Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 82 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 21:12

Jaj tu javu som ani nepostrehol, ze si pisal, to samozrejme pravda nie je. Benchmarkovat: preco nie...napriklad by ma zaujimalo, kolko FPS da na NFS shift iP a kolko Deisre HD.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 21:39

taky htc desire hd by som celkom aj porovnal s iP4 ..a to o tych hrach je somarina, kukni napr. toto http://www.youtube.com/watch?v=KTw2KQXjMvU


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 21:45

vacsinu tych hier co tam boli mam alebo som mal na iPhone 3G. Mam OS 3.0, takze som jemne ochudobneny o graficky potencial. Podla testov je iP4 graficky cca 10x vykonnejsi nez iPhone 3G. A este skus tie veci na tom videu porovnat s Epic Citadel na iP 4/3GS







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 22:05

ano epic citadel je ohromujuca hra na to ze to bezi na telefone ..a to video som samozrejme postol prve co som si skukol, mozes si pozriet taktiez http://www.youtube.com/watch?v=7xXYraYGoHA je tu tiez zaujimavych gamesiek ..nenasiel som vsak zatial nic take kde by bol pohlad ako v tej hre citade, kde je bol pohlad z utesu a bolo tam neskutocne velka krajina s plno detailami.. kazdopadne myslim si ze napr. ten desire hd toho zvladne celkom dost


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 22:11

Podla mna Desire HD je uz mimo. iP4 mohol konkurovat Desire, Xperii atd. ale myslim, ze s Desire HD ho uz nema cenu porovnavat.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 22:15

ale zase, tie veci v tom videu idu vsetky do jedneho na mojom skoro 3 roky starom 3G a verim ze s prehladom pojdu aj na 2G co je este o rok starsi ... iP4 je vykonovo niekde uplne inde. S Desire HD ho neporovnavam, mne sa napr Desire HD paci viac, je velky a jedina nevyhoda je ta baterka, ale ja nabijam telefon kazdy den, takze som zvyknuty ...

Ale co sa grafickeho vykonu tyka, tvrdim ze iP 4 zvladne viac aj oproti Desire HD







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 22:48

TommyHot píše:
Apple nie je dokonalost? Ved apple tazi len z toho, ze je udajne kvalitny, bezchybny bla bla bla a preto su aj ich vyrobky take drahe.. Tak co teda? Aky je? Je to predrazeny shit, alebo co?


Neplet dokonalost/bezchybnost s kvalitou ... Keby bol Apple dokonaly tak poskytuje na vsetky svoje vyrobky dozivotnu zaruku a nepotrebuje ziadne servisne strediska, takze ano, aj Apple vyrobky sa kazia... :) Je to proste elektoronika, ako kazda ina, ktora rozhodne nie je "predrazeny shit", ale za svoju cenu ponuka uzivatelovi uzitkovu hodnotu, ktoru tazko najst niekde inde u konkurencie... Maju proste inu filozofiu, najma co sa tyka dizajnu (u konkurencie je to len to "pozlatko", t. j. posledna faza navrhu produktu, kde si povedia aky bude material/farba/povrchova uprava... U Apple je to presne naopak, t.j. dizajneri sa zapajaju do procesu hned v rannych stadiach vyvoja produktu, coho vysledkom je, ze dizajn tvori s produktom jeden celok... Zameriavaju sa na detaily, ktore konkurencia prehliada... Dalej je to najma snaha veci zjednodusovat, co je opat opacne zmyslanie ako ma konkurencia... Maju najlepsi ekosystem vyrobkov, symbiozu HW/SW, ktora prinasa bezkonkurencne vydrze na bateriu... Samozrejme nehovorim o takych veciach ako su pouzite materialy (hlinik/sklo), vyspele vyrobne procesy (unibody) a o detailoch, ktore budete tazko hladat v tech. specifikaciach... No a samozrejme celkovy dojem uzivatela z vyrobku - user experience je tiez niekde inde ako u konkurencie...

Takze aby som to zhrnul... Apple ma od dokonalosti daleko, ale v tych veciach co som popisal vyssie su podla mna bezkonkurencni a celkove zmyslanie firmy (S. Jobsa) ist si vlastnou cestou bezohladu na to kam smeruje konkurencia je mi urcite sympatickejsie ako nejaki kopiratori ala Microsoft apod...

A aby bolo jasne... Velmi rad pouzivam aj Windows 7, a Android mi je simpatickejsi ako iOS, takze reci o "Apple ovciach", ktore zazneli vyssie si prosim odpuste... ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2010 23:14

Hmm celkom dobre si to vystihol...veci ktoré robia dizajnéri a nie konštruktéri tak zvyknú aj dopadnúť. Pokial ste si nevsimli HTC je tiez z hliniku. Uznavam Gamsung na materialoch setri. Ja som uzival iPhone 2 roky, v case 3G, vtedy to bol telefon, ktorý nemal konkurenciu, jediný na trhu, ktorý mal použiteľný displej. Lenže oni nie nadarmo hovoria "It changes everything" v skutocnosti sa iP neposunul nikam. Stale som v nom uveznený v ikonách na ploche, so ziadnou možnosťou úpravy a to je pre mna velmi málo. Navyše Apple nemôže byť konkurenčne schopný rok s tým istým telefónom, to by musili mysliet uplne inac. A co toho tyka- pre mna si mozu ten styl strcit do....ked mam za neho zaplatit sumu, ktora nema s jeho hodnotou nic spolocne. Keby mohlo spravit HTC telefon za 750€ tak by tiez mohlo machrovat, lenze americania si uz zvykli.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 8:16

Spartan, schvalne, ked uz riesis cenu konkretne iPhonu. Appleista si kupi jeden iPhone a ako si sam povedal mal si ho 2 roky.Mozno zan na zaciatku vyhodis 700 eur alebo kolko to teraz stoji ale za predpokladu ze ti tato platforma vyhovuje, vydrzis s nim min rok, v beznych pripadoch 2+. Naproti tomu ty mas za posledny rok uz treti high-end telefon s androidom co je kus vyssia investicia:) (nehovoriac o tom ze kazdy z tych telefonov je este porovnatelny s Apple aj ked iPhonu vazne dost veci chyba) Appleista toto neriesi, ma jeden telefon a s nim je spokojny este velmi dlho, takze v konecnom dosledku ho Apple vyjde ovela lacnejsie ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 10:25

Mal som ho 2 roky (cosi menej ako 2 roky) ale nie pretoze by som bol spokojny s platformou, ale pretože iný použitelný telefón z dotykovým displejom tu nebol (na isté obodobie som ho vymenil za Omniu ale ta mala hrozný displej a navyse Win Mob 6.5) Dnes takýchto telefónov az-az mame tu Desire HD, Galaxy S, Desire, Milstone 2 a samozrejme aj iP4. Uznavam ze kvalita a styl iP (obzvlast 4) je lakadlom na jeho kupu, ale HTC ma to iste (co sa o Samsungu neda povedat). A co sa tyka mna, kludne by som mohol dva roky pouzivat Android...rovnako ako som pouzival iP 3G


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 10:33

ale ved mohol, ale mas xy ludi ktorym proste ten jeden iPhone vydrzi poriadne dlho. Mas tu ludi ktori stale pouzivaju 1. generaciu a nemaju potrebu ju menit. Ja som tiez so svojim spokojny, vadi mi len rozbity kryt. Stale mam pren nove aplikacie, novy os ...

To si napriklad majitel HD2 o rok asi nepovie a co sa tyka androidov, tiez je dost mozne ze aj Desire bude za taky rok uplne out ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 10:46

Zrovna pred par dnami vysla pre HD2 nova rom.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 10:55

pred par dnami a o rok je rozdiel cca 380dni ...

Ja sa navyse nebavim o ROM ... vyssia rychlost ? to zase tak zasadna zmena nie je, nehovoriac o moznoych problemoch ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:09

To som chcel len k tomu, ze ostatne telefony nemaju ziadne upgrady. Celkovo Win Mob si myslim, ze je mimo v tejto teme.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:11

nepovedal som ze ziadne, len ze ma lepsi support, mne sa osobne support HTC paci(na rozdiel od Samsungu) ale silno pochybujem ze Desire uvidi Android povedzme 3.0







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:15

Tak to teda tazko povedat. Myslim, ze na zaklade predpokladov tu hodnotit nemozeme, takze slova ako pochybujem, myslim, ze nie su na mieste.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:17

no Andorid 3.0 ma v HW poziadavkach displej s rozlisenim min 1280x768, takze tie predpoklady su takmer fakty ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:22

Este tu nie je ani Android 2.3 uvidime, nevie sa ani ci bude 2.4...mas nejaky zdroj tejto informacie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:25

ak si dobre pamatam tam z 2.2 sa ide na 3jku ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:26

Zle si pamatas. Bude 2.3 Gingerbread


Offline

Užívateľ
Užívateľ
iPhone 4 prehral: Cenu telefón roka získal HTC Desire!

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:28

moze byt, ale viem ze som uz cital aj nieco o verzi 3 (mozno si to mylim s 2.3) ale urcite sa na vyvoji pokracovat bude, kedze ma Android velky uspech ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2010 11:31

Ano, niektori redaktori vymisleli ze bude rovno 3.0 rovnako ako dvojjadrovy HTC Vision ale to nie je pravda. Predpokladam ze aj tu HW pozaidavku "displej s rozlisenim min 1280x768" vymyslel nejaky redaktor.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 82 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire vs. iPhone 3GS

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Články

88

11530

29.03.2011 18:19

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: iPhone 3GS alebo HTC Desire

v Kúpim

4

543

24.05.2011 12:43

MD3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 3g 16gb vs Iphone 3gs 16gb vs HTC Desire

v Mobilné zariadenia

20

1512

17.10.2011 21:21

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire/Desire Z/Desire HD

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Mobilné zariadenia

64

2494

11.07.2011 23:35

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: HTC Desire,Desire HD,HD2,Galaxy S,LG Optimus 2x

v Kúpim

0

432

15.05.2011 21:48

X@rdas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ESET:získal rekordnú 63.cenu VB100 v testovaní VirusBulletin

v Novinky

15

658

13.08.2010 18:36

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC One V vs. HTC Desire X

v Mobilné zariadenia

6

775

04.11.2012 21:48

Mirec.K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC 3D evo / HTC Desire S

v Mobilné zariadenia

15

1177

07.01.2012 17:43

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Legend vs HTC desire

v Mobilné zariadenia

2

881

07.07.2010 19:12

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC desire

v Mobilné zariadenia

5

494

18.10.2010 14:52

Kentaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: HTC Desire

v Predám

0

465

01.06.2010 12:47

tinno Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:HTC Desire

v Predám

8

783

24.11.2010 11:39

RomanB Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire Eye

v Novinky

4

511

09.10.2014 19:16

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire HD

v Smartfóny a tablety

18

696

05.04.2012 15:20

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire Z

v Mobilné zariadenia

1

455

31.07.2011 16:00

mino772 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Desire X

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

30

970

15.03.2013 4:51

Rivon Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra