pocet riadkov nie je to cim by som upozornoval ostatnych na obsah prispevku kedze kazdy mame telefon s inym rozlisenim..
k teme. zobrazuju sa ti v tvojom IDE a konzole znaky defaultneho fontu s diakritikou? Ak ano, tak problem bude v tvojom custom fonte (zrejme predsa len neobsahuje diakritiku). Ak sa diakritika nezobrazuje na ziadnom z fontov, ries v nastaveniach tvojho IDE kodovanie.
|