[ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 20.05.06
Príspevky: 16
Témy: 2 | 2
Bydlisko: PREŠOV
NapísalOffline : 15.02.2006 19:13 | Kupa noveho zdroja poradte

tak xcem kupovat novi zdroj poradte aky zostavu mam v podpise
xcem kupit taki aspon 400W zdroj nie zase drahi ale kvalitny takich 1500sk by aj mohlo byt aj kusok viacej
teras mam
frontier power 300W max
+5V/30A,+12V/15A,-5V/0,5A,-12V/0,8A,+3,3V/14A,+5 VSB/3A ATX 12V
ci sa mi oplati kupovat iny ale mislym ze hej lebo to je asi slabe na moju zostavu?

aby mal vivod na dosku,hdd,disketova,grafika,chladic na skrini,dvd rom,ja sa v zdrojoch velmi neviznam a nexcem aby kolisalo napetie,mam taktnutu grafarnu aj procak/dosku a ta 300 je ide ale ako dlho to neviem
a PQI ramki tam nebudu budu tam 2x512/400mhz kingstoni hyp.x cl2 a ties budu taktnute tak poradte aki zdroj budem to objednavat s
Kód:
www.x-computers.sk

tam čeknite na zdroje dufam ze tam nieco najdete take 400w na skrinu atx diki moc za radu bratu :wink: :wink: :wink:


_________________
AMD Athlon64 3000+win.@2400mhz chl.ZalmanCNPS 7000B-CU,Gigabyte GA-K8NSC-soc.939 dualchanel nForce 3 250Gb chipset 512kb,MSI NX 6600 GT VTDE 128mb AGP 590/1200Mhz chl.ZalmanFatal1tyFS-V7,2x512ddr/400Mhz/Kingston hyp.x CL2/,SATAII 80GB HDD Seagate,z DTK400W tunning box-chl.zalman
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 15.02.2006 19:37 | Kupa noveho zdroja poradte

najvyssi model od eurocase, ako jediny stoji zato
Citácia:
Eurocase P4-550W ALU PFC, 20/24pin, 12cm fan, super silent, hliníkovy box, CE

postaci i na OC P4 a vykonnu grafiku


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 15.09.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 110
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.02.2006 19:54 | Kupa noveho zdroja poradte

EC by som nebral ani zadarmo :sick:, ale za tu cenu toho moc nevymyslis. Ked to myslis z overclockingom vazne tak si radsej priplat. Vzhladom na to ze ti to teraz taha shitozny frontier s 15A na +12V vetve tak Fortron FSP350-60THN-P by stacil aj na OC.


_________________
HW: Intel P4 2.8GHz Prescott, EPoX 4PLA3I, 768MB RAM PQI DDR400, Sapphire X1300XT 256MB GDDR3, Maxtor 6Y080M0 SATA 80GB, NEC ND-3520A FW 3.07, Enermax EG365AX-VE, AC Super Silent 4 Ultra TC, Thermaltake Soprano, D-com ADSL Router Plus v3, Canon Pixma MP150, Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 15.02.2006 20:06 | Kupa noveho zdroja poradte

chce to za 1500Sk a tento EC je jediny schopny zdroj z rady EC... Lepsi pomer cena/vykon nezozenie


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 22.01.06
Prihlásený: 11.08.07
Príspevky: 141
Témy: 24 | 24
NapísalOffline : 15.02.2006 20:42 | Kupa noveho zdroja poradte

skus fortron 350W
http://www.pc-shop.sk/product.cfm?ProductID=23468

nie je 400W ale myslim ze je na tej urovni je sice drahsi
ja som tiez rozmyslal na takym ako ty al som si povedal ze radsejdam 500sk navrch a bude v poho.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478
NapísalOffline : 15.02.2006 21:29 | Kupa noveho zdroja poradte

triple_X píše:

Ten 350W Fortron dá imho víc než nějakej 400W :shit: a možná i víc, než celej 550W EC.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 15.02.2006 21:47 | Kupa noveho zdroja poradte

pekne ze ste vybrlai zdroj ale on to chcel brat z www.x-computers.sk a neviem ci to musi byt odtial alebo vezme ten forton od nielakade inde napr ten http://www.pc-shop.sk/product.cfm?ProductID=23468


_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 15.02.2006 21:49 | Kupa noveho zdroja poradte

ja som vyberal z x-comp ;) a EC 550W ma na +12 tusim 26A co nieje tak malo...


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 15.09.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 110
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.02.2006 22:00 | Kupa noveho zdroja poradte

Netreba verit vsetkemu co EC napise...
Uz vidim ako sa ten euroshit vypne (alebo zhori) uz pri zatazi 400W.


_________________
HW: Intel P4 2.8GHz Prescott, EPoX 4PLA3I, 768MB RAM PQI DDR400, Sapphire X1300XT 256MB GDDR3, Maxtor 6Y080M0 SATA 80GB, NEC ND-3520A FW 3.07, Enermax EG365AX-VE, AC Super Silent 4 Ultra TC, Thermaltake Soprano, D-com ADSL Router Plus v3, Canon Pixma MP150, Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 15.02.2006 22:20 | Kupa noveho zdroja poradte

decried píše:
Netreba verit vsetkemu co EC napise...
Uz vidim ako sa ten euroshit vypne (alebo zhori) uz pri zatazi 400W.

ty mas nejake vestecke schopnosti pocuvaj ma :lol:


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.02.2006 22:23 | Kupa noveho zdroja poradte

Spirit píše:
ty mas nejake vestecke schopnosti pocuvaj ma :lol:
ja by som tomu tiez neveril pokial som nevidel dokaz ;) vo firme kde som robil som skladal zostavu a bol tam 500/550w EC krasa sa nanho pozriet za tu cenu, proste vyzeral ako nejaky nabuchany zdroj od nejakej konfortnej znacky, cele pc sa vratilo ani nie do tyzdna so zhorenym zdrojom :P ale komponentom sa nic chvalabohu nestalo, koho bavi skladat tie pc :roll:


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.02.2006 22:25 | Kupa noveho zdroja poradte

ale zasa je pravda ze mohol to byt len nepodarok, alebo dane modely su nanic, minuly rok sme tam skladali pre ....... okolo 600/650pc a z toho okolo 350 boli EC s 350 zdrojmi co maju 12tku vrtulu zo spodu, mam taky pocit ze na reklamaciu dosla len jedna masina z vadnym zdrojom ;) cize ec zas taky srot nieje cize nevedno comu verit, bud bol tamto vadny kusok alebo vadna rada, kto vie


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 15.02.2006 22:29 | Kupa noveho zdroja poradte

ako som pisal JEDINY EC ktory zato stoji je tento TOP model, staci pozorne citat.
Jano: ja som svedkom ako tommymu vybuchol 460w fortron ci co to bolo...nestal najmenej ;) Takze takto to nesud. Okrem ineho, ten 550w EC uz aj vazi dost, nie ako lacnejsie modely. Ja mam mercury 400w, plno ludi nanho nadava, ale mne taha r9800pro @XT (nezerie zrovna najmenej) a P4 @ 3750 stabilne. Teda nestazujem sa ;)


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kupa noveho zdroja poradte

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.02.2006 22:38 | Kupa noveho zdroja poradte

no ved jasne ale testy co su v casopisoch a pod su nanic ked nevies aj realne testy z pracovisk kde stym robia kazdy den a je celkom dobre vediet ze zo cca 350pc kde su taketo zdroje sa vratil 1 nanajvys 2


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
 [ Príspevkov: 14 ] 


Kupa noveho zdroja poradte



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa noveho zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

6

738

29.10.2007 14:42

tntckoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

1

520

25.06.2013 8:06

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového zdroja

v PC skrinky a zdroje

7

672

28.05.2014 10:14

morpheusx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového zdroja...

v PC skrinky, zdroje a chladenie

8

723

14.06.2010 10:25

winyx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

5

995

17.08.2020 17:25

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa noveho zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

6

570

14.11.2010 15:49

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového zdroja.

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

538

21.01.2014 11:34

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa noveho 350W zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

670

30.09.2009 17:41

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa nového PC - poradte

v PC zostavy

2

617

27.10.2008 19:08

Vladio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyber noveho zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

512

13.12.2015 20:08

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nakup noveho zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

6

733

29.10.2007 15:49

mhatko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyber noveho zdroja

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC skrinky, zdroje a chladenie

31

1390

18.09.2015 12:09

peky1128

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rada ohľadom nového zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

29

1159

10.11.2010 15:49

KingTommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vymena a zapojenie noveho zdroja

v PC skrinky a zdroje

10

1014

22.08.2008 20:41

Hackerious

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Poraďte pri výbere zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

11

517

19.12.2012 0:18

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa zdroja

v PC skrinky, zdroje a chladenie

19

1028

23.05.2016 0:30

martino9



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF