[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktorá je najlepšia voľba?

Registrovaný: 10.08.09
Prihlásený: 29.04.26
Príspevky: 529
Témy: 82 | 82
Bydlisko: Šahy
NapísalOffline : 01.09.2011 23:56 | Ktorá je najlepšia voľba?

Zdravím. Jedná sa tu o staršie grafiky. Nie je to pre mňa, ale pre kamoša. Ale má iba 350w Micase zdroj.
1. http://www.swsd.sk/sapphire-vga-ati-radeon-hd-4670-1gb-gddr3-128-bit-750-800-hdmi-dvi-i-vga-pci-e_d132962.html ale je to iba verzia 512MB a DDR3
2. http://pocitace.bazar.sk/4067634-nvidia-geforce-8800-gt
3. http://pocitace.bazar.sk/4023771-gainward-gt240-512-mb

Alebo si má nechať svoju čo má http://pocitace.bazar.sk/4023771-gainward-gt240-512-mb
Dakujem :)


_________________
PC:
Intel i5 4460 Haswell 3.2>3.4 | ASRock B85 Anniversary | CM Hyper TX3 EVO | EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING ACX 3.0 | Kingston HyperX FURY SSD 120GB | Seagate Barracuda 7200.12 500GB | Samsung Spinpoint P120 250G 7200 | Evga 500b | Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series |Win10
Periférie:
Lenovo ThinkVision T23i-10 | Razer Abyssus 2014 Ambidextrous | Yenkee YKB 1001CS US | WD 500GB | Genius SP-HF2.0 1255A |

NB:
ASUS U555UB-FI171T Champagne, i5 6200 Skylake+NVIDIA GeForce 940M 2GB, Microsoft Designer Bluetooth Mouse, Win10
Phone:
Samsung Galaxy S8 64GB Black |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktorá je najlepšia voľba?

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96 | 96
Bydlisko: Bratislava,...
NapísalOffline : 02.09.2011 0:07 | Ktorá je najlepšia voľba?

8800GT je najlepšia z nich, ale zas má najväčšiu spotrebu (skoro 2x toľko čo GT240), a neviem či ju ten 350W zdroj utiahne (skôr nie..), GT240 je z nich najslabšia.. HD4670 je mierne lepšia (cca 5-20%) od GT240 a má menšiu spotrebu, čiže najlepšia voľba je HD4670..


_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktorá je najlepšia voľba?

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9471
Témy: 218 | 218
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.09.2011 0:07 | Ktorá je najlepšia voľba?

http://www.pcforum.sk/pcforum-gaming-gr ... 88196.html


_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Ktorá je najlepšia voľba?

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 02.09.2011 0:09 | Ktorá je najlepšia voľba?

pozri si graf http://www.pcforum.sk/pcforum-gaming-gr ... 88196.html vidis tam vykon a aj TDP


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
 [ Príspevkov: 4 ] 


Ktorá je najlepšia voľba?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na hry - najlepšia voľba do 500 €

v Notebooky a netbooky

1

442

16.01.2015 7:26

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

start do win 8.1 najlepsia volba

v Windows

8

550

20.02.2014 15:20

banzai

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora verzia C++ je najlepsia?

v Backend

7

2898

18.10.2007 23:09

Roberbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorá je najlepšia gtx 1060 6gb ?

v Grafické karty

9

652

02.12.2019 21:32

Rob3Rt0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora z tychto je podla Vas najlepsia.

v Grafické karty

9

1144

19.11.2006 15:28

Dulus

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

47" 3D LED TV cca 1000 EUR - Ktorá voľba je lepšia??

v Monitory, televízory a projektory

5

577

31.07.2013 19:06

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Spravna volba ?

v Notebooky a netbooky

2

790

06.02.2007 21:27

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

lepsia volba?!

v Notebooky a netbooky

1

465

18.11.2008 12:12

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dobrá voľba?

v PC zostavy

8

660

26.08.2015 13:06

smexhy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dobra voľba ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

30

1983

04.12.2007 23:42

cicolably

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

volba domény

v Hosting, servery a domény

6

689

15.11.2014 18:55

marekmikula0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

volba grafiky

v Ostatné platformy

1

929

12.10.2006 22:59

Shit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

dobra volba?

v Notebooky a netbooky

11

807

22.02.2008 10:32

depo63

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

voľba modulov

v Pamäte

2

763

28.04.2007 9:21

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Volba routera

v Externé zariadenia

5

466

04.02.2014 17:35

snapshot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

firefox-rychla volba

v Sieťové programy

0

328

06.05.2014 20:26

milosb



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF