Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... |
nazdar idem su kipt nove PC..malo by sa skladat z tychto veci:
INTEL CORE 2 DUO E6400 2.0Ghz
MB Gigabyte 965D- DS4
RAM -- CORSAIR DDR2 1GB 800MHz XMS2
HDD -- SEAGATE 250GB 7200rpm 16MB SATA2 ST3250624AS
VGA -- ASUS EAX 1950PRO 256 HTDP PCX
....skrinka nie je podstatna tu nebudem vypisovat...ale xcem sa spytat...ze ci mi staci 500W neznackovy zdroj alebo si mam kupit znackovy nejaky Enermax alebo Thermaltake??.....xystam sa taktovat dost vysoko teda az co to da...
|
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
staci ti tam 400w zdroj... uplne v pohode, ak ti mam poradit, zober thermaltake 420w zdroj bezne v ageme k dostaniu... znackova 420cina
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 17.10.06 Prihlásený: 15.03.07 Príspevky: 263 Témy: 7 | 7 |
No ak maš peniašky nazvyš ...kludne by som sa už pozrel aj po Enermaxi 
_________________ MB ASUS A8N5X CPU AMD Athlon X2 4200+ VGA=Gainward GF7600GT DVD-RW NEC 3540A HDD MAXTOR 160GB 7200rpm RAM Apacer 2x512 CL 2,5 |
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 02.01.06 Prihlásený: 02.11.21 Príspevky: 3331 Témy: 91 | 91 Bydlisko: Prešov |
eXistenZ píše: len ako dlho... 
_________________ Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10 |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
eXistenZ píše: Taky máš lowendovou sestavu
Sebral by jsem nějakýho 500W Fotrona/Enermax Liberty. TermalTake je celkem předraženej většinou.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... | |
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Zdroj Fortron 500W Blue storm II
ti bude bohatě stačit
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
fortron... o tom rozmyslam aj ja o 400W... inak trosku nechapem... lowend zostava? tak dik nemas o moc lepsiu  zatial som spokojny akurat grafu musim vymenit... ja nechcem aby bola low end...
harlequin - uz mi takto ta zostava bezi na tom zdroji asi rok... mozno viac
inak ja myslim ze mu bohate staci 400W zdroj... netreba zbytocne ten komp "prezierat"... 
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
eXistenZ píše: fortron... o tom rozmyslam aj ja o 400W... inak trosku nechapem... lowend zostava? tak dik nemas o moc lepsiu  zatial som spokojny akurat grafu musim vymenit... ja nechcem aby bola low end... harlequin - uz mi takto ta zostava bezi na tom zdroji asi rok... mozno viac  inak ja myslim ze mu bohate staci 400W zdroj... netreba zbytocne ten komp "prezierat"...  Zdroj se do budoucna určitě vyplati předimenzovat,zvlášť když uvažuje o overclockingu.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 17.10.06 Prihlásený: 15.03.07 Príspevky: 263 Témy: 7 | 7 |
Akože ja mam ATX zdroj made in Japan woe 400W a zatal sa drží  Robím tak raz za 4 mesiace "prehliadku" či su neni nafučane kondenzatory (isota musi byť nerád by som vyhorel  ) no ale ako vravim ,zatial ide fajn
(dufam že to nezakryknem  )
_________________ MB ASUS A8N5X CPU AMD Athlon X2 4200+ VGA=Gainward GF7600GT DVD-RW NEC 3540A HDD MAXTOR 160GB 7200rpm RAM Apacer 2x512 CL 2,5 |
|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... |
ok berem fortron 500W....je este nieco co by ste na mojom mieste zmenili? alebo dokupili?..kludne dajte aj navrh na nejaku case....
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... |
aha asi som zabudol uviest ze som obmedzeny aj financne  ...28 litrikov bez dane mam od tatka a ostatok si doplacam sam..takze to je dovod preco len 1GB ram ale dal som drahsie a lepsie corsair..neskor dokupim dalsi 1GB...a aj za zdroj uz si sam doplacam bo sa s nim nemestim do rozpoctu a case co si napisal je super ale draha pre mna..celkom sa mi paci tato..
http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10002475
alebo taku lacnejsiu
http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10002468
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
MAMBO je za ty peníze imho bezkonkurenční case,i když by mě osobně vadily ty dvířka na mechaniky.Záleží na tobě jakou case si vybereš...
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... | |
Registrovaný: 02.01.06 Prihlásený: 02.11.21 Príspevky: 3331 Témy: 91 | 91 Bydlisko: Prešov |
heh ze co ja na to ? B.L.B.O.S.T. prach bude vidiet a bude sa na to lepit. aj malinky skrabanec vidno a ver ze hoci k tomu imho budu rukavice tak casom budu...
/asi tuto.. http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10003726
_________________ Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10 |
|
Registrovaný: 14.11.06 Prihlásený: 09.02.09 Príspevky: 228 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Banovce nad... |
heh asi mas pravdu s tym praxom...  ...dnes som otvoril svoju kysnu a ked som do nej fukol praxu jak pri pade dvojiciek  ...takze nad priesvitnou ani neuvazuejem uz.....
//Luks:Promazán offtopic 
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
|