Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 158 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 19:11

Na IRC to Lam3r_co nazval "nezmar", ja tomu hovorim "t".
V tom "t" je napisany vyznam slova - naivita.

Su tam chyby: Vyznam slova mal byt napisany trosku inde a zabudol som tag (resp. podpis).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 19:11

naivita... je to tam napísané 2x...


//mastros o par stotin sekundy skôr :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 19:15

Ale stale neviem, ci sa Vam to paci, ci nie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 19:17

páči :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.04.2008 19:21

Tak.
Dnes som si bol zblizka pozret tuto stenu:
http://www.artattack.sk/PIESTANY/steny/1/1.htm

Niektore su velmi pekne, obdivujem tych writerov co nieco take dokazu...


Inac, aj ja som nieco skusal:
http://img113.imageshack.us/img113/764/scan0001jh7.jpg
:D
Este treba nieco podoladovat...

//btw, je to robene gulickovym perom, obtiahnute fixkou na cd-cka (nic ine som nemal po ruke...), a je to dost male, tak to vyzera rozmazane.
Dnes skusim nieco vacsie, nasiel som ceruzku :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 21.09.19
Príspevky: 262
Témy: 16
Bydlisko: RpR (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 20:43

imnotwhafo píše:
Tak.
Dnes som si bol zblizka pozret tuto stenu:
http://www.artattack.sk/PIESTANY/steny/1/1.htm

Niektore su velmi pekne, obdivujem tych writerov co nieco take dokazu...


Inac, aj ja som nieco skusal:
http://img113.imageshack.us/img113/764/scan0001jh7.jpg
:D
Este treba nieco podoladovat...

//btw, je to robene gulickovym perom, obtiahnute fixkou na cd-cka (nic ine som nemal po ruke...), a je to dost male, tak to vyzera rozmazane.
Dnes skusim nieco vacsie, nasiel som ceruzku :D


preco si to chalani nekreslite doma v obyvacke? heh. asi by vam za to fotrovy robili papulu co? inak tym co to namalovali by som to dal pretriet za vlastne prachy, aby viac neotravovali ludi svojim pseudo umenim... tot moj nazor.







_________________
PC: CPU: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE + Apack ZEROtherm BTF-80 | MB:ASUS M3A78-EH | RAM: A-Data 4096MB (4x1024) 800+ MHz | VGA: Gainward GTS250 1024MB DDR3 | HDD: 160GB WD 7200 8MB SATA + Samsung 320 GB 7200 16 MB SATA II + Samsung 250GB 7200 16 MB SATAII | DVD: LG GH20NS10 SATA | Case: Cooler Master Elite 331 | PSU Corsair VX550W | Monitor: LCD Hyundai W241D S-PVA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 20:46

DEADusko píše:
preco si to chalani nekreslite doma v obyvacke? heh. asi by vam za to fotrovy robili papulu co? inak tym co to namalovali by som to dal pretriet za vlastne prachy, aby viac neotravovali ludi svojim pseudo umenim... tot moj nazor.

priklanam sa


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:19

DEADusko:

Ked sa nemozu robit graffiti (podla teba pseudoumenie), lebo tym otravuju tych normalnych, tak preco oni mna otravuju reklamami ? Preco ma otravuju volebnymi plagatmi ku kampani ? Preco ma otravuju blbymi reklamami na kazdom kroku ? Preco ma otravuju letakmi z LIDLa a Tesca, ktore ma vobec nezaujimaju ? Preco ma otravuju billboardami ? Preco ma otravuju vybliskanymi vykladmi na Vianoce ?

Ked mozu oni, tak preco by nemohol writer...







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:34

Lebo reklama je bohužiaľ narozdiel od graffiti legálna?
Niekto si kúpi pozemok, na ňom postaví billboard a dá ho prenajať na reklamy na zaplatenie nákladov a zisk.
Na druhej strane niekto si kúpi sprej, vyberie sa podvečer niekam do mesta a začarbe 20 stien: z toho 7 stien nových obytných domov, na ktoré vyjde nová omietka na státisíce (áno dobre čítaš, mal som brigádu kôli takýmto `umelcom`), 6-10 stien starých panelových domov alebo múrov - škodu nikto neráta ale povedzte mi, milý umelci, je aj podľa vášho gusta mať fialovo-červené nápisy na sivom sídlisku?, 2-6 stien iných objektov (vagóny, ktorých premaľovanie vyjde na desaťtisíce, náklaďáky ... ) a 1 z tých 20 malieb zvyčajne skončí aj na kultúrnej pamiatke ;)

Samozrejme... Ako tu píšem hádam 4. krát týka sa to iba istej a najpočetnejšej skupiny writerov ;) Niektorý sú schopný sa dohodnúť aj s mestom atp... Ostatným by som strčil do rúk štetce, dal im za vreckové kúpiť omietku/farbu zaplatiť pokutu a prípadne nakopať do zadku :)

//Pre rýpalov, áno viem, že to číslo `20`je mierne nereálne ale nechcelo sa mi tie ostatné čísla aplikovať do viacerých dní ;). A mimochodom, celé toto je len skromný názor hlúpeho, dospelého človeka, ktorý nič nezažil oproti 15+ ročným frajerom a preto nemôže ani nič chápať, napríklad zábavu alebo umenie.







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:54

Zaujimave, ze sa ozvete prave po nas dvoch (imnot, Mastros), kt nesprejuju tagy cez X garazi a sprejom na stenu neurobili ani prevaleninu (rozumej hod sprejovej kanvy do steny)... ale to nevadi. :)
Na papier ma to bavi... :) Hlavne v skole.
A ci by ma za to rodicia zabili? To nie, kedze cmaram vyhradne na papier.
Kazdopadne by som asi nevyhadzoval 120,- za 350ml spreja... na to mam hlboko do penazenky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:59

Ja sa ozývam všeobecne x) Nie cielene proti niekomu, napríklad vám =p Vy ste evidentne (a naneštastie) tie svetlejšie výnimky.







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 22:25

Triminka píše:
a 1 z tých 20 malieb zvyčajne skončí aj na kultúrnej pamiatke ;)
Tak to nie je praca writera, ale magora. Ja som hovoril o normalnych writeroch, nie vandaloch. Myslel som napr. podchody a pod., pretoze tam sa mi to paci. Tiez neuznavam davanie na novo vybudovane stavby, ale najdu sa aj taki, co tam davat budu. Zo vsetkeho najradsej mam legal, ked su nejake graffiti jamy a pod.

No a k tomu co som hovoril ja, nepokladam za legalne oblepit nejaku stenu plagatom s hlavou politika, ktorych je tam 50.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 22:34

lio04 píše:
...nepokladam za legalne oblepit nejaku stenu plagatom s hlavou politika, ktorych je tam 50.

Súhlasím, ale takých magorov je až priveľa bohužiaľ a to citované... Ono to je legálne (veď ktorý politik by si aj neschválil časť kampane) ale sú tam presné časy (XY dní pred začiatkom volieb o XY ich až môžu vylepiť a do XY dní po voľbách o XY ich treba aj odstrániť), ktoré vymedzujú legálnosť týchto `plagátov`. Takto sú pri vyliepaní legálne ale mesiac potom už dajme tomu niesú, ale vtedy sa pod tie plagáty už asi ťažko niekto prihlási (aj keď je to zjavné).







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 09.04.19
Príspevky: 373
Témy: 16
Bydlisko: Ba
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 23:31

kazdopadne co sa tyka typkov na artattacku (veci typu ako boli vyssie spominane v linku), ich si firmy volaju, nech im spravia stenu ako reklamu. Takze s tym ma kto uz len problem???? Je to legalne, su sponzorovani, spravia fajne veci (a kedze oni to robia uz viac ako 9 - 12 rokov, tak sa da na to nielen pozerat ale aj pritom zastavit, a sklonit respekt.)
Navyse, kedze to robia tak dlho, tak su to nielen rozumni ludia, maju aj svoj vek a vedia co je v poriadku a co nie. Toyovia co vsade iba taguju, to je ina vec. To je zalezitost istej vekovej kategorie mladych ludi, a vzdy pridu novi mladi chlapci, co sa do toho pustia bezhlavo, pochytaju par pruserov, znicia par veci, a casom z toho vyrastu. Je to onervy ale je to tak. Bohuzial to patri k ludom takisto ako alkohol, drogy, nadavky, zlerobenie, vybuchy zlosti, a podobne vecicky....


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.04.2008 23:37

lio04 píše:
DEADusko:

Ked sa nemozu robit graffiti (podla teba pseudoumenie), lebo tym otravuju tych normalnych, tak preco oni mna otravuju reklamami ? Preco ma otravuju volebnymi plagatmi ku kampani ? Preco ma otravuju blbymi reklamami na kazdom kroku ? Preco ma otravuju letakmi z LIDLa a Tesca, ktore ma vobec nezaujimaju ? Preco ma otravuju billboardami ? Preco ma otravuju vybliskanymi vykladmi na Vianoce ?

Ked mozu oni, tak preco by nemohol writer...


Wtf ? Lebo neposkodzuju tvoj majetok ! (Niektore individua tu maju dost divne nazory. Pre mna za mna nech si kupi pozemok a tam nech si maluje do zblbnutia). Pacilo by sa ti keby ti daky kktko pomaloval fasadu domu ??????? (Ano, pacia sa mi grafity ale niekedy to prekracuje vsetky medze.)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 0:33

Ivan11114 prosim ta, nabuduce citaj aj prispevky, ktore som napisal dalej. O fasadach novych bytoviek som sa tam vyjadril a aj o kulturnych pamiatkach.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 11:50

ako tak vám poviem writeri, najlepšie by bolo, keby ste maľovali bytovky ...
namaľuješ, zajtra je počmáraná, premaľuješ, na ďalší daň počmáraná, chytíš writera: ja som umelec, ja nič nerobím, toto je dielo. To že ty máš na to nenormálne náklady ho nezaujíma ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 11:59

podla mna je rozdiel ti, co sprejuju hocikde a kraviny, alebo ti, ktory si to zaplatia za par korun a sprejuju veci na vyhradene steny (my ich v meste take mame, a da sa ziskat povolenie na to, aby si tam mohol legalne sprejovat.... ti, co si to zaplatia su vacsinou uz dost dobri a vyzera to dobre..







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Graffiti

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 12:00

lio04 píše:
DEADusko:

Ked sa nemozu robit graffiti (podla teba pseudoumenie), lebo tym otravuju tych normalnych, tak preco oni mna otravuju reklamami ? Preco ma otravuju volebnymi plagatmi ku kampani ? Preco ma otravuju blbymi reklamami na kazdom kroku ? Preco ma otravuju letakmi z LIDLa a Tesca, ktore ma vobec nezaujimaju ? Preco ma otravuju billboardami ? Preco ma otravuju vybliskanymi vykladmi na Vianoce ?

Ked mozu oni, tak preco by nemohol writer...


vôbec neviem o čom točíš chlape

1. Writeri sú kreténi, čo všade jednou, možno dvoma farbami rýchlo načmárajú svoj "podpis" a v hlave majú väčšinou kopu hnoja.

2. Reklamy a billboardy sú vec, ktorú si spoločnosti zaplatili, writerovi ide len o to, aby niečo počmáral, aby zničil cudzí majetok pre svojich 15minút slávy, aby sa pochválil kamošom, že toto je jeho podpis tam na sedadle/skle autobusu a podobne.

3. Grafitti ako také sa páčia aj mne, pretože ak maluje grafitti niekto zručný, výsledok je vemi pekný, a ako sa tu už spomínalo, firmy si niekedy aj zaplatia za motív podľa ich návrhu, v DNV naposledy riaditeľ školy.

4. Nadviažem na č.3 - škola bola pomalovaná peknými motívmi, a aj tak sa našiel nejaký kretén - writer a tieto kresby musel podpísať na celú šírku svojím trápnym nickom.

5. Ak je to legálne, je to super, aj nelegálne grafitti sú pekné, ale tam už ide o ukázanie sa, že ja som to namaloval, a ty nie, ale writeri sú obyčajní chudáci. Chudáci, čo nič iné nevedia len čarbú po stenách a dokazujú si aké majú v hlave nasrané.

Toť môj názor ;)


Naposledy upravil eXistenZ dňa 26.04.2008 12:11, celkovo upravené 1






_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 12:09

čím ďalej tým správnejšie názory, BS ak si niekto zaplatí, pohoda, ani sa nebavím


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 13:47

eXistenZ, ty hovoris o toyoch, ktori vsade davaju len nejake bomby a tagy jednou a dvoma farbami. Ja som hovoril o normalnych writeroch. Writerstvo nie je vobec o 15tich minutach slavy, ani o chvaleni sa kamaratom. To su zase len spominani toyovia.
Keby mal writeri v hlave vzdy len kopu hnoja, tak by nemali vysoke skoly. ;) Skus si niekde zohnat relaciu, ktora bola na STVcke uz davnejsie - Vadkerti Talkshow. No a to, co si povedal, ze tam ide o to, ze ja som to namaloval a ty nie, to je fakt nepravda.
Btw Tominator, neviem naco tu posthuntujes, bud nieco prines do diskusie, alebo nepritakavaj 10x na tu istu vec.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 14:04

lio04 píše:
eXistenZ, ty hovoris o toyoch, ktori vsade davaju len nejake bomby a tagy jednou a dvoma farbami. Ja som hovoril o normalnych writeroch. Writerstvo nie je vobec o 15tich minutach slavy, ani o chvaleni sa kamaratom. To su zase len spominani toyovia.
Keby mal writeri v hlave vzdy len kopu hnoja, tak by nemali vysoke skoly. ;) Skus si niekde zohnat relaciu, ktora bola na STVcke uz davnejsie - Vadkerti Talkshow. No a to, co si povedal, ze tam ide o to, ze ja som to namaloval a ty nie, to je fakt nepravda.
Btw Tominator, neviem naco tu posthuntujes, bud nieco prines do diskusie, alebo nepritakavaj 10x na tu istu vec.

este horsie... ludia s vysokou skolou nelegalne cmaraju po stenach a myslia si, ze je to kuul... ubohost







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 14:12

Kto by si chcel pozriet tie relacie, nasiel som ich. Vlavo v menu kliknite na Audio Video a uplne dole je napr. spominana Vadkerti show, alebo Sona Talkshow.
http://www.artattack.sk/







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 12.01.07
Prihlásený: 05.07.11
Príspevky: 461
Témy: 31
Bydlisko: Svidník
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 22:39

don jebot píše:



mas talent :)







_________________
Desktop: Skrinka: Speeze Clear Acrylic Case CASE01 | CPU: AMD Athlon 64 3200 Venice | MB: Asus A8N-E | RAM: Kingston KHX3200ULK2/1G CL2(2-2-2-5-1) 2x 512 | HDD: WD Caviar XL WD2500KS | VGA: Leadtek GF7600GT 256 MB | PSU: Akasa PaxPower AK-P460FG | Opticka mechanika: LG-H10A | Tlačiareň: HP 3420 | Reproduktory: Logitech Z-5500 | Monitor: LCD HP w2207h | Myš: Razer Lachesis + Everglide Titan
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 12.01.07
Prihlásený: 05.07.11
Príspevky: 461
Témy: 31
Bydlisko: Svidník
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 22:41

imnotwhafo píše:


tak toto je brutalllll







_________________
Desktop: Skrinka: Speeze Clear Acrylic Case CASE01 | CPU: AMD Athlon 64 3200 Venice | MB: Asus A8N-E | RAM: Kingston KHX3200ULK2/1G CL2(2-2-2-5-1) 2x 512 | HDD: WD Caviar XL WD2500KS | VGA: Leadtek GF7600GT 256 MB | PSU: Akasa PaxPower AK-P460FG | Opticka mechanika: LG-H10A | Tlačiareň: HP 3420 | Reproduktory: Logitech Z-5500 | Monitor: LCD HP w2207h | Myš: Razer Lachesis + Everglide Titan
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 12.01.07
Prihlásený: 05.07.11
Príspevky: 461
Témy: 31
Bydlisko: Svidník
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 22:43

DEADusko píše:
preco si to chalani nekreslite doma v obyvacke? heh. asi by vam za to fotrovy robili papulu co? inak tym co to namalovali by som to dal pretriet za vlastne prachy, aby viac neotravovali ludi svojim pseudo umenim... tot moj nazor.


si uplny magor!! chlape skus nieco ty dokazat!!! :jaw:







_________________
Desktop: Skrinka: Speeze Clear Acrylic Case CASE01 | CPU: AMD Athlon 64 3200 Venice | MB: Asus A8N-E | RAM: Kingston KHX3200ULK2/1G CL2(2-2-2-5-1) 2x 512 | HDD: WD Caviar XL WD2500KS | VGA: Leadtek GF7600GT 256 MB | PSU: Akasa PaxPower AK-P460FG | Opticka mechanika: LG-H10A | Tlačiareň: HP 3420 | Reproduktory: Logitech Z-5500 | Monitor: LCD HP w2207h | Myš: Razer Lachesis + Everglide Titan
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 22:53

On tu vyjadril svoj, podľa mňa správny, názor takže sa doňho neopieraj lebo budeš mať dočinenia so mnou =p. On ti ani nikomu inému nenadával, narozdiel od teba. A je podľa teba graffiti niečo dokázať? Na to iba smailík: :).


//Len pre zaujímavosť to môžte niekto niekedy v tej obývačke skúsiť. Imo je to vždy lepšie ako poškodzovať cudzí majetok ;)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 23:09

Triminka píše:
A je podľa teba graffiti niečo dokázať? Na to iba smailík: :).
Ked to podcenujes, tak zober can a skus urobit nieco like this:

http://www.graffiti.org/drone/drone_skiet_anoy2008.jpg
http://www.graffiti.org/sa/6korpz1_za2008.jpg

Potom budem uplne respektovat teba a tvoj nazor, ze graffiti nema ziadnu hodnotu. ;)







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 12.01.07
Prihlásený: 05.07.11
Príspevky: 461
Témy: 31
Bydlisko: Svidník
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 23:09

podla mna ano je to nieco dokazat. ak niekto dokaze nieco take nakreslit tak fakt je macher a ma dar -http://www2.artattack.sk/PIESTANY/steny/1/22.jpg
len vy to nechapete, podla mna su to maliari ktory nekreslia na platno ale na stenu

ale zase na druhej strane uplne nejake sracky nakreslene niekde na stenach nejake jedno - dvoj farebne iba nejake slovo tak toto zase odcudzujem, to sa mi nepaci vobec, dalsia vec ako to tu bolo napisane zeby som to mal mat na dome to ties nieje dobre no nieco fakt brutalne by som si dal, nie hned do predu ale niekde na bok to by bol masaker, a do izby by som si kludne dal nieco nakreslit, mne sa paci ak mas velky byt a pekne premakane grafity namalovane, ufff to by bol masaker







_________________
Desktop: Skrinka: Speeze Clear Acrylic Case CASE01 | CPU: AMD Athlon 64 3200 Venice | MB: Asus A8N-E | RAM: Kingston KHX3200ULK2/1G CL2(2-2-2-5-1) 2x 512 | HDD: WD Caviar XL WD2500KS | VGA: Leadtek GF7600GT 256 MB | PSU: Akasa PaxPower AK-P460FG | Opticka mechanika: LG-H10A | Tlačiareň: HP 3420 | Reproduktory: Logitech Z-5500 | Monitor: LCD HP w2207h | Myš: Razer Lachesis + Everglide Titan
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Graffiti

Registrovaný: 12.01.07
Prihlásený: 05.07.11
Príspevky: 461
Témy: 31
Bydlisko: Svidník
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 23:10

lio04 píše:
Ked to podcenujes, tak zober can a skus urobit nieco like this:

http://www.graffiti.org/drone/drone_skiet_anoy2008.jpg
http://www.graffiti.org/sa/6korpz1_za2008.jpg

Potom budem uplne respektovat teba a tvoj nazor, ze graffiti nema ziadnu hodnotu. ;)


presne tak ;)







_________________
Desktop: Skrinka: Speeze Clear Acrylic Case CASE01 | CPU: AMD Athlon 64 3200 Venice | MB: Asus A8N-E | RAM: Kingston KHX3200ULK2/1G CL2(2-2-2-5-1) 2x 512 | HDD: WD Caviar XL WD2500KS | VGA: Leadtek GF7600GT 256 MB | PSU: Akasa PaxPower AK-P460FG | Opticka mechanika: LG-H10A | Tlačiareň: HP 3420 | Reproduktory: Logitech Z-5500 | Monitor: LCD HP w2207h | Myš: Razer Lachesis + Everglide Titan
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 158 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra