| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Kúpa nového notebooku PACKARD BELL Easynote TS44-HR-643CZ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 871
| | Nerozmýšlaj a choď do lenova nemáš o čom. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: pomoc s vyberom 13,14"notebooku od asi 430-520E |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 668
| | Vieš len môj pekny zlaty vyhodiíš mu tu zoznam linkov a keď sa o tom moc nevie tak si nevyberie. On chce konkrétny výber tak som mu vypísal tri a napísal ku každému čosi. Ak ti to vadí tak prepáč. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: pomoc s vyberom 13,14"notebooku od asi 430-520E |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 668
| Doplať si aspoň na toto http://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-edge ... 265198.htm
Dobrá výdrž na baterku sicie nie je kovový ale ževraj kvalitný plast a dobra výdrž baterie okolo 6hod A aj grafika ak by si si chcel predsa len niečo zahrat. Ak ti nevadi leskly displej tak ten a ak chces matny tak tent... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Malý, ľahký do 900e (13") |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 2080
| | Takže dnes som bol v obchode kde mali U36 aj U46 položil som si ich pekne vedľa seba a nevedel som ktorý je ktorý až po položení na seba sa ukázal ten minimálny rozdiel. Dosť veľký je rozdiel vo váhe ale zas aj v spracovaní tá U46 je na tom o kúsok lepšie by som povedal ale bohužial má lesklý LCD uv... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook 13.3"-14.00 do 500 euro |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 594
| Ten acer je na 13 nejaky tažký a ešte má aj malú výdrž baterie.
Pozri http://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-edge ... 265188.htm
Ten má o kus väčšiu výdrž anie je až taký tažký.
Potom som ďalej našiel niečo s plnohodnotnou I3
http://www.alza.sk/hp-probook-4330s-d255569.htm
a
http://www.... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Malý, ľahký do 900e (13") |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 2080
| Rozmýšlal som a z výberu som vyhodil SONY a HP. Pozeral som podrobne to Lenovo a na notebookcheck.net píšu práve že je dielensky ešte horšie spracované než starčie EDGE.
Ale rozhodol som sa spraviť kompromis a to taký že pridavam do výber aj 14".
Našiel som dva ktoré sa mi dosť pozdávajú. ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Malý, ľahký do 900e (13") |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 2080
| Zdravím,
plánujem moju K52jku posunúť ďalej do rodiny a kúpiť niečo ľahšie, menšie a s dlhšiou výdržou na batériu.
Strop 900e ale čím nižšie tým lepšie.
Už týžden robím výber pozerám všetky možne recenzie a čím ďalej tým viac som zmätený.
Mám už zopár adeptov vyhliadnutých, tak ich sem hod... |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Nový mobil no aký ? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 780
| | Aj keď podla mňa Wildfire S je postačujúci ked nechce nejake závratné 3D hry. Wifi to má internet sa pozerať dá foťák fotí a volať sa tiež dá a hlavne je do cenovej hranice nie ako tie ostatné čo tu píšete. Tiež nie každý potrebuje a musí mať drahý telefon. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/P:Asus 6850 Direct CU 90€ v zaruke |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 916
| | Ona tiež celkom nemusí chutit doske aj keď neviem je to veľmi ojedinelé. |
|
Fórum: Novinky Téma: Intel v roce 2018 uvede 10nm procesory. |
Odpovede: 51 Zobrazenia: 2124
| | TommyHot ako vies ze to ty alebo ja alebo nikto znas nikdy nebude potrebovat? keby si mi pred 10timi rokmi keď som hral GTA2 na pentiu 2 povedal že o 10 rokov budem potrebovať na GTA4 procesor s minimalne dvoma fyzickymi jadrami a 5x väčšiou frekvenciou tak tiež by som ti asi neveril. Alebo že by ni... |
|
Fórum: Novinky Téma: Domény najvyššej úrovne budú môcť byť ľubovoľné |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1373
| ExpreSS píše: No ked prejde nejaka multi-jazycna stranka na takuto koncovku, tak to bude IMHO bordel. // Napriklad google.sk, google.com, google.hu, google.uk a podobne.
IMHO bordel to nebude skus si dat google.com a presmeruje ta to automaticky na slovensku stranku. Ale tak to funguje iba s .com |
|
Fórum: Diskusia Téma: farbenie bicykla |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 7178
| | atrix by si sa čudoval kolko ram bicykla pruzi. J som povedal ze sa nevyznam ale viem co sme mali auto tak ta farba praskla a dala sa tak dobre supat (skor lamat) a ta by teda an bicykli moc dlho nevydrzala. |
|
Fórum: Diskusia Téma: farbenie bicykla |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 7178
| | No do farieb sa nevyznam ale do bicyklov hej. Alen taka obycajna farba nebude vhodna. Ram dost pruzi nie ako na aute taka ako je na aute ti popraska. viem ze sa nato davaju nejake specialne farby ale co to je neviem. |
|
Fórum: Oznámenia a návrhy Téma: Tapatalk |
Odpovede: 53 Zobrazenia: 8997
| | Je to app v ktorej sa prehladne zobrazuje forum ukazuju najcitanjesie a lahko sa to prehliada atd. ked si pozriete hojko niektory uzivatelia sa podpisuju ze napisane z tapatalku. Jednoducho ak by bolo forum na 3.x.x tak to nie je nic len sa treba registrovat na nahrat nejake subory ale kedze mame 2.... |
|
Fórum: Oznámenia a návrhy Téma: Tapatalk |
Odpovede: 53 Zobrazenia: 8997
| | http://www.tapatalk.com/ tu je link na tu app tak kto nevie nech si to kukne. Ale ako tak pozeram tak asi to mozne nebude leoo my mame phpBB 2.x.x a hento funguje az od trojky. Takze najskor by museli aktualizovat. |
|
Fórum: Oznámenia a návrhy Téma: Tapatalk |
Odpovede: 53 Zobrazenia: 8997
| Nazdar.
Mam navrh na dost podstatne vylepsenie. Kedze vacsina uzivatelov fora vlastni Android phone alebo iPhone tak podla mna tapatalk by dost zlahcil surfovanie po fore. Co som cital tak staci len uploadovat nejake subory aj ked nestudoval som to nejako podrobne.
Pre tych co nepoznaju tapatalk... |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: nefunkcne notebooky |
Odpovede: 1014 Zobrazenia: 38968
| | Pouvazujem. Teraz idem na tyzden do zahranicia tak ked pridem dak napisem. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: nefunkcne notebooky |
Odpovede: 1014 Zobrazenia: 38968
| | Hmm 100vka by sa nedala? predslen keby nejde tak nic nepoviem ale je funkcny. |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: nefunkcne notebooky |
Odpovede: 1014 Zobrazenia: 38968
| | Vala sa mi tu jeden Asus A6R funkčný až na nejaké tlačítka a prasknutý ram okolo displeja inak vsetko vporiadku ak by niekto mal zaujem tak ponuknite kolko. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NB, spoľahlivý, dostatočný na nejaké hry |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1186
| | Nemožeš čakať lebo by si si nikdy nič nekúpil. Keď vidím aky noťas by som mohol mať teraz za tie peniaze čo som kupil tento z popisu pred rokom tak tiež si myslim že jeežiš čo som mohol mať ale zas o rok budu znova oveľa lepšie. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NB, spoľahlivý, dostatočný na nejaké hry |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1186
| | Určite z týych dvoch asus ten acer je taky plastovy šmejd. A rozdiel Arrandale-Sandy Bridge je dost citelny. A hlavne to spracovanie aceru. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NB, spoľahlivý, dostatočný na nejaké hry |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1186
| | Inac taka mensia otazka o kolko viac je i5 lepsie ako i3 u sandy bridge neviem ale pri Arrandale bol jediny rozdiel ten boost. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 400 € prenosny do 15,5" a vydz 3 h + |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 776
| |
Fórum: Novinky Téma: Rada Európy by Wi-Fi a 3G siete najradšej zakázala |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 1857
| | Ináč mali by sme zakázat elektrinu lebo okolo vodičov je tiež elektro magnetické žiarenie takže by sme mali mať posťel v strede izby nie pri stene a samozrejme by mali vydať normu na minimálnu šírku miestnosti aby sme sa náhodou nedostali do pola vodičov v stenách. Fakt ako nahlavu toto museli by sm... |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2993 Zobrazenia: 97930
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Zostava na nahravanie videa z kameroveho systemu. |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 543
| Takze zmenila sa situacia trochu pocitac nemoze byt v racku ale nejaky maly a usporny nahadzal som nieco taketo
http://www.alza.sk/gigabyte-ha65m-d2h-b ... .htm#popis
http://www.alza.sk/intel-core-i3-2100t- ... 201316.htm
http://www.alza.sk/kingston-4gb-kit-ddr ... 182756.htm
http://www.alza.sk... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| | Ak ste si pozreli video co sem pridal kllr007 alebo aj to moje tak zistite ze vobec to moje tvrdenie nie je az taky silny nazor. A jedone co je na tom zle ze my s tym nic neurobime sme v podstate neschopny. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| | kllr007 dik kukam to inac doporucujem toto http://www.youtube.com/watch?v=vVkFb26u9g8 cele si to kuknite vsetkych 5 dielov ale chce to AJ znalost ale toto je pravda strasne su tam napisane aj citaty aj citaty dvoch smickych prezidentov obaja zavrazdeny. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| Ha haa povedaly nejaky pajaci amickej vlady. Vpodstate akonahle sa stanete prezidentom hocicoho a hlavne USA tak prestavate byt svojpravny ste len figurka mega korporaci napr. ropnych spolocnosti atd.
Takze urobite cokolvek oni budu chciet. Lebo inac ste mrtvy. Napr. Kennedy sa verejne prejavil p... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Usáma bin Ládin je mŕtvy |
Odpovede: 213 Zobrazenia: 7587
| | Lenze to slovo nemal tam je a nie ze nesmie a on moze povedat co chce lebo narod ako je americky z velkej casti stupidny tomu uveri. Je to nieco ako u nas ked sme boli za "zeleznou oponou" jednoducho to co sa pacilo rusom sa muselo pacit aj tebe ci chces ci nechces ale teraz v takej mierne... |
|