne zname teoreticke prdy, ktore maju od reality na mile daleko. Ako som uz predtym pisal, evidujem len 2 umrtia sposobene travou, z toho jedno bolo v laboratoriach a skor islo o nedostatok kysliku ako o umrtie sposobene predavkovanim THC.

A tie kydy o schizofrenii v suvislosti s travou. Doteraz o schize vela nevieme. Vieme ju identifikovat, vieme pomenovat nasledky, ale nie priciny.. Takze tvrdit, ze z travy ludia mozu dostat schizofreniu je nezmysel..

Fyzicka zavislost na travu nie je mozna a psychicka je len okolo 5%. Takze ako ta trava skodi??







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 27.01.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 564
Témy: 54
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:48

Tommy má pravdu,ale je hentie kecičky sú spôsobené iba tým že verejnosť je totálne daleko od pravdy,pretože im odjakživa vsugerujú že tráva fuj fuj,je to tá najhoršia vec na svete a bla bla.







_________________
Desktop: Gigabyte GA-73PVM-S2H CPU:Intel C2D E6600 (2,4Ghz) + BOX COOLER @ 2,8 GHZ GPU:nVidia Geforce 8600GTS 256MB GDDR3 675/1450/1008@725/1557/1150 RAM:Kingston 2x1GB 667Mhz HDD: WD 80GB PSU:EC 350W
Mouse: Razer DeathAdder 1800dpi White Mousepad: Razer Goliathus Alpha 444x355x4mm Repro:Genius SP-HF 1800A
NTB: Acer Extensa 5630EZ
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 17:49

Spartan.Ex píše:
Pokial by to pomohlo ekonomike v dostatočnej miere, tak sa aj pozabijajte, to je vaša vec.


To je. :)
Len pousmial som sa nad tým, ako píšeš, že je to škodlivé že rozhodne niesi pre legalizáciu a na druhej strane keby to z ekonomického smeru pomohlo štátu, tak si za..







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 18:22

Pokial ten štátny dlh zaplatia fajčiari, alkoholici a prípadne "huliči" marihuani, nebudem to musiet platit ja.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 27.11.15
Príspevky: 317
Témy: 40
Bydlisko: Topoľčany
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 18:25

Dosť zaujímava diskusia a asi v uplne všetkom suhlasim s KingTommy :)







_________________
MB: Gigabyte P55A-UD3 .. CPU: Intel i5-750 2,66 .. RAM: Kingston Hyper-X 2x2GB .. GPU: ATi Sapphire Radeon HD5850 1GB DDR5 .. PSU: Fortron Blue Storm II 550W .. HDD: Western Digital Caviar Black 1000GB .. CASE: CoolerMaster Elite 330 .. MOUSE:A4 tech X7 .. LCD: acer P221w 22"
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:01

Spartan.Ex píše:
Pokial ten štátny dlh zaplatia fajčiari, alkoholici a prípadne "huliči" marihuani, nebudem to musiet platit ja.


To budú platiť ešte vnuci mojich vnukov..







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vonna esencia z marihuany

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Život, životný štýl, móda, bývanie

62

1627

11.05.2013 13:31

KingTommy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Legalizácia

v Ostatné

1

584

07.08.2008 16:02

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. legalizacia win 7

v Operačné systémy Microsoft

8

2820

18.04.2010 23:39

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Legalizácia XP bude pokračovať, aj s darčekom

v Novinky

8

1175

25.04.2007 12:20

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra