a co je natom? nieje tajomstvo ze na inzertnych strankach sa da dostat viac penazi nez na forach, navise ta karta je v zaruke vise rok a pol ale je to na moje meno tak som rovno pisal ze nieje lebo je to komplikovanejsie ale nie nemozne vyreklamovat...
Nemyslim si ze by ta karta mala hodnotu len 70 eur, bezne nie je problem predat aj HD 4850 s referencnym chladenim bez zaruky za 55-60 eur. Podla mna ju bez problemov preda aj za 80 eur.
pridam tiež svoje OT, sú aj "horšie" veci ako to že to tu ohodnotí a predáva na bazosi.... , napr. ked šmelinári vytahujú z fora veci a obratom ich predávajú drahšie na bazosi, aukru atd...
Myslel som single-slot referencne lebo tie chladia fakt na prd, nereferencne single-slot chladenie moze byt uplne v pohode. Ale i tak som nic take nevidel, postni link