[ Príspevkov: 65 ] 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
NapísalOffline : 28.05.2006 20:27 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

anketa na idnes:

Citácia:
Byl by zákaz kouření v restauracích nepřiměřeným zásahem státu do svobody podnikání? - více

ANO (204)

NE (710)


vidim ze ludia uz maju tym socializmom a kolektivizmom vymyty mozog tak, ze vobec nerespektju vlastnicke prava a su za to aby STAT prikazoval sukromnemu vlastnikovi ci smie alebo nespie povolit fajcenie v JEHO podniku


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26 | 26
Bydlisko: ČR
NapísalOffline : 28.05.2006 20:30 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

cogarety označit jako drogu a postihovat. Žádné sraní se s tím :jaw:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 05.04.06
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 3033
Témy: 280 | 280
Bydlisko: Petržalka
NapísalOffline : 28.05.2006 20:32 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

XPM píše:
cogarety označit jako drogu a postihovat. Žádné sraní se s tím :jaw:


presne tak!
je to pekné, ale keby to nepoškodzovalo zdravie!
aj tak je to svinstvo :jaw:


_________________
MB:ASRock Z97 Extreme4/3.1. CPU:Intel i7 4790S, cooled by: Scythe Ninja 3 RAM:Crucial Tactical, 32GB. VGA:Intel 4600. HDD: Samsung EVO 950 PRO 250GB M.2, Burst 960, Burst 240, 2x WD 6TB, Seagate 8TB Monitor: SAMSUNG S34E790C PSU: Enermax Platimax 600W. Audio: Creative P380 (2,1), Book: Lenovo E440, HP ProBook 650 Phone: Redmi 9 PRO
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 28.05.2006 20:37 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

neviem ale co potom tak zakazat atomove elektrarne, auta a im pod. veci? to si niekto mysli ze je zdrave? chodte do obchodu a pozrite si nejaky tovar kolko ma Ecok to je zdrave? na tomto svete nieje nic zdrave a uz nikdy ani nebude a nejake cigarety? ten kto nane umrie je len vytaz, lebo neuvidi to co sa stane potom..... ;)


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?

JanoF píše:
neviem ale co potom tak zakazat atomove elektrarne...

ehm...skôr tepelné nemyslíš? ;)

a fajčenie by som zakázal. Kto si chce ničiť zdravie, nech sa páči, ale nech to robí tak, aby neobťažoval ostatných
Ja som fajčiar. Začal som zase kvôli stresom v škole. Ale to len na okraj, aby niekto nepovedal, že som hovado, ktoré ani nevie aké to je :D


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 20:44 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

XPM píše:
cogarety označit jako drogu a postihovat. Žádné sraní se s tím :jaw:

a kto dal STATU pravo mne ako jednotlivcovi pravo prikazovat mi co je pre MNA spravne a co nie? je to ciste moja osobna vec

a co sa tyka toho zakazu v podnikoch, sam som nefajciar a seria ma ked sedim v krcme a skoro si nevidim na pivo, ale nezelam si aby STAT riesil tento moj problem za MNA


Naposledy upravil Tommy dňa 28.05.2006 20:47, celkovo upravené 2

_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Prešov

tych ci fajcia na verejnosti strielat :x a tych co v baroch tiez
Citácia:
ale nezelam si aby STAT riesil tento moj problem za MNA

ano


Naposledy upravil Harlequin dňa 28.05.2006 20:46, celkovo upravené 1

_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26 | 26
Bydlisko: ČR
NapísalOffline : 28.05.2006 20:45 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Třeba jak si má někdo najít přítulku když každá druhá má v hubě cigáro :jaw:
To je hnus jenom tokazí zraví..a vztahy

:jaw: :jaw:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 20:48 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

XPM píše:
Třeba jak si má někdo najít přítulku když každá druhá má v hubě cigáro :jaw:
To je hnus jenom tokazí zraví..a vztahy

:jaw: :jaw:

plne s tym suhlasim, lenze to nie nieco co by mal riesit stat


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26 | 26
Bydlisko: ČR
NapísalOffline : 28.05.2006 20:56 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

tak na jednu stranu chceš aby to stát řešil, podruhé zase aby se stát nestaral. :loony:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 20:59 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

XPM píše:
tak na jednu stranu chceš aby to stát řešil

to som kde napisal?


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69 | 69
Bydlisko: - - -

osobne som alergicky na fajcenie, z toho dymu je mi na zvracanie, uznavam ze je to kazdeho vlastna vec a statu do toho nic, ale ber ohlad na tych ktorym je z toho priam zle a nemozu vojst do ziadneho baru v meste lebo by hodili tycku ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Prešov

johny128 píše:
osobne som alergicky na fajcenie.
uz aj mne kus a to som byvali fajciar ale po roku som prestal lebo bolo treba novy hw a nebolo dost penazi :oops: :lol:
/2johny128: ale alergia zazracne zmizne ked chce fajcit kamaratka co ? :-D :lol:


_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava

Ako Tommy vo väčšine veci s tebou súhlasím, ale vidím, že si to trošku pletieš. Čo sem pcháš socializmus a kolektivizmus? Ja keď idem do nejakého podniku, mňa nezaujíma štát, mňa nezaujíma socializmus, ale nechcem, aby mi nejaký debil ničil zdravie.
Ak sa chce zabiť, nech si položí hlavu na kolajnice, alebo mu dám jeden zo svojich pekných kopov na plúca a tiež ich bude mať v prdeli.
Hej štát je blbosť, zákony sú blbosť, majme slobodu, nech je všetko povolené. Ak by sme nechali každému vo všetkom volnú ruku, tak by tu bol chaos. Proste v každej spoločnosti je veľa rozličných záujmov a je úlohou štátu aby našiel nejakú spoločnú cestu.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69 | 69
Bydlisko: - - -

Harlequin píše:
/2johny128: ale alergia zazracne zmizne ked chce fajcit kamaratka co ? :-D :lol:


kamaratka nie ej, stoji to prachy, az budem mat prachy tak si radsej kupim rychlejsi net :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105 | 105
Bydlisko: Trenčín, SR

ja som teda (uz) nefajciar, ale mne ten dym vobec nevadi a nemam ani problem si sadnut do nejakej zafajcenej miestnosti a podobne. co sa tyka toho ci stat moze alebo nemoze zakazovat fajcenie, suhlasim s Tommym, ked uz je ten podnik moj, tak si mozem urcovat ci sa tam moze fajcit alebo nie. a kedze mne to nevadi tak by som tam to fajcenie urcite nezakazoval.

a len tak btw. ja uz sa ani nad tymito vecami nejak nepozastavujem, v poslednom case sa jednak stat a aj EU a podobne spolky snazia zakazovat, spoplatnovat a obmedzovat uplne vsetko...uz len cakam kedy mi pride domov ucet za to kolko som vydychal vzduchu nad mesacny limit :lol:


_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 21:11 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

lenze to je ta hlupost ludi, namiesto toho aby ludia tlacili na majitelov aby podmienky v hospodach zlepsili(kompletne rozdelenie priestorov, vetrenia, klimatizacia, alebo zakladanie nefajciarskych barov - akokonkurencia)
ale oni namiesto toho tlacia na stat aby sukromnikovi prikazoval co smie a co nesmie v jeho podniku, co je obrovsky utok na sukromne vlastnictvo


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava

To je fakt strašný útok na súkromné vlastníctvo, vidím že ty kapitalisti to dotiahli strašne ďaleko :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 21:20 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

shaggy píše:
To je fakt strašný útok na súkromné vlastníctvo, vidím že ty kapitalisti to dotiahli strašne ďaleko :lol:

a nie je, ked ti stat prikaze co smies a nesmies robit v TVOJOM podniku, to je akokeby ti stat zakazoval fajcit v obyvacke ked tam mas navstevu


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105 | 105
Bydlisko: Trenčín, SR

Tommy píše:
lenze to je ta hlupost ludi, namiesto toho aby ludia tlacili na majitelov aby podmienky v hospodach zlepsili(kompletne rozdelenie priestorov, vetrenia, klimatizacia, alebo zakladanie nefajciarskych barov - akokonkurencia)
ale oni namiesto toho tlacia na stat aby sukromnikovi prikazoval co smie a co nesmie v jeho podniku, co je obrovsky utok na sukromne vlastnictvo

presne tak...ale ludia su proste sprosti a stazuju sa stale len na stat a ten s tym potom nestiha nic robit a tieto riesenia su proste neperspektivne - ludia sa zase budu stazovat, najdu sa zase nejake drobnosti co budu vadit, a zase sa budu stazovat len na stat a takto to pojde stale dookola... :roll:


_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Prešov

ScorpionSX píše:
presne tak...ale ludia su proste sprosti a stazuju sa stale len na stat a ten s tym potom nestiha nic robit a tieto riesenia su proste neperspektivne - ludia sa zase budu stazovat, najdu sa zase nejake drobnosti co budu vadit, a zase sa budu stazovat len na stat a takto to pojde stale dookola... :roll:
ano smerujeme do riadnych sraciek :shit: je to uplna blbost... uplne s Tommym suhlasim majital podniku nech si to zariadi ako on chce a je jeho problem ci mu tam budu chodit ludia ...


_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67 | 67
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 28.05.2006 22:00 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Tommy píše:
vidim ze ludia uz maju tym socializmom a kolektivizmom vymyty mozog tak, ze vobec nerespektju vlastnicke prava a su za to aby STAT prikazoval sukromnemu vlastnikovi ci smie alebo nespie povolit fajcenie v JEHO podniku

A ty by si to ako vymyslel? Vies, vsetko sa riadi podla "Co nieje zakazane je dovolene" neviem ako by si to vymyslel, ako by si ochranil, "svojich" zakaznikov nefajciarov pred fajciarmi. Lebo keby ti tam prisiel niekdo a zapalil by si tak by si mu nic nemohol, nemas na to pravo, darmo by si mu hovoril ze toto je vyhradene pre nefajciarov, mohlo by to byt napisane niekde na dverach, ale mam taky pocit, ze taketo interne predpisy su pre zamestnancov, nie zakaznikov.


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10 | 10

Tommy píše:
a nie je, ked ti stat prikaze co smies a nesmies robit v TVOJOM podniku, to je akokeby ti stat zakazoval fajcit v obyvacke ked tam mas navstevu

Stat to zakazuje preto lebo vela ludi kape na cigarety alebo je tazko chorych.Z toho plynie ze nepracuju a ked nepracuju nie su bubaky(dane) pre stat.A v tych podnikoch sedia aj nefajciari.Mali by byt povolene nejake cisto fajciarske podniky.V obyvacke ti nikto fajcit nezakaze nakolko z predaja cigariet idu pekne peniaze do statnej kasy.


_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12 | 12
Bydlisko: Slovensko, ...

fajcenie je hnus, ba dokonca pasivny fajciar viac trpi ako aktivny, cize v niektorich podnikoch maju len stoly faj. a nefaj. neoddelelne. teda ak ti vadi, ze stat by tom mal zakonom obmedzit, tak potom by mal aspon urcit podmienky. bo ako vydim asi nejake niesu.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10617
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 29.05.2006 23:24 | I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Zrušme štát, "revolúcia nikdy nespí, takže anarchia" ... to by tu vyzeralo.
Je síce pravda že "štát" si možno dovoľuje až príliš, ale niekto predsa musí, keď vlastník reštaurácie fajčenie nezakáže lebo mu z toho idú peniaze a zase akí su fajčari tolerantní... :shoot: :smoke: :x


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 06.09.18
Príspevky: 195
Témy: 16 | 16
Bydlisko: kladno Cesk...

ano mas pravdu z cigar a chlastu jde statu dost penez,sam jsem nekurak ale vadi mi koureni predevsim v hospodach a hlavne na zastavkach autobusu .. ty lidi me nevadi ze ale alespon kdyby se naucili nehazet vajgla kde je napadne,nerikam ze jsou takovy vsichni ale nekteri bohuzel ano ... byl by jsem zvedavy na jejich reakce kdyz dostali do ruky napichovatko+igel. pytel a vyhnali jse uklizet mesto od vajglu .... :roll:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...

ale co do prdele s tym ma stat? Predsa keby ludia neboli blbi a jednoducho ked raz fajcenie nemaju radi, tak do toho podniku proste nepojdu. A ked majitel zisti ze ma polovicu zakaznikov ako vedlajsi podnik kde ma nefajsiarsku miestnost alebo uplne zakazane fajcenie, tak mu to mozno dojde a bude to riesit aj on. Ludia su proste sprosti, stazovat sa budu, ale zeby trochu pohli rozumom a naliehali na majitelov (ako tu uz bolo spomenute), to nie. Kazdy podnik vlastni predsa nejaky majitel, podnikatel, ktoremu nie je jedno ci mu bude chodit denne 30 alebo 50 ludi, takze kazdy normalny majitel by toto zacal riesit, v pripade ze by od ludi bol nejaky tlak.


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I štát riekol: Fajčiť je zakázané!

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Trnava

Spirit píše:
ale co do prdele s tym ma stat? Predsa keby ludia neboli blbi a jednoducho ked raz fajcenie nemaju radi, tak do toho podniku proste nepojdu. A ked majitel zisti ze ma polovicu zakaznikov ako vedlajsi podnik kde ma nefajsiarsku miestnost alebo uplne zakazane fajcenie, tak mu to mozno dojde a bude to riesit aj on. Ludia su proste sprosti, stazovat sa budu, ale zeby trochu pohli rozumom a naliehali na majitelov (ako tu uz bolo spomenute), to nie. Kazdy podnik vlastni predsa nejaky majitel, podnikatel, ktoremu nie je jedno ci mu bude chodit denne 30 alebo 50 ludi, takze kazdy normalny majitel by toto zacal riesit, v pripade ze by od ludi bol nejaky tlak.

Navstevnici podnikov su vacsinou mlady ludia do 30 rokov. A tych zaujima, ci sa tam da dobre posediet, hraje tam dobra hudba, je tam pool, stolny futbal, TV, primerane ceny a nie ci sa tam fajci alebo nefajci. Toto plati tak v slusnej restauracii, kde za veceru nechas liter a nie v pube, kde chces aby pivo nestalo viac ako 25sk a podobne... :)
Ja som nefajciar, ale prilezitostne si jednu dam... A tiez ma sere, kde dojdem rano domov a smrdim jak popolnik, mam zatiahnuty hlas jak stary dedo, popripade nieco prepalene od cigarety :jaw: Ale musime byt tolerantni k debilom, ktori nicia ich a aj nase zadravie... Sak tu mame demokraciu ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.05.05
Prihlásený: 11.03.07
Príspevky: 490
Témy: 28 | 28

Hmmm, mě je to jedno :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...

murciano píše:
Navstevnici podnikov su vacsinou mlady ludia do 30 rokov. A tych zaujima, ci sa tam da dobre posediet, hraje tam dobra hudba, je tam pool, stolny futbal, TV, primerane ceny a nie ci sa tam fajci alebo nefajci.

aj tak je to ich chyba, keby si ludia vynutili zeby aj v puboch mali minimalne vyhradenu miestnost pre nefajciarov tak ako to maju v kazdom slusunom podniku bolo by to ine


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
 [ Príspevkov: 65 ] 1, 2, 3


I štát riekol: Fajčiť je zakázané!



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prestať fajčiť

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

326

10631

16.08.2016 6:33

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zakazane porty

v Siete

3

449

30.06.2012 10:46

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Blokovanie internetu cez zakázané slová

v Ostatné programy

1

338

31.05.2013 10:58

Spixy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zazracny stat

v Siete

8

490

28.05.2010 18:46

tonky51

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa stat ISP?

v Sieťové a internetové programy

5

858

30.06.2011 20:15

voltage123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa stať programátorom :-D

v Krčma

19

4798

24.01.2008 19:58

filip102

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co sa mohlo stat s forom?

v Redakčné systémy

2

1401

03.04.2009 22:34

RastoPD

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Štát bude sledovať diskusie a zakročí

v Krčma

5

594

09.09.2015 12:45

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SKLADAM KOMPIK - BUDE STAT ZA TO ?

v PC zostavy

14

641

04.01.2008 13:42

j-e-r-e-m-y

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Švédski piráti chcú založiť vlastný štát

v Novinky

7

587

18.01.2007 9:38

T.C.B.E.E

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Štát pokutoval podnikateľa, pretože používa Linux

v Novinky

7

609

01.06.2012 15:25

rybicka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Win8 (64) a stat menu aplikacie

v Operačné systémy Microsoft

2

270

25.07.2013 3:21

kuki_sk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa da stat odbornikom na bezpecnost?

v Bezpečnosť a firewally

9

845

14.10.2010 0:57

TommyHot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jednorazový merač sa môže stať povinnou výbavou

v Automobily, motorky

16

836

08.08.2014 21:49

Spartan.Ex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Štát bude dotovať občanom pripojenie k Internetu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

3359

05.09.2006 21:39

marzo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Koľko budú stáť šesťjadrové AMD Phenom II X6?

v Novinky

7

777

22.03.2010 22:12

shiro



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF