Čaute,
takže následne tieto veci, trošku to doma preriedujem:
1. Nintendo wii- k nintendu je veľa príslušenstva, je ešte v záruke, spravený soft mod, idú aj stiahnuté hry. Balenie obsahuje( 1x wii remote, 1x wii nunchak, 1 x nejaký zosilovač, sensor bar, káble, zdroj, adaptér s dvoma nabíjacími sadami bateriek, 4 originálne hry, 4gb SD kartu, kameru- slúži na hranie hier bez ovládačov, 6 in 1 interactive pack- piśtol, volant, pálka, ovládač, raketa tenisová...) Wii je v čiernej farbe. Cena je 185€, plus je možné za 50€ dokúpiť nový a-data 320gb HDD s kopu hrami.
2. DVD prehrávač NordMende N01D- prehráva aj DIVX a XVID, má vstup na USB a SD karty a aj HDMI. Cena je 20€.
3. nepoužívaný kávovar, výhra v súťaži pred dvoma rokmi, no odvtedy nepoužívaný. Nie je tam písaná žiadna značka, iba vice vestra. Cena je 20€.
4. changhong digital video recorder D-1- čisto nový, cena 30€
Výmena je možná resp. za hocičo( od mobilu, cez PC, notebook, xbox, ps3....), no záleží na ponuke.
Predávam aj mimo fóra, v prípade nevyhovujúcej ponuke si vyhradzujem právo nepredať. Kontakt najlepšie formou SS...
|