Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia

Páči sa Vám portál GigaCast?
 Áno 3% 3% [ 3 ]
 Áno, ale chce to ešte trochu doladiť/vylepšiť 19% 19% [ 18 ]
 Ani nie 39% 39% [ 38 ]
 Ani nie 39% 39% [ 38 ]


Celkom hlasov : 97

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2009 17:06

1. Nechcelo sa mi v tom hrabať ... to že máš starý design to ja neovplyvním ... je to na webe ...
2. To tiež ja neovplyním. to je tvoja vec, ty si to tu dal na posúdenie ... tá bodosť s facebookom fakt nie je náhodná ...
3. Áno vidím všade rovnaký avatar, ale kontrast je kontrast ...

Ako vravím, dal som len zíkladnú vonkajšiu podobnosť ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2009 19:13

ja si myslim, ze to co ukazal tominator, je dost podstatne..
mne sa nepaci nazov gMage.. ked uz kopcite FaceBook, aspon Google ste nemuseli :D







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2009 7:05

A žeby GigaCast? To majú tiež g na začiatku a preto, že to ma aj google tak oni musia mať napríklad cMage? :roll:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.03.2009 9:44

No podla mna to nie je az take zle. Samozrejme ze na tom treba popracovat. Videl so tu milion krat korsie prace.

tominator: Nie tvoj slovakchat bol horsi :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2009 10:20

1) Je to napodobenina FB, mozes hovorit co chces
2) Je tam prilis vela objektov s fotkami,vlastne nic ine tam ani nieje
3)nie je to zle ale urcite to tam preried posobi to chaoticky
4) Horne menu tam vobec nepasuej je ako vystrihnute z inej stranky, a taktiez to Anti fico vas chce pridat do priatelov farebne sa to tam nehodi a aj umiestnenie nie je dobre
5)Suhlasim s Ivanom slovak chat bol horsi..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2009 10:29

nj to je jasne :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.03.2009 17:08

@Blackshadow
Presne ako hovori Flety. Neviem preco sem vobec pleties Google. A dalsia vec tu nikto nikoho nekopiruje...len asi mas klapky na ociach.

@don jebot
1) Vobec to nie je napodobenina Facebooku...to by mohla tvrdit kazda spolocenska siet ze ten druhy kopiruje a kto tu bol skor a pri tom maju vsetci rovnake poslanie.
2) Ono sa to moze javit teraz ako ze tam toho vela nie je. Treba vydrzat do integracie...to ze ten design je relativne prazdny moze kazit dojem.
3) Uvidime
4) Pri menu som vychadzal z loga, pokial si vsimnes tie bublinky...teoreticky tam mozem nahodit rovnake farby len som chcel v tej vlne ako keby pokracovat.
5) Naprosto suhlasim...;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 13.03.2009 17:53

Hack2er píše:
@don jebot
1) Vobec to nie je napodobenina Facebooku...to by mohla tvrdit kazda spolocenska siet ze ten druhy kopiruje a kto tu bol skor a pri tom maju vsetci rovnake poslanie.


Mám pocit, že don jebot nemyslel na funkčnú stránku, ale design.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.03.2009 21:44

Vidim ze vas velmi matie ta farba headeru. Konieckoncov aj tak bude ina. Pripravy na designe finisuju takze si ho budete moc coskoro vychutnat aj nazivo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 16.02.16
Príspevky: 876
Témy: 144
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2009 18:13

neviem sice ktory web bol skor ale gigacast mi pripada podobne rozlozeny a rieseny ako http://priestor.tk
no neviem to je len moj nazor neviem ci aj vam to takto pripada


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.10.08
Prihlásený: 26.07.16
Príspevky: 82
Témy: 12
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2009 16:14

Ani ja by som sa tam neregol. Srry, ale tiež som vôbedz nepochopil čo, prečo...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.04.2009 12:14

Pracujem na tom :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.04.2009 15:42

je to riadna blbosť


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.04.2009 19:37

ebrithil píše:
je to riadna blbosť


Tak to skus za tyzden :) Verim ze zmenis nazor ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GigaCast.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 20.04.2009 22:57

Tiez som inak nejak neprisiel na ucel.. naco to ma sluzit? Nieco ako facebook ? Alebo ako myspace ?







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.04.2009 14:40

"GigaCast je spoločenská sieť ktorá spája ľudí. Budťe v spojení so svojim priateľmi. Zdieľajte videá vo svojom profile vytvorte si vlastné statusy, píšte si blog alebo si upravte svoj profil podľa.". Nova verzia bude viac prepracovaná co sa uzivatelskeho komfortu tyka a tam samozrejme patri aj pochopenie co to vlastne je.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 17:01

Hack2er - nemusíš nám citovať "omáčky" priamo z webu, zjavne ten portál nemá čo ponúknuť, keďže nám nedokážeš napísať výhody jednoduchou rečou (a nie nejakými reklamnými sloganmi).
Ale mňa by zaujímalo - aká bude pridaná hodnota oproti ostatným, prepracovanejším, rozšírenejším a viac zabehnutým portálom?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.04.2009 17:14

Ide o to ze ten citat je pravdivy. Preco tomu uz nedat trosku marketingovy nadych. A druha vec, neber si to osobne ale uz mam dost tych tvojich neobjektivnych porovnani. Neviem preco GigaCast porovnavas s inymi medzinarodnymi zavedenymi sietami. Su na trhu ovela dlhsie a uznaj sam ze GigaCast sa neustale rozvija a rastie. Btw som zvedavy co povies na novu verziu. (Dufam ze uz bez neobjektivnej kritiky)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2009 17:30

Ten citát je hlúposť nič nehovoriaca omáčka s min. jednou chybou. A na otázku shaggyho by som chcel vedieť odpoveď aj ja ... :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.04.2009 20:28

@ Tominator - Zrejme ti nic marketing nehovori...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2009 20:49

No tak napríklad mne niečo hovorí design, a to čo vidím miestami na GigaCast z tohto pojmu vybočuje.

Design
Horný "pútač" absolútne nezapadá do designu stránky a doslova bije do očí. Niektoré veci sú skutočne nedotiahnuté do konca ako napríklad vlajky štátov, ktoré vyzerajú akoby sa na stránke ocitli iba náhodou. Taktiež v časti "Náhodné obrázky" sa dotyčné obrázky zobrazujú hala-bala a človek nevie, či sú to 4 obrázky alebo len 2.

Kód
Vzhľadom k tomu, že v hlavičke zdrojového kódu svieti "XHTML", nechápem toto:

Kód:
   <meta name="generator" content="GigaCast.sk - All rights reserved" />
   <META HTTP-EQUIV="Expires" CONTENT="Sun, 12 May 2004 00:50:15 GMT"/>
   <META HTTP-EQUIV="Pragma" CONTENT="no-cache"/>
        <meta name="distribution" content="Global"/>


Taktiež niekde v tele:

Kód:
<form action="move.php?action=searchusers" method='post'>


Veď apostrofy a úvodzovky striedajme ako chceme. A tabuľkový design pre novinky a blogy?

Čo z toho vyplýva?
Mne to prijde celé nedotiahnuté do konca, ani zďaleka. Ja osobne by som s takýmto polotovarom asi marketing nerobil. Alebo potom to nie je Tominator, komu nič marketing nehovorí...

// edit: Nie som žiadny odborník z oblasti marketingu, ale pokiaľ viem, omáčky ľudí nezaujímajú. Zaujíma ich konkrétna služba/produkt, ktorá ich má zaujať použiteľnosťou.


Naposledy upravil pepek92 dňa 22.04.2009 20:51, celkovo upravené 1

Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2009 20:50

Marketing nám niečo hovorí, ale myslím, že ak ho používaš aj tu, na fóre, kde sa ťa pýtajú na zameranie servera, tak to vypovedá iba o tom, že sa o tom portáli nedá povedať nič "ľudskou rečou".
A stále si neodpovedal, aká je pridaná hodnota. Ak sa tak oháňaš marketingom, tak použi všetky tvoje marketingové schopnosti. Predstav si, že som teenager, ktorý je na pokec-i kvôli spolužiakom. A teraz rozmýšla, že vyskúša niečo iné, len ešte nevie čo a nevie ani, či vôbec chce niečo iné vyskúšať. Daj mi dôvod, prečo si vybrať gigacast a nie facebook.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2009 20:55

To by si ale musel mať niečo naozaj hmatateľné, s čím chceš narábať, inak ti je celý marketing na prd.

Dizajn sa radí do priemeru

Skontroluj si logo, mne príde rozmazané, navyše "s"ko je nepropočné voči ostatným písmenám

Písať o "gigacaste" ako o revolúcií v internetovej komunikácií je vyložene smiešne. Toľko ľudí pred tebou už pokorilo laťku socialnych sietí...

Nemáš zvučné meno. Čo je to GIGACAST? Facebook dáva hneď význam "kniha tvárí" ale z názvu "Gigacast" viem vydolovať maximálne nejaké giga-obsadenie, či gigantický odliatok

Podobnosť s inými sociálnymi sieťami nepochybujem že nieje čiste náhodná, plní aj rovnaký účel. Nemáš ale nič hmatateľné, čo môžeš ponúknuť naviac oproti iným sieťam, práve naopak, iné siete poskytujú omnoho viac vecí oproti "gigacastu" a stále sa rozrastajú o možnosti nové.

Toto - http://gigacast.sk/uploads/thumb_news/24.png - mi príde ako zlý vtip, a na stránke, ktorá sa snaží niekoho nalákať robí táto decká skomolenina lopty pravý opak.

Našlo by sa toho viac, ale nechce sa mi príliž rozpisovať.

Pôvodne som sem nechcel napísať, ale stále si melieš svoje, tak som sa musel vyjadriť...

Ber to prosím ako objektívnu kritiku, nie ako útok. Netreba sa brániť dolaďovaniu.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2009 21:38

Hack2er píše:
@ Tominator - Zrejme ti nic marketing nehovori...

Celý tvoj marketing sa oháňa komunikáciou, o ktorej asi nič nevieš. Nezaujímajú ma omáčky ale popis, nezaujíma ma marketing ale popis. Dnes sa da komunikovať všade. Som schopný naprogramovať gadget na Vistu cez ktorý budeš môcť komunikovať. Na každej stránke 10 ročného dieťaťa nájdeš chat. V čom je iný GigaCast? Meniť si popis .. ó aké vznešené. Popisi si meníš teda už fakt všade, od skype po pcforum. Napodobne blog. Zdieľať video ... teda ďalšie teplá voda alebo informačná revolúcia ...

Na celom Facebooku sa mi páči jedna vec - majú podporu pre aplikácie, vedia, že nedokážu poskytnúť všetko, preto dali voľnú ruku ostatným programátorom. Myslím, že GigaCast to nedokáže takže ma fakt reálne zaujíma čo chceš vlastne ponúknuť.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2009 19:22

S potešením oznamujem, že GigaCast 2 vyšiel. Najdete ho na http://www.gigacast.sk :)

GigaCast.sk


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2009 20:44

A aká je zmena oproti GigaCast 1?

Stále sú tam otrasné detské kresby:
GigaCast.sk

Stále sú tam ničnehovoriace kecy:
Citácia:
GigaCast je váš vlastný profil, blog, chat a videá... Všetko a ešte viac na GigaCast-e.

Čo viac? Vymenuj, čo je tam naviac, napíš sem ešte dve ďalšie "featurky".

Citácia:
Nájdi si svojich priateľov z celého sveta

Daj mi jeden argument, prečo:
a) by človek mladší ako 15 rokov nemal ísť na Pokec, ale sem?
b) človek starší by nemal ísť na Facebook, ale sem?

Všade sú tisícky používateľov a ich počet sa rozrastá (čiže je väčšia pravdepodobnosť, že tam niekoho nájdem). Tu nie je nikto a nikto tu nebude. Neponúkaš nič naviac, nič prečo by som sa mal registrovať.

Keď som bol malý, tak som sa tiež hrával na všeličo možné, ale udivuje ma, ako dnešná mládež dokáže svoje infantilné zábavky preniesť do reálneho sveta. GigaCast Media - http://petermatejbus.com/, čo to akože má byť? Keď už sa chceš skrývať za nejakú pseudo-korporáciu, aspoň sro-čku by si si mohol založiť.

Prvý offtopic - nedávno niekto pomenoval nový Pokec ako Fakebook. Myslím, že sa to hodí aj na GigaCast.
Druhý offtopic - teším a na pripravovanú publikáciu od GigaCast Media o SEO pre webové aplikácie :-)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2009 21:01

Nicnehovoriace kecy su vsade...obklopuju nas cely zivot a nazyva sa to reklamny text.

- Neviem preco sa chces stale ohanat argumentami...stale beries vsetko negativne a kriticky. Dalsia vec sa neskryvam pod nejaku preudokorporaciu - vsetko ma svoj cas.

- Vidim ze teraz je velmi v kurze vsetko porovnavat s facebookom...nemozes proste brat GigaCast ako vlastny celok...

- Ano chystam SEO publikaciu ale vidim to este na nejaky cas priprav pri mojich povinnostiach.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2009 21:02

shaggy - Chystám podobný projekt a som zvedavý na tvoj názor. Predpokladám, že ma tiež takto pekne "pochváliš" :D

Udivuje ma nemožnosť zamedziť zobrazeniu veku na profilovej stránke - pri registrácii som neuviedol pravý vek narodenia pre testovacie účely.

Pri príchode na hlavnú stránku ani len netuším, o čo ide. Užívateľ, ktorý netuší o výhodách sa určite registrovať nebude.

Spodná lišta vôbec nefunguje (kontakt, reklama, ...).

Dashboard - hrôza. Správy - žartuješ? Nepáči sa mi tiež, že niektoré nastavenia si vyžadujú JavaScript a užívateľ s vypnutím JS o tom nemá šajnu - aspoň nejaké upozornenie by bodlo.

Odkazy typu: http://www.gigacast.sk/index.php?menu=n ... leteavatar nie sú zrovna bezpečné - stačí poslať niekomu inému prihlásenému daný odkaz a vymaže si svoju profilovú fotku bez potvrdenia.

Celkovo. Zdá sa mi to prázdnejšie ako predtým.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2009 21:17

Pepek - dik za upozornenie :)

Upozornenie pre JS nie je problem dorobit. Co sa ti nepaci na dashboarde...inak mysilm si ze 100 ludi 100 chuti.

Nemyslim si ze je to prazdnejsie skor vzdusnejsie a lahsie...ovela lepsie nez predtym :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
GigaCast.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2009 23:38

Citácia:
Neviem preco sa chces stale ohanat argumentami...stale beries vsetko negativne a kriticky.

Prečo? No vieš, mňa demagógia nevzrušuje (to je dôvod, prečo nevolím juntu, čo je momentálne pri moci). Ale tvoju vetu beriem tak, že žiadne argumenty nemáš, čiže nie je jediný dôvod, prečo by som mal uprednostniť GigaCast pred Facebookom, alebo Pokecom. Ďakujem za potvrdenie mojich domnienok.
Chcel si skritizovať svoju stránku, tak je snáď logické, že som kritický. Nie som negatívny, pochválim pekný web. Lenže na tom tvojom nie je čo pochváliť. Nabral si si väčšie sústo než si schopný zjesť, tak sa nečuduj, že neviem oceniť ani snahu.

Citácia:
Vidim ze teraz je velmi v kurze vsetko porovnavat s facebookom...nemozes proste brat GigaCast ako vlastny celok...

Ok, môžem brať GigaCast ako celok... pozerám, pozerám, už mám názor. Je to kópia Facebooku!
Ale môžeš mi dokázať opak, vysvetli mi, prečo:
- máš toto v podmienkach používania:
Citácia:
Služba GIGACAST je z princípu svojho obsahu určená len užívateľom starším ako 13 rokov.

aký je dôvod, že to tam máš, okrem toho, že je to okopírované z Facebooku (áno, úplnou náhodou aj tam je rovnaký vek). Oni to môžu odôvodniť zákonmi USA, ty sa ale na slovenské zákony vyhovoriť nemôžeš. Takže buď si to číslo strelil len tak od boka, alebo si to okopíroval z toho webu, na ktorý sa to vôbec nepodobá.

Citácia:
Nahrávanie závadných, neslušných, či inak poburujúce fotografií

Aké sú to závadné, alebo neslušné fotografie. Definuj.

Ale ak nechceš používať argumenty (čo ti zjavne nerád), tak sa na to vykašli a napíš len niečo také, že:
Lebo sme lepší, všetci moji kamaráti to používajú!!! (čím viac výkričníkov, tým menšia šanca že to budem považovať za argument)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. D: Tri zľavové kódy - Pilulka.sk , Martinus.sk , 4home.sk

v Vymením a darujem

0

548

20.03.2022 18:32

ramaya Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte mi zostavu do 20 000 sk - 1000 sk + 1000 sk

v PC zostavy

12

1049

11.10.2008 13:51

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. http://datacomp.sk/asus-k50ij-sx325-sk-7s_d74699.html

v Mobilné zariadenia

8

918

07.09.2010 23:07

Milanese Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moze byt SK IP adresa, ked je clovek mimo SK ?

v Sieťové a internetové programy

3

708

13.12.2009 12:10

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Váš názor na moju stránku - www.erik.sk.szm.sk

v Webdesign

11

2027

01.02.2007 11:09

jord Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Centrum.sk a Pobox.sk ide,len v jednoduchej verzii

v Služby a webstránky

5

975

12.12.2013 18:15

arrooas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prihadzuj.sk alebo aukcie.expres.sk

v Obchody, reklamácie a právo

0

1212

06.01.2011 0:00

IVANMUZDRES Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kto získa kľúče od miešačky k doméne .sk? Štát a SK-NIC majú dohodnúť novú zmluvu

v Novinky

0

538

23.03.2017 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunguje huste.sk, stv.sk.....

v Sieťové a internetové programy

15

2567

07.11.2009 11:13

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory 2.1, 5.1, 2000,-SK+-100,-SK bez DPH

v Ostatné

0

539

02.09.2008 17:55

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sofos.sk, mp3.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

2296

21.07.2008 9:40

--KuBik-- Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. domena.sk => www.domena.sk (.htaccess)

v Ostatné

8

734

23.05.2009 10:12

Draex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. http://www.nieco.sk presmerovane na http://nieco.sk

v PHP, ASP

8

632

27.09.2007 19:57

qacer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. W10 Home SK 64 bit - W8 Home SK 64 bit

v Operačné systémy Microsoft

4

381

24.03.2016 21:45

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

5

1462

28.12.2007 19:44

f0rtune Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk

v Ostatné

8

670

28.11.2011 14:42

HGDS1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra