nemyslím, že v EU by bolo toľko záujemcov o takú službu ako iTunes Radio, mne to vždy prišlo iba ako nejaký pokus robiť konkurenciu službám ako Spotify a Deezer, ktoré majú celosvetovo viac ako 50mil. používateľov a nemyslím si, že privatizáciu tej novej služby Beats neviem čo sa to nejako zlepší

ta, pokiaľ viem, je taký istý prepadák, ktorý používa ledva 200 tisíc používateľov v rámci USA.