[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo
NapísalOffline : 01.12.2010 20:05 | I/P/V: PC veci

Pamäte:
DDR1:
256MB Apacer
512MB Blitz
128MB V-Data
128MB Samsung

DDR2:
1GB Kingston

SDR:
128MB Compaq
256MB PQ1
128MB PQI

Grafiky:
AGP:
MX-440 64MB pasív MSI
MX-440 64MB pasív (neviem značku)

PCI-E:
7300GS Asus pasív + 8cm noname vetrák pečená
7300GT (neviem značku) aktív buchol kondenzátor, po výmene na predaj

MB:
QDI KuDoZ 7 2.0 - 462 (A), 3x DDR1, AGP 4x, ATX,

CPU:
AMD Athlon 1700+ 1466MHz + cooler s vetrákom CoolerMaster
Intel Celeron D SL7C6 2,66GHz + cooler Akasa kompletný

PSU:
Maxpower 400W (2x SATA, bez PCI-E)

Slúchadlá:
Koss PotraPRO + kožené púzdro Koss

Repro:
Genius 2.0 - chrapčia (typicky)

Case:
Klasická čierna skrinka s malou LED výzdobou na boku
Klasická čierna skrinka s vylepšeným chladením (3x 10cm vetrák + 1x 8cm vetrák (2 podsvietené))

Ceny navrhnite, pripočítajte si poštovné. Výmeny za iné možné. Predávam aj inde, vyhradzujem si právo nevhodné ponuky odmietnuť alebo zamknúť tému. Foto na požiadanie.
Kontakt:
v téme
SS
Skype: rampage533
MSN: rampage533@windowslive.com
Steam: rampage533
Mail: thommasino@gmail.com


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 01.12.2010 21:17 | I/P/V: PC veci

Ta 7300GT je AGPckova alebo pci-e?


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo
Napísal autor témyOffline : 03.12.2010 20:02 | I/P/V: PC veci

PCI-E, ku všetkým je to napísané

// pridané po 15 hodinách 38 minútach od posledného príspevku

PortaPRO zostáva 1ks

// pridané po 22 hodinách 6 minútach od posledného príspevku

Pridávam AData Vitesta EE 1066MHz 2GB (1 časť z kitu) - len ak mám náhradu
KIngston predaná


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo
Napísal autor témyOffline : 05.12.2010 10:26 | I/P/V: PC veci

UP a opravujem:
Adata je na predaj
DDR1 okrem Samsungu neaktuál: chybné
pravdepodobne bude na predaj aj HDD Hitachi Deskstar 250Gb ATA


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 26.05.26
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
NapísalOffline : 05.12.2010 11:42 | I/P/V: PC veci

cena za sluchadla? stav?


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo
Napísal autor témyOffline : 05.12.2010 12:23 | I/P/V: PC veci

Tie len s koženým púzdrom predané, mám aj druhé, tie sú kompletky aj s origo balením, cenu navrhni. 100% stav.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 26.05.26
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
NapísalOffline : 08.12.2010 18:16 | I/P/V: PC veci

jak druhé? také isté len bez púzdra? či? :D

EDIT, stracam zaujem, otec kupil medzi tym nove


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P/V: PC veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo
Napísal autor témyOffline : 29.12.2010 14:20 | I/P/V: PC veci

Pamäte:

DDR2:
1GB Eudar 800MHz - 12€
2GB AData 1066MHz s chladičom - 30€

SDR:
128MB Compaq - 4€
256MB PQ1 - 7€
128MB PQI - 4€

Grafiky:
AGP:
MX-440 64MB pasív MSI - 5€
MX-440 64MB pasív (neviem značku) - 5€

PCI-E:
7300LE Inno3D aktív buchol kondenzátor, vymenený, OK - 15€

MB:
QDI KuDoZ 7 2.0 - 462 (A), 3x DDR1, AGP 4x, ATX, - 15€ (S CPU cena spolu 21€)

CPU:

AMD Athlon 1700+ 1466MHz + cooler s vetrákom CoolerMaster - 8€
Intel Celeron D SL7C6 2,66GHz + cooler Akasa kompletný - 8€

PSU:

Maxpower 400W (2x SATA, bez PCI-E) 10€

Slúchadlá:
Koss PortaPRO + kožené púzdro Koss + originálny obal 19€

Repro:
Genius 2.0 - chrapčia (typicky) - 4€

Case:

Klasická čierna skrinka s malou LED výzdobou na boku - 5€
Klasická čierna skrinka s vylepšeným chladením (3x 10cm vetrák + 1x 8cm vetrák (2 podsvietené)) 20€ (FOTO)


 [ Príspevkov: 8 ] 


I/P/V: PC veci



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P/V: nepotrebné veci

v Bazár

7

1063

21.06.2018 8:54

shifury

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: nájdene veci v izbe

v Bazár

8

943

23.09.2013 21:08

marcel6611

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V : veci po upratovaní

v Bazár

7

659

17.05.2015 11:26

notfake

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V: velmi vela veci

v Bazár

0

572

25.08.2010 1:59

notfake

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V: veľmi veľa vecí - veľké upratovanie

v Bazár

4

702

27.02.2012 22:38

notfake

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V : pokazené grafiky a veci k miningu

v Bazár

1

372

01.05.2022 8:58

Fico

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V : veci po upratovaní / decco,apple,oura,muse

v Bazár

9

885

29.11.2023 16:43

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P,V: Velmi vela veci aktualizovane-25.7.10

v Bazár

4

712

06.08.2010 10:22

notfake

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

V/P :VECI

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bazár

40

2231

05.02.2018 15:50

shifury

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/V: zopár veci

v Bazár

0

415

03.12.2019 9:08

hawo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

[P/V] viacero vecí

v Bazár

0

516

05.05.2011 15:09

notfake

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/V: Súrne AMD veci

v Bazár

0

359

13.01.2011 19:54

BiGTomEE

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Veci (kit extenderov, pci-e riser, veci k vode,knihy,...)

v Bazár

21

3025

05.05.2019 21:19

DropaDred

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: MIX VECI

v Bazár

2

564

04.04.2020 2:08

Eddy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,P: rozne veci

v Bazár

3

608

05.12.2011 16:37

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: nepotrebne veci

v Bazár

0

518

15.10.2011 21:05

Kicker



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF