Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:02

TommyHot píše:
Ani nechci aby som zacal googlit spravy o natrtkanych polovnikoch, ktory niekoho postrelili, alebo zastrelili. Podme vas teda vsetkych spalit a zakopat do hnoja..

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

Fajcim pretoze mi to chuti a mavam odbobia ked mi to nechuti tak prestanem. Naposledy to bolo na pol roka.. predtym na 4 roky..

Pijem pivo z rovnakeho dovodu ako fajcim cigarety. Chuti mi to. Nepotrebujem sa socializovat velakrat si otvorim pivo doma len tak pri praci.. Tvrdy chlast nepijem, pretoze mi prestal chutit..

Hulim niekedy niekolko krat do mesiaca, inokedy raz za pol roka.. Podla toho ako mi chuti..

Nemam ziadne problemy, penazi mam viac nez vacsina clenov mojej rodiny, mam priatelku ktora ma lubi, mam co potrebujem. Ake mam psychicke, ci socialne problemy?

To že niekdo je zastrelení to na vykonavanie spravodlivosti sú súdy, chvalit sa jak si dávaš a jak ti to chutí tak by som povedal že začínaš trpiet zavistlostou na konope, vypadá to tak že od dobroti už nevieš čo máš robit, lebšie keby si vyhladal pomoc v sanatoriu V.Záluží, mesto uživania tej hnusoby a čo nemaš problemi z € chod radšej navštevovat Mostnú 13, aspoň by sa ti rozum prečistil a bolo ti dobre na tele a ako aj na duši, rozumní človek nepotrebuje si vypalovat zobak z konoplou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:08

hornak ten tvoj dvojity meter je smiesny.. ozrati polovnici, co si mylia ludi s veverickami (rofl, to muselo byt aspon 2 promile) ti nevadia, ale hulici ano. Porozmyslaj trochu.

Nie nezacinam trpiet zavislostou, trava nie je psychicky navykova.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 19:20

Hornak, jedine co dokazes v tejto teme povedat je to, ze tu kazdy podla teba zacina trpiet zavislostou, ze od dobroty nevie co ma robit, ze ma ist radsej na mostnu 13., ze vsetkych treba pozavierat a hodit do hnoja.. cize same sproste reci, ziadne rozumne argumenty. Keby ze si bol aspon nejaky presvedceny moralista alebo co, ale ked ti nevadi posielat niekoho za prostitutkami a ked ti nevadi opit sa a ist cez pole na aute, a pri tom tvrdo odmietas marihuanu, tak si myslim ze je to ucebnicovy priklad totalneho PREDSUDKU az to bije do oci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:21

Hornak si asi precita vsetko, no aj tak si zasa napise to svoje co aj pred par stranami :D bez ohladu na to co tu kto napise :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:27

očividne nemá zmysel argumentovať, keďže je to pomer 20vs3... čo ale nechápem na tejto téme je to, že sa tu veľa ľudí hlási k tomu, že húlia (viac či menej pravideľne) a admini to nechávajú tak.. pokiaľ viem, stále ešte nebola dekriminalizovaná. keby sem na fórum niekto prišiel a začne tvrdiť, že je hacker alebo warezák a bude to obhajovať, téma je do hodiny zrušená...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 19:31

samozrejme, ako inak by sme sa mohli bavit o legalizacii marihuany, kebyze bolo zakazane sa bavit o marihuane.

A myslim si ze argumentovat ma zmysel aj ked je to 3 proti 20. Ale musel by si mat zavaznejsie argumenty. Hornak nedal ziadny argument, ty tiez nevravis o moc viac, akurat ze mas dojem ze maruhianu fajci iba spodian spolocnosti. Ale to je iba dojem, nie argument.


Naposledy upravil incredible dňa 12.04.2011 19:39, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:37

walther píše:
očividne nemá zmysel argumentovať, keďže je to pomer 20vs3... čo ale nechápem na tejto téme je to, že sa tu veľa ľudí hlási k tomu, že húlia (viac či menej pravideľne) a admini to nechávajú tak.. pokiaľ viem, stále ešte nebola dekriminalizovaná. keby sem na fórum niekto prišiel a začne tvrdiť, že je hacker alebo warezák a bude to obhajovať, téma je do hodiny zrušená...

niekto verejne pachal trestny cin na tomto fore a vyfasoval iba dohovorenie, takze sa tu necuduj uz nicomu...







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 19:40

tak preco co si ho nezazaloval?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:44

walther píše:
čo ale nechápem na tejto téme je to, že sa tu veľa ľudí hlási k tomu, že húlia (viac či menej pravideľne) a admini to nechávajú tak..


A čo? Nabádam ľudí aby to okúsili? Nútim niekomu moje názory? Presviedčam niekoho o tom, že MH je fajn? Nejak inak porušujem zákon? Walther, ja ťa nechápem. Doteraz si sem veselo prispieval a všetky ostatné argumenty protiargumentoval a keď si zistil, že nemáš nikoho na svojej strane pri svojich šialených názoroch tak žiadaš uzamknutie..

Diskutovať o niečom a argumentovať na danú tému len podľa toho čo som počul, čo som čítal a čo som nikdy neskúšal ma aký význam?
Ako keby kuchár vyrobil nový koncept pre Mitsubishi so všetkým čo k tomu patrí, keď nemá ani len vodičák...

Zmysel argumentovať ma stále, aj keby som bol jediný proti 20 ľuďom, len treba podávať správne, zmyselné, čo najviac objektívne argumenty... A nie odsúdiť všetkých ľudí za pivo či cigaretu.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 19:53

NieSomCvok ja som nikdy o sebe nepovedal že som 1, to že si vypijem a idem na aute tak to idem z hajloku po poli a jedine čo prejdem žel.priecestie, tade prechadzajú aj traktory a nikdy nejdem na komunikaciu, nemam koho zrazit a nepolujem pod vplivom alkoholu, poznal som takeho čo už za sociku hulil konoplu a bol z toho závistlí no už natiahol bačkori a je na oddichu v jame, z drog či už mäkích alebo tvrdích nič dobré nevzišlo a preto som rád že za to sú prístne postihy a mali by bit take jak v Turcii a Bankoku, mám na to svoj úsudok a jak som napisal,, zdraví rozumní človek to nepotrebuje,,


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:04

NieSomCvok píše:
tak preco co si ho nezazaloval?

lebo na to nemam nervy... a neviem, preco vyryvas? vies o co vobec ide?







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:08

hornak ty truhlik a nikotin/kofein nie je makka droga?? odsudzujes makke drogy a pri tom sam v tom istom prispevku napises ako sa nacapes a ides cez zelez. prieceste, kadial asi chodia vlaky nie?

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

a pre istotu este - nie som uzivatelom MH, ani ju nepodporujem ani neodsudzujem, mam to na haku, poznam dost ludi ktori ju uzivaju pravidelne, a urcite su neskodnejsi ako ked sa banda chujov naslope a robi bordel...kedze po MH som este nevidel robit niekoho bordel v hociakom slovazmysle...


Online

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 2702
Témy: 42
Bydlisko: Rožňava/Brz...
Príspevok NapísalOnline : 12.04.2011 20:11

Ako uz nie je moderne fajcit... Ani mne sa to nelubi. A nie som za to nie ze este dycham te blby fajciarsky dym a estte mam dychat to sproste konope ? A sused mi pod nosom bude to pestovat ale prrr. Minuly rok som nasiel u suseda celu farmu co mal. Mal som chut to nahlasit fizlom, ale neurobil som to lebo keby to zistil tak by ma asi zabil a aj tak by to zistil.Nie som za to vobec ! Ajj tak to neprejde co Sulicek posluboval lebo neviem kto za to bude hlasovat :)







_________________
Car - Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 125kw+chip
Moto - 2004 Honda XR 650R Supermotard
Mobil - Xiaomi Redmi Note 12S // Notes - Asus FX506HC
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue //
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:20

Som za dekriminalizaciu, preco by mal byt niekto trestne stihany za to, ze nieco fajci alebo bere drogy? je to jeho vec ja si zdravie nenicim. Ked je zakazana ganja tak by mali zakazat aj cigarety. Ja nefajcim ani nehulim a velmi mi vadi cigtaretovy smrad lebo vsade kam pridem napr do nejakeho klubu tak je tam nafajcene a neskutocne z toho smrdi oblecenie. :sick: Mali by zakazat fajcenie na takychto miestach to ano ale ked si niekto chce zapalit doma tak ji mi to jedno ci to je cigareta alebo ganja alebo nech si slahne aj tvrde drogy, je to jeho vec co sa ma kto do toho starat.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:21

NieSomCvok píše:
samozrejme, ako inak by sme sa mohli bavit o legalizacii marihuany, kebyze bolo zakazane sa bavit o marihuane.

A myslim si ze argumentovat ma zmysel aj ked je to 3 proti 20. Ale musel by si mat zavaznejsie argumenty. Hornak nedal ziadny argument, ty tiez nevravis o moc viac, akurat ze mas dojem ze maruhianu fajci iba spodian spolocnosti. Ale to je iba dojem, nie argument.

jedna vec je baviť sa o marihuane, druhá robiť ramená, pretože sám človek húli a teda nikto iný nemá právo povedať svoj názor (alebo má, ale automaticky nesprávny) :)
chceš ďalšie argumenty? stačí si prečítať povedzme wiki
http://sk.wikipedia.org/wiki/Marihuana
napr
Citácia:
Fyzické poruchy
-hromadí sa v mozgu, semenníkoch, vaječníkoch a v pečeni
-porucha rastu
-znižovanie imunitného potenciálu
-zvýšenie tepovej frekvencie
-poškodzovanie dýchacej sústavy


mne to stačí ako dôvod "prečo nie"... Je to droga? Je. Má to nepriaznivé účinky na organizmus? Má. Čo treba ďalej rozoberať? Nemám pocit, že by takáto látka patrila do rúk len tak hocikoho. Jedna vec je liečba ak je človek pod dohľadom lekára a druhá dekriminalizovanie až legalizácia. Vieš, vy tu daktorí tvrdíte, že je to neškodné, že ak pozná človek mieru atď.. Lenže o tom to nie je. Je to o tom, že hranica, kedy to už ok nie je, je príliš tenká a človek si to väčšinou všimne až keď je neskoro..

KingTommy píše:
A čo? Nabádam ľudí aby to okúsili? Nútim niekomu moje názory? Presviedčam niekoho o tom, že MH je fajn? Nejak inak porušujem zákon?

a ako inak chceš interpretovať výroky povedzme TommyHot-a? Pokiaľ viem, propagácia nezákonných látok je trestný čin, alebo sa mýlim?

KingTommy píše:
Diskutovať o niečom a argumentovať na danú tému len podľa toho čo som počul, čo som čítal a čo som nikdy neskúšal ma aký význam? Ako keby kuchár vyrobil nový koncept pre Mitsubishi so všetkým čo k tomu patrí, keď nemá ani len vodičák...

na dizajnérsky návrh auta potrebuješ mať vodičák? :lol:
okrem toho, fajčenie, alkohol, marihuana atď sa týkajú všetkých, pretože ľudia nie sú ohľaduplní a nikto to nerobí len doma. Akonáhle chodia po uliciach opilci, fajčiari alebo huliči, vyjadriť sa hádam môže ktokoľvek. Dostupných informácií je dostatok natoľko, aby mohol mať človek relevantné informácie aj bez toho, aby si človek musel ničiť zdravie fajčením... :lol: Alebo chceš povedať, že všetci ľudia, ktorí bojujú proti tvrdým drogám, boli v minulosti závislí? Vyzná sa len ten človek, ktorý dané látky priamo užíva?? :loony:

hornak píše:
NieSomCvok ja som nikdy o sebe nepovedal že som 1, to že si vypijem a idem na aute tak to idem z hajloku po poli a jedine čo prejdem žel.priecestie, tade prechadzajú aj traktory a nikdy nejdem na komunikaciu, nemam koho zrazit a nepolujem pod vplivom alkoholu, poznal som takeho čo už za sociku hulil konoplu a bol z toho závistlí no už natiahol bačkori a je na oddichu v jame, z drog či už mäkích alebo tvrdích nič dobré nevzišlo a preto som rád že za to sú prístne postihy a mali by bit take jak v Turcii a Bankoku, mám na to svoj úsudok a jak som napisal,, zdraví rozumní človek to nepotrebuje,,

súhlasím v podstate len s poslednou vetou. rozumný človek to naozaj nepotrebuje. akurát ani ja nechápem, ako je možné, že potom obhajuješ alkohol a podobne... :loony:

Mirom, a ty si naozaj myslíš, že to budú húliť len doma? :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 20:23

Nie je to potrebne, ale aj tak si myslim ze zakony a postihy zdaleka nezodpovedaju a nevystihuju situaciu. Okrem toho treba vziat do uvahy aj fakt ze aj keby sme sa zhodli ze to nie je na nic dobre, vela ludi to proste chce a aj ma. A vzhladom k tomu by nebolo dobre pre nikoho aby sa to riesilo tvrdymi zakonmi. Holt je ta ludska povaha taka, ze robime aj to co nam netreba a co nam skodi, a vyzadovat od vsetkych dokonaly zdravy zivotny styl a uplnu abstinenciu od veci co nam netreba moze byt nadludska uloha. Kazdy ma nejake svoje drogy, v roznych formach, legalnych aj nelegalnych. http://www.youtube.com/watch?v=6EefPcht54c - pesnicka k teme na odreagovanie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:31

walther jes bravcove/hovadzie maso? asi ti netreba hovorit, ze nie je o nic menej skodlivejsie ako fajcenie...

hrate sa tu vsetci na svatych, a pri tom hadzete na zem odpadky, jazdite na autach a vypustate do ovzdusia sracky, slopete, fajcite atd atd.. nebudte uz pokrytci, je to trapne...

btw walther este k tebe.. ked si nehulil nemas jedine pravo o tom mudrovat, lebo nevies ani z daleka co, kedy a ako... a navyse vyzera to dost miesne ked sa o tom vyjadruju ludia ktorych jedine informacie o trave su z wikipedie.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:35

je "mariška" povolena na lekarske ucely ?







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:35

nejem bravčové ani hovädzie, nehádžem odpadky na zem, nejazdím (nemám vodičák), neslopem, nefajčím, nie som warezák... Ak mi neveríš, je to už tvoj problém, nemám potrebu tu nikomu nič dokazovať.
Argumentovať tým, že sú aj škodlivejšie veci, je ale trochu zvláštne, nemyslíš?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 20:36

tak to si frajer, nikto ti to neberie







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:37

walther píše:
a ako inak chceš interpretovať výroky povedzme TommyHot-a? Pokiaľ viem, propagácia nezákonných látok je trestný čin, alebo sa mýlim?


Ako ich propagujem? Poprípade ako ich propaguje TommyHot? Svoj názor si môže povedať každý. Nikomu ich neponúkam, nikde nehlásam, že je to fajn, nikomu ich neodporúčam.. To je asi tak vo všeobecnosti porpagácia. Toto nie je trestný čin. ;)

walther píše:
na dizajnérsky návrh auta potrebuješ mať vodičák? :lol:

Myslel som to skôr tak, že človek ktorý nemá ani páru o aute, ho navrhuje..

walther píše:
okrem toho, fajčenie, alkohol, marihuana atď sa týkajú všetkých, pretože ľudia nie sú ohľaduplní a nikto to nerobí len doma. Akonáhle chodia po uliciach opilci, fajčiari alebo huliči, vyjadriť sa hádam môže ktokoľvek. Dostupných informácií je dostatok natoľko, aby mohol mať človek relevantné informácie aj bez toho, aby si človek musel ničiť zdravie fajčením... :lol: Alebo chceš povedať, že všetci ľudia, ktorí bojujú proti tvrdým drogám, boli v minulosti závislí? Vyzná sa len ten človek, ktorý dané látky priamo užíva?? :loony:


Ja ti neupieram možnosť vyjadadriť sa, ale prehlásiť, že tí čo fajčia, pijú alkohol a húlia majú sociálny alebo psychický problém je trošku moc.. Ty si to stále nemyslíš?







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:37

Prosim ta walther, z chuti som sa teraz zasmial :-) A ty, taky anjelik tu ides poucovat o trave, cigaretach a chlaste? Ked otom vies tak akurat ehmm..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:40

Jeffo, jedna vec je, ako sa človek správa a druhá, koho pozná, nemyslíš? Alebo si hádam myslíš, že žijem dakde v kláštore? :lol: Len pre info, nie som ani veriaci, takže tam by som dlho nevydržal..

KingTommy píše:
majú sociálny alebo psychický problém je trošku moc.

netvrdím, že majú sociálny problém, tvrdím, že je to zo sociálneho dôvodu.. sú spoločnosti, kde je napr. alkohol súčasťou zvyklostí... skús prísť na nejakú oslavu a povedať, že si nepripiješ ani dúškom na zdravie oslávencovi.. ;) Sú ľudia, ktorí sú schopní to zobrať ako urážku alebo vyčleňovanie sa zo spoločnosti. TO som myslel tým "sociálnym" dôvodom...


Naposledy upravil walther dňa 12.04.2011 20:42, celkovo upravené 1






_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:41

No ja neviem ale tak to vyznelo ;)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2011 20:43

tak ja sa priznam... jem bravcove aj hovadzie aj kuracie, popripade ine maso z diviny ak je prilezitost, opdadkz nehadzem na zem, vodicak si akurat robim, slopem malokedy ale predsa, hulim, nefajcim, obcas nieco stiahnem z ulozto. Kolko som dostal bodov?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:43

walther píše:
nejem bravčové ani hovädzie, nehádžem odpadky na zem, nejazdím (nemám vodičák), neslopem, nefajčím, nie som warezák... Ak mi neveríš, je to už tvoj problém, nemám potrebu tu nikomu nič dokazovať.
Argumentovať tým, že sú aj škodlivejšie veci, je ale trochu zvláštne, nemyslíš?

co si Matka Tereza ? :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:44

Ja fajcim, nepijem, nehulim trafu(bleee) odpadky na zem nehadzem-toto neznasam ak niekto robi bordel, sam zbieram odpadky po lese ked sa prechadzam... auto mam aj vodicak a warez sem tam a aj walther, toto neuverim nikomu, ze nic nikdy nestiahol, ale tu vobec neide oto aky kto je, ale o argument voci fajceniu, trave a alkohole, ak s tym dotycny nema skusenosti..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:46

Jeffo, na toto som už reagoval stránku dozadu, takže ak na to čakáš nejakú reakciu odo mňa, odporúčam prečítať to..

delong, začínam si tu tak pripadať :shock:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:48

walther píše:
a admini to nechávajú tak.. pokiaľ viem, stále ešte nebola dekriminalizovaná. keby sem na fórum niekto prišiel a začne tvrdiť, že je hacker alebo warezák a bude to obhajovať, téma je do hodiny zrušená...
nooooo tak v tomto mas uplnu pravdu..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Legalizacia marihuany

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2011 20:48

Jeffo píše:
tu vobec neide oto aky kto je, ale o argument voci fajceniu, trave a alkohole, ak s tym dotycny nema skusenosti..
Toto som nepochopil... chcel si povedat, ze ak som v zivote nehulil, nemozem mat relevantny argument, preco nehulit?


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vonna esencia z marihuany

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Život, životný štýl, móda, bývanie

62

1612

11.05.2013 13:31

KingTommy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Legalizácia

v Ostatné

1

577

07.08.2008 16:02

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. legalizacia win 7

v Operačné systémy Microsoft

8

2810

18.04.2010 23:39

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Legalizácia XP bude pokračovať, aj s darčekom

v Novinky

8

1170

25.04.2007 12:20

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra