A tiež som tam nenainštaloval ovládač pre web kameru. A vypína to. Ale čítal som, že ked sa tam doaktualizuje XP SP3, tak sa tieto problémi odstránia. A ešte sa chcem spýtať, či NB, môže začať viac hučať pri sľahovaní z NETu, alebo tiež, či viac hučí pri pozeraní DVD filmov?
|