Potreboval by som pomocou môjho programu v Delphi "ovládať" procesi Windowsu. Konkrétne ukončiť daný proces. Je na to nejaká funkcia alebo čo?
//edit:
no už som si to našiel ale dávam to sem pre tých ktorý to chcú vedieť tiež. Je to síce celý program (zdrojáky) ale tá funkcia sa dá z toho vybrať.
Kód:
http://martin90.ic.cz/KillProccess.Delphi.zip