[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

http://www.itnews.sk/spravy/telekomunik ... a-to-hacik

Preco vsetky dobre sluzby musia byt dostupne len v amerike? :x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...

lebo velky a jednotny trh?


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

To bola viacmenej recnicka otazka..je mi jasne, ze na slovensko sa kazdy moze vyprdnut. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...

ona vacsina sluzieb mimo UK/FR/DE prdi aj na EU, takze v tom nie sme sami.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
FreedomPop - za 20 dolárov neobmedzené volania, SMS a data

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Žilina, Pop...

niečo také pred rok alebo dvoma začali aj v španielsku, alebo kde, dokonca aj o nejakých 5 dolárov menej ak ste od providera mali aj kabelovku, resp. inú službu :P


_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Ale preco napr iTunes radio funguje v australi no v europe uz nie? Ved australia ma nejakych 25milionov a europa ma daleko viac, neoplatilo by sa im to skor spustit pre EU ako australiu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FreedomPop - za 20 dolárov neobmedzené volania, SMS a data

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Žilina, Pop...

nemyslím, že v EU by bolo toľko záujemcov o takú službu ako iTunes Radio, mne to vždy prišlo iba ako nejaký pokus robiť konkurenciu službám ako Spotify a Deezer, ktoré majú celosvetovo viac ako 50mil. používateľov a nemyslím si, že privatizáciu tej novej služby Beats neviem čo sa to nejako zlepší :P ta, pokiaľ viem, je taký istý prepadák, ktorý používa ledva 200 tisíc používateľov v rámci USA.


_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Ja si nemyslim, ze to kupili koli hudobnej sluzbe. Ked tak nejake napady a technologie pouziju na zlepsenie iTunes radia. Celkovo neviem na co to kupili, to sa dozvieme asi az casom podla toho ake produkty a sluzby predstavia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FreedomPop - za 20 dolárov neobmedzené volania, SMS a data

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Žilina, Pop...

Tak by si mal tomu začať podľa mňa veriť :D podľa mňa budú chcieť iTunes premeniť na niečo podobné Spotify s tým, že tomu dajú nejakú tu reklamnú značku s Dr. Dre a Plays best with Beats Audio a prihodia ku tomu nejakú vychytávku so Shazamom, ktorý niekde písali, že ho budú mať priamo integrovaný v iOS a ešte novú edíciu iSlúchadiel za 200€ s červeným pásikom nech sa ti lepšie počúva hudba :)


_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 20.09.24
Príspevky: 1188
Témy: 198 | 198

U nas sa rychlost pre precerpani znizuje z 3G na 16kb/s, u nich z 4g na 3g :D


_________________
CPU: Intel core i5 3470 GPU: Gigabyte N760OC-2GD MB: MSI B75A-G43 RAM: DDRAM3 8GB (2x4GB) TEAM RAM 1600MHz Elite Zdroj: Seasonic G Series 450W HDD: 500GB vybraty z notebooku Lenovo E531 i5-3230M N4IBPXS SSD:Samsung 840 Evo 250GB Case: Fractal Define R4 black pearl FAN: Cooler Master Hyper 212+ EVO DVD: SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-224DB SATA, černá, bulk OS: Ubuntu 12.04 64bit & Windows 7 Ultimate 64bit Monitor: Dell U2412m
 [ Príspevkov: 10 ] 


FreedomPop - za 20 dolárov neobmedzené volania, SMS a data



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

volania na cislo neobmedzene

v Diskusia

6

683

01.11.2014 11:28

Lessik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

O2 - data neobmedzene

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Internet, služby a sociálne siete

34

7994

03.04.2010 16:47

Freelan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

O2 Data Neobmedzene cez "orange" USB modem Zadacom?

v Siete

0

1797

16.06.2009 21:32

robot82

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hľadám poskytovateľa SMS služieb (platieb cez SMS)

v Internet, služby a sociálne siete

9

1077

14.08.2015 20:59

Kraliček

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD rekordér, neobmedzene

v Ostatné

5

529

04.10.2013 17:02

stanosklenka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tablet (Aplle - Samsung) cenovo neobmedzene

v Prenosné zariadenia

13

687

23.10.2013 12:47

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Len tiesnove volania

v Smartfóny a tablety

11

6911

09.03.2018 18:12

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Najvyhodnejsie volania - pausal/predplatenka

v Ostatné

5

559

04.11.2024 10:51

Iv0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Znizenie hlasitosti pocas volania

v Zvuk

0

477

14.01.2012 18:08

Nanosonda

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

POCO M3 volania v zahraničí

v Smartfóny a tablety

1

603

05.08.2021 7:47

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zmena rekurzivneho volania na cyklus

v Backend

1

498

07.03.2011 10:53

chrono

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Update new data to dmi ... AMD data change

v AMD platformy

5

3923

26.12.2018 20:27

Shwollo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Počítač za 25 dolárov

v Mikropočítače

21

2376

30.07.2012 15:55

vama

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Súčiastky iPhonu stoja 220 dolárov

v Novinky

3

621

03.07.2007 19:58

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyhral milion dolarov za hranie hry

v Novinky

3

819

13.05.2010 18:44

Revolution

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD so stratou 600 miliónov dolárov

v Novinky

2

555

23.07.2007 23:01

fuco



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF