| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| | Len je tu taka otazka preco sa vynoril terorizmus az po tom co sa tam dodrbkali amici? Kadafi? takze ked bol taky zly a vsetko do svojho vrecka tak preco je lybia najvyspelejsia krajina Afriky a ludia sa tam maju pomerne dobre na africke pomery? Toto doporucujem precitat si http://dolezite.sk/Zapad_... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| | Ked ono podla mna cely boj proti terorizmu je vymysel USA aby ziskali ropu. Lenže taký ako Al-kajda to nechceli nechat tak tak bojuju proti tomu rovnako ako Kadafi. Ak tak terčom budú Americke mesta alebu Anglicko alebo francuzsko ktory tiez bojovali pre ropu. Sak Lýbia bola najvyspelejšia v Afrike ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava na nahravanie videa z kameroveho systemu. |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 543
| | aj nad tym som rozmyslal ale neviem mala by myslim stacit aj integrovana. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava na nahravanie videa z kameroveho systemu. |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 543
| Caute,
potrebujem poskladat zostavu na nahravanie z kameroveho systemu. Musi byt osadena do racku kedze v danom mieste je skryna. Mal by to byt spolahlivy komp nic viac.
Musi mat 2 pci sloty.
Zatial som zlozil.
http://www.alza.sk/asus-p7h55d-m-pro-d156632.htm#popis
http://www.alza.sk/inte... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
| Z EXIFU zistis vsetko ohnisko cas clonu vsetko pri mojom zrkadle napr aj ako to bolo potene vertikalne horizontalne a ked horizontalne tak aj z ktorej ruky . asi to ma gyroskop. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P Canon 28-135mm |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 717
| | Omg zabudol som cenu 300Euro . Predavam aj inde a odtial som to kopíroval a tam bolo na cenu osobitne policko. prosim edit dopisat cenu. Na poziadanie dodam foto. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P Canon 28-135mm |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 717
| Predám tento objektív ktorý pasuje na zrkadlovky Canon ako Full Frame tak aj APS-C teda úplne všetky s EF a EF-S bajonetom.
100% stav vzhľadový funkčný aj optický. Málo používaný. Možno nejakých 4000 snímkov čo je pre profi objektív nič.
Zatiaľ len informačne najlepšie si to odskúšať v TN. Pre... |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Asus A6RP - na diely |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 974
| | Ak je klavesnica v 100% stave tak ju zoberiem. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| Od tych kilometrov zavisi skor stav opotrebovania interieru. Lebi ci chces ci nechces tych co ja viem 300000km tam niekto sedel tak sedadlo bude primerane k tomu opotrebovane.
A este ta A6 mala najazdenych 120000 km |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| Ono fakt na tie kilometre az tak pozerat netreba lebo vela sa staca u nas. A ide aj o to ze ako sa ten co ho ma on stara. Ci vzorne meni olej. Ci chodi pravidelne prehliadky atd.
Napr. Sedel som aj v A6 rv. 2006 trojliter diesel a štartovala jak stara škodovka. Aj nas renault s 2.2 dci startuje ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Asus A6r po vymene procesora nejde |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1006
| | To ti ja neviem. Ale na ASUS fore bol list podporovanych procesorov az po T5500. Neviem to teraz najst. Takze myslim ze by T2250 nemal byt problem. Skusim to najst. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| Kokos ja som hovoril ze sme mali allroad. A aj nam raz mechy odisli . |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Asus A6r po vymene procesora nejde |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1006
| | bios som flashol na najnovsi. Som to zabudol napisat. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| Dobre ja sa nehadam. Ja toto len viem z vlastej skusenosti lebo sme mali dva este sme mali allroad. Ale tieto auta by sa mne pozdavali keby som vyberal do tej ceny.
A brumik ked najdes A7 do 5000 tak ti ju kupim
(A7 sa zacala vyrabat tento rok) |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| | Brumik neviem my sme mali A6tku 96tku a mala 250000 a jedine co bolo ze dymila. Vies lebo s tym BMW to nie je frajerina ani trosku. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Asus A6r po vymene procesora nejde |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1006
| Caute.
Mam doma notebook Asus A6R s v ktorom bol procesor nejaky Celeron M.
Kedze mam doma aj T2250 a nasiel som na internete ino ze tento procak zobere dal som ho tam ale potom sa nechce zapnut pri stlaceni tlacitka len bliknu svetielka na indikaciu zapnutia a Wifi. Nic viac sa nedeje. Ked dam ... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 18242 Zobrazenia: 383169
| Prečo vobec nepozerate na http://audi-a6.autobazar.eu/25-tdi-id1955321.html nap alebo http://audi-a4.autobazar.eu/19-tdi-id2142652.html , http://ford-mondeo.autobazar.eu/20-tdci ... 44363.html , http://opel-vectra.autobazar.eu/20-dti- ... 58038.html
ostatne boli myslim spomenute ale tieto som nev... |
|
Fórum: Novinky Téma: Intel Thunderbolt: rozhraní rychlé jako hrom |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1299
| | Prvy bude urcite Ipod kedze to je na macbooku si myslim. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Naše fotoúlovky I |
Odpovede: 2061 Zobrazenia: 106853
|
Takze toto je namraza odo mna.
Na fore som uz nejaky ten patek aj sa venujem foteniu ale div sa svete nenasiel som tuto temu az teraz . Zajtra ked najdem externy HDD dohodim este nieco. |
|
Fórum: Novinky Téma: Valve potvrdilo pokračování Half-Life 2 |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1495
| | Ale skoda ja ze uz sa mozem tesit na nove CSko a oni predlzili stary half life. |
|
Fórum: Novinky Téma: Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 3038
| | Tak podla mna je to uplna blbost. A HTC sa nemaju preco nepredavat sak Desire HD je najvykonnejsi na nasom trhu a maju aspon velky vyber modelov takze si tam kazdy nieco najde. inac podlamna ziadny telefon nema WOW efekt teraz lebo je to furt to iste. A hlavne nerobia take obrovske halo pri vydavani... |
|
Fórum: Novinky Téma: Facebook chystá svůj vlastní telefon. Výrobcem bude HTC |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 3038
| Toto bude lacne si myslim aby si to kupili nejaky ludia a potom nahodia ten od HTC ovela drahsi. Mam androida na HD2jke a neviem co by mi tam chybalo ohladne facebuku. Aj tak z toho nic nepouzivam takze si mysli ze je to dost naprd. Zarobok je pri tomto hlavny.
A co keby sme nakupili HTC wildfir... |
|
Fórum: Novinky Téma: NOKIA prechádza na Windows Phone |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 2210
| | Tak chalani to mate tak ze na WP7 funguju aj pamatove karty ale nie vsetky. S kazdym updatom od mrkvosoftu sa podpora zlepsuje. WP7 je hacknuty tak ze nahrate cez kom aku kolvek aplikaciu. je ten Marketplace na komp najdete tam app s priponov .xap pripojite telefon (hacknuty) a nainstalujete ju tam.... |
|
Fórum: Krčma Téma: Domodedovo: Realita krvavej videohry? |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 928
| Joj no boze aj tak sa to vobec nepodoba. Sak na letisku nezabijali stovky vojakov so stitmi . a to tiez tak beru. V mafii 2 aj v Call of duty 7 je ta kubanska revolucia ci co tak pome ju spravit ne? maju dost zvratene myslienky ti novinari . |
|
Fórum: Novinky Téma: NoteSlate - lacný poznámkový tablet z Česka |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1692
| | Tak ten cierny s farebnym atramentom chcem ten je uplne poprdely. Podla mna toto moze vyriesit tazke tasky do skoly na zaciatok aspon zosity a casom mozno aj ucemnice ale to by ich musel niekto dat v pdf alebo niecom. Aj ked problem je s farebnymi obrazkami. |
|
Fórum: Novinky Téma: Samsung Galaxy Tab 2: Tablet s Tegrou 2 a AMOLED |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 902
| | AMOLEDY praveze maju lepsie podanie farieb ako klasicke displeje v mobiloch. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P: poskodeny notebook ASUS A6RP |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1087
| | Zdar kolko by si chcel za klavesnicu? |
|
Fórum: Novinky Téma: Nový Buldozer vraj o 50% rýchlejší ako core i7 |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 1411
| | ale zas pozerate sa na to tak ze amd vyri trh cenou ale pzrite sa na to ze my sme chudobnejsej casti europy takze napr v rakusku francuzsku anglicku a amerike kde mju ludia niekolko krat vyssie platy tych 200e nic neznamena. Pre tych musia robit taketo reklamy aby to predali. |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Kupa tlaciarne do 150 rady |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 589
| | ta canonka je dobra ja mam o radu vyssiu 6150 a som s nou spokojny ta moja ma navyse potlac diskov a ma dotykove ovladanie. |
|
Fórum: Bazár Téma: P: diely s pc |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 777
| | 7500LE mas asi z kompu nejakeho fujitsu siemens ze? lebo tam sa davali a je to 7300GT taktnuta |
|