Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 17.07.08 Prihlásený: 15.06.16 Príspevky: 93 Témy: 28 | 28 |
Aktualna zostava je: AMD X4-640 3.0GHz 2x2gb kingston 880gm-ud2h 1tb disk zdroj je seasonic oem 400w a momentalne ficim na integrovanej co je tam HD4250 dolezita vec je monitor benq XL2410T ktory pracuje na 1920x1080 pri 120hz takze potrebujem dosiahnut do 120fps aby som vyuzi potencial monitoru  cenovy limit nie je .. potrebujem co najsilnejsiu kartu aby nebola limitovana ostatkom zostavy pisem sem preto ze nemam absolutne predstavu kde je strop  vdaka za rady
|
|
Registrovaný: 04.12.10 Prihlásený: 21.06.20 Príspevky: 2134 Témy: 51 | 51 Bydlisko: Košice |
praveze od cenoveho stropu sa odvija vsetko, udaj aspon pribliznu cenovu predstavu
|
|
Registrovaný: 17.07.08 Prihlásený: 15.06.16 Príspevky: 93 Témy: 28 | 28 |
som ochotny dat aj 250euro ale pokial to nebude mat zmysel a nebude to davat tie fps co cakam od toho tak je to zbytocne a postaci mi aj lacnejsi kus ... neviem ci dnesne hry su naschval tak stavane aby davali tich 60 fps mozno nie
|
|
Registrovaný: 04.12.10 Prihlásený: 21.06.20 Príspevky: 2134 Témy: 51 | 51 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 11.09.11 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 5670 Témy: 38 | 38 Bydlisko: Michalovce |
zaleži aj od konkretnej hry niečo je plynule hratelne aj pri 32fps a niečo až okolo 40fps... každopadne vo full-hd rozlišeni nečakaj že ti pojdu nove hry na plne detaily s takou zostavou a že budeš davať 50+ fps... to je nerealne - toľko davaju dnešne high endove zostavy s i5 a amd 7950... pre tvoje oko je aj tak nepostrehnutelny rozdiel medzi 60 a 90 fps , doležite nie su nejake papierove čisla ale ide oto aby si si plynulo zahral pri čo možno najvyššej urovni detailov...
ja by som k tomu procaku ak maš nato rozpočet šupol v pohode aj 7850 prida ti to ešte viac fps - v hrach kde nebude limitom vykon CPU si zahraš lepšie ako s tou 7770...
na gigastore kupiš 1gb sapphire model za 145e...
_________________ PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II , cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16 vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe , case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO |
|
Registrovaný: 10.01.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 902 Témy: 138 | 138 Bydlisko: Veľký Krtíš... |
a co keby tento CPU predal za povedzme 45-50€ a kupil si Phenom II x4 965 lebo je ten ovela lepsi na hry ako tento Athlon a potom by si mohol kupit aj HD7870 XT http://www.gigastore.sk/radeon-hd7870/s ... dmi-boost/ len ten zdroj to uz urcite neutiahne tak by musel kupit aj to 
_________________ CPU: AMD Ryzen 5 7600, CPU COOLER: Noctua NH-C12P SE14, MB: GIGABYTE B650 EAGLE AX, VGA: MSI RTX 4060 8GB GAMING X NV EDITION, RAM: Kingston FURY 16GB KIT DDR5 6000MHz CL40 Beast Black, SSD: WD SSD Blue SN570 1TB/Samsung 850 EVO 250GB, HDD 1: WD Blue 1TB, HDD 2: Seagate 1TB, ZDROJ: Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W, CASE: Darkflash DPX90 Black, OS: Windows 11 Pro 64-bit, MONITOR: 27" ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 170Hz, MOUSE: Logitech G203 Prodigy, HEADSET: HyperX Cloud Silver, GAMEPAD: Microsoft XBOX Series Controller |
|
Registrovaný: 28.02.11 Prihlásený: 19.06.17 Príspevky: 126 Témy: 9 | 9 Bydlisko: Nove zamky |
Budes potrebovat lepsi procesor x4 955be a vyssie +dobry chladic , graficku 7850/7870 dobru na taktovanie A lepsi zdroj.. ak to budes mat vsetko pretaktuj to s ziskas dalsich 10-30% ...
_________________ pc/cpu:intel i7 2600k @4.8ghzMb: msi p67a-gd65 b3 Ram: gskill 1866mhz 4gb Gpu: sapphire 7970 ghzE 6gb ram@1150/1650 Cpu chladic: CM hyper 612s Bedna: Fractal arc midi+ FC adjust 108 Psu: cm gold 1000w Hdd/Ssd wd black 1tb/ocz vertex4 128gb Fans: akasa apache black Kable: bitfenix alchemy blue 24pin, 12v, 2x pci-e 8pin Monitor: viewsonic 27" 1440p phone: samsung galaxy note2 [size=50][/size] |
|
Registrovaný: 10.01.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 902 Témy: 138 | 138 Bydlisko: Veľký Krtíš... |
vozman píše: dolezita vec je monitor benq XL2410T ktory pracuje na 1920x1080 pri 120hz takze potrebujem dosiahnut do 120fps aby som vyuzi potencial monitoru a co ma spolocne FPS s Hz na monitore?
_________________ CPU: AMD Ryzen 5 7600, CPU COOLER: Noctua NH-C12P SE14, MB: GIGABYTE B650 EAGLE AX, VGA: MSI RTX 4060 8GB GAMING X NV EDITION, RAM: Kingston FURY 16GB KIT DDR5 6000MHz CL40 Beast Black, SSD: WD SSD Blue SN570 1TB/Samsung 850 EVO 250GB, HDD 1: WD Blue 1TB, HDD 2: Seagate 1TB, ZDROJ: Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W, CASE: Darkflash DPX90 Black, OS: Windows 11 Pro 64-bit, MONITOR: 27" ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 170Hz, MOUSE: Logitech G203 Prodigy, HEADSET: HyperX Cloud Silver, GAMEPAD: Microsoft XBOX Series Controller |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 17250 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
no 60Hz monitor logicky zobrazi max 60fps (aj ked karta dava viac)
inak ak vymenis ten procak za 965BE kludne tam mozes dat aj tu 7870xt, je to perfektna karta za tu cenu, ma prakticky rovnaky vykon ako 660Ti
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 10.01.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 902 Témy: 138 | 138 Bydlisko: Veľký Krtíš... |
takze ked mam nastavene na mojom monitore v hre 144Hz a fps mam povedzme 60 tak v tom momente je frekvencia monitora len ako keby 60Hz? inak ak chces mat v kazdej hre stabilne okolo 120+FPS tak na to ti nebude stacit ani HD7970 ci GTX670 a ten Phenom 965 uz duplom nie na take fps uz treba aspon i5 a 2xHD7970 alebo 2xGTX670 
_________________ CPU: AMD Ryzen 5 7600, CPU COOLER: Noctua NH-C12P SE14, MB: GIGABYTE B650 EAGLE AX, VGA: MSI RTX 4060 8GB GAMING X NV EDITION, RAM: Kingston FURY 16GB KIT DDR5 6000MHz CL40 Beast Black, SSD: WD SSD Blue SN570 1TB/Samsung 850 EVO 250GB, HDD 1: WD Blue 1TB, HDD 2: Seagate 1TB, ZDROJ: Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W, CASE: Darkflash DPX90 Black, OS: Windows 11 Pro 64-bit, MONITOR: 27" ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 170Hz, MOUSE: Logitech G203 Prodigy, HEADSET: HyperX Cloud Silver, GAMEPAD: Microsoft XBOX Series Controller |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
|