Cafte, mal by som takú atypickú otázku.
Na začiatok treba povedať že čo sa elektriny týka som úplný laik, tzn. maximálne viem zašrobovať žiarovku

No a potrebujem nejako vyriešiť čo najlacnejšie ohrev vody na starom dome. Uvažujem o elektrickom ohrievači, cenovo sú okolo 100€, čo sa ešte dá.
Problím je že aboslútne nechá´pem/neviem aký. kW a A, netuším aké aby to nevypínalo poistky. Jedná sa o starý dom s ešte staršou elektirnou, jediná info čo mám je že je to na jednú fázu.
Ono ideálne ak by to bolo podobne s rýchlovárnou kanvicou, tú to ťahá v pohode. Takisto práčka, elektrická trúba etc.
Nejaké rady ? (a poprosím k veci a vysvetelenie ako debilovi, kedže do tohoto sa naozaj neorzumiem, bez srandy)