LuiS_Sk - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 37 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: SE Xperia Mini ( ST15i )


Odpovede: 3
Zobrazenia: 684


Skus nahodit aktuálnu cenu ci ma zmysel este dohadovat cenu. Mal by som zaujem.

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Intel Core i5 750


Odpovede: 0
Zobrazenia: 527


Rok použivaný. Bez záruky (nieje doklad), kto by potreboval mám k tomu aj box chladič.

Batch: L936B231

Predávam aj inde.

V pripade nevyhovujúcej ponuky nepredávam.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: TOSHIBA Satellite C660 1CV SK


Odpovede: 7
Zobrazenia: 2039


Bohužial ten notebook nemá, pre mňa z nepochopiteľných dôvodov, HDMI..

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: DDR3,AM3,PSU,GK


Odpovede: 4
Zobrazenia: 516


Fortron FSP650-80GHN 650W, 80 Plus Bronze

mesiac starý, komplet záruka 60 e vrátane pošty

 Fórum: Bazár   Téma: K: GPU a PSU -> 100€


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1309


Fortron FSP650-80GHN 650W, 80 Plus Bronze
60 e s poštou

necely mesiac starý so zárukou

 Fórum: Bazár   Téma: P: CPU+MB+RAM


Odpovede: 0
Zobrazenia: 299


Procesor: AMD Athlon 3600+ EE (65w)
Doska: Abit KN9 Nforce 4 Ultra AM2
Ram: A-Data Vitesta 2x2 GB Extreme Edition 800 Mhz+

Cena za komplet 115 EUR

Predávam aj inde, v prípade nevyhovujúcej ponuky si vyhradzujem právo nepredať.

Predávam aj po častiach, ale preferujem komplet prípadne aspon...

 Fórum: Bazár   Téma: I/P:CPU,MB,RAM


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1107


Dosku predas za kolko ? 30 eur ?

 Fórum: Bazár   Téma: P\I:4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1600MHz HyperX XMP


Odpovede: 4
Zobrazenia: 662


70 e

 Fórum: Bazár   Téma: P\I:4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1600MHz HyperX XMP


Odpovede: 4
Zobrazenia: 662


zaruka je ?

dám 60 e

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: rozpredam PC


Odpovede: 28
Zobrazenia: 1959


ceny ? pripadne I do nazvu ?

 Fórum: Bazár   Téma: P/I:Disky seagate 3x1TB a HITACHI 320GB


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1242


Ako je to teda s tymi HDD ? posielal som PM ziadna odpoved

 Fórum: Bazár   Téma: P/I:Disky seagate 3x1TB a HITACHI 320GB


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1242


tiez by som mal zaujem za tych 40 e

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava v podpise


Odpovede: 14
Zobrazenia: 698


budes to predavat na diely ?

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: CPU,RAM,MB,zdroj,case


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1040


rovnako mam zaujem o CPU, ak je to aktualne

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Iphone 3G 8GB


Odpovede: 18
Zobrazenia: 1196


Kde by bola možná osobka ? 110 E

 Fórum: Bazár   Téma: P: Cooler Master Elite 330


Odpovede: 13
Zobrazenia: 806


tak ako, predané ?

 Fórum: Bazár   Téma: P: Cooler Master Elite 330


Odpovede: 13
Zobrazenia: 806


v podstate je to tych 18 eur s postou, kedze 10 kg balik vyjde na 3 ecka..

C.e.D. pisal prvý takže ma prednost

 Fórum: Bazár   Téma: I: HD4870 1GB GDDR5


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1036


bude predaj nebude ? na bazosi uz karta nie je

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: Zakladna doska socket AM2


Odpovede: 18
Zobrazenia: 2115


25 eur

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: Zakladna doska socket AM2


Odpovede: 18
Zobrazenia: 2115


ABIT K9N Nforce 4 ultra, komplet aj s krabicou, už bez záruky ?

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: fortron epsilon 600


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1247


popremyslam dam vediet :)

 Fórum: Bazár   Téma: P: Cooler Master Elite 330


Odpovede: 13
Zobrazenia: 806


mal by som tiez zaujem 15 e plus posta

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: fortron epsilon 600


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1247


ako dlho máš ten zdroj ?? kolko hodín denne šiel..

35 e osobka v PO ?

 Fórum: Bazár   Téma: I: HD4870 1GB GDDR5


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1036


pridam tiež svoje OT, sú aj "horšie" veci ako to že to tu ohodnotí a predáva na bazosi.... , napr. ked šmelinári vytahujú z fora veci a obratom ich predávajú drahšie na bazosi, aukru atd...

 Fórum: Bazár   Téma: I: HD4870 1GB GDDR5


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1036


Hod foto karty v case, budeme mudrejší

// tu sa riesi hodnotenie ceny, nie zaujem o kupu. ac.milan

 Fórum: Bazár   Téma: I: PC zostavička


Odpovede: 3
Zobrazenia: 415


Kedy plánujes predaj ?

 Fórum: Bazár   Téma: P: Skrinku a iné...


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1146


chladic na HDD

 Fórum: Bazár   Téma: P: Skrinku a iné...


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1146


za ten chladic ti dam 3,5 E , osobka v KE niekedy po 20.9.

 Fórum: Bazár   Téma: P: Skrinku a iné...


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1146


Nake ticho, bude predaj nebude ?

 Fórum: Bazár   Téma: P: Predám HW


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1089


Mas teda k tomu aj ten kryt alebo nie ?
Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 37 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF