Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 24.02.10
Príspevky: 1281
Témy: 150
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 9:38

viac na:
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/nokia-prechazi-na-windows-phone-potvrzeno/sc-4-a-1315607/default.aspx

http://fony.sk/index.php?podstranka=novinky&cislo_clanku=3584

http://dsl.sk/article.php?article=10462







_________________
PC: CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2,8 GHz, MB: ASUS IPIEL-LA REV. 1.03, GPU: Intel G45/G43 Express Chipset - Intel GMA X4500HD, RAM: Samsung 2 GB DDR2 PC2-6400 800 MHz CL6, HDD1: TOSHIBA/(HITACHI) DT01ACA200 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s JAN-2013 2 Platne max. 200 MB/s 4-2013, HDD2: TOSHIBA/(HITACHI) DT01ACA200 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s MAR-2014 2 Platne max. 200 MB/s 4-2014, HDD3: TOSHIBA/(HITACHI) P300 HDWD120 3,5" 2 TB 7200 RPM 64 MB SATA 6.0 Gb/s NOV-2016 2 Platne max. 200 MB/s 1-2017, Optical Drive: HITACHI LG DVD-RAM GH40L, Sound: Realtek High Definition Audio - Realtek ALC888, Network Adapter: Intel 82567V-2 Gigabit Network Connection, PSU: LITEON PS-5301-08HF 300 W, Monitor: Acer AL1716 17" LCD 1280 x 1024, Mouse: Logitech B110 Optical 800 dpi, OS: Microsoft Windows 10 Pro SK 32-bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 10:54

zaujimavy krok (vzad?)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 11:29

jednoznacne krok vpred a to pre obe spolocnosti

// pridané po 25 minútach od posledného príspevku

noo ledaze :D NOKIA prechádza na Windows Phone







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 11:34

keyboard not found, please press any key to continue :-D







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 12:40

WP 7 nie je nic hrozne, a myslim ze sa este vyladi. Akurat tie ceny v MarketPlace mi prisli trosku vysoke, ale rozhodne lepsie nez Symbian a pre mna osobne lepsie aj ako Droid.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 14:42

dobry krok, este vcera ci predvcerom som spontanne napisal ze bolo by fajn keby nokia presla na only WP7, a hla! dnes kukam a to realita :D ..verim ze sa teraz vzchopia a bude z toho dobra spolupraca pre obe spolocnosti, len by este bolo dobre keby ten WP7 bol len na nokiach hh, ale to uz je asi trocha nerealne, no zvysilo by to WP7 exkluzivitu a odlisilo od multiplatformoveho androidu
tie jednoeurove smejdy predpokladam ze budu este nejaku dobu vyrabat kedze stale je po nich dopyt, a samozrejme pobezia na symbiane (na com inom)
nechapem niektorych averziu k wp7, aj iOS a android nejak zacinali, postupom casu sa to urcite vyrazne zlepsi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 15:07

Mali si dat radsej Android. To je podla mna dneska najvacsia spicka. Urcite ak budem kupovat novy telefon bude to Android. A uz by som ho davno kupil keby som nasiel niekoho kto kupi moj terajsi smejd.

Ale som zvedavy na tu zmenu Nokie, podla mna sa uz teraz nevypracuje ako kedysi aj napriek tomu ze presli na WM. Ked pozeram taky LG Optimus 3D popriapde LG Optimus 2X alebo Motorola Atrix, no budu mat konkurenciu ktora ich schova este hlbsie dolu :D.

Vlad píše:
...nechapem niektorych averziu k wp7, aj iOS a android nejak zacinali, postupom casu sa to urcite vyrazne zlepsi


A co ma potom ze zacinaju, ked tu mame nieco lepsie ? Nejak sa nezaujimam o WM ale nevidim dovod ked tu mame spickovy Android, popripade aj ten predrazeny itelefon.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 15:17

Android je spickovy z jedneho uhla pohladu. To, ze to tak vidis ty, neznamena, ze to tak musia vidiet vsetci ;)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 15:18

no ok, to uznavam aj ja ze prave teraz by som si WP7 nekupil (len pre zaujimavost, kupil by som si telefon s iOS) ale do bududnosti v neho urcite verim ze sa vykluje z toho dobra platforma, v spojeni s nokiou myslim ze je to perfektne, jeden sa zameria na SW a druhy na HW, a teraz ked som precital tie clanky tak mi az take neralne nepripada to ze by Mikrosoft obmedzil WP7 len na Nokie, je to silny vyrobca a podla mna viac ziska nez strati tym ze to bude len pre nokiu, tych HTC (tych s wp7) sa zatial moc nepredava a kedze nokia bude vyrabat vyssiu triedu len s WP7 tak je o odbyt postarane, doteraz bola brzda hlavne ten symbian, touto spolupracou sa bezpochybne taktiez obrovskym podielom prispeje k vyvoju wp7

androidovych telefonov tu uz mas dost, napr. HTC, samsungy, motoroly, sony ericssony, a som rad ze nokia nepresla na android ale na wp7, android je az prilis univerzalny a otvoreny podla mna, je dobre ked sa firma ako nokia zamerala na nieco ako je wp7, inak by sa zaradila medzi beznych vyrobcov ako je samsung ci SE a dobre sa od nich odlisila (HTC az tak nezaradujem medzi beznych vyrobcov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 15:34

Zaujimalo by ma ci je WP7 otvorena platforma, alebo dnoho bude treba vsetko kupovat jak do Iphonu







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 15:46

WP7 je nieco na styl iOS, teda ziadne pamatove karty a uzavrety suborovy system, vsetko tam nahravas len cez ZUNE (myslim ze tak sa to vola)

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

ale zas nieje to nic neprekonatelne ak by si potreboval, neprekvapujuc je uz na to jailbreak


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2011 17:01

Dakujem to znamena ze s nokiou som skoncil.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 3420
Témy: 64
Bydlisko: Bojničky (o...
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 0:12

Podľa príspevkov čo čítam na tomto fóre jediný dobrý OS je Android. Len by ma zaujímalo prečo ste si ho tu zvolili za najlepší?







_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.11
Prihlásený: 08.04.23
Príspevky: 189
Témy: 6
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 5:29

kazdy OS (aj tie mobilne) ma svoje pre a proti. Android sa derie dopredu = velka ponuka aplikacii, prislub podpory do buducnosti, alternativa k iOS. avsak vsetko je otazkou podpory. a i ked ani ja neviem povedat pekne slovo na Windows Phone 7, tak velky partner ako Nokia z neho spravi casom urcite nieco pouzitelne a rozsirene. a je to len dobre, lebo cim vacsia konkurencia, tym lepsie pre uzivatela kazdeho OS.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 8:54

Malveon píše:
Podľa príspevkov čo čítam na tomto fóre jediný dobrý OS je Android. Len by ma zaujímalo prečo ste si ho tu zvolili za najlepší?


Pretože ma najmenej negatíva a negatívne ohlasy ;) osobne som s ním ešte dočinenia nemal, žijem si so svojím Symbianom S60 na 369MHz procesore a som relatívne spokojný ;) .. Proste nieje veľa systémov, ktoré za tak krátku dobu si vytvorili takú dobrú povesť ako android







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 9:05

povedal by som že je, napr. aj ten iOS, a nepopierajte že si ho neobľúbili, možno zo začiatku boli nejaké muchy ale tie sa vychytajú aj na WP7, ten ešte potrebuje prvý rok kedy sa užívatelia posťažujú na najväčšie nedostatky a microsoft už potom doladí a vylepší, a samozrejme bude vylepšovať aj do budúcnosti, samozrejme aj android je super, celkovo ho považujem za silného hráča, no príde mi taký moc všedný a univerzálny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 10:23

Doteraz som mal android a teraz prišla chvíla na výber nového telefónu. Najhlavnejší kandidát bol android, prípadne symbian ale to by bolo núdzové riešenie. Lenže pri androide nastal problém, aký mobil vybrať. Nech som si vybral akýkoľvek bol to kompromis: buď mal starý android s neurčitým časom updatu, alebo nový bez možnosti dalšieho updatu. Potom bol zas problém s veľkosťou displeja, fotoaparátom...a keď som si uvedomil že majú prísť dvoj jadrá, tým pádom kopa aplikácií ktoré mi nebudú fungovať, viem že si kúpim telefón a už bude starý pretože za rok pribudnú dalšie minimálne 3 aktualizácie androidu...tak som zvolil blackberry a tým pádom všetky takéto problémy odpadli. Tiež som si kedysi myslel že niet nad android...







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 10:44

Akoze novy Android bez moznosti updatu ? Myslim ze pri novsich telefonoch nieje problem s updatami a pokial dobre viem ide to aj neoficialnou cestou alebo tak nejak. Napriklad pri Symbiane nemozes updatovat vobec. Pri Android-e je to kazdopadne vyhoda.
Take veci ako displey, fotak to uz je otazka vkusu, napriklad u mna plati ze fotak nieje podstatny a displey co najvacsi, kludne aj 4,3". Nech to je cihla, noa, pokial celu velkost zaberie displey a okolo displeya nieje uz vela priestoru, je to OK. Dve jadra tie sa u nas zacinaju predavat az teraz, je to len otazka hier. Pokial nechces drtit tie najmodernejsie gamesky na mobile netreba ti to. A aj s 1 jadrom ti pojdu skoro vsetky hry, terajsie vsetky.
A tiez velakrat sa stretavam s nazvom Blackberry ale nic o tom neviem. Preco to ludia kupuju ? Ved co pozeram na nete su to tehly bez OS, alebo s nejakym BlackBerry OS co vidim 1. krat. nevidim na tom jedinu pozitivnu vec. Klavesnica je tiez umiestnena zle ked dnes uz mame telefony s vysuvatelnou qwerty.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 11:00

Mam BTW na Blackberry rovnaky nazor. Kamos to kupil a je to haraburda. Ze to ma QUERTY klavesnicu ? Na K810 napisem SMS skor a to nehovorim o soft klavesnici na hocijakom sucasnom telefone s kapacitnym displejom ...

BTW: david a to co si spominal je presne vyhoda iOS a verim ze aj WM7. Tam nijake podobne problemy nemas :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 11:12

Telefón som bral z orange na paušál, a majú v ponuke napríklad xperie ktoré majú android 2.1 ale další update už nebude. Takisto bude nový android pre viac jadrové mobily, tým pádom bude pre ne viac hier a aplikácií a zas to bude roztrieštené, plný market aplikácií a z toho len časť na jeden telefón. Ešte som zabudol že další parameter podla ktorého som vyberal android bol procesor a plynulosť a zas dalšie kompromisy. Tu nejde o hry ale o to že ak si kupujem telefón, nechcem ho brať s vedomím že si beriem niečo čo je už teraz staré. A blackberry...skús si o nich najprv niečo prečítať. Tieto podla teba "tehly" sú najpredávanejšie smartfony v severnej amerike, špičkovo vyladené, velmi kvalitne spracované a so službou blackberry internet service so službami o ktorých sa môže ostatným len snívať. A ich blackberry OS6 je robený ľudmi pre ľudí a hlavne rozumom tu je o blackberry ako takom viac http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... e&ide=1386







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 11:14

no, mozno su tie stroje fajn, ale podla mna len pre velmi uzku skupinu ludi ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 11:26

to áno, práve to je ich prednosť. Idú si svojou cestou, nehladia moc na aktuálne trendy skôr sa snažia vyrobiť čo najpoužitelnejší telefón. Nehovoriac o bezpečnosti, keď sú všetky hovory a dáta šifrované a klúč k tomu nemajú ani vládne agentúry. A čo som sa dočítal tak doteraz budovali infraštruktúru a teraz sa budú venovať vývoju mobilov a nových technológii.

Po iOS a wm7 som pokukoval tiež, len som nechel doplácať viac ako 100 eur keďže telefón mením tak dva krát do roka







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 11:37

no mozno to bude zaujimava volba, ja menim telefon asi tak raz za 2 roky, a tiez aktualne pokukujem len po WP7 a iOS.

No uvidime ako na tom budem financne, mozno nakoniec skoncim u Nokie.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 14:03

David presne ako hovoris, blackberry je da best z pomedzi mobilov, a mimochodom vobec to neni pre uzku skupinu ludi, staci sa poobzerat a zistis ze kazdy kto potrebuje byt non-stop dostupny a komunikuje hlavne cez telefon tak ma blackberry, nepoznam jedneho cloveka ktory by napisal denne xy mejlov SMS a pod. a pri tom nepouzival blackberry, je velmi velke riziko vlozit firemnu komunikaciu do inych ruk nez RIMu. A co sa tyka WM, neuznavam velmi operacne systemy na telefon pokial nie su vyhradne robene na dany druh telefonu, lebo to bude tak ze si akurat menis skatulu a system ostava, a co je pre vsetkych nefunguje poriadne pre nikoho.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 14:40

no ja som BlackBerry fakt skusal len raz a na pisanie sms mi ten telefon prisiel horsi ako iPhone. Je pravda ze ked mas mokre ruky atp, s iPhonom nepohnes, ale aj tak ...

V com su teda vlastne vyhody BlackBerry? Bral som to ako telefon pre profesionalov, ale nikdy som nevedel preco :shock:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 15:06

Ja by som ako clovek co vyzaduje od telefonu spickove multimedialne vybavenie a sikovnu konstrukciu (pokial velky, len na ukor displeja) BlackBerry nebral. Na take veci ako hry + hudba + filmy + internet su urcite ovela lepsie Androidove telefony, to viem jasne uz teraz ked sa pozriem na parametre telefonov. Mam na mysli konkretne modely nie samotny system. A tieto veci vyzaduje najviac uzivatelov. Z toho vypliva ze ano, BlackBerry je pre uzsiu skupinu ludi, to je jasne.
david>
Xperia X10 je jeden z mala. Osobne su mi dost nesympaticke Androidove SE, tie by som nebral. Ale beres to zo zlej strany. Radsej moznost updatu len ciastocne, ako ziadna moznost updatu - WM. a pokial sa nemylim aj ostatne. Aj na 2.1 ti pojde v podstate setko co potrebujes.
S tymi dvoma jadrami. Pozry, radsej si zoberies nieco co je uz teraz zastarale, nez nieco co este len bude ? Ved predsa ani ostatne telefony nemaju 2 jadra. Tu nemozes hladit nato ci to bude zastarale ale na to, ci to je najlepsie teraz. BlackBerry bude este zastaralejsi ked budu 2 jadra, zatial co na ostatnych Androidoch pojde stale vacsina z toho, co pojde na dvoch jadrach. A ANO je to len o hrach. Len hry zeru taky obrovsky vykon, o com inom by to bolo ? Ved na jednom jadre idu telefony viac nez plynule este aj s rezervou. cela praca, vsetko na telefone ti staci 1 silne jadro uplne. Je to cisto len o niektorych najspickovejsich hrach. No, hned ako predam moj mobil kupujem Galaxy S, ak ho nepredam tak rychlo (najneskor april) beriem Optimus 2x. Toto su podla mna najlepsie vecicky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 15:54

1daemon1 píše:
Ja by som ako clovek co vyzaduje od telefonu spickove multimedialne vybavenie a sikovnu konstrukciu (pokial velky, len na ukor displeja) BlackBerry nebral. Na take veci ako hry + hudba + filmy + internet su urcite ovela lepsie Androidove telefony, to viem jasne uz teraz ked sa pozriem na parametre telefonov. Mam na mysli konkretne modely nie samotny system. A tieto veci vyzaduje najviac uzivatelov. Z toho vypliva ze ano, BlackBerry je pre uzsiu skupinu ludi, to je jasne.
Cize ak to chces ty tak to chce vacsina uzivatelov? :lol: ukaz mi telefon na ktorom by si bol ochotny pozerat filmy, myslim ze ani jedno mobilne zariadenie taketo kriteria nesplna, teraz nevravim ze by to nezvladali ale predsa len film s uhloprieckou 3" nie je to prave, rovnako ako na 3" displeji ani vela nenainternetujes, maximalne tak FB alebo podobne socialne siete ktorych rozhranie je prisposobene tymto telefonom, pripadne maju na to vlastne aplikacie, a taketo veci obsahuje aj blackberry ku podivu, dokonca internet je na tom este rychlejsi nez na ktorom kolvek androidovom telefone ci sa ti tomu chce verit alebo nie. Cize jedine co nam ostava je hudba, tu niektore telefony maju naozaj velmi dobre podporovanu zvlast iphone patri k jednym s znajlepsich hudobnych prehravacov, ale ked sa na to tak pozreme prehravac ma aj blackberry a tiez splna funkcnost, sice to nerobi efekty pri prepinani skladby ale ucel splna rovnako dobre. Cize mi z toho vypliva ze blackberry je schopne konkurovat androidovemu telefonu, dokonca ho aj vo vacsine funkcii moze predbehnut, a este jeden nepodstatny fakt, baterka na blackberry vydrzi sakramentky dlho, co je v pripade androidoveho telefonu skoro nemozne, :) rovnako ako v pripade kazdeho multimedialneho telefonu. A co sa tyka updatov, blackberry ma taku podporu svojho firmware o akej moze HTC alebo SE alebo hocico ine len snivat :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 17:32

Freelan - je rok 2011, spickove androidove hracky sa pohybuju okolo uhlopriecky 4", internet je na tom viac cez pohodlny, aspon pre mna. Maximalne rychly, rozlisenie displeja nemozes oproti BlackBerry-nam porovnavat, nema to ani dotyk. Pokial viem. Na android nainstalujes kazdu blbostku ohladom multimedi. vsetko je ovela pohodlnejsie a zabudol si na hry. Hry su teraz velmi podstate pri telefonoch a hraju obrovsku rolu. S pozeranim filmov som to mozno prehnal ale niekedy na dlhej ceste som si uz na mobile pozeral film pokial nebolo nic poruke, serialy napriklad dost casto. Je to uplne normalne, vela krat sa stane ze nemam k dispozici nic len mobil a nemam co robit.

Nevravim ze to co chcem ja chce vacsina. Denne beham po dost vela forach a vidim co ludia chcu, aspon myslim ze viem to podla mna odhadnut.

Uz sa nejdem hadat s nikim lebo BlackBerry som nemal. Ale ako pozeram na parametre nedokazem si predstavit ako to moze konkurovat inym telefonom.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOKIA prechádza na Windows Phone

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 17:49

No ja som BlackBerry chvíľu mal v rukách (nejaký highendový model) a aj keď mi prišiel ten systém celkom uhladený a s profesionálnym dojmom, neprišiel som na chuť tomu "touchpadíku"... Blah

1daemon1 nezabúdaj že ľudia väčšinou nevedia čo chcú :) Android im dáva slobodu, Apple im to zase diktuje. Windows Phone 7 sa ešte len rozbieha a RIM os si berú len manažéri, v rukách "normálneho" človeka som to videl len málokedy.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 17:53

1daemon1 píše:
Freelan - je rok 2011, spickove androidove hracky sa pohybuju okolo uhlopriecky 4", internet je na tom viac cez pohodlny, aspon pre mna. Maximalne rychly, rozlisenie displeja nemozes oproti BlackBerry-nam porovnavat, nema to ani dotyk. Pokial viem. Na android nainstalujes kazdu blbostku ohladom multimedi. vsetko je ovela pohodlnejsie a zabudol si na hry. Hry su teraz velmi podstate pri telefonoch a hraju obrovsku rolu. S pozeranim filmov som to mozno prehnal ale niekedy na dlhej ceste som si uz na mobile pozeral film pokial nebolo nic poruke, serialy napriklad dost casto. Je to uplne normalne, vela krat sa stane ze nemam k dispozici nic len mobil a nemam co robit.

Nevravim ze to co chcem ja chce vacsina. Denne beham po dost vela forach a vidim co ludia chcu, aspon myslim ze viem to podla mna odhadnut.

Uz sa nejdem hadat s nikim lebo BlackBerry som nemal. Ale ako pozeram na parametre nedokazem si predstavit ako to moze konkurovat inym telefonom.
No tak serialy ano, ... s hrami mas tak isto pravdu, je sice pravda ze porovnavame neporovnatelne kedze oba su urcene pre inu kategoriu ludi, ale je zbytocne hovorit ktora je vacsina a ktora mensina, to je ako sportove auto a limuzina, kazdemu vyhovuje nieco ine a porovnavat sa nedaju, mozno tak cenovo


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft spojí Windows pre PC, Windows Phone a Windows pre Xbox do jedného Windows

v Novinky

8

1366

24.07.2014 21:22

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Windows/Windows Phone/XBOX kredit 10€

v Predám

2

416

19.01.2014 14:23

Trojan4x4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všechna zařízení s OS Windows Phone 8 dostanou aktualizaci na Windows 10

v Novinky

4

679

10.11.2014 20:29

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows phone

v Mobilné zariadenia

8

446

18.05.2015 11:02

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone 7

v Novinky

3

566

20.06.2010 11:37

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone 7

v Novinky

17

986

06.11.2010 18:16

addrianno Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Windows Phone

v Kúpim

0

217

02.04.2013 12:45

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone 8.1

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

89

2866

10.08.2014 13:42

4ndY252 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone do 200€

v Mobilné zariadenia

5

399

04.08.2015 17:09

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone 7 jailbreaknutý

v Novinky

14

1051

05.12.2010 11:58

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K: Windows Phone

v Kúpim

0

194

29.06.2013 20:57

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Nokia N8, Nokia 700, Nokia 500, Nokia C5-03, Nokia X3

v Kúpim

5

1003

14.12.2011 15:54

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Telefon s windows phone

v Kúpim

0

204

12.06.2013 10:54

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. export kontaktov z windows phone

v Smartfóny a tablety

2

471

17.08.2013 15:09

molotow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone alebo nejaký Android?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

32

2077

29.05.2013 20:19

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Phone - diskusia / rady + triky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Smartfóny a tablety

38

1759

01.11.2013 15:58

Fry Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra