Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4

Páči sa Vám portál GigaCast?
 Áno 3% 3% [ 3 ]
 Áno, ale chce to ešte trochu doladiť/vylepšiť 19% 19% [ 18 ]
 Ani nie 39% 39% [ 38 ]
 Ani nie 39% 39% [ 38 ]


Celkom hlasov : 97

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2009 15:56

Ja som skončil ... ohromný web ... shaggy má totálnu pravdu ... nič nič nič ... Hlášky typu: "Na rozhovor použi zrkadlo a pod." ... riešiš to nesprávne ... Celé to máš nejaké chotické ... všetko natlačené .. neviem na čo sa mám sústrediť .. portál je o dvoch veciach ... 1, nič neponúka iba chat, chat, chat ... ale keďže tam nikto nie je tak ten chat je tiež na dve veci ... Čo ponúka ďalej? ... Á môj status ... naozaj sa musím registrovať na "Gigacaste" aby som mohol povedať že som online. A dokonca môžem napísať na čo myslím ... no to je pecka ... určite si ho nastavím ako domovskú stránku ... OK, čo ďalej ... Ponúka mi správy .. úžestné správy, ktoré mi svietia dovtedy do kým ich akože neprečítam ... nemám možnosť ich označiť za prečítané. proste 4 trápne správy od autora stránky ktoré ma sústavne otravujú ... Ďalej na tzv. dashborde mám akože rozcestník .. úžastná vec ... kopec textu, kopec všelijakých útvorov ... celková nosná myšlienka a informácie = 0. Je to dobrá stránka keď sa rozhodnem zabiť čas čítaním "reklamných" litánií. Ja už len čakám kedy mi začneš spamovať mail. Potom bude pre mňa Gigacast no.1


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.05.2009 23:48

Ides na to uplne zle...vidis veci zo zleho uhla. Keby sa na to pozries inym pohladom tak vidis dokonalu suhru jednotlivych prvkov stranky. Ja teraz nehram na 188788711488751117889 funkcii, ako sa GigaCast vyvija pribudaju nove funkcie ktore musia ale dokonale zapadnut do celku ako puzzle (chystam aj vlastnu platform ale o tom inokedy). Mne ide o uzivatelsku skusenost ide o komunikaciu so stylom. GigaCast by som definoval ako Apple medzi spolocenskymi sietami (nepredpokladam ze to ty alebo shaggy - niekedy mam vazne pocit ze ma patent na "pravdu" aj na kopec inych veci - no offense, dokazete ocenit sudiac z postoja aky voci tomu mate). A este shaggymu ohladom jeho oblubenych (a sucastne bezpredmentnych) argumentov - GigaCast je argumentom samotnym. Mozes ho milovat alebo odsudzovat. Ja ti mozem ukazat len dvere, prejst nimi musis sam. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2009 23:57

Hack2er píše:
Ides na to uplne zle...vidis veci zo zleho uhla. Keby sa na to pozries inym pohladom tak vidis dokonalu suhru jednotlivych prvkov stranky. Ja teraz nehram na 188788711488751117889 funkcii, ako sa GigaCast vyvija pribudaju nove funkcie ktore musia ale dokonale zapadnut do celku ako puzzle (chystam aj vlastnu platform ale o tom inokedy). Mne ide o uzivatelsku skusenost ide o komunikaciu so stylom. GigaCast by som definoval ako Apple medzi spolocenskymi sietami (nepredpokladam ze to ty alebo shaggy - niekedy mam vazne pocit ze ma patent na "pravdu" aj na kopec inych veci - no offense, dokazete ocenit sudiac z postoja aky voci tomu mate). A este shaggymu ohladom jeho oblubenych (a sucastne bezpredmentnych) argumentov - GigaCast je argumentom samotnym. Mozes ho milovat alebo odsudzovat. Ja ti mozem ukazat len dvere, prejst nimi musis sam.


Jedno, čo fakt neznesiem, sú takéto omáčky. To sa nedalo povedať/napísať obyčajnými slovami?

Citácia:
GigaCast je argumentom samotnym.


Prosím?!

Citácia:
Ja ti mozem ukazat len dvere, prejst nimi musis sam.


Skôr vráta...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.05.2009 0:02

Preco si stale myslite ze su to omacky (btw. neznasam ten vyraz). Toto co pisem pisem ja, ziadne triky. To nemate ani kusok umeleckeho ducha?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2009 0:17

Hack2er príde mi nadovšetko trápne písať medzi amatérmi_slash_profesionálmi také básničky ako pre škôlkárov_slash_laikov - tu na toho naozaj nikoho nechytíš. Shaggyho, ale aj väčšiny ostatných názory sú celkom v poriadku a na mieste. Škoda že ich, a moje podstatné otázky zodpovedať nevieš, len si furt píšeš tieto odrhovačky, ktoré akoby vzišli z veľmi (veľmi, veľmi) zlej marketingovej školy.

Komunikácia so štýlom tu už je, a hneď niekoľko krát.
Poviem to takto: vrátil by si sa k telefónnym búdkam, keď ti niekto ponúka nový high-end mobil? No ja teda fakt nie...

A ak mi ukážeš tú dokonalú súhru jednotlivých prvkov tak ti pogratulujem - ja vidím slabý odvar začínajúcej sociálnej siete.

Tú farebnú loptu tam fakt mieniš mať aj na ďalej? Zniesla sa tu na ňu už riadna kritika ;)

"Mozes ho milovat alebo odsudzovat. Ja ti mozem ukazat len dvere, prejst nimi musis sam."

Zlá, zlá marketingová škola, na kofolu to funguje, od gigacastu to vyslovene odpudzuje :)

A na záver - Apple je len draho zabalené hovno po tom ako prešlo na platformu identickú s terajšími počítačmi (Intel+nVidia) predávajúce sa hlavne medzi fanatickými amíkmi, ktorí si myslia, že mať Apple je fakt cool (tam je to viacmenej štandard no...). Len škoda, že gigacast sa nemá ako "predať" ani obalom...

A iste, každý si svoj výtvor ohodnotí čo najlepšie, no gigacast by som sa bál ohodnotiť aj ako Acer medzi sociálnymi sieťami, nieto ešte Apple...

Ešte raz a teda pýtam - ako vznikol nazov GigaCast a čo znamená?







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2009 1:58

Hack2er: nebudem tu omielať svoj nazor aj ja, lebo všetko čo by som napisal tu už napisane je :) ale pači sa mi jedna vec a to ako dokažeš o stranke typu gigacast rozpravat (pisat) ako o "bohovi" :) Gigacast rastie (alebo aké slovo si to použil) .... gigacast sa vyvíja a bude najlepší ...

otvoril som stranku a hned som ju aj zavrel. a viac ju neotvorim :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2009 9:11

Neviem preco uz aj modi spamuju ale neva riesite vo Webdesigne uplne veci co sem nepatria vsetko by ste mali premazat,
Oproti prvej verzie, druhej a potom kolko ich bolo je tato najlepsia skoda ze si to nemozem pozriet lepsie, ale nechce sa mi regovat ...
Jednoznacene by som zmenil obrazok ktory je ked si das vyhladat usera a nema fotku ten je naozaj otrasny ...
potom jednotlive profili su na bledozltom podklade ktory vobec nepasuje k stranke ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.04.09
Prihlásený: 09.05.09
Príspevky: 2
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 09.05.2009 22:02

A tiež je tam dosť ďalších chýb. Napr. minule som tam pomenil niekoľko profilov cudzím ľudom.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.05.2009 17:33

xorro píše:
A tiež je tam dosť ďalších chýb. Napr. minule som tam pomenil niekoľko profilov cudzím ľudom.


Napis ake a kde ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.05.2009 3:42

eXistenZ píše:
Hack2er príde mi nadovšetko trápne písať medzi amatérmi_slash_profesionálmi také básničky ako pre škôlkárov_slash_laikov - tu na toho naozaj nikoho nechytíš. Shaggyho, ale aj väčšiny ostatných názory sú celkom v poriadku a na mieste. Škoda že ich, a moje podstatné otázky zodpovedať nevieš, len si furt píšeš tieto odrhovačky, ktoré akoby vzišli z veľmi (veľmi, veľmi) zlej marketingovej školy.

Komunikácia so štýlom tu už je, a hneď niekoľko krát.
Poviem to takto: vrátil by si sa k telefónnym búdkam, keď ti niekto ponúka nový high-end mobil? No ja teda fakt nie...

A ak mi ukážeš tú dokonalú súhru jednotlivých prvkov tak ti pogratulujem - ja vidím slabý odvar začínajúcej sociálnej siete.

Tú farebnú loptu tam fakt mieniš mať aj na ďalej? Zniesla sa tu na ňu už riadna kritika ;)

"Mozes ho milovat alebo odsudzovat. Ja ti mozem ukazat len dvere, prejst nimi musis sam."

Zlá, zlá marketingová škola, na kofolu to funguje, od gigacastu to vyslovene odpudzuje :)

A na záver - Apple je len draho zabalené hovno po tom ako prešlo na platformu identickú s terajšími počítačmi (Intel+nVidia) predávajúce sa hlavne medzi fanatickými amíkmi, ktorí si myslia, že mať Apple je fakt cool (tam je to viacmenej štandard no...). Len škoda, že gigacast sa nemá ako "predať" ani obalom...

A iste, každý si svoj výtvor ohodnotí čo najlepšie, no gigacast by som sa bál ohodnotiť aj ako Acer medzi sociálnymi sieťami, nieto ešte Apple...

Ešte raz a teda pýtam - ako vznikol nazov GigaCast a čo znamená?


Ja som ich otazky zodpovedal, dokonca niekolkokrat ale ked si to jednoducho nedokazu pripustit, nuz to je ich problem. Myslim si ze aj bez toho nie su taky dumbass-ovia aby to nepochopili uz ked si otvoria web.

Nieviem preco narazas na zlu marketingovu skolu, ja si marketing staviam tak ako ja uznam za vhodny to ze sa tebe nepaci (zavist, ziarlivost, ego...) tak isto to je uz len tvoj problem ;)

Ja neponukam telefonnu budku...to mozno azet. Ja ponukam iPhone v internetovej komunikacii - dokonala elegancia dizajnu spojena s prepracovanym systemom. ;)

Zrejme si asi zabudol ako znel slogan kofoly...takze zas bezpredmetna kritika :). Ja tu poukazujem iba na dva smery ktorymi sa mozes uberat - bud budes gigacast uznavat alebo nie...to uz necham na tebe (verim ze si svojpravny :D )

Ohladom Apple - zrejme si nikdy nevyskusal ich produkt, to je genialita sama o sebe (aj ked nepredpokladam ze vas to tu nejako oslovi nakolko sme na PéCé fóre). Skus to a uz nikdy nebudes chciet nieco ine. ;)

No a na zaver - GigaCast ako to uz niekto spominal myslim ze si to bol akurat ty znamena to vo volnom preklade Obrovsky (Giga) - Obsah (Cast). Z tejto myslienky vznikol nazov GigaCast.

Verim ze som zodpovedal vsetky tvoje otazky alebo nejasnoti a prajem prijemnu zabavu na GigaCaste ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 10:50

Ja to zhrniem za seba: Mne to pripadá, ako keby sa narodil ďalší Hulán, ktorý si vytvoril kvázi sociálnu sieť, ktorá ponúka hovno hovno, ale vychváliť ju vie samozrejme do nebies... (nezabudni mi napísať, ako ti ja niečo závidím a podobne :D )

Musím ale povedať, že bavím sa naozaj veľmi dobre :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.05.2009 10:55

Rohodne nesuhlasim ;), GigaCast ponuka toho pomerne vela a vo vysokej kvalite, je stale vo vyvoji nikomu sa nepodari spravit takyto portal za jednu noc ale je to dlhodoby proces vyvoja. Kazdopadne ja sa tu bavim asi najviac na niektorych absolutne nezmyselnych prispevkoch :D


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
GigaCast.sk

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 11:01

hehe :)

Moc vo webdesigne neprispievam, kedze to nie je nic pre mna, ale tuto temu rad sledujem a s udivom. Hack2er nepodcenujem tvoje schopnosti, ale to co tu niekedy napises, tak to stoji zato. Nechcem urazit tvoju robotu a ani teba ale ako napisal mylan, stranka ponuka len :shit:

Nemam ziaden dovod sa tam zaregistrovat, dohromady tam o tom nie je nic napisane a na zaklade toho ze tam napises "Nájdi si svojich priateľov z celého sveta ktorý už majú vlastný profil na GigaCaste." by som sa tam ni nikdy nezaregistroval.

Je vidno ze sa snazis nieco vytvorit, ale moc ti to nejde.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.05.2009 11:06

Vsetko je len otazka casu...o prispevok vyssie som napisal ze to sa neda vytvorit cez noc ale je to dlhodoby proces vyvoja ktory je poucenim aj pre mna. Vies pochopil by som keby sa zaregistrujes, pokukas co a ako tam je ale na zaklade toho ze si otvoris Homepage ktora tvori 1% z obsahu toho vazne vela neuvidis. Preto beriem niektore prispevky ako bezpredmetne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 12:50

Ja tiez sledujem tuto temu, ale neprispievam, len sa pousmievam.

Home page tvori UPLNY ZAKLAD celeho webu, podla NEJ sa budu uzivatelia rozhodovat ci sa regnu a ci nie. Nikto sa ti nebude regovat aby zistil ci sa mu to oplati,šak logika, ne? Z HOME PAGE si berie uzivatel prvotny nazor a pokial ho nezaujme na cely web sa ti :shit:

Len tolko som chcel :)







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 17:12

Hack2er píše:
No a na zaver - GigaCast ako to uz niekto spominal myslim ze si to bol akurat ty znamena to vo volnom preklade Obrovsky (Giga) - Obsah (Cast). Z tejto myslienky vznikol nazov GigaCast.


Tak ako si o tej nepodarenej grafike a o nedokonalom systéme myslíš niečo, čo nie je pravda, aj anglickým slovám dávaš úplne iné významy. GigaCast ani náhodou neznamená obrovský obsah. Ľudia čo neovládajú jazyky by sa nemali púšťať do anglických textov na webe, iba sa zbytočne strápnia.

Hack2er píše:
Ja neponukam telefonnu budku...to mozno azet. Ja ponukam iPhone v internetovej komunikacii - dokonala elegancia dizajnu spojena s prepracovanym systemom. ;)


Najprv som mal v podpise vetu o tom, že HTML je zastaralé dopredu nekompatibilné. Potom som to vymenil za: CSS - Je to programovaci jazyk pre HTML, niečo ako Photoshop pre PHP.
Ale tento tvoj výrok jednoznačne vyhráva, dúfam že sa neurazíš, ak si ho dám do podpisu. Nech sa zasmejú aj tí, čo túto tému nečítajú.
A inak - taký blud si mohol napísať iba v prípade, že:
1) si v živote nevidel iPhone alebo iný výrobok Apple, netušíš čo sa ľuďom na nich páči a myslíš si, že usability je označenie pohlavnej choroby,
2) videl si iPhone, ale naopak si nikdy nerobil s GigaCastom. Túto možnosť však vylučujem, keďže je to tvoj portál. Aj keď pri tom množstve bludov čo si napísal by to dávalo zmysel...







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 21:12

Hack2er píše:
Ja som ich otazky zodpovedal, dokonca niekolkokrat ale ked si to jednoducho nedokazu pripustit, nuz to je ich problem. Myslim si ze aj bez toho nie su taky dumbass-ovia aby to nepochopili uz ked si otvoria web.

Viacero si nezodpovedal alebo ignoroval, ale neriešim...
Hack2er píše:
Nieviem preco narazas na zlu marketingovu skolu, ja si marketing staviam tak ako ja uznam za vhodny to ze sa tebe nepaci (zavist, ziarlivost, ego...) tak isto to je uz len tvoj problem ;)

Pretože ťa prezentovať učil buď nejaký mameluk alebo vôbec nikto a vyťahuješ strašne otrepané a osladené frázy z netu. A áno, určite ti tvoje schopnosti "predať" závidím, alebo si na nich staviam ego, a strašne závidím ako vieš metať jednu nezmyselnú vetu za druhou, to si trafil :)
Hack2er píše:
Ja neponukam telefonnu budku...to mozno azet. Ja ponukam iPhone v internetovej komunikacii - dokonala elegancia dizajnu spojena s prepracovanym systemom. ;)

Nikde na stránke nevidím dokonalú eleganciu natož prepracovaný systém. Je to stránka v úplnych základoch, navyše grafický kabátik sa dá spraviť o dve triedy lepšie.
Hack2er píše:
Zrejme si asi zabudol ako znel slogan kofoly...takze zas bezpredmetna kritika :). Ja tu poukazujem iba na dva smery ktorymi sa mozes uberat - bud budes gigacast uznavat alebo nie...to uz necham na tebe (verim ze si svojpravny :D )

Ja sa vyberiem treťou stranou - budem ho ignorovať, čo ty na to? :)
Hack2er píše:
Ohladom Apple - zrejme si nikdy nevyskusal ich produkt, to je genialita sama o sebe (aj ked nepredpokladam ze vas to tu nejako oslovi nakolko sme na PéCé fóre). Skus to a uz nikdy nebudes chciet nieco ine. ;)

Tak toto len zaklincovalo všetky bludy čo si tu natáral :)
Hack2er píše:
No a na zaver - GigaCast ako to uz niekto spominal myslim ze si to bol akurat ty znamena to vo volnom preklade Obrovsky (Giga) - Obsah (Cast). Z tejto myslienky vznikol nazov GigaCast.

Giga je obrovský, to áno, no Cast určite nieje obsah, to si asi s niečím pletieš, a to aj v prípade voľného prekladu ;) názov siete by som nazval skôr "náhodne vytvorený" pretože to "dobre znie"
Hack2er píše:
Verim ze som zodpovedal vsetky tvoje otazky alebo nejasnoti a prajem prijemnu zabavu na GigaCaste ;)

Vďaka za poprianie, a dúfam, že si niečo z celej tejto diskusie (celé vlákno) niečo zoberieš k srdcu, aby GigaCast nestagnoval na rovnakej úrovni ;)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.05.2009 13:48

shaggy píše:
Najprv som mal v podpise vetu o tom, že HTML je zastaralé dopredu nekompatibilné. Potom som to vymenil za: CSS - Je to programovaci jazyk pre HTML, niečo ako Photoshop pre PHP.
Ale tento tvoj výrok jednoznačne vyhráva, dúfam že sa neurazíš, ak si ho dám do podpisu. Nech sa zasmejú aj tí, čo túto tému nečítajú.
A inak - taký blud si mohol napísať iba v prípade, že:
1) si v živote nevidel iPhone alebo iný výrobok Apple, netušíš čo sa ľuďom na nich páči a myslíš si, že usability je označenie pohlavnej choroby,
2) videl si iPhone, ale naopak si nikdy nerobil s GigaCastom. Túto možnosť však vylučujem, keďže je to tvoj portál. Aj keď pri tom množstve bludov čo si napísal by to dávalo zmysel...


Ok, takze najprv si podam shaggyho :D :

Takze vidim ze nemas ani kusok kreativity...Urcite to znie lepsie nez keby tam napisem GigaContent - alebo nejaky iny doslovny preklad. A povedz mi ako ty mozes sudit mna z jazykov, vobec o mne nic nevies ;)

Kludne si to daj do podpisu...(nezabudni dat backlink - to vies copyrighty - lepsia reklama pre mna ;) )

Takze som dlhodoby a velmi spokojny iPhone user (a tiez aj ostatnych apple produktov) a druha vec som zakladatelom GigaCast-u takze zrejme tretia moznost ze si ten web ani neotvoril ;)

Dalej je na rade Existenz

- Ako som povedal marketing si staviam sam, na zaklade vlasnteho uvazenia.

Citácia:
Nikde na stránke nevidím dokonalú eleganciu natož prepracovaný systém. Je to stránka v úplnych základoch, navyše grafický kabátik sa dá spraviť o dve triedy lepšie.


Tak sa pozri lepsie ;). A inak ohladom grafickeho "kabatika" myslim si ze nemas absolutne preco to sudit ... vid grcny dizajn na tvojom webe (sorry ale je to tak ;) )

Citácia:
Ja sa vyberiem treťou stranou - budem ho ignorovať, čo ty na to?


Kludne je to tvoje rozhodnutie (aj ked je zle ale je tvoje ;) )

Citácia:
Tak toto len zaklincovalo všetky bludy čo si tu natáral

Vidim ze si s apple v zivote nerobil. :P

;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2009 13:59

Hack2er píše:
myslim si ze nemas absolutne preco to sudit ... vid grcny dizajn na tvojom webe (sorry ale je to tak )


Nemám pocit, že by bol taký "grcný". Aspoň sa tam vyznám.

Prečo by nemohol súdiť? Veď každý môže mať svoj názor na design. Tu hodnotíme design GigaCast.sk a nie eXistenZ-ovho webu, tak neodbiehaj od témy.

Hack2er píše:
Ok, takze najprv si podam shaggyho


"podám"? mal by si byť rád, že ti to komentuje a radí, čo tam máš zlé. Vie čo hovorí, myslím že zaňho hovoria jeho weby napr. shaggy.sk, či userbars.sk

-------------------

Myslím že to tu nebolo spomenuté: práve som si lepšie pozrel obrázky užívateľov na hlavnej stránke. To nie sú náhľady, ale cez CSS/HTML zmenšené veľké obrázky. Strašné.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2009 14:00

cast (podľa slovnik.sk) → vrh
→ hod
→ odliatok
→ tavba
→ liatie
→ jadro
→ odtieň
→ usporiadanie
→ súčet
→ vlastnosť

Nikde žiaden obsah. Ak si začiatočík, tak klobuk dole ... Ale pokiaľ si niečo viac tak potom si nič extra nevytvoril. To že si napísal 100 000 riadkov neznamená že GigaCast ponúka mnoho služiab ale to že programuješ neefektívne. Som tak prihásený a môj názor je že HOMEPAGE je min. 15% obsahu


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2009 14:13

Hack2er píše:
- Ako som povedal marketing si staviam sam, na zaklade vlasnteho uvazenia.

Je to vidno
Hack2er píše:
Tak sa pozri lepsie . A inak ohladom grafickeho "kabatika" myslim si ze nemas absolutne preco to sudit ... vid grcny dizajn na tvojom webe (sorry ale je to tak )

Čakal som, kedy si podáš moju osobnú stránku, najlepšia obrana je predsa útok, že
Bohužiaľ aj keby moja stránka vyzerala ako výtvor TUWAX studia, stále je ti taký argument totálne k hovnu keďže tu hodnotíme teba a ja sa nesnažím svoju stránku prezentovať ako, citujem:"dokonala elegancia dizajnu spojena s prepracovanym systemom". Vidno, že nemáš ani poňatia čo elegancia a prepracovanosť znamená, ale na templatemonster a podobných stánkach to zistíš
Hack2er píše:
Kludne je to tvoje rozhodnutie (aj ked je zle ale je tvoje )

To nieje tvoja starosť aké ja robím rozhodnutia, ale moja, a dokonca ani nieje na tebe či je to rozhodnutie správne alebo nie
Hack2er píše:
Vidim ze si s apple v zivote nerobil.

Skôr mi pripadá akoby si mal potrebu opičiť sa po amíkoch pretože každý druhý z nich má iPhone... Je to len pekne zabalené hovno. Svoje názory nezakladám na domnienkach ale na reálnej skúsenosti.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.05.2009 14:41

Pepek - Nepacilo sa mi akym sposobom mi to daval na javo...tak som mu pripomenul jeho tvorbu.
A tie nahlady su tak docasne zmensovane.

Tominator - Este mi prosimta povedz kto povedal ze je to slovo z anglictiny ;)

Existenz - Marketing, design, navrh aplikacie atd. prakticky skoro vsetko ohladom gigacastu si riesim sam. Ako sa hovori 100 ludi 100 chuti...to ze sa to zrovna tebe nepaci je uz len tvoj problem ;)
Ked si cakal kedy sa obujem do tvojej stranky tak mi tu prosimta nepis take kraviny ze sa to dalo spravit o tri triedy lepsie. Bud konkretny...takych kravin ako spravit lepsie o tri triedy sa neda chytit.
Ohladom rozhodnuti tie pozeram zo svojho uhlad pohladu...ale mas pravdu je to tvoja starost ;)
A ohladom Apple - vobec nemam potrebu sa po niekom opicit...neznasam taketo dristy zarytich pecekarov. Bol som dlhodoby pc uzivatel ale presiel som na Mac a musim povedat ze by som sa uz ku klasickym PCckam nevratil. Samozrejme neplyniem ziadnou "nenavistou" voci PC, denne sa s nimi stretavam, pracujem aj na win ale primarny je pre mna Mac. Ako som povedal pokial to mam porovnat tak sa tomu ziadne PC s win nevyrovna. A ohladom iPhoneu s nim som nanjvys spokojny (JB je samozrejmost). ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2009 14:45

Aby tu už moderátori "netrieskali strašné blbosti", tak túto tému zamykám.
Autor je zjavne presvedčený, že je najdokonalejší zo všetkých a my mu nechceme poradiť, my si len masírujeme ego.

Pre ostatných - ak nestojíte o kritiku, tak si tú kritiku nepýtajte. Nechajte tú stránku pre vašich kamošov, ktorí ju určite pochvália a tomuto fóru sa zďaleka vyhnite. Sme tu len banda zakomplexovaných idiotov a vyvyšujeme sa nad ľuďmi, ktorí sú lepší ako my.

Hack2er - v tejto téme sa hodnotí tvoja stránka, nikoho nezaujíma tvoj názor na iné stránky. A neboj, čoskoro sem pridám jeden svoj projekt môžeš ho do sýtosti skritizovať.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. D: Tri zľavové kódy - Pilulka.sk , Martinus.sk , 4home.sk

v Vymením a darujem

0

547

20.03.2022 18:32

ramaya Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte mi zostavu do 20 000 sk - 1000 sk + 1000 sk

v PC zostavy

12

1049

11.10.2008 13:51

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. http://datacomp.sk/asus-k50ij-sx325-sk-7s_d74699.html

v Mobilné zariadenia

8

918

07.09.2010 23:07

Milanese Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Centrum.sk a Pobox.sk ide,len v jednoduchej verzii

v Služby a webstránky

5

975

12.12.2013 18:15

arrooas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moze byt SK IP adresa, ked je clovek mimo SK ?

v Sieťové a internetové programy

3

707

13.12.2009 12:10

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Váš názor na moju stránku - www.erik.sk.szm.sk

v Webdesign

11

2027

01.02.2007 11:09

jord Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prihadzuj.sk alebo aukcie.expres.sk

v Obchody, reklamácie a právo

0

1212

06.01.2011 0:00

IVANMUZDRES Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kto získa kľúče od miešačky k doméne .sk? Štát a SK-NIC majú dohodnúť novú zmluvu

v Novinky

0

537

23.03.2017 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunguje huste.sk, stv.sk.....

v Sieťové a internetové programy

15

2567

07.11.2009 11:13

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory 2.1, 5.1, 2000,-SK+-100,-SK bez DPH

v Ostatné

0

539

02.09.2008 17:55

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sofos.sk, mp3.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

2296

21.07.2008 9:40

--KuBik-- Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. domena.sk => www.domena.sk (.htaccess)

v Ostatné

8

734

23.05.2009 10:12

Draex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. http://www.nieco.sk presmerovane na http://nieco.sk

v PHP, ASP

8

632

27.09.2007 19:57

qacer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. W10 Home SK 64 bit - W8 Home SK 64 bit

v Operačné systémy Microsoft

4

380

24.03.2016 21:45

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. svetnapojov.sk

v Obchody, reklamácie a právo

2

567

08.06.2012 21:24

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bgslevi.sk

v Obchody, reklamácie a právo

8

861

28.10.2011 18:34

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra