| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Keď vám na verejnosti zazvoní mobil hudobnou nahrávkou, porušujete zákon. :shock: v Novinky | P€PoX | 17 | 1430 | 29.06.2009 20:39 Cirky |
 | Soud v německém Hamburku dnes uložil internetové službě pro sdílení dat Rapidshare pokutu 24 milionů eur (zhruba 624 milionů... v Novinky | Qpkqkma | 8 | 1313 | 29.06.2009 15:37 Ominous |
 | caute. chcel by som poradit.....mam uz starsi pc a chcel by som vyskusat nainstalovat windows 7 rc. vela ludi tvrdilo, ze je to... v Windows | kotyledon | 20 | 1182 | 24.06.2009 12:45 kotyledon |
 | Čawte. Mám tu ešte jednu otázku. Ako môžem natáčať na compe zháňam program no neviem ho nájsť. A určite by som s ním nevedel... v Video programy | horde180 | 11 | 4739 | 24.06.2009 12:28 horde180 |
 | Mám 1GB pamäťovú kartu, ktorú mi môj brat zablokoval heslom potrebujem odblokovať. Skúšal som ju aj naformátovať ale pýtalo mi... v Ostatné úložné zariadenia | clematis99 | 3 | 1604 | 23.06.2009 12:17 shiro |
 | Ked som videl 128 GB tak som si hned povedal: "kupujem" ale odradila ma cena, pretoze sa mi zda byt neuveritelne... v Ostatné úložné zariadenia | allan | 5 | 1114 | 23.06.2009 10:33 Gyrxiur |
 | Zdravím vás. Mám taký problém, že moja tlačiareň HP PSC 4180 All in one sa po zapojení do elektriky polozapne. Vysvetlím.... v Externé zariadenia | MGPJohny | 4 | 1124 | 22.06.2009 23:44 shiro |
 | Nazdar chcel by som kupit toto HTC ,jeden mi ho ponuka ale bez prislusenstva krabici a tak,proste len PDA a pero a je... v Prenosné zariadenia | BlackDead | 7 | 577 | 17.06.2009 20:41 MoMo_46 |
 | Spoločnosť Microsoft vo štvrtok oficiálne oznámila, že v Európskej únii bude dodávať pripravovaný operačný systém Windows 7 bez... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | ScorpionSX | 36 | 2496 | 16.06.2009 10:55 eXistenZ |
 | na stranke si uzivatel moze vlozit svoje oblubene video z youtube. Vlozi teda kod napr. <object width="425"... v Frontend | neopagan | 6 | 1285 | 11.06.2009 21:29 jablko05 |
 | Zdravim. Riesim doma jeden monitor (nie moj) na ktorom behaju zdola nahor tmave ciary. Mozu mat tak 5-7cm. Ked dam jas na 100%... v Monitory, televízory a projektory | hard-core | 8 | 1281 | 10.06.2009 18:33 Axwell |
 | chcel by som nejake lepsie repracky nez mam, lebo tie moje 2.0 mono chrastitka su onicom... cena do 45€ nie som narocny, chcem... v Ostatné | Gyrxiur | 4 | 535 | 03.06.2009 7:18 Svolo |
 | 64bit Windows 7 RC aj napriek tomu ze system vidi 6 GB RAM pouzitelnych je iba 4,94 GB,,,,,,,fyzicky je tam tych 6 GB... v Windows | cupo | 2 | 718 | 31.05.2009 11:18 OmeGa |
 | Zdravim mal som alebo mam virusy.... no nod ich pravdepodobne vymazal a uz nenachadza ziadne no zda sa mi ze problemy co mam... v Antivírusy a ochrana | martinerik2 | 28 | 2389 | 27.05.2009 15:49 martinerik2 |
 | Prosím Vás,mohol by mi niekto poradiť,alebo nejaký návod ako vyberiem Slovenčinu(MUI) z inštalačného DVD Win.7? Kamarát má... v Windows | wino | 14 | 4808 | 24.05.2009 7:53 Horalka |
 | Zdar chalani, ja len taký malý prieskum, naozaj by ma zaujímalo, či je niečo také, čo vám na nete chýba, resp. by ste to... v Krčma | cdman | 24 | 2993 | 23.05.2009 22:08 Jankalicious |
 | Ahojte, potreboval by som daco na temu plusy a minusy jadrovej energie, len dake udaje nemusi toho byt vela, googlil som a... v Diskusia | Skyro | 20 | 2053 | 23.05.2009 14:49 McDog |
 | Zdravím.. chcel by som sa spýtať, či neviete o nejakom shope, kde by sa dala kúpiť originálna redukcia na LG KP501 (3,5mm/mini... v Ostatné | Cirky | 1 | 536 | 22.05.2009 22:56 Gyrxiur |
 | zdravím, mám taký problém, že som si objednal 2 krát 1GB Kingston 667MHz do Notebooku SODIMM DDR2... po čase som došiel k... v Pamäte | yterbium | 10 | 698 | 22.05.2009 20:24 yterbium |
 | Luda bozi, poradte. Mam trapenie. Momentalne ficim na Nokii N80. Vzdy som bol zastancom Nokii, ale to je minulost. Velmi sa mi... v Prenosné zariadenia | focusart | 10 | 1105 | 22.05.2009 13:50 focusart |
 | Ak na dve tak ako na to? v Pevné disky a radiče | Bobesko | 7 | 921 | 20.05.2009 14:09 majky358 |
 | Ahojte. Zapojil som dnes Ata disk na sata. Bios ho vidí, aj správca počítača ho vidí, ale neviem sa dostať k údajom na disku.... v Pevné disky a radiče | zanelbra | 16 | 1269 | 19.05.2009 20:03 zanelbra |
 | Zdar pani.Mam tento router,predcasom som ho pouzival na dva pc cez kabel prostrednictvom kabloveho internetu.Fungoval... v Siete | peavy | 5 | 429 | 19.05.2009 16:13 Jaro |
 | Chcela by som si objednať obrázky zadarmo aby prišli vytlačené !!!! Ak pozná niekto takúto stránku tak mi prosím napíšte !!!!!... v Grafické programy | bodka800 | 2 | 807 | 17.05.2009 14:50 shiro |
 | Ahojte vsetci. Mam v plane si poskladat vlastne PC, verim si, ze by som to mohol zvladnut (raz to musim skusit). Clankov a... v PC skrinky, zdroje a chladenie | mojkooo | 17 | 1859 | 16.05.2009 22:50 mojkooo |
 | Zdravim :) , uz dlhsi cas pripravujem portál GigaCast momentálne sa nachádza vo final betatestingu a prebieha doladovanie chyb,... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Frontend | Hack2er | 112 | 8272 | 16.05.2009 14:45 shaggy |
 | Aka sa da kupit najlepsia grafika na moj komp z podpisu? zdroj je 350W asus co bol sucast bedne, ale co som cital tak je... v Grafické karty | Gyrxiur | 3 | 635 | 16.05.2009 13:35 Cirky |
 | Ktore dobre znacky patria medzi tie naj samozrejme myslym HDD,ked som tak cital recenzie a testy tak tie SEGATE vyzeraju byt... v Pevné disky a radiče | ponte | 22 | 3390 | 16.05.2009 11:51 Gyrxiur |
 | Z ničoho nič začal blbnúť outlook, po spustení sa na chvíľku objaví celý outlook, potom kydne a vyhodí toto: Čo s tým?... v Sieťové programy | Gyrxiur | 1 | 538 | 15.05.2009 22:57 Gyrxiur |
 | Európska komisia dnes informovala o udelení rekordnej pokuty za zneužívanie dominantného postavenia spoločnosti Intel v Novinky | P€PoX | 16 | 1240 | 14.05.2009 19:20 Palinhoo |
 | Mam tento program a mam problem...mam dve verzie aj plnu (sice warez) ale aj opensource-ovu freeware verziu e-PowerShape a na... v Ostatné programy | Ominous | 5 | 776 | 14.05.2009 18:31 Ominous |
 | Mam velky problem s hrami, kazda jedna hra mi bud padne pri nacitavani, teda mi vyhodi ze program prestal pracovat alebo ked uz... v Windows | jacho6380 | 3 | 371 | 10.05.2009 15:21 ac.milan |
 | hello doposial som nemal ziadne problemy ale nedavno som spozoroval, ze pri zapnuti pocitaca, este pred nabehnutim windowsu mi... v Ostatné | tantum | 7 | 1322 | 09.05.2009 15:48 tantum |
 | Dobry den, Pri cistej instalacii mi po nacitaci windows driverov system vypise chybu ze nevie najst aliide.sys. Skusal som win7... v Windows | piwik | 1 | 392 | 09.05.2009 12:26 Gyrxiur |
 | do 180 € v Grafické karty | mm0477 | 29 | 1110 | 07.05.2009 18:44 Jaro |
 | momentalne mam zdroj pripojeny k doske s konektorom ATX chcem si kupit novu dosku pri ktorej sa uvadza mATX bude doska zo... v PC skrinky, zdroje a chladenie | killmaster | 14 | 780 | 05.05.2009 17:07 killmaster |
 | zdar chcem sa spýtat,že v čom môže byt problém,ked mi mechanika nechce čítat čisté DVD,ale napálené mi prečíta,a čita mi aj... v Ostatné úložné zariadenia | roomanr | 8 | 775 | 05.05.2009 13:20 f4r0 |
 | Aky mate pocitac?... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Krčma | tomaxx_199 | 37 | 2613 | 05.05.2009 7:59 ertin |
 | potreboval by som radu...kupil som si AMD phenom II x4 940...ale po zapojeni do motherboardu Gigabyte MA790X-UD4 mi ani... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD | Samki_Rock | 37 | 2459 | 04.05.2009 23:08 Samki_Rock |
 | No dnes asi tak pred hodinou mi zacala zamrzat Vista...po prvom zamrznuti zmrzla este asi 3x a v roznych casovych intervaloch.A... v Windows | McDog | 20 | 1136 | 03.05.2009 16:58 Luks |
 | KONFIGURACIA MB-ASUS M2A-VM PROCESOR-AMD 5200+ + Arctic Cooling 64 GRAFIKA-HD 2600XT 256 DDR4 + Arctic Cooling Accelero S2 -... v Windows | jurky161 | 8 | 573 | 03.05.2009 15:52 shiro |
 | V mojich dokumentoch mi ukazuje ze tam mam 18gb a nikde ich nemozem najst prosim poradte mi !!!----------------------PLS v Pevné disky a radiče | viktor2505 | 12 | 740 | 02.05.2009 21:50 viktor2505 |
 | mám 2x1gb ddr2 rovnakej značky, aj frekvencie. tie mi idú v pohode. dnes som som pridal ďalších 2x1gb ddr2 tiež tej istej... v Pamäte | Snajper2 | 11 | 1041 | 02.05.2009 11:18 KocuR |
 | Caute. No mam strasny problem padol mi na zem moj externy disk vo chvili ked som mal pocitac zapnuty, cize bol v chode. Chvilu... v Ostatné úložné zariadenia | Hyp0cruiser | 13 | 8852 | 02.05.2009 9:50 rastosl |
 | Oplati sa podla vas toto: vyslo by ma to priblizne 30 € Alebo ak poznate, viete odporucit nejaky externy hdd, lacny, nemusi mat... v Pevné disky a radiče | Blackshadow | 3 | 1245 | 01.05.2009 22:31 Blackshadow |
 | Cawte chcem sa opitat,mam zdroj Fortron everest 800w,a pri vypnutom pc mi jemne piska,pri zapnutom to nepocut ale nevilucujem... v Ostatné | Olo* | 6 | 503 | 30.04.2009 22:11 Srnka0 |
 | Ahojte , uvazoval som, zeby som si poriadil linux , ale v zivote som nepracoval z linuxom , tak sa chcem opytat aky by ste mi... v Unix-like systémy | .:M@Rt!nKo:. | 8 | 972 | 30.04.2009 21:17 branislav.poldauf |
 | mam problem,ktory uvadzam v mene temy.vcera my este isiel.vecer som ho dal hybernovat a teraz ked ho zapnem tak bud sa nezapne... v Notebooky a netbooky | stancoj | 9 | 1465 | 30.04.2009 19:40 stancoj |
 | Zdravim, chcem ponuknut jednej velkej firme svoj napad na zlepsenie ich produktu a chcel by som z toho daco zarobit. Je to... v Obchody, reklamácie a právo | Gyrxiur | 3 | 1089 | 30.04.2009 14:03 f4r0 |
 | zdravím, práve som si nahodil nové AVG-čko. dal som robiť scan a označilo mi nejaké tracking cookie. čo to je? v Antivírusy a ochrana | pepinho | 5 | 777 | 30.04.2009 13:08 pepinho |