Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 11.10.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 415 Témy: 54 | 54 Bydlisko: Jatov/Galanta |
Vcera po spusteni Firefoxu (W10 x64) som ostal zaskoceny - chyba mi lista so zalozkami pod adresbarom. Pri spusteni prehliadaca panel na zlomok sekundy vyskoci ale hned na to zmizne. Skusal som resetnut nastavenia. Zakazat a znovu povolit. Nic nepomaha. Nejaka podobna skusenost/tip?
_________________ [HTPC] Lenovo M80q: i5-10500T, 16GB 2666Mhz, WD SN5000S 1TB [SERVER] Lenovo V520s: i5-7400, 8GB 2400Mhz, Intel SSD 660p 256GB, WD Blue 5TB , 2xToshiba L200 2TB [Others] TCL 65Q7C, Sony Playstation 5 Slim 1TB + 2TB Samsung 990 Pro, Poco X6 5G 256GB/12GB
|
|
Registrovaný: 09.02.10 Príspevky: 1481 Témy: 145 | 145 Bydlisko: BA | |
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
Buď firefoxu - alebo ak blbnú aj iné veci - ČISTÁ inštalácia Windowsu.
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 05.11.11 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 1692 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Bratislava |
Zapnute zobrazenie mas? Po updatoch sa vselico poschovava a treba si to znovu zapnut.
_________________ CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti |
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
Zopakujem sa - čistá nová inštalácia. Mne po updatoch postupne začal robiť Win10PRO 64-bit rôzne záhady - po nejakom čase od zapnutia PC prestala v niektorých veciach fungovať klávesa DEL, v niečom Drag And Drop, v niečom iné veci, hľadanie cez klávesu Win a iné. Za niečo z toho zrejme mohlo "čistenie Ccleanerom s Ccenhancerom". Nakoniec som spravil čistú inštaláciu a všetko ide perfektne ako má 
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
To je teda riešenie  kvôli chýbajúcemu panelu reinstallnut celý komp 
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
Pokiaľ mu nepomôže odinštalovanie samotného Firefoxu a jeho nová inštalácia...nie za každú cenu...
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 05.11.11 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 1692 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Bratislava | |
Registrovaný: 25.05.05 Prihlásený: 15.11.21 Príspevky: 1446 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Zeměpisná š... |
Stalo se mi to také, stačí vypnout a zapnout zobrazení záložek a resetovat firefox a znovu se to objeví, na počatku jsem z toho byl vyjukaný, ale už to je ok.
_________________ CPU: AMD Barton 2600Mobile@3512+ 205x11,5 2360MHz, Cooling: Arctic-Cooling Copper Silent 2L, RAM: Geil Ultra Dual Channel 2x512MB 11-3-3-2 MB: Epox 8RDA3+(nforce2,rev.2.x) VGA: NV Gainward 8248-Bliss 7600GT GPU 668 DDR3 1560, HDD: SATA Baracuda 80GB, SATA WD 160GB, DVD RW: Teac DV-W516D, CD RW: BENQ CRW4816P, TV karta: LeadtekWinFast, Sat.karta: SkyStar 2, Monitor: LCD AOC LM 729, Case: Neon Light, 2xSharkoon Fan, Repro: Hercules XPS 2100, Zdroj: Fortron 350W, OS: Win: ME,XP, Linux: SuSE
[b]Acer TravelMate 4502LCi
Přes ICQ a SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-) |
|
Registrovaný: 11.10.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 415 Témy: 54 | 54 Bydlisko: Jatov/Galanta |
Najlepsie bolo ked som v piatok prisiel domov. Pc bol zapnuty zo stvrtka. Namiesto nazvov filmou/serialov som mal iba avi, mkv, mp4...... proste mi to premenovalo skoro vsetky media na koncovku... Den po tom firefoxe. PANIC MODE ON Prva vec rychle som odpojil externy hdd. Uz v hlave ramsonware, ppci vsetko som stratil. Restart PC ci vobec nabehne ked mi to aj systemove subory premenovalo nahodou. Super budem muset reinstall a oscanovat nejakym antimalware/antivirom. Restartol pc a vsetko v poriadku. Teda az na zalozky vo firefoxe. Skusim ho odinstalovat vycistit pozostatk a nainstalovat na novo. To snad pomoze.
_________________ [HTPC] Lenovo M80q: i5-10500T, 16GB 2666Mhz, WD SN5000S 1TB [SERVER] Lenovo V520s: i5-7400, 8GB 2400Mhz, Intel SSD 660p 256GB, WD Blue 5TB , 2xToshiba L200 2TB [Others] TCL 65Q7C, Sony Playstation 5 Slim 1TB + 2TB Samsung 990 Pro, Poco X6 5G 256GB/12GB
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
|