[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
lapovacia pasta

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 05.09.2008 9:01 | lapovacia pasta

cawte,newite kde sa da zohnat lapovacia pasta? napr, silichrome. zaujimala by ma aj cena a kolko toho v tej tube je,a kolko toho pri lapovani asi spotrebujem (napr. pri lapovani procaku)


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
lapovacia pasta

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.09.2008 1:01 | lapovacia pasta

nikoho nic nenapada? pocujte a su nejake rizika pri lapovani? ako napr ze mi ten procak nepojde... sak sa ozvite kto s tym mate skusenosti!


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Čestný člen
Čestný člen
lapovacia pasta

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 07.09.2008 1:07 | lapovacia pasta

tak
1. prides o zaruku
2. statikou mozes odpalit cpu, takze opatrne
3. obal by si nemal poskodit, ked len smirglujes (lapujes)
to co hladas je velmi jemna brusna pasta, skus hladat to... lapovat sa da aj 2000+ smirglom..


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
lapovacia pasta

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.09.2008 1:45 | lapovacia pasta

1:zaruku mam na haku
2:statiku riesim cez uzemnovaci kolik v zastrcke(pocas lapovania asi ne ale pred urcile)
3:ja viem ze hladam jemnu brusnu pastu,myslis ze by sa to dalo zohnat v zeleziarstve alebo nejake domace potreby alebo tak? alebo len cez net? bcs som hladal cez googla a naslo mi len informacie o tom a ne predaj

jj,najskor to obrusim 800kou,1200kou a nakonec 2000kou len som to chcel pak dolestit tou pastou aby to bolo ako zrkadlo


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 07.09.2008 6:32 | lapovacia pasta

pasta stoji cca. 60,-Sk a kupis ju vo farby-laky predajni (zrejme, kupil som tam)
a tuba je zhruba velkosti velkej zubnej pasty


Offline

Užívateľ
Užívateľ
lapovacia pasta

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.09.2008 12:51 | lapovacia pasta

wow,som necakal ze je to take lacneee... parada,diky


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
 [ Príspevkov: 6 ] 


lapovacia pasta



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

teplovodivá pasta

v PC skrinky, zdroje a chladenie

10

1137

28.10.2012 13:15

FBerente

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodiva pasta

v Intel

2

640

28.06.2012 12:23

SilverSurfer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodná pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

14

1008

26.09.2015 14:13

werwest

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodiva pasta

v Ostatné

3

488

09.08.2020 12:24

ericc64

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Accelero pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

2

377

31.01.2014 19:42

banzai

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

teplovodiva pasta

v nVidia grafické karty

10

1092

02.09.2009 16:53

Warrick

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodiva pasta

v Intel

26

1077

27.11.2011 20:50

samuraijack

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodivá pasta

v Ostatné

6

615

14.03.2019 18:17

DanielH

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CPU pasta

v PC skrinky, zdroje a chladenie

17

1029

10.08.2011 15:47

Urbany

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodiva pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

696

28.04.2013 20:21

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

teplovodiva pasta

v AMD

15

1668

15.06.2008 12:43

Dj-XxX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

chladiaca pasta

v PC skrinky, zdroje a chladenie

14

1472

16.02.2011 19:56

Poki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodiva pasta

v PC skrinky, zdroje a chladenie

2

649

29.11.2010 19:49

Kozel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodivá pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

703

15.01.2023 8:21

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodivá pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

26

1151

19.10.2012 6:01

marxxxcel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chladiaca pasta

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

3672

30.05.2010 9:28

killer



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF