[ Príspevkov: 45 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín

tak prva lastovicka
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/20153-facebook-phone-oficialne-na-trh-smeruji-prvni-modely-od-inq


_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK,
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Vypada to pekne, zalezi do akej miery upravili Android lebo ak to bude nejaky kram co nedokaze nic ine len "dokonale" prehliadat FB tak je to nanic. Keby som mal telefon s WIFI tak som rad, ze sa vobec dostanem na FB a celkovo na net z neho a nejake extra FB vychytavky by som nepotreboval a pravdupovediac ani nechcel lebo niesom na FB zavisly. Aj tak si myslim, ze to bude predrazene len z toho dovodu, ze je to proste FB a ten je teraz in.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 20.09.24
Príspevky: 1188
Témy: 198 | 198

ja si zas myslim ze to bude vo velmi dobrej cene. Budu chciet nalakat ludi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 18.02.09
Prihlásený: 25.03.14
Príspevky: 740
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Trencin

Toto bude lacne si myslim aby si to kupili nejaky ludia a potom nahodia ten od HTC ovela drahsi. Mam androida na HD2jke a neviem co by mi tam chybalo ohladne facebuku. Aj tak z toho nic nepouzivam takze si mysli ze je to dost naprd. Zarobok je pri tomto hlavny.

A co keby sme nakupili HTC wildfire spravili custom rom z toho facebookphonu a predavali o tretinu drahsie :D


_________________
Notebook 1: Acer TravelMate TimelineX 8473TG, CPU: Intel Core i5-2430M 2.4 GHz, RAM: 4096 MB, DDR3, 1333 MH, HDD: 500GB 5400rpm Scorpio Blue, grafika: NVIDIA GeForce GT 540M - 1024 MB

Notebook 2: ASUS K52jr, CPU: Intel Core i3 350M, RAM: : 4GB (2 X 2GB) DDR3 1066MHz, HDD: Seagate 500GB 7200, grafika: ATI Mobility™ Radeon® HD 5470 1GB VRAM
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Keby sa to nepredavalo, tak imho doplnia moznost dislike(ako sa tu uz spominalo), alebo inu vec, ktoru normalne pouzivat nemozte a maju uspceh zaruceny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

Skôr si myslím že sa bude predávať hlavne cez operátorov, dohodnú sa výhodnejšie podmienky ako napr. za 1 euro mesačne neobmedzený prístup na facebook, akciová cena telefónu a úspech je zaručený


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

suhlasim s davidom, daju za euro na daky pausal pre mladych a bude to typicka masovka

a ten dislike si myslim ze do facebooku nikdy oficialne nedaju lebo toto je filozofia facebooku ze je vsetko o lajkkovani, nie o hodnoteni plus minus ako na diskusiach


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

peniaze znicili uz nejednu filozofiu. Uvidis ked zacne FB upadat a ludia zacnbu prechadzat inam. Potom sa budu chytat kazdej slamky.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

no ok ked sa zamyslim aj napr. BMW povedalo ze zacne vyrabat predokolky u najmensich modelov a tak dlho sa drzali len zadneho nahonu ..asi som to chcel povedat tak ze do toho mobilu urcite dislike nedaju hh, aspon podla mna


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

tie telefóny majú vyzerať takto http://www.mobilmania.cz/bleskovky/pred ... fault.aspx , a vyzerá to tak že ich odlišnoť bude v samostatnom tlačítku facebook :lol:


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.02.11
Prihlásený: 20.02.11
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Kosice,kvp

Ush je to trapne aj s facebookom ....zachvilu bude aj netbook alebo notebook FACEBOK :P


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

boze co je na tomto tak uzasne?? uz mi ten failbook leze hore krkom, za chvilu si vyrobia planetu alebo co? grc


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

nech sa páčí: htc ChaCha http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... lanku=1307 a htc Salsa http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... lanku=1306 :D


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85 | 85

S HTC to ide dole vodou... Tie ich dotykovky su na jedno kopyto, ziadne nove inovacie, ziadny WOW efekt, ktory by ma mal prinut kupit si telefon od HTC... A to FB tlacidlo je fakt odporne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC

Registrovaný: 18.02.09
Prihlásený: 25.03.14
Príspevky: 740
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Trencin

Tak podla mna je to uplna blbost. A HTC sa nemaju preco nepredavat sak Desire HD je najvykonnejsi na nasom trhu a maju aspon velky vyber modelov takze si tam kazdy nieco najde. inac podlamna ziadny telefon nema WOW efekt teraz lebo je to furt to iste. A hlavne nerobia take obrovske halo pri vydavani kazdeho modelu ako to robia ostatny vyrobcovia. Napriklad vacsina ludi ani nevie ze tablet od HTC existuje. A on existuje HTC Flyer ktory nie je az taky zly http://www.htc.com/europe/product/flyer/overview.html .


_________________
Notebook 1: Acer TravelMate TimelineX 8473TG, CPU: Intel Core i5-2430M 2.4 GHz, RAM: 4096 MB, DDR3, 1333 MH, HDD: 500GB 5400rpm Scorpio Blue, grafika: NVIDIA GeForce GT 540M - 1024 MB

Notebook 2: ASUS K52jr, CPU: Intel Core i3 350M, RAM: : 4GB (2 X 2GB) DDR3 1066MHz, HDD: Seagate 500GB 7200, grafika: ATI Mobility™ Radeon® HD 5470 1GB VRAM
 [ Príspevkov: 45 ] 1, 2


Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Facebook už chystá vlastní mail

v Novinky

9

817

16.11.2010 19:44

Revolution

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rusko bude od dnešního dne testovat svůj vlastní internet "RuNet"

v Novinky

8

729

26.12.2019 21:45

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Panasonic chystá vlastní konzoli The Jungle

v Novinky

3

688

06.10.2010 17:36

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC Cha­Cha: Telefón pre Facebook

v Novinky

7

641

24.09.2011 5:54

Freelan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Intel si prý chystá vlastní výkonná GPU Arctic Sound a Jupiter Sound

v Novinky

25

4258

19.08.2021 19:50

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Windows Phone 7 bude mít vlastní navigaci

v Novinky

5

615

17.10.2010 21:22

marmare

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chystá se Facebook koupit Operu?

v Novinky

22

1147

28.05.2012 21:24

david3504

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

htc wildfire s facebook for htc sense

v Smartfóny a tablety

2

954

13.05.2012 12:20

Chanelka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC a Facebook

v Prenosné zariadenia

0

508

03.10.2010 20:46

dafke

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Mobilny telefon HTC Sensation Z710e

v Bazár

4

407

18.04.2015 2:38

BiGTomEE

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vedení HTC řeší krizi, bude muset zlevňovat

v Novinky

17

972

27.08.2012 22:41

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P Mobilny telefon HTC Wildfire S DG

v Bazár

0

447

15.03.2012 12:17

jifo84

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: telefon htc one s, x, samsung i9250

v Bazár

0

304

18.08.2013 11:23

hawo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC bude pri všetkých nových telefónoch odomykať bootloadery

v Novinky

29

1603

30.08.2011 23:30

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

81

4092

13.11.2010 11:31

Spartan.Ex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Z Core i7 bude Core i3, Intel chystá 4C / 8T model Core i3-8300

v Novinky

12

1043

10.08.2017 8:09

EXIREXT



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF