Mám spraviť zadanie v exeli, no nedari sa mi spraviť vzorec, stále mi píše buď TRUE alebo FALSE. Neviete v čom robím chybu? resp. ako to mám prerobiť? Tu je zadanie tu exel
Doporučujeme pri zadaní používať funkciu vyhodnotiť vzorec na karte vzorce. Pri prvej hodnote zistíte, že vyhodnotením prvého argumentu funkcie if je výsledok true, čiže sa realizuje hodnota ak je true a aj tá je true.